PDA

View Full Version : ши зема ножа и ще се хвърля от покрива



haritov
07-11-2009, 18:44
така гаджето е в супер настроение

мисли че ми проваля животеца че била грозна че не съм щастлив с нея
и ми изръси тая идея да я оставя точно заради това
аз и отказах де
втълпявам и че не е така ама не ме чува

КАКВО ДА ПРАВЯ

bebe7o
07-11-2009, 18:47
ще ти помогна да сехвърлиш,ма ножеца за кво е?

:D :D :D
По темата.. ми пич споко.. сяка мацка има такива моменти.. не й обръшай внимание много много..

Lucho
07-11-2009, 19:00
Остави я...addicted2love бате !

haritov
07-11-2009, 19:27
Остави я...addicted2love бате !

това няма да стане

kindergarden
07-11-2009, 19:28
Е явно и е ниско самочувствието на мацката...дигни го :D

Lucho
07-11-2009, 19:37
Остави я...addicted2love бате !

това няма да стане
На колко години си ? Това ми вашето ми прилича на 14 годишно емо-момиче и ти ? Така ли е ?

haritov
07-11-2009, 19:37
Е явно и е ниско самочувствието на мацката...дигни го :D

въпроса е как

haritov
07-11-2009, 19:38
Остави я...addicted2love бате !

това няма да стане
На колко години си ? Това ми вашето ми прилича на 14 годишно емо-момиче и ти ? Така ли е ?
на 18 метъл 16 рапърка тва ни е стила

Lucho
07-11-2009, 19:41
Остави я...addicted2love бате !

това няма да стане
На колко години си ? Това ми вашето ми прилича на 14 годишно емо-момиче и ти ? Така ли е ?
на 18 метъл 16 рапърка тва ни е стила
Не можете да сте заедно ! Най-добре се разделете за известно време за да се оправят нещата, ако ли не....вече не знам...

tOnS
07-11-2009, 19:48
Леле човек тя просто иска да те разкара по този начин със самоиронията си ... мисли си че има по добра за теб, че тя не става... че е грозна дебела смотана и нз си к'во постоянно сигурно ти повтаря
"Заслужаваш някоя по добра от мен..."
леле а може би се чувства гузна за нещо и иска да те накара да я оставиш за да не го направи тя... и да и е чиста душата
Лоша работа... провери нещата
Явно се съмнява нещо и ако нищо не излезе... накрая и тегли една майна :?

haritov
07-11-2009, 19:52
Леле човек тя просто иска да те разкара по този начин със самоиронията си ... мисли си че има по добра за теб, че тя не става... че е грозна дебела смотана и нз си к'во постоянно сигурно ти повтаря
"Заслужаваш някоя по добра от мен..."
леле а може би се чувства гузна за нещо и иска да те накара да я оставиш за да не го направи тя... и да и е чиста душата
Лоша работа... провери нещата
Явно се съмнява нещо и ако нищо не излезе... накрая и тегли една майна :?
точно така но тя приказва такива и на приятелите си само ги загрозявала според нея

Shalala
07-11-2009, 20:00
ми пич аз ти предлагам,да я оставиш,тя толкова ясно ти го е казала че няма на къде...
има къде по-свестни момичета.
мани я тая овца..

tOnS
07-11-2009, 20:23
Леле човек тя просто иска да те разкара по този начин със самоиронията си ... мисли си че има по добра за теб, че тя не става... че е грозна дебела смотана и нз си к'во постоянно сигурно ти повтаря
"Заслужаваш някоя по добра от мен..."
леле а може би се чувства гузна за нещо и иска да те накара да я оставиш за да не го направи тя... и да и е чиста душата
Лоша работа... провери нещата
Явно се съмнява нещо и ако нищо не излезе... накрая и тегли една майна :?
точно така но тя приказва такива и на приятелите си само ги загрозявала според нея

Леле маи е по зле от колкото предполагах :razz: :razz: :razz:
Слушай човече тая мацка е направила нещо брутално или просто им го казва защото знае че ще стигне до ушите ти....
Нещо я гризе отвътре иска ти да я зарежеш сам... нарочно...
Честно казано аз ако бях на твое място щях да я държа да и е тъпо нямаше да и играя играта и накрая все ще поддаде и ще и кажа че наистина е дебела и грозна и само ме загрозява и айде ПЪТЯ!!!
Незнам дали и ти си цвете за мирисане.... ама тя пък никво не е... тъи че тва е от мене... [/b]

