PDA

View Full Version : Страх от новото училище =(



vanesa0pld
07-11-2009, 20:49
Здравейте.Сега ще съм 8-ми клас и съответно ще съм в ново училище.Точно от това изпитвам страх.В старото ми вече училище бях психически малтртирана(е имало е и 1-2 физически)Всяка сутрин когато тръгвам за училище очите ми се насълзяваха защото знаех че това ще бъде поредният кошмарен ден,а вечер преди да заспя мислех за какво ще бъдат подигравките на следващият ден.Преди бях много енергично,бодро дете можех да расмея всички(дори успях да развеселя дете,чиито баща бе починало,поне малко от малко.)Имах много приятели, но се затворих в себе си(заради непрестаните подигравки).Енергичното дете изчезна и се появи призракът на болнодушевното дете.Успехът ми от 6.00 се срина на 4.50.Дори и колкото невъзможно да ви се вижда съм мислила за самоубийство.А защо беше нужно всичко това?Просто защото на предният ми зъб се появи малко петно от зъбен камък и всички започнаха да ми се подиграват че не съм подържала лична хигиена,че съм мръсна,че незаслужавам да живея(а петното се появи оттова,че имам леки проблеми с бъбреците)Всеки ден ме наричаха с все по-обидни имена и се подиграваха и за най-малкото(например се заблея нанякъде и те започват веднага с подигравките)ВСЕКИ ДЕН ЗА МЕН БЕ ИСТИНСКИ КОШМАР,а и не живеех-просто съществувах.Нямаше с кого да споделя и това ми натежеваше МНОГО!!
Но сега да се върнем към темата.Установих че,точно тези,който ми подиграваха ще бъдат в моя нов клас!Видях и едно друго момиче от бъдещият ми клас,но и то заедно с тези които ме тормозела е от ,,фешънчетата,,,с тоновете грим и ,,скъпите дрехи,,А аз грим не използвам-слагам си само гланц(въпреки че в миналото училище несмеех да сложа и това).И сега ме е страх...страх ме е оттова подигравките и целият кошмар да не започнат отново!Вие какво ще ме посъветвате!

melinor
07-11-2009, 20:55
Отиди на 2 класиране или на 3то, ако се налага :?

Това е ужасно...Защо до сега си мълчала и не си казала на никого :-o

vanesa0pld
07-11-2009, 20:57
Отиди на 2 класиране или на 3то, ако се налага :?

Това е ужасно...Защо до сега си мълчала и не си казала на никого :-o

на кого?неисках да тревожа родителите си(защото в момента те си имат достатъчно проблеми)а на кого другиго да кажа :(

FuCkInBuBbLeGuM
07-11-2009, 21:01
Да наистина се пробвай на 2-ро или 3-то класиране. И да попаднеш в един клас с тях пак... просто не им обръщай внимание. Мисля, че по някое време ще се откажат да ти се подиграват. А защо не си вземеш някакво избелващо препаратче http://www.viewsofia.com/article/876/Заблести%20като%20холивудска %20звезда%20с%20продуктите%20на %20Pearl%20Drops . Мисля, че тази серия са добри.. поне така съм чувала.. Може и да ти помогне... опитай :)

melinor
07-11-2009, 21:02
Отиди на 2 класиране или на 3то, ако се налага :?

Това е ужасно...Защо до сега си мълчала и не си казала на никого :-o

на кого?неисках да тревожа родителите си(защото в момента те си имат достатъчно проблеми)а на кого другиго да кажа :(

На някой учител или все пак на родителите ти...Каквито и проблеми да имат все би трябвало да се погрижат за теб :S

TheNewReligion
07-11-2009, 21:03
Да не си тревожела родителите си...Най-голямата глупост, мило момиче. :? За какво са ти родители? За да си имат други проблеми освен теб ли? :? Първо се научи да споделяш с родителите си! Няма такъв епизод "Ама да не ги тревожа!" Родители са ти, за да им споделяш, за да ги тревожиш, за да ги интересуваш!

