PDA

View Full Version : Първият път???????(за момичета)



vanesa0pld
07-11-2009, 17:46
Здравейте.най-вероятно темата се повтаря,но търсих и ненамерих такава.Въпросът ми е когато момичето прави секс за 1 път дали много го боли.А и когато ципата се скъса дали тече много кръв и дали боли много.Най-вероятно на този въпрос сте отговаряли стотици пъти но.....

П.П:не искам отговоори от сорта,,еми пробвай и ще разбереш,, защото съм ПРЕКАЛЕНО малка!!! :?

zesoares
07-11-2009, 17:51
ем като си малка не се занимавай с неща за големи :)

therichbitch
07-11-2009, 17:54
ем като си малка не се занимавай с неща за големи :)
ахам, освен това поне не лъжи,че не си намерила такава тема, тя всяка 2-ра тема е за това :-x

Lysit0
07-11-2009, 17:56
Попринцип тече много,но при всички момичета е различно.Дали боли, при някои момичета изобщо НЕ се усеща...при други болката е непоносима....С риск да се повторя, както всички ще кажат,при всяко момиче е различно.

Ilikeliljon
07-11-2009, 18:24
Здравейте.най-вероятно темата се повтаря,но търсих и ненамерих такава.Въпросът ми е когато момичето прави секс за 1 път дали много го боли.А и когато ципата се скъса дали тече много кръв и дали боли много.Най-вероятно на този въпрос сте отговаряли стотици пъти но.....

П.П:не искам отговоори от сорта,,еми пробвай и ще разбереш,, защото съм ПРЕКАЛЕНО малка!!! :?

Изгледай Тексаско клане и ще разбереш какво е :razz: :razz: :razz: Шегувам се, зависи индивидуално от всяко момиче, от степента на възбуда, еластичността на химена и така нататък, не ми се обяснява подробно :D :D

malkotoo
07-11-2009, 18:30
Здравейте.най-вероятно темата се повтаря,но търсих и ненамерих такава.Въпросът ми е когато момичето прави секс за 1 път дали много го боли.А и когато ципата се скъса дали тече много кръв и дали боли много.Най-вероятно на този въпрос сте отговаряли стотици пъти но.....

П.П:не искам отговоори от сорта,,еми пробвай и ще разбереш,, защото съм ПРЕКАЛЕНО малка!!! :?

Изгледай Тексаско клане и ще разбереш какво е :razz: :razz: :razz: Шегувам се, зависи индивидуално от всяко момиче, от степента на възбуда, еластичността на химена и така нататък, не ми се обяснява подробно :D :D

:D Тексаско клане вика

bebe7o
07-11-2009, 18:45
ем като си малка не се занимавай с неща за големи :)
ахам, освен това поне не лъжи,че не си намерила такава тема, тя всяка 2-ра тема е за това :-x

++ :? :? :?

djesi_9_4
07-11-2009, 18:52
Едни и същи теми се повтарят и получават един и същи отговор ... :( :( :(

mimsssssss
07-11-2009, 19:09
Попринцип тече много,но при всички момичета е различно.Дали боли, при някои момичета изобщо НЕ се усеща...при други болката е непоносима....С риск да се повторя, както всички ще кажат,при всяко момиче е различно.

BigFakeSmile
07-11-2009, 19:18
да, при всяко момиче е различно...
а възможно ли е момчето да НЕ разбере, че момичето е девствено?
щото при мен ако не му бях казала нямаше как.. :D
просто ми е интересно :shock:

loveme
07-11-2009, 20:08
дали ще тече кръв зависи от огранизма ти.. а дали ще те боли зависи от тва колко си овлажнена.. и колко ще си тясна :)
момиче.. рови се в нета.. има стотици.. статии за такива неща които те вулнуват не прибързвай.. ако си малка.. (12-14) не го прави .. колкото повече се пазиш толкоз по добре :) чети повече ;)

