PDA

View Full Version : ВАЖНО!!!ЗА ЗАПИСВАНЕ В УЧИЛИЩАТА СЛЕД 7 КЛАС!!!!



pocuna
07-11-2009, 13:01
Учениците се записват в 8 клас в училището, в което са приети, като подават следните документи:заявление до директора, оригиналът на удостоверението за завършен 7 клас, оригинал на мед. свидетелство, издадено от лекуващия лекар на ученика при кандидатстване за профили "Изкуства" и "Спорт" и за специалностите от професии.

meche95
07-11-2009, 13:04
Учениците се записват в 8 клас в училището, в което са приети, като подават следните документи:заявление до директора, оригиналът на удостоверението за завършен 7 клас, оригинал на мед. свидетелство, издадено от лекуващия лекар на ученика при кандидатстване за профили "Изкуства" и "Спорт" и за специалностите от професии.
ami otpysno smisul takova ot direktora na staroto ti daskalo?

pocuna
07-11-2009, 13:12
Значи, кагато отидеш в гнездото, и ти дават едно заявление и ти трябва да го попълниш относно бъдещето ти училище.

sweet_bunny
07-11-2009, 13:12
pocuna,от МОН ли взе тази информация,защото аз тъкмо я прочетох там и си мисля,че трябват още документи-незнам защо,но тези ми се виждат малко. :-o

meche95
07-11-2009, 13:14
Учениците се записват в 8 клас в училището, в което са приети, като подават следните документи:заявление до директора, оригиналът на удостоверението за завършен 7 клас, оригинал на мед. свидетелство, издадено от лекуващия лекар на ученика при кандидатстване за профили "Изкуства" и "Спорт" и за специалностите от професии.
ami otpysno smisul takova ot direktora na staroto ti daskalo?
TRQBVA DA HODQ DO RIO :shock: :shock:
NE MOJE LI DA NAPRAVO DA SE ZA[ISVAM :shock:

pocuna
07-11-2009, 13:17
Информацията я взех от една книжка на МОН. :) Иначе и на мен ми се струват малко, явно толкова трябва :)

meche95
07-11-2009, 13:19
Информацията я взех от една книжка на МОН. :)
DAA AMA KAK 6TI HODQ DO RIO???????