Bpa4aHcku
07-11-2009, 20:31
Не братле тя иска да те разкара по такъв начин, че тя да неизпитва вина после, от последвалите твои деистивия там скокове ли какво ли.....
мн подло момичнеце ..........

haritov
07-11-2009, 20:33
ми пич аз ти предлагам,да я оставиш,тя толкова ясно ти го е казала че няма на къде...
има къде по-свестни момичета.
мани я тая овца..
вече казах няма да я оставя

vampirekiss
07-11-2009, 20:57
Ще й мине.Ащо не ти се слушат отчаяните й объркани вопли относно външен вид и такива простотии просто замини за известно време някъде.

haritov
07-11-2009, 20:58
Ще й мине.Ащо не ти се слушат отчаяните й объркани вопли относно външен вид и такива простотии просто замини за известно време някъде.

ами ако съм на 500км от нея????????

haritov
07-11-2009, 21:18
ако има нещо вярно как бих могъл да накарам да ми каже

dirtyyy
07-11-2009, 21:20
Остави я...addicted2love бате !

това няма да стане
На колко години си ? Това ми вашето ми прилича на 14 годишно емо-момиче и ти ? Така ли е ?
на 18 метъл 16 рапърка тва ни е стила

Първо - Кво общо има стила с мяткането от терасата
Второ - Кво общо има ножа с мяткането от терасата
и трето- мисля ,че тя не те харесва и се опитва да те разкара.
пряма съм извинявай. :oops:

Iv4eTy
07-11-2009, 21:22
Пич, сигурно е в онзи период от месеца, в който целия свят и е крив... просто потърпи малко, ще й мине :)

haritov
07-11-2009, 21:36
Остави я...addicted2love бате !

това няма да стане
На колко години си ? Това ми вашето ми прилича на 14 годишно емо-момиче и ти ? Така ли е ?
на 18 метъл 16 рапърка тва ни е стила

Първо - Кво общо има стила с мяткането от терасата
Второ - Кво общо има ножа с мяткането от терасата
и трето- мисля ,че тя не те харесва и се опитва да те разкара.
пряма съм извинявай. :oops:
трябваше да измисля тъпо заглавие и направих най-доброто изръсих тъпотия

RaZzer
07-11-2009, 21:58
Не мисля, че се опитва да се оттърве от теб... просто явно е в някакъв период на прекалено ниско самочвуствие... Трябва да я накараш да се почувства красива и желана - може би да я заведеш някъде за уикенда и/или да изкарате някоя хубава вечер заедно... :?

elsy
07-11-2009, 22:14
Защо ти е ножа като ще се хвърляш? :lol: :lol:

по темата: успокой я, де 8-)

LedenooMomiche
07-11-2009, 22:51
На колко години си ? Това ми вашето ми прилича на 14 годишно емо-момиче и ти ? Така ли е ?

Оф,не мога да разбера защо като чуете или прочетете за нож или нещо такова и веднага всичко свързвате с Емо ? :?

По темата: Има и такива момичета,които непрекъснато повтарят това пред хората,защото се нуждаят от повече внимание,нуждаят се от това винаги някой да им казва/показва,че това не е така..Не знам..Ако тя не цени себе си,то кой тогава ? :?

crazy_style
07-11-2009, 23:24
:booooomb: Т'ва с'я съвети ли са?? Как може да пълните главата на момчето с глупости?!
Нормално е да си има няк'ви такива пириоди, и ако наистина сте на толкова разстояние един от друт много ясно че ще изпада в такива състояния. Просто се пробвай да изтраеш... покажи и че не е така и и кажи че за теб е най красивата. Поговорете каква е причината да си ги мисли тея глупости.