DesTin3d
07-12-2009, 01:48
ем като си малка не се занимавай с неща за големи :)
omg obqsnete na momi4eto kato iska da znae .. eto edin 4ovek koito iska sexualno da se obrazova a vie mu otkazvate ... posle kato napishe tema ot sorta na "mnogo me bolq i mi te4e6e krav parviq pat ... 6to taka ??? " viq se vazmu6tavate 4e ne se e obrazovala :?

oasis
07-12-2009, 01:52
рофл.. секс ин дъ морнинг уил невър би боринг, невър, невър, ю ноу ;д

sunnymoon
07-12-2009, 19:30
принципно не е задължително да има кръв, много от момичетата са с по-еластични ципи и не се усеща и няма, други ( като мен за съжаление) си изтрайват и болката, която не е чак толкова силна че да умреш ше потърпиш малко ако е такъв случея и следващите пъти ще ти е кеф, но всяко нещо си има цена нали така, а за кръвта като количество не е много при мен беше умерено количество както в началото на първия ден на цикъла ( поне моя) сега всяко момиче и всеки организъм си е строго индивидуален, колкото до това дали си малка или не ти си преценяваш, от това нещо не се умира, но ако не внимаваш други неща могат да се случат, а ако не се чувстваш подготвена или мислиш че не е правилният човек просто поизчакай всяко нещо с времето си, не ти трябват прибързани решения , за които после да съжаляваш :)
дано да съм ти помогнала поне малко :)м

TwEEtyNkA
07-12-2009, 19:37
миличка боли доста но ако приятелят ти е нежен ще е по добре,но когато те заболи много не се отказвай докато не стане а доколкото кръвта не е много няколко капки са (поне при мен беше така затова не пишете не е вярно) успех :р

guinessgirl
07-14-2009, 00:03
е не,тва е първата такава тема.

:?
боли,да.

BePoHuKa
07-14-2009, 03:32
При мен болеше повече 2 и 3 път в сравнение с 1ия..Кръв нямаше :)

ItalianMafia
07-14-2009, 05:18
Хиляди пъти една и съща тема.. :?
Зависи.. При всеки е различно.. По принцип при повечето боли и има кръв (лично при мен нямаше)..
Важно е да отбележа, че боли не само първия път, а общо взето първите пъти..

bellatrix92
07-14-2009, 09:48
Не си намерила друга такава тема???? :shock:
Ми то всяка втора е такава! :lol:

DJ_Mrav4o
07-14-2009, 09:50
рофл.. секс ин дъ морнинг уил невър би боринг, невър, невър, ю ноу ;д
Ес- и -екс ин дъ морнинг... :-({|= Та по темата за супорнайсехиляден път - при всяко момиче е различно, но лично аз смятам, че колкото по-малко се шашкаш толкова по-гладко ще мине =;

theoneudontknow
07-14-2009, 23:42
zesoares написа:
ем като си малка не се занимавай с неща за големи Smile

omg obqsnete na momi4eto kato iska da znae .. eto edin 4ovek koito iska sexualno da se obrazova a vie mu otkazvate ... posle kato napishe tema ot sorta na "mnogo me bolq i mi te4e6e krav parviq pat ... 6to taka ??? " viq se vazmu6tavate 4e ne se e obrazovala Confused

+1

Lysit0
07-15-2009, 06:36
Първият път обикновенно много боли,е има и изключения,при които никаква болка не се усеща.Кръв има винаги и то много.То боли първите няколко пъти обикновеннo.

xplay
07-15-2009, 07:41
Не боли толкова много.
Тече МАЛКО кръв.

nEwiDimkaTa
07-15-2009, 07:42
БОЛИ СУПЕР МНОГО!!! НИКОГА НЕ ГО ПРАВИ!!!

:lol: :lol: zaKw0 pak da Ne g0 pRawI kaTo0 b0li 6a b0li p1rwite 1,2 d0 maXimym 3tiq p1t slet twa...... we4ee ne se yse6ta mN mN :oops: :oops:

smileforyou12
07-15-2009, 07:45
Има много такива теми!