PDA

View Full Version : Сешоар за изправяне



elitoinlove
07-11-2009, 09:44
Момичета, препоръчайте ми сешоар за изправяне. Фризьорите изправят с такива. Ефекта е дълготраен и искам да си взема такъв. :)

mArMaLaDkA
07-11-2009, 09:47
Няма сешоар за изправяне. По-скоро имат специални приставки, и по-точно кръгла четка, с която косата се изправя.

Balmy_I
07-11-2009, 09:48
Момичета, препоръчайте ми сешоар за изправяне. Фризьорите изправят с такива. Ефекта е дълготраен и искам да си взема такъв. :)

моя е на braun и си ми харесва има и дифузер,ама не изправя като преса определено...

myHeartIsOnlyForYou
07-11-2009, 10:17
Ти и същия като на фризьорката да имаш няма да постигнеш такъв ефект!Тя гоправи всеки ден по няколко пъти и е професионалистка,но в домашни условия е съвсем различно.Когато тя те изправя изглежда много лесно и бързо,но опиташ ли ти... :o

cherrypezz
07-11-2009, 10:29
Не са ли нещо такова сешоарите за изправяне?

http://www.makeuppro-online.com/pictures/1179_big.jpg

Balmy_I
07-11-2009, 10:34
Не са ли нещо такова сешоарите за изправяне?

http://www.makeuppro-online.com/pictures/1179_big.jpg

баси странната приставка,иначе не съм сигурна,ама мен фризиорката ме изправя с обикновена приставка,ама пак не става много права косата ми,явно си зависи и от косъма нзм 8)

elitoinlove
07-11-2009, 10:45
благодаря ви за инфото. май ще си взема преса

j_adore2
07-11-2009, 12:28
Фризьорките изправят с професионални сешоари .. Но дори да не е професионален ,просто трябва да е по - мощен.Те бече новите всички си имат дифузер и една такажа по тънка приставка,която се върти - тя е точно за изправяне :)

dead_princess
07-11-2009, 15:39
Според мен няма смисъл да си купуваш такъв сешоар.
1-во доста трудно ще постигнеш ефекта, с този на фризьорката
ии 2-ро не изправят много добре.. или поне при мен не става :D

damdam
07-11-2009, 16:35
Може въпросът да е тъп, ама така и не съм сигурна-това ли е дифузер?
http://www.sonoma.bg/upload/6287b168c9c0ce6d4f30782e2c3f72ad_s.jpg

И не е ли за къдрене? Не съм много наясно с тези неща, но така съм чела.

Balmy_I
07-11-2009, 16:44
Може въпросът да е тъп, ама така и не съм сигурна-това ли е дифузер?
http://www.sonoma.bg/upload/6287b168c9c0ce6d4f30782e2c3f72ad_s.jpg

И не е ли за къдрене? Не съм много наясно с тези неща, но така съм чела.

ами да това е дифузер,то си има различни за къдрене и за обем,ама не че има кой знае какъв вфект,ако преди това не се намацаш със 1001 продукта,иначе ефекта става като разплетена кошница,ама яко е :D то вече повечето хубави сешоари си имат такава и обикновена или няколко приставки :)

SunSmile
07-11-2009, 18:47
Влизаш в един магазин и като се изцепиш, че искаш "сешоар за изправяне" ще си умрат от смях!!!
Такъв вид сешоар няма!!! В салоните използват сешоари със степени на силата на въздуха (слабо/средно/силно0 и регулация на различна температура (хладно/топло/горещо). Моя сешоар е по - голям с 3 степени на силата и 3 температури на въздуха.
изправянето със сешоар става със сешоар и четка. По - хубав сешоар, по - мощен с пове4е опции и ако си със сръчни ръце... мисля, че ще успееш да се изправиш!

TheNewReligion
07-11-2009, 18:53
Ти и същия като на фризьорката да имаш няма да постигнеш такъв ефект!Тя гоправи всеки ден по няколко пъти и е професионалистка,но в домашни условия е съвсем различно.Когато тя те изправя изглежда много лесно и бързо,но опиташ ли ти... :o
Ще се научи. :wink:
Такъв сешоар може да си поръчаш по Интернет или да потърсиш в Техномаркет.

