PDA

View Full Version : Маша-преса DOMO



bori96
07-11-2009, 11:46
Имам един въпрос за тази маша-преса - http://www.techno-bg.com/web/uredi/catalog.php?action=show_custom&id=1109&cat=362 . Ще помоля, ако някой я използва да ми отговори добра ли е или е поредният боклук и дали може да прави едри къдрици, каквито стават с маша. Имам предвид това -----> http://vbox7.com/play:859b31de . Благодаря предварително! :P

Vincitore
07-11-2009, 12:09
Пълен боклук е ! Само ще си направиш косата на нищо , и нервите ще ти отидат на кино , защото пресата е изключително слаба и нищо не става :P

vampire_girl_
07-11-2009, 12:09
Това е боклук!
Боклук,ама боклук.Само по цената ще го познаеш.
Нищо не прави.Бях си купила подобна - надеждата поне да прави вафлички,защото ми бяха казали,че не изправя,а моята е само за изправяне и си мислех,че на тая поне приставките и за "къдрене" ще вършат работа...Ама е пълен боклук.
Не си купувай такава.

s1NNer
07-11-2009, 12:11
Така да си накъдриш косата посмъртно не става с тоя боклук. Точно тея преси бяха първите, които излезнаха на пазара преди години. Не давай пари за простотии .. събери повече и си купи нормална преса!

Аз съм си къдрила така косата обаче за целта ти трябва тънка преса.

j_adore2
07-11-2009, 12:12
Такава ми беше първата преса,дори беше по - евтина.Няма никаква защита,не е керамична,ще се изправяш сигурно 2-3 часа и то не става хубаво.Аз и използвам само едните приставки,за да си правя вафлички в корените.Само за това става.

vampire_girl_
07-11-2009, 12:15
^ при мен и за това не ставаше.

По-добре дай повече пари,но си купи нещо по-хубаво...

Dark_Angel_F
07-11-2009, 12:29
Ако искаш да останеш без коса си купи тази преса... Просто от километри й личи какъв велик боклук е !

petqgeorgievaa
07-11-2009, 12:40
най-старата ми беше такава..става само за вафлички..за изправянето просто забрави :)

sladkalady
07-11-2009, 13:01
Дам,аз имам същата.Че е боклук,боклук е ,но поне вафличките стават 8-)

dead_princess
07-11-2009, 15:35
Само за вафлички става, една приятелка ме прави с такава :D

titinkaa
07-11-2009, 15:48
и аз имам такава-боклук е,не съм доволна имам я от 2г. и сигурно в годината я ползвам 5-6 пъти и то само за изправяне,не искам да я ползвам всеки ден щото само от едно изправяне и почва да ми цъфти,а представям си ако я ползвам всеки ден аз за 1 седмица половината ми коса ще е нацъфтяла,затова преса не позвам бих си купила от Техномаркет-Филипс за 100лв отколкото тая да ползвам да си увреждам косата

sHaDy_sOuL
07-11-2009, 18:38
Моята е същата, но на Elite и е зелено-синкава няк'фа..
Не използвам вафличките, 'щото не са хубави толкова ситни, само за изправяне я използвам, което ми отнема не повече от 20-тина минути за цялата коса, обаче се "изправям" с тая най-едрата приставка :D Тя самата преса си е слабичка и то си седи като изправено.. 'щото пък самата права приставка е много зле.. според мене!..

П.С. Това ми е втората такава преса (една и съща демек).. смятайте..
П.С. 2 Най-добре си вземи тази тънката черната, керамична е и хем ще можеш да се изправяш, хем да се къдриш :)