wazapnigga
07-11-2009, 21:07
Ми да ти споделя бях в същото положение абсолютно същжто само че аз съм момче ако искаш да си поговорим ще ти дам скупе си

vampire_girl_
07-11-2009, 21:07
ОМГ !!!
Имам чувството,че се върна лента на която видях филм,който съм гледала.Ама точно същия със съвсем малки изменения.
Не,не аз съм била жертвата,но момиче от класа.
Веднъж дойде в не особено приветлив външен вид - косата и не беше добре сресана и от тогава - следващите години бяха ад.
Ад.Ад през който не знам с какви сили премина това момиче.
Всеки ден се прибираше разплакана.Всеки ден.Беше болезнено,дори само да гледаш това.Думи,целеха я с хартийки,плюеха я по главата и я обиждаха по всевъзможни начини.
Стана така,че ще бъде с едно от момчетата в класа в един клас тази година,но след като той разбра и каза,че ще смени класа,защо не иска да я вижда -било го гнус от нея и т.н. Той има възможност да смени класа,тъй като има брат близнак.
Незнам как ще го преживее момичето,защото все пак ще са в едно училище,а да виждаш всеки ден спомените и болката от миналото си,предполагам няма да е лесно.
Дано тя успее да започне на чисто.Както и ти.
Била съм в ролята на жертва веднъж или два пъти и след това винаги съм получавала извинение,но знам как боли в момента,а не мога да си представя години,години пълни с обиди без дори извинявай на края.Няма цена,която да е достатъчно висока,за да се изкупи вината и болката.
Опитай се да преодолееш всичко което си преживяла до тук по някакъв начин.Може да опиташ да опишеш всичко което чувстваш в дневник,който после да унищожиш и изхвърлиш - да опишеш чувствата си ,винаги е от помощ - казвам го от опит.Ако смяташ,че можеш да говориш за това,говори с приятели или ако искаш можем да си пишем по скайп - ще се радвам да се запознаем.
Ако имаш шанс не оставай в този клас,но ако все пак останеш ще трябва да си достатъчно силна,за да преодолееш всичко.
Можем само да се надяваме,че в новото училище ще намериш нови приятели с които заедно ще преодолеете проблема.
От тази тема ми стана гадно,защото както казах била съм в ролята на жертва,но по-дълго съм била в ролята на глупачка - заедно с другите съм потъпквала някой,някой който е не по-малко човек от мен.Съжелявам за което.
Мнението ми е много разводнено и едва ли ще ти бъде полезно,но исках да кажа това.

Witch94
07-11-2009, 21:08
Ъ, какво?Заради някакво петно от зъбен камък ти съсипват живота?Колко малоумни хора може да има на този свят. :( На мен също ми се подиграват в училище, но заради нестандартния ми вкус-Аз обичам да чета, харесвам различна музика, обличам се по-различно и т.н.Хората явно не могат да ме приемат различна, такава каквато съм.Но аз не се влияя от техните глупости.Когато някой ме закачи го затапвам моменталически, а ако не ми се занимава с глупости просто се подсмихвам и си мълча.И все пак имам приятели, може да се броят на пръсти, но ги има.Та опитай да споделиш с някого.Намери си нови приятели-не може целия свят да ти се подиграва.Мисля, че трябва да са останали и нормални хора на този свят. :) А освен това тези, които ти се подиграват трябва да са пораснали поне малко, да са поумнели.И ако все пак те продължат да те тормозят сподели с родителите си и с тяхна помощ ще вземеш най-разумното решение.А ако изобщо не искаш да ги виждаш повече послушай съвета на melinor. :) Успех.

Seducti0n
07-12-2009, 03:35
Децата са глупави и несъобразителни,
готови са да осмиват каквото и да е-независимо дали имат реалната причина да го правят или просто им доставя удоволствие да унижават връстниците си по всевъзможни начини.


Аз също съм минала по пътя, по който на теб ти се е наложило да вървиш , та те разбирам на 100 % /но не защото се поставям мислено на твое място, а защото за мое съжаление и на мен се случи/.
И все пак остави глупаците да си бъдат такива и отиди изпълнена с увереност на 15-ти.

Една мисъл за завършек-Усмихне се на света,
за да ти се усмихне и той.