SunSmile
07-11-2009, 19:20
Може въпросът да е тъп, ама така и не съм сигурна-това ли е дифузер?
http://www.sonoma.bg/upload/6287b168c9c0ce6d4f30782e2c3f72ad_s.jpg

И не е ли за къдрене? Не съм много наясно с тези неща, но така съм чела.
Да тази приставка е дифузер и е за начупване, чак хубаво къдрене не се получава, но сигурно зависи от косата :)

tonie__
07-11-2009, 19:21
всеки сешоар се продава с две приставки-дифузер и нещото,с което изправят фризьорките.няма специален сешоар ли няк'ва по-велика приставка-има техника и опит от страна на фризьорите :)

moon_flower
07-11-2009, 19:23
Вземи си професионален от салон или отиди в Техномаркет примерно.Аз от там си взех един за сто и няколко лева,който е за изправяне,има си много хубави приставки(2 са , все за изправяне,но с различна дебелина за струята от въздух).Ефекта наистина е дълготраен.При мен си седи изправена до следващото миене на косата, а аз принципно съм с къдрава. :) Въпроса е да знаесх как да боравиш с четката и сешоара.

DivoTo_KoTe
07-11-2009, 19:27
Фризьорките изправят с професионални сешоари .. Но дори да не е професионален ,просто трябва да е по - мощен.Те бече новите всички си имат дифузер и една такажа по тънка приставка,която се върти - тя е точно за изправяне :)


Напротив.
Аз имам два сешоара,единия е 50 лева,другия е 17 от пазара.От този за 17 съм много по-доволна,едно малко такова лекичко,иначе онези за много тежки.
Аз лично повече се харесвам с изправена коса със сешоар,не с преса.Става по-бавно,но ефекта ми по-харесва.
Иначе колкото по-тънко е това отпред на сешоара,толкова по-добре 8-)

j_adore2
07-11-2009, 20:35
Фризьорките изправят с професионални сешоари .. Но дори да не е професионален ,просто трябва да е по - мощен.Те бече новите всички си имат дифузер и една такажа по тънка приставка,която се върти - тя е точно за изправяне :)


Напротив.
Аз имам два сешоара,единия е 50 лева,другия е 17 от пазара.От този за 17 съм много по-доволна,едно малко такова лекичко,иначе онези за много тежки.
Аз лично повече се харесвам с изправена коса със сешоар,не с преса.Става по-бавно,но ефекта ми по-харесва.
Иначе колкото по-тънко е това отпред на сешоара,толкова по-добре 8-)
И кое напротив,че с по - евтиния става по - добре .. Еми може да е по силен или пък другия да е боклук :)

sladur4etyYy
07-11-2009, 20:38
Вземи си професионален от салон или отиди в Техномаркет примерно.Аз от там си взех един за сто и няколко лева,който е за изправяне,има си много хубави приставки(2 са , все за изправяне,но с различна дебелина за струята от въздух).Ефекта наистина е дълготраен.При мен си седи изправена до следващото миене на косата, а аз принципно съм с къдрава. :) Въпроса е да знаесх как да боравиш с четката и сешоара.

може ли да ми кажеш модела и марката :)

kateto_sladkata
07-11-2009, 21:05
Фризьорките изправят с професионални сешоари .. Но дори да не е професионален ,просто трябва да е по - мощен.Те бече новите всички си имат дифузер и една такажа по тънка приставка,която се върти - тя е точно за изправяне :)

+1 :)

moon_flower
07-11-2009, 21:29
moon_flower написа:
Вземи си професионален от салон или отиди в Техномаркет примерно.Аз от там си взех един за сто и няколко лева,който е за изправяне,има си много хубави приставки(2 са , все за изправяне,но с различна дебелина за струята от въздух).Ефекта наистина е дълготраен.При мен си седи изправена до следващото миене на косата, а аз принципно съм с къдрава. Въпроса е да знаесх как да боравиш с четката и сешоара.


може ли да ми кажеш модела и марката
Remington, не знам дали това е модела,но единственото ,което пише после е PRO IONIC :D

malkoty_f4e
07-12-2009, 00:20
Аз от доста време се изправям,но с преса.Опитвала съм се със сешоар,ама ефект почти никакъв.Може и да зависи от човека,незнам,ама аз поне още не съм му хванала цаката.