PDA

View Full Version : чудех се..



YouCantStopMe
07-11-2009, 13:49
..дали се взимат пари за прекратяване на договор и колко?
Работата е такава,че съм на офертата с подписан договор-200 безплатни минути първите 6 месеца и 100 през вторите,към три номера.От този месец вече почвам по 100/ако има някакво значение/,но мисълта ми е дали мога да прекратя договора и срещу каква цена?
Ще съм много благодарна ако ми дадете отговор.
Искам да знам дали да си правя труда да ходя,защото в момента нямам възможност да отида само,за да попитам.
Не зная дали темата е за тук,но не намерих друго по-подходящо място.

Canis_Dirus
07-11-2009, 13:54
Ако договора ти е с фиксиран минимален срок и искаш да го прекратиш предварително се плаща. Ако не е, или срока е изтекъл просто трябва да го прекратиш към следващата възможна дата.

YouCantStopMe
07-11-2009, 13:56
Мда.Остават ми още няколко месеца,но искам да го прекратя.
Някой да знае към колко г/д може да струва?

hamilcar
07-11-2009, 14:31
А защо не попиташ в някой от офисите/магазините на оператора ? Те ще ти отговорят точно.

YouCantStopMe
07-11-2009, 15:14
^
..дали се взимат пари за прекратяване на договор и колко?
Работата е такава,че съм на офертата с подписан договор-200 безплатни минути първите 6 месеца и 100 през вторите,към три номера.От този месец вече почвам по 100/ако има някакво значение/,но мисълта ми е дали мога да прекратя договора и срещу каква цена?
Ще съм много благодарна ако ми дадете отговор.
Искам да знам дали да си правя труда да ходя,защото в момента нямам възможност да отида само,за да попитам.Не зная дали темата е за тук,но не намерих друго по-подходящо място.
Е,багодаря все пак...но наистина май ще се наложи да отида..
хм.

dead_princess
07-11-2009, 15:32
Направо звънни на оператор, там би трябвало да ти кажат. :)