:) :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-12-2009, 04:01
къф мъж си, мари .... мега яко е ;]

glezan4e
07-12-2009, 09:18
моят съвет към теб е да промениш мисленето си.. ти си се предала.. а това е най-голямата грешка.. създай си малко самочувствие.. промени прическата, оформи си маникюр, слагай си гланц... и ако не ти пука ще е най-добре.. тези, които ти се подиграват са комплексари и ти понеже м се връзваш на простотиите те не спират.. спри да им обръщаш внимание и те ще спрат... с две думи > ГОРЕ ГЛАВАТА!

nefchi_bs
07-12-2009, 09:58
Ако искаш да си там където са те приели си стой там..В класа ти няма да са само те я..Ще има и други хора в които да се сприятелиш..И аз съм имала такива проблеми,не се притеснявай горе главата и да не ти пука.. :)

Slave4You
07-12-2009, 11:10
Ако няма как да отидеш в друг клас ще ти дама няколко съвета:
Всичко зависи от теб, от това ти как приемеш и представиш нещата пред новите си съученици. Тези от стария ти клас има голяма вероятност да насочат подигравките към теб и в новия клас, за да покажат колко са "готини". Ако това стане недей да се сдухваш, или ревеш или бягаш.. Опитай се да го обърнеш на бъзик, колкото и тъпо да звучи това. И с мен едни преди време мн кофти се подиграваха, но аз се опитах да обърна всичко на шега и сега даже съм фр с тях.. И тези работи никой не ги приема толкова сериозно както преди, когато се ядосвах и ги избягвах. Те ще представят старите неща пред новия клас като нещо лошо, ти пък го представи като смешно, тъпо, безмислено, от което не ти пука и което даже прави тях смотани. Сега сиг си мислиш "Тая не знае кви ги говори.. мн е зле", и аз преди така си мислех като ме съветваха да го правя това, но стана:))
Предолагам, че има и други начини да се избегне това, но не искам да казвам нищо, за което не съм сигурна. Казвам това, защото от личен опит съм го опитала и при мен действа. Айде успех, и бъди силна, това е най-важното.

sunset_light
07-12-2009, 11:18
Момичето преди мен е право.
Направи го на базик,а и било заради някакъв си зъбен камък.
Ако пък продължат пак по същия начин дори когато не им обръщаш внимание ,изтъкни техни недостатъци.
А ако ти се отварят и след даскало ,по път за вкъщи -набиий ги! Повярвай ми в края на тази година нещо се настроиха негативно към мене ,защото изобщо не им обръщах внимание на базиците.Качиха ми се на главата и някои просто ги нашамарасох,а на други им скроих лош,лош номер като баща ми звънна на бащата на момчето,което се занимаваше с мен най-много.

В кое училище ще учиш?

balon4eee
07-12-2009, 12:02
ам прочетох ти само 1вия ред и спрях защото ми стана тежко от там 8-) Ем не знам хвани малко си всигни самочувствието За да те малтретират , значи им даваш тая възможнаст . Ама както казах , прочетох само 1вия ред и може да не давам обективен отговор 8-)
П.П- можеш да вземеш пушка и да ги надупчиш всички копелета които са ти правили проблеми :lol: После ще се качиш на масата и ще извикаш "Напук на вас ще живея " :lol:

LedenooMomiche
07-12-2009, 15:51
В кое училище са те приели ?
Според мен по-добре недей да се отказваш от училището,в което са те приели особено ако го искаш..защо трябва заради някакви глупаци да се отказваш ? Ако решиш да се запишеш там и да бъдеш с тях,сигурно ще продължават с подигравките и обидите,но ти просто не им обръщай внимание,показвай,че не ти пука или си го върни по някакъв начин..Там със сигурност ще си намериш нови приятели,които едва ли ще обръщат внимание на подигравките.Ако те продължат най-добрия вариант е като се сприятелиш с някого там,да измислите нещо гадно и да им го върнеш,за да разберат какво и как си се чувствала ти..тогава 100 % ще престанат.

Mastta
07-12-2009, 17:09
Точно сяга е време да им отмъстиш.. започвате ново училище и ще познаваш само някои, за да се предпазиш от останалите да не те обиждам им покажи, че неси някакъв предмет, с който може да си правят квото искат... бъди силна, те ако ти казват нещо ти нямаш ли уста и ти им отвръщай.. всеки има недостатъци - извади ги.. Не трябва да ревеш, че ти се подиграват, а трябва да се питаш "защо им позволявам" .. Главата горе и те не са нищо над теб, няма от какво да те е страх така, че ги размажи... !!!

djuki
07-12-2009, 17:33
8ми клас си е едно ново начало там ще има и други хора ... децата които са били едно време и те порастват и дори може да не се държат така с теб ! Все пак мисля че си нормално човече и няма какво да се срамуваш и плашиш , веднъж им покажи че тяхното не минава рано или късно ще си харесат някой друг . Трябва да покажеш че техните подигравки не те интересуват отговори им веднъж два пъти и ще спрат защото вече няма да си интересна. Кво като те носят скъпи дрехи ти носиш нормални не по лоши . В новия ти клас може да има и много свестни деца които няма да обръщат внимание на глупости и ще ти бъдат приятели. Не се отказвай от училището което искаш заради некви въздухари !

petinkataaa
07-12-2009, 17:36
и аз ще съм 8 клас в ново училище..по принцип не са ме мъчили.. ама имаше едно дете в 6 клас,което го спукваха..имаше някакви психични проблеми,обаче те му ги увеличиха двойно и тройно на детето.. :-o дори 1 човек нямаше,който да бъди с него..аз се опитвах да говоря с момичето,ама явно си мислеше,че и аз ще му се подигравам и не ми говореше.......не знам какво даа ти кажа..жал ми е...не за вас,а за глупаците,защото вие ще се разделите с тях и ще пробиете в живота,ама те повече от лекета няма да станат..съжалявам :neutral:

BaBsYyY_SeXyYy
07-12-2009, 17:50
Мацка, не знам дали въобще мнението ми може да се нарече отговор на твоя проблем, но искам да споделя нещо.
Преди около 3 години ми направиха операция, след която вече не можех да ходя. Първо не можех да се държа въобще на крака, после вече ходех с патерици (и сега съм така, всъщност). Бях само четвърти клас, днес съм седми и също като теб се местя в ново училище. Още тогава ме беше страх, че другите деца ще ми се подиграват, че ще се отдръпнат от мен. Нормалното, весело момиче се беше превърнало в ... безпомощен инвалид. Но явно съм уцелила на добри хора, които ме подкрепиха и никой не посмя да ме обиди.
Днес този страх се възроди и е още по- силен, защото отивам на ново място, с нови хора, които не ме познават. Сега наистина се страхувам, че те ще се отдръпнат, че ще съм сама. Но вярвам, че ще се намери човек, който да надникне в сърцето ми и да открие какво се крие там.
Та.. вярвай и ти. Вярвай в доброто и не се предавай!

Kraskata92
07-13-2009, 12:51
Не се притеснявай от такива хора,те са гъзари сега в училище,после в живота стават.. Важното е да гледаш себи си,да знаеш,че след време ти ще им се смееш,защото съм сигурен,че тези,които ти се подиграват се водят някакви гъзари,мислещи се за големата работа,а всъщност са никои,все пак в новия ти клас трябва да им и свестни,до сега и аз не см имал много хубави класове,винаги е имало такива гъзари,но и малко свестни хора ;) Просто гледай ти какво правиш,учи за да се реализираш в живота и след години изобщо няма да помниш тия идиоти или идиотки ;) :)

Sladurchoo
07-13-2009, 16:50
Не се притеснявай .. важното е да вярваш в себе си. Забрави за тези хора и се опитай да се промениш (да възвърнеш самочувствието). Като видят, че си уверена ще спрат съвсем скоро .. дори може да искат да сте приятели .. и все пак ако стане така много добре си помисли дали заслужават да сте приятели .. А ако не стане така не губи вяра .. рано или късно всичко ще е наред .. :) :)

sm_95
07-13-2009, 18:19
Погледни го от тази страна: в досегашно ти училище сте били всякакви.. а сега ще са подбрани, умни хора, дори да има 2-3 идиоти ТЯХ ще ги изолират на никой вече няма да са му приятни простотиите. Пък и тези които са те тормозили сега ще са се променили, ще искат да и приемат което означава че ще са принудени да спрат с простотиите. А ти, сложи си една нахакана усмивка, стани отново жизнен човек и новият ти клас ще те приеме и защити ако се наложи :):):)

plmn
07-13-2009, 19:18
в новото училище ще имаш възможност да се представиш като друг човек. никой няма да те познава и да знае какво си преживяла. стани по-силен човек. обиждат те? отвърни! удрят те? удари! няма да плачеш, да склоняваш глава и да се депресираш заради некъв тъп пубер. знам добре какво си преживяла, но късно осъзнах, че е по-добре да отвръщаш по същия начин, по-който се държат с теб.

EarthShaker
07-13-2009, 19:30
БЪДИ ТВЪРДА...

