PDA

View Full Version : Ако може да съдействате...



gPa3HuTeJl
07-11-2009, 09:12
значи... 'зех си Нокиа 5800 XpressMusic... разгледаж из нета, че телефона има такива приложения ли са игри л иса от сорта на т'ва се1 пиеш бира от телефона... или п1к играеш лабиринт с топче и накланяш на дясно телефона... на дясно отива топчето... то игри са т'ва де, но не знам май проложения го водят... та... се чудех дали можете да ми дадете игри /приложения/ от тоя сорт...

мерси предварително :)

XceSS
07-11-2009, 09:17
Що да пуша, като телевизора ми е черен

gPa3HuTeJl
07-11-2009, 09:29
хитро... питам, защото аз т1рсих, но не можах да намера... иначе няма да питам или помоля някого за помощ ако мога сам да си св1рша работата...

scyLLa
07-11-2009, 09:35
Значи попринцип за тези приложения се изисква вграден акселометър на телефона това с бирата е само за айфон има го и за други телефони но под формата на клипче тоест трябва точно да запомниш кога се накланя бирата и така.. с топчето е същата работа

gPa3HuTeJl
07-11-2009, 09:38
телефона си има акселомет1р до колкото знам...

http://www.youtube.com/watch?v=WFG6uqWQuYU . :smt017

scyLLa
07-11-2009, 09:44
Хмм ами виж юзъра дето е качил клипа от страни е дал някакъв линк влез в него потърси там нещо
Ако се пристрашиш влез тука http://www.se-stuff.net/rotating-logos/ и си истегли едно лого те са за сони ериксон незнам дали стават на нокия слагаш ги в картинки ако ти чете тела флаш (би трябвало) и наклони и виж дали севъртят.НЕЗНАМ ДАЛИ ВЪРВЯТ НА НОКИА

Disrespect
07-11-2009, 11:21
защо си купувате някви джобни компютри като не разбирате от тях..
ми разбери първо кво прави, кво има, па тогава давай пари бе мама му стара...
ся стоиш и гледаш като теле в железница.. малоумна работа

XceSS
07-11-2009, 12:28
защо си купувате някви джобни компютри като не разбирате от тях..
ми разбери първо кво прави, кво има, па тогава давай пари бе мама му стара...
ся стоиш и гледаш като теле в железница.. малоумна работа

Браво бе мисал

gPa3HuTeJl
07-11-2009, 14:47
Бе аз телефона знам к'во пра'й и прочие, просто се интересувах, но докато се правехте на големи мислите и прочие аз си намерих каквото ми трябваше...

На Raybeez мерси ;)