PDA

View Full Version : Оригинално..или не?



pinkisexapilla
07-11-2009, 10:59
Как ви звучи идеята да носите винаги един и същ цвят.. Например винаги черно,или винаги розово? И хората да ви знаят като розовата Пенка или оранжевият Мишо..? Според мен е наистина много сладко,но не мисля,че бих могла да нося винаги само един и същ цвят,дори и в различни нюанси..?

sladkalady
07-11-2009, 11:08
Аз преди носех само оранжево-панталони,потничета,обици и какво ли още не...Просто ми беше любимия цвят-но какъв е смисъла да се ограничаваш само с един цвят.Има толкова хубави цветове и особено като се съчетаят става страхотна комбинация и си по забележима отколкото ако всичките ти дрехи са в един цвят :)

kuklichka_bg
07-11-2009, 11:42
Ами мисля,че е тъпо. :P Може той (цветът) да преобладава в гардеробът ти, но само в един цвят. :?

mimsssssss
07-11-2009, 11:44
Ами мисля,че е тъпо. :P Може той (цветът) да преобладава в гардеробът ти, но само в един цвят. :?

YouCantStopMe
07-11-2009, 11:51
Звучи ми тъпо. :-|

GaBiIi__
07-11-2009, 11:53
според мен е много глупаво еднообразно и скучно не случайно модните критици определят това да си в целия в един цвят дрехи и аксесоари за грозно ( да се разхожда някакво цветно петно по улицитв хаха )

allergic
07-11-2009, 11:57
ужасно.

много е грозно да се облечеш от-до в един цвят,какво остава пък постоянно да ходиш така.

billytalent
07-11-2009, 12:30
Еми аз се обличам само в черно,напоследък малко разнообразявам с червено,бяло и тъмно зелено и все пак никой не ме е върнал от улицата и не мисля,че е грозно зависи много и от дрехите

Bianca
07-11-2009, 12:35
От горе до долу в черно е ебати якото! Но не да се носиш така всеки Божи ден, де.

myHeartIsOnlyForYou
07-11-2009, 12:48
Ее само един цвят :shock: ,дори в различни нюанси..Аз например има повече розови дрехи(обичам и розов лак,обувки),но имам и други и никога не съм излизала цялата розова :D

ameli
07-11-2009, 14:34
ау тва черно...сякаш отивате на погребение :shock:

fiama
07-11-2009, 15:07
Имаше период (около 2 години) когато зиме и лете аз ходех в един единствен цвят. Никакви нюанси - просто светло син цвят - небесен. а бе просто като влезнех в магазин и не можах дори да видя други дрехи, исках само сини. Не знам как я преодолях тази мания, но добре че успях! Млад човек според мен трябва да носи разнообразни и добре подбрани цветове и материи!

titinkaa
07-11-2009, 16:00
ми аз имам много дрехи в черно,но не всичко ми е черно имам и други цветове ако нося всичко в черно някой че ме помисли за погребална агенция :lol: всички цветове нося само д ами хареса модела :)

evalongoriq
07-11-2009, 16:32
не бих го направила тъпо е :lol:

guinessgirl
07-11-2009, 16:40
аз познавам един такъв пич :) но аз да нося само един цвят-не..

tItEufFf
07-11-2009, 17:33
Сивото преобладава в гардероба ми. Обожавам го тоя цвят. Но да се нося в него всеки ден.. ще откача..

stop_looking_at_me
07-11-2009, 18:19
Нали знаеш като имаш една любима песен и започваш постоянно да я слушаш... след време просто вече не можеш да я траеш... и колкото и да се мъчиш, понеже знаеш, че ти е била любима преди... повече не ти доставя същото удоволствие като преди като я чуеш... дори може да те отвръщава. Същата работа и с дрехите... любим цвят ама до време, след товаще ти писне и няма и да го поглеждаш. Много еднообразно и определено не ми харесва. Пък и така много се ограничаваш...

Иначе, през зимата нося по-тъмни цветове а през лятото по-ярки, но това не е същото :)

gabri3lla
07-11-2009, 18:54
Това от една страна може да си е някакъв собствен стил на обличане, но не мисля, че един човек може да се носи всеки ден облечен в един цвят от горе до долу.

SunSmile
07-11-2009, 19:21
според мен е тъпо и смешно
не бих се обличала само в един цвят
не ме блазни мисълта да ми казват 'розовото момиче' или нещо подобно

DivoTo_KoTe
07-11-2009, 19:22
Имам една приятелка,която познавам от 4 години и през това време не съм я видяла в някакъв друг цвят освен черен.Смисъл за младо момиче да се почерни,някак не ми харесва.