Rofl4e
07-11-2009, 23:45
офф гаджето ти е луда :) погови с нея и и обясни как стоят нещата

amk933
07-12-2009, 00:57
Само не разбрах защо ще хабиш ножа.... :D :D :D

По темата: Зарежи я и всички ще са доволни. 8-)

xPorcelainHeartx
07-12-2009, 03:21
Според мен не е сигурно дали тя да иска да те зареже, щом ти казва, че е грозна, че не си щастлив с нея .. Аз бях в същото положение като нейното постоянно се карахме с мойта приятелка тя плачеше не бяхме щастливи (сега незнам как стоят при вас нещата) и аз също и казвах, че с друг може да е по-щастлива от колкто с мен. Тя ми викаше, че го казвам, защото искам да я зарежа, но небеше така. Така че помисли си дали това е истина дали наистина сте щастливи заедно и ще разбереш дали го казва, за да те зареже. И тогава чак взимаи мерки ..

scyLLa
07-12-2009, 09:22
ще ти помогна да сехвърлиш,ма ножеца за кво е?
За да се коли докато пада..

Aicken
07-12-2009, 10:18
ще ти помогна да сехвърлиш,ма ножеца за кво е?

:D :D :D
По темата.. ми пич споко.. сяка мацка има такива моменти.. не й обръшай внимание много много..


преди да се хвърли от покрива ша гръмне с ножа 1 път 8)

slim__shadygirl
07-12-2009, 10:26
Страда от липса на внимание..? :-o

DeSiTo0o
07-12-2009, 10:36
така гаджето е в супер настроение

мисли че ми проваля животеца че била грозна че не съм щастлив с нея
и ми изръси тая идея да я оставя точно заради това
аз и отказах де
втълпявам и че не е така ама не ме чува

КАКВО ДА ПРАВЯ
хахах да ти имам проблемите! ... Ами да, покрива е решението :shock: Да дойда да те бутна ако искаш? Деца....

Kostadin_682
07-12-2009, 11:24
ще ти помогна да сехвърлиш,ма ножеца за кво е?
Докато пада да си среже гърлото :razz: :razz: :razz:

hooliganka89
07-12-2009, 11:54
Сега е в някакаъв такъв период,повтаряй й че греши и бъди по-убедителен и всичко ще отшуми,споко.

GotTheLife
07-12-2009, 12:09
Може и наистина да мисли, това, което ти е казала. От личен опит знам, че момчетата си мислите, че вече ни е писнало от вас и затова ви казваме подобни неща, но не винаги е така!
може външно да няма такива признаци, но ниското й самочувствие вероятно е причината

Take_That
07-12-2009, 12:52
Май някой си търси повод да се раздели с теб.....

CaSsIe
07-12-2009, 16:04
Еми или си търси причина ти да скъсаш с нея, да не те къса тя или е в кофти период. Говори с нея

P.S. избирай или ножа или покрива, за какво са ти и двете? :o

haritov
07-12-2009, 16:07
ножа е за всеки случай (някои оцеляват) просто не ми се искачват пак стъпала

evelinka1122
07-12-2009, 16:48
тъпа причина да я оставиш.... може би го прави за да бъде интересна?

Ilikeliljon
07-12-2009, 17:45
Кажи йоу, йоу бейби, ти си моята кучка и си мноу яка. Shake that ass!! 8-) 8-) :razz: :razz: :razz: Сега по темата, май яко се е филмирала. Сядай и говори с нея на четири очи. Лошото е, че няма как да ти дам съвет точно какво и как да я питаш, зада можеш да пресечеш това, което ще започне. А то вероятно ще е колко съм грозна и така нататък. Измисли начин да пресечеш този тип излияния. 8) 8)

elsy
07-12-2009, 21:16
ножа е за всеки случай (някои оцеляват) просто не ми се искачват пак стъпала
Еми, то зависи колко е високо :lol:

haritov
07-12-2009, 22:04
ножа е за всеки случай (някои оцеляват) просто не ми се искачват пак стъпала
Еми, то зависи колко е високо :lol:
зависи на какво ще падна и не си мислете че онова на картинката е светеща показалка тва ми е ножа

elsy
07-12-2009, 22:20
ножа е за всеки случай (някои оцеляват) просто не ми се искачват пак стъпала
Еми, то зависи колко е високо :lol:
зависи на какво ще падна и не си мислете че онова на картинката е светеща показалка тва ми е ножа
:lol: :lol: :lol: Доста е големичък :lol: