PDA

View Full Version : Превод



sweet_f_pz
07-11-2009, 19:07
Преди няколко месеца си поръчах от един френски сайт една чанта и едни обувки.Но още не са дошли..А срока е 2 седмици,това не ми е първата поръчка.Но е 1вата,която не е пристигнала.Та утре ще се обадя на сайта и искам да ви помоля за превод понеже не знам много добре френски.Учих го една година но съм го позабравила и искам някой по-напреднал да ми го преведе,ако може,разбира се.Ще ви бъда много благодарна.

Текста: Добър ден,аз се обаждам от България.И ако може да говорите по-бавно,защото не разбирам много добре френски.И ако може да говорите разбираемо.Та така,преди няколко месеца си поръчах чанта и обувки,платих си ги,но не пристигнаха.И преди съм поръчвала,и всичко си е идвало на време,но тази поръчка,не ... Какво трябва да направя,за да си я получа?

vesiity
07-12-2009, 17:55
Bonjour, Je donne la parole

shakalqka
07-12-2009, 18:12
какъв е тоя некадърен превод бе луди ли сте само ще изложите момичето ц.ц.ц.ц.ц..цц..... :x

vivteen
07-12-2009, 18:56
Много ми е интересно като ти напишат как е,ти как ще го произнесеш и как ще разбереш какво ти казват те :)

AnnATeo
07-12-2009, 19:51
[b]Това успях да направя аз:

Bonjour! Je vous appelle de la Bulgarie. Et s'il est possible que vous parlez plus lentement parce que je ne comprends pas bien le francais. Eт s'il est possible que vous parlez d'une mani