PDA

View Full Version : Едно въпросче...към момичетата



amfetamink1a
07-11-2009, 20:36
Да ви попитам сега нещо....
Вярно ли е, че в първите две до три години от цикълът тече не само кръв, но и с нея по-гъста кръв с констинстенцията на секретът в носа...тече и бяло течение когато спре цикълът де...чувала съм го, че е така , защото в тея първи години от цикълът тялото се пречиства така... МОЛЯ ВИ отговорете без подиграфки,защото на една фр й тече по горе описания начин.... :neutral: благодаря ви,предварително... ;-)

batkodoki
07-11-2009, 20:51
Да ви попитам сега нещо....
Вярно ли е, че в първите две до три години от цикълът тече не само кръв, но и с нея по-гъста кръв с констинстенцията на секретът в носа...тече и бяло течение когато спре цикълът де...чувала съм го, че е така , защото в тея първи години от цикълът тялото се пречиства така... МОЛЯ ВИ отговорете без подиграфки,защото на една фр й тече по горе описания начин.... :neutral: благодаря ви,предварително... ;-)

НЕ!

не е вярно, това е част от Моминският фолкор!

тялото ти е по презумпция чисто и няма от какво да се "пречиства" освен ако не си някоя религиозна маниачка

Titirito
07-12-2009, 22:14
Ми то от менструалната течност само 20% е кръв, доколкото знам... Не виждаш ли че не е като кръвта, която ти тече от други места - най-малкото, по-късто, по-лигаво и с по-различен цвят е.

amfetamink1a
07-13-2009, 20:27
да това го знaм...но тя се притиснява , че й тече и бяло течение когато не е в цикъл...а съм чувала,че през първите 2-3 г това е нормално ама да ли е тaка...nz

ItalianMafia
07-14-2009, 04:39
Всяко зацапване на бельото е ненормално и по принцип се дължи на бяло течение. Не е определено заболяване, но е симптом на ненормално състояние. Среща се толкова често, че някои жени го смятат за нормално явление, а не е.. !
Лично при мен бялото течение е съпроводено с болки в кръста.. Когато съм ходила с гол кръст или нещо подобно.. Когато съм настинала също..

soif
07-14-2009, 11:29
Всяко зацапване на бельото е ненормално и по принцип се дължи на бяло течение. Не е определено заболяване, но е симптом на ненормално състояние. Среща се толкова често, че някои жени го смятат за нормално явление, а не е.. !
Лично при мен бялото течение е съпроводено с болки в кръста.. Когато съм ходила с гол кръст или нещо подобно.. Когато съм настинала също..
+1