PDA

View Full Version : Бившата и аз не се търпим!!!



xplay
07-11-2009, 06:29
Попринцип много рядко пускам теми тук, но искам да чуя вашето мнение. Та...
С гаджето ми сме заедно от около месец и половина. Неговата бивша приятелка (сега ще бъде 10 клас) живее в София и идва тук от време на време я на село, я в града. Веднъж тя му се обади да излязят САМИ. Естествено, мен това ме издразни и му казах, че отива или с мен, или не отива. И така, отидохме аз той и 1 приятел. Тя естествено веднага му се лепна...
След това говорейки за сериозния си приятел, който имала в София от 3 месеця насам, тя сваляше нашия приятел. Еее.. как им се казва на такива момичета??
Ок, въведох ви в обстановката, сега следва същинската част...
Тя ще идва в тук много скоро. Предложила е на гаджето ми да се видят на село (те са от 1 и също село) и той да ходел в тях на кафе и не знам си кво още... и е поискала да се виждат САМО на село, защото един вид в града аз ще им преча... 0.o
Той и е казал, че без мен това нещо няма да стане, и тя се е оправдала, че нямало с кого да излиза освен с него...

Понеже той трудно отказва на момиче, съм 99% сигурна, че ще се съгласи да се види с бившата си на село... въпроса е, ако тя му се нахвърли той дали ще я отблъсне... знам, че има добър самоконтрол, но това момиче е толкова подло, че и да я мрязиш от дъното на душата си, пак ще и угодиш...
Дали да не се опитам да прекарвам повече време с него...
Или да говоря с нея открито по темата... ??

:)

iwancho
07-11-2009, 06:38
Ми ходи ги издебни и шпионирай.. :D
Та.. по темата: Значи ако му имаш пълно доверие... нещата са почти сигурни, а ако ли не - поговори с него и му кажи как се чувстваш... Ако наистина те обича ще те разбере и дори също може да се направи на болен или,че му се драйфа и нещо от сорта...
Или пък може да му лепнеш един етикет на х*я: Само на X P L A Y .. :D 8-)

kindergarden
07-11-2009, 06:46
Разбираемо е да се дразниш, ама много го командориш.Какво като излезе един път с бившата си,нали сега е с теб.Били са заедно,били са близки това не можеш да го промениш. Имай му малко доверие.

Faces
07-11-2009, 07:05
Дам познато и сред момчетата има такива кучки като тая бившата.Ами що не поговориш с приятеля си и да му споделиш как се чувстваш по тоя въпрос и че изпитваш притеснения.Поговорете по добре защото ако решиш да тайш всичко в себе си ще се натоварваш само ще се изнервяш и могат да почнат едни скандали и чудесии.Аз лично в такива ситуации винаги съм ходел и съм говорел с тоя бивш дето се меси и ако не разбере от 1-вия път го вкарвам в шамарената фабрика но на теб не препоръчвам тоя медот :)

RaZzer
07-11-2009, 07:07
Никой не може да ти каже дали да му имаш доверие... Предполагам, че ти си го преценила и си знаеш - ако му вярваш - няма за какво да се притесняваш... Все пак може да поговориш с него и да му обясниш как това, че ще се вижда с бившата си много те притеснява, но без да му поставяш условия от рода на "или с мен, или въобще"... Остави го сам да прецени! :wink:

xplay
07-11-2009, 07:12
Е да, RaZzеr, не мис ля дя му поставям условия. Просто в момента всичко ми е каша и ... не знам как да постъпя. Ако поговоря с нея излиза, че съм слаба, ако говоря с него не знам дали ще ме разбере.

А относно коментара на Киндергардън, те няма да излязат 1 път ... това ще е всеки ден, защото това момиче е НАПАСТ!!!

RaZzer
07-11-2009, 07:17
А относно коментара на Киндергардън, те няма да излязат 1 път ... това ще е всеки ден, защото това момиче е НАПАСТ!!!

Ааа, това в никакъв случай не можеш да го позволяваш... Колкото и да си силна не мисля, че има влюбен човек, който да може да е спокоен при това положение, така че ако стане навик да излизат без теб - ще имаш пълното право да си притеснена и сърдита...

И все пак си мисля, че ако говориш с някого това трябва да е приятелят ти, щото ако говориш с момичето 110% нищо няма да постигнеш освен да й признаеш, че виждаш заплаха в нея, което допълнително ще я стимулира!

GossipGirl89
07-11-2009, 07:20
Абе кво значи "не може да отказва на момичета" ?! Още повече на бивши... Я му кажи, че ще се виждаш НАСАМЕ всеки ден с бившия ти да видиме дали няма да вдигне пушилка до небето...
Съгласна съм, че трябва да си имате доверие, но все пак става дума за бивша... В такава ситуация колкото и доверие да имаш на един човек все ще се намери по нещо да те човърка... А в твоят случай ти даже си наясно с нейните намерения... Не знам, аз лично бих претендирала да присъствам на срещите им... Досадно е, но пък само така ще съм сигурна, че между тях няма да стане нищо...

xplay
07-11-2009, 07:21
А относно коментара на Киндергардън, те няма да излязат 1 път ... това ще е всеки ден, защото това момиче е НАПАСТ!!!

Ааа, това в никакъв случай не можеш да го позволяваш... Колкото и да си силна не мисля, че има влюбен човек, който да може да е спокоен при това положение, така че ако стане навик да излизат без теб - ще имаш пълното право да си притеснена и сърдита...

И все пак си мисля, че ако говориш с някого това трябва да е приятелят ти, щото ако говориш с момичето 110% нищо няма да постигнеш освен да й признаеш, че виждаш заплаха в нея, което допълнително ще я стимулира!


:) :) Мерси за съвета. Обмислях и един вариант да ги прекъсна докато са излезли и да и го отмъкна... :-D

RaZzer
07-11-2009, 07:25
Обмислях и един вариант да ги прекъсна докато са излезли и да и го отмъкна... :-D

Ами, според мен не трябва да стигаш до крайности... Мисля, че проблемът в момента е повече в главата ти, отколкото на практика... Не че те обвинявам (нормално е), но ако успееш да се абстрахираш от тия мисли ще ти е мн по-лесно! :)

machoka
07-11-2009, 10:26
По желание на авторът.