PDA

View Full Version : Нека си поговорим...



ScionOfStorm
07-11-2009, 14:30
...за образование на по-висши нива.

Или това може би защо отделни кадри въобще отебават висшето и се вливат директно в работните места, вместо да сложат края на своето образование.

Знам, че има и такива неразкрити случаи, което не прави нещата по-успокоителни. Лошото е, че в такива ситуации всичко е много, много нагъсто, и рядко се излиза от скандалното и тотално аморално поведение на такива...преподаватели? Не, преподаватели не е точна дума. Плужеци нека е, звучи добре на езика.

http://vbox7.com/play:347167a8
http://vbox7.com/play:d3234c07

Sham
07-11-2009, 14:38
Г-цата е била цяла година в САЩ, вместо да посещава лекциите и упражненията си. Секс не се предлага на този и онзи, повярвай, трябва да има някакъв ответ.;

Защо сега си се присетил за това?

ПП: Мен повече ме притеснява наличието и нарастването броя на ТСП във висшите учебни заведения.;

ScionOfStorm
07-11-2009, 14:41
Настрана да оставим /втф?/ дори това, виж го как говори. В смисъл, не ти ли е някакво..гнусно /примерно/ и неудобно да го слушаш как реди нещата.

Студентката заеби, година е отсъствала, ебем ти и студентстването. Обаче отношението му, увереността в "пречупването"?

Защото попаднах на това, пък и..познати са имали подобни преживявания и спънки.

Sham
07-11-2009, 14:46
Чуй я как говори, маниерничи, мога да го усетя само по тембъра й, дори:Д Диагноза е това, диагноза.

А е всеобщо известно, че на мъжете им е слаб ангелът, на всички, просто са първични до първобитност. Г-цата се е държала подобаващо, за да предизвика подобно поведение, отваряне на тази вратичка.

ScionOfStorm
07-11-2009, 14:48
Ееех, как ни отряза ;п

И да отваря вратичка...и да маниерничи, виж го него, бря. Има "график", имало е и "други", които така трябва да им се уреди оценката, иначе - ц.

График, копеле О.о

Само недей да мяташ всичко на студентката, пък той да е невинен ;)

Sham
07-11-2009, 14:53
О, не, в никакъв случай. И двамата не са цвете.
Но - тези отношения са интимни, за блус трябват двама и шаляляляля, все в този дух.;

Трябвало е да я остави без оценка. Тя е настояла, той се е смилил. Няма безплатен обяд. :Д

//днес съм в интересно настроение:Д

ScionOfStorm
07-11-2009, 16:02
Заеби, т'ва е по-ярък пример, макар че сега видях, че е по-старичък. И по..изпълнен с конфронтации. Спомням си, че беше уж пролетта..

Идеята е, че т'ва е адски демотивиращо ако си нормален /да изоставим жертвите-предизвикателства/ изучаващ си нещата.

И в случай на опиране до бъхтане еди колко си години, за да се стигне до тая ситуация...к'во правим?

Sham
07-11-2009, 16:13
Ако си отговорен, ако държиш на учението, справяш се добре, тогава едно наложително пътуване(нейното не е било такова, но сега говорим хипотетично), след предварително предупреждение пред преподавателя, не мисля, че ще е проблем.
Тъй че - спокойно, ако всичко с теб е ок, никой няма да те закача... в гръб:Д