Никога не си мисли за миналото... мисли за бъдещето... покажи им, че си по-силна

Wassil
07-14-2009, 16:16
И мен ме биеха/обиждаха всеки ден в 5-ти клас ,защото бях малко по дебеличък ;д . Обаче аз не се предадох борих се и лека полека се сприятелих с ,ако може така да се каже , тартора на всички , направих му там 1 услуга , за която той ми беше благодарен и така станахме приятели лека полека и мога да ви кажа , че от тогава нямах никакви проблеми.Опитай се да отвърнеш на лошото с добро :) Ти можеби им се връзваш , евентуално ги обиждаш или просто виждат как рухваш психически. Трябва човек да бъде маалко лицемер (в добрия смисъл на думата) Да гледа своята полза . При най-малката възможност да се мушнеш при някой от тях и да си върнеш стария живот.
Та за мен . . вече в 9-ти клас няма и помен от дебеланкото , който бях в 5-ти клас. Имам репутация , приятели , много познати и връзки . Тъй че не се предавайте ;р Лека полека всичко се нарежда :)

kopcheto
07-14-2009, 16:24
Ванеса, бягай от тях колкото може по-далече!
В твоя случай не е важно даскалото, важна е психиката ти.
Сички дет ти казват да си твърда понятие си нямат какво си преживяла.
Бягай и се спасявай.
Идиотите ще си намерят майстора, ама да не е късно за теб!

Wassil
07-14-2009, 16:29
Ванеса, бягай от тях колкото може по-далече!
В твоя случай не е важно даскалото, важна е психиката ти.
Сички дет ти казват да си твърда понятие си нямат какво си преживяла.
Бягай и се спасявай.
Идиотите ще си намерят майстора, ама да не е късно за теб!

Бягството не е спасение , но за нейния случай мисля ,че си дяволски прав ;х

damdam
07-14-2009, 16:39
От една страна не си струва да си пропиляваш метаното учиилище(ако е такова), заради такива хора. Но от друга, аз примерно няма да издържа всеки ден на такива подигравки. Подай документи за второ класиране, ако не си приета на първо желание, мястото ти не се губи. Но въпраки всичко, може да са се променили. И преди в моя клас имае доста подигравки, но колкото по-големи ставахме, толкова повече намаляваха.

eXpl0d3
07-14-2009, 16:43
Според мене си от ония аутсайдери дет нито говорят нито нищо... :? или пък си много куха или незнам има причина.

kopcheto
07-14-2009, 16:46
Бегай се гръмни бе!
Трява ли да е кифла, та да са доволни некои говедца?
Или ти си от тея дет тормозят, а?

Wassil
07-14-2009, 16:52
Според мене си от ония аутсайдери дет нито говорят нито нищо... :? или пък си много куха или незнам има причина.


Незнам , приятел . Прав си ,че може да има няк'ва друга причина , ама недей така със закюченията . . :?

По принцип и аз не ги обичам тия дет само мълчът и се делят от останалите , ама виж ,че момичето казва ,че е поддържала контакт със много деца от класа й , тъй че няма да е от тези хора , които споменаваш :)

EarthShaker
07-14-2009, 17:02
Бягството НИКОГА не е спасение... ако избяга сега, ще бяга винаги

eXpl0d3
07-14-2009, 19:16
Бегай се гръмни бе!
Трява ли да е кифла, та да са доволни некои говедца?
Или ти си от тея дет тормозят, а?

тапак тя ако е пекана нали ше си праят ташак до едно време и ше спрат а и ако не беше забила щеше да има някой приятел/приятелка която/който да я защити ... бавен ли си и от нашия клас имаме 2 такива с едната даже и дума не съм си казал.

fan7as1a
07-14-2009, 20:51
Не се предавай...щом ще си в такъв клас не се мести...това лято се опитай поне малко самочувствие да вдигнеш и ако ти се отварят да знаеш как да ги затъпиш...не си мисли,че вечно ще ти се подиграват..просто бъди себе си и ги затъпявай..все някога ще спрат..знам го от личен опит.. а пък те няма да са единствените в класа ..гледай да се сприятелиш с всички така ще разберат каква си и ще те защитават..не се крий по лошо е :)