TheNewReligion
07-11-2009, 19:27
Не мога да се обличам само в един цвят, но нямам нищо против някой друг да го прави. Звучи доста добре.

elsy
07-11-2009, 22:06
Оригинално звучи, ама не бих се занимавала всеки ден да си подбирам облеклото... да си сменя целия гардероб само в един цвят всичко... не знам, скучно е 8-)

soif
07-11-2009, 22:34
всеки има предпочитания към някой цвят , но чак целият гардероб....... :(

Iv4eTy
07-11-2009, 22:46
Не ме кефи, отначало хората си казват "а, гледай цялата/целия е в еди си какъв цвят" но като всеки ден си с едни и същи на цвят дрехи става еднообразно, скучно ии незнам просто трябва да има разнообразие :)

Pliok0019
07-11-2009, 23:16
ужасно.

много е грозно да се облечеш от-до в един цвят,какво остава пък постоянно да ходиш така.
Да и според е много грозно всичко да е в един цвят.

Annity
07-12-2009, 06:49
еми аз понякога се обличам цялата в черно или цялата в оранжево, или цялата в зелено друг път съчетавам различни неща, но все пак не е и много красиво когато всичко ти е в различен цвят или като не си подхождат цветовете. жълта блузка със жълт колан, нещо герданче в тон ии такива неща, с обувките също... за да си само в един цвят, то това си е някаква мания някаква :?

WhitEShadoW
07-12-2009, 07:01
всеки има предпочитания към някой цвят , но чак целият гардероб....... :(
+ :?

allergic
07-12-2009, 07:32
еми аз понякога се обличам цялата в черно или цялата в оранжево, или цялата в зелено друг път съчетавам различни неща, но все пак не е и много красиво когато всичко ти е в различен цвят или като не си подхождат цветовете. жълта блузка със жълт колан, нещо герданче в тон ии такива неща, с обувките също... за да си само в един цвят, то това си е някаква мания някаква :?

да,бе
ако си със син панталон,зелена блуза,розова чанта ,примерно, няма да е грозно,ако всичко е изчистено.

не е нужно да имаш още нещо в същия цвят ;)
говоря за по-спортния стил.

оранжеви обувки на ток и синя чанта например ще е голяма цигания

XiPiXoPiGiRL
07-12-2009, 07:38
Ами мисля,че е тъпо. :P Може той (цветът) да преобладава в гардеробът ти, но само в един цвят. :?

cherrypezz
07-12-2009, 08:43
Оригинално е, но е малко трудно за постигане :D

Briseis
07-12-2009, 09:17
аз се запознах с едно момиче, на което всичко и е розово - от бельото до куфара.
и определено беше оригинална. но за себе си не бих направила този избор. единствено и само в черно мога да се облека от горе до долу и много обичам да излизам така, но както каза Бианка - не всеки ден.

lipstik
07-12-2009, 13:46
От нашия клас има едно момиче,което се облича само и единсвено в зелено.Всичко и е зелено ,даже и химикалите,тетрадките.Слаг а си зелена спира даже.Напълно всичко и е зелено.Като върви отдалеч все едно някакво петно се задава.И това е много години и надали ще се промени.
Да се обличаш само в един и същи цвят е сешно,скучно,еднообразно и тъпоооооо.

fyfi
07-12-2009, 14:05
тъпо е всичко да е в един и същи цвят, но си мисля че ако човек сложи коланче или шалче в друг цвят няма да е чак толкова зле. :oops:
само трябва да се внимава при комбинацията на цветовете. :-D

KoRnFlAkE
07-12-2009, 14:12
тъпо е.
черното е приемливо, де, но както казаха, не всеки ден.

djudjulinkaa
07-12-2009, 14:13
На мен ми се струва интересно да се обличаш само в един и същи цвят.. но само от една страна.. :) от друга дори и да си сменяш дрехите по 2 пъти на ден разликата няма да се забелязва освен ако не си първо с потник и панталони а после с рокля :D иначе все едно всеки ден си само с едни и същи дрехи.. Ако харесваш някакъв определен цвят или 2-3 може те да преобладават, но не и всичко да ти е такова.. Или примерно днес да си в жълто, утре в зелено, после в розово ще е яко ама.. парички :-o :D