bebkata
07-14-2009, 23:53
Здравейте.Сега ще съм 8-ми клас и съответно ще съм в ново училище.Точно от това изпитвам страх.В старото ми вече училище бях психически малтртирана(е имало е и 1-2 физически)Всяка сутрин когато тръгвам за училище очите ми се насълзяваха защото знаех че това ще бъде поредният кошмарен ден,а вечер преди да заспя мислех за какво ще бъдат подигравките на следващият ден.Преди бях много енергично,бодро дете можех да расмея всички(дори успях да развеселя дете,чиито баща бе починало,поне малко от малко.)Имах много приятели, но се затворих в себе си(заради непрестаните подигравки).Енергичното дете изчезна и се появи призракът на болнодушевното дете.Успехът ми от 6.00 се срина на 4.50.Дори и колкото невъзможно да ви се вижда съм мислила за самоубийство.А защо беше нужно всичко това?Просто защото на предният ми зъб се появи малко петно от зъбен камък и всички започнаха да ми се подиграват че не съм подържала лична хигиена,че съм мръсна,че незаслужавам да живея(а петното се появи оттова,че имам леки проблеми с бъбреците)Всеки ден ме наричаха с все по-обидни имена и се подиграваха и за най-малкото(например се заблея нанякъде и те започват веднага с подигравките)ВСЕКИ ДЕН ЗА МЕН БЕ ИСТИНСКИ КОШМАР,а и не живеех-просто съществувах.Нямаше с кого да споделя и това ми натежеваше МНОГО!!
Но сега да се върнем към темата.Установих че,точно тези,който ми подиграваха ще бъдат в моя нов клас!Видях и едно друго момиче от бъдещият ми клас,но и то заедно с тези които ме тормозела е от ,,фешънчетата,,,с тоновете грим и ,,скъпите дрехи,,А аз грим не използвам-слагам си само гланц(въпреки че в миналото училище несмеех да сложа и това).И сега ме е страх...страх ме е оттова подигравките и целият кошмар да не започнат отново!Вие какво ще ме посъветвате!

Ей , ей в коя гимназия си приета мацко :P Споко всичко ще е нарет ако трябва свиркай ще ударя едно рамо :-P :-)

ifz
07-19-2009, 14:30
Ако искаш да си там където са те приели си стой там..В класа ти няма да са само те я..Ще има и други хора в които да се сприятелиш..И аз съм имала такива проблеми,не се притеснявай горе главата и да не ти пука.. :)
и аз съм на това мнение .. :) нале знаеш .. Те ми се смият,защото съм различен.. Аз им се смия , защото са еднкви.. !! :-P
УСПЕХ !!

MartyParty
07-19-2009, 14:46
Файт бак,бе!Като се правят на смешни просто си оставаш със съзнанието,че си много повече от тях.Аз ако все се свивах и се влияех от това,което ми говореха съучениците ми в осми клас досега да са ме смачкали не веднъж,а 10 пъти.Винаги им отвръщах с високо вдигната глава.Бори се,дори без да знаеш колко дълго ще продължи.Ще има ефект,веднъж щом видят,че имаш необходимото самочувствие,ще си променят мнението.
Ако няма някой от "твоята порода" в класа,намираш си някаква извънкласна дейност,която те забавлява и те кара да се чувстваш добре.Приемаш,че онези просто не са като теб и точка.

llumpy
07-19-2009, 16:25
в новото училище ще имаш възможност да се представиш като друг човек. никой няма да те познава и да знае какво си преживяла. стани по-силен човек. обиждат те? отвърни! удрят те? удари! няма да плачеш, да склоняваш глава и да се депресираш заради некъв тъп пубер. знам добре какво си преживяла, но късно осъзнах, че е по-добре да отвръщаш по същия начин, по-който се държат с теб.
Съгласна съм! Отвръщай на всеки удар, не им взимай подигравките навътре. Щом се насилиш да отвърнеш, ще разбереш че на тези "сладурани" им е точно толкова, да им се опълчиш. Те са те тероризирали и са ти се подигравали, защото виждат ,че се пречупваш и че ти е гадно.То няма как да не ти е гадно, ама не им го показвай. Писнало ми е от такива! И аз бях седми клас, ама слава богу не съм имала такива проблеми. Сама се отделих накрая на годината щото ми бяха "приятели" точно такива, но късно го разбрах, а и никога не съм била от тях. Та една от тез мои "любимки" се опита да ми каже нещо около седмица след като спрях да дружа с тях и аз отвърнах,вярно че и аз не си държа устата затворена много, много, ама исках да ти кажа,че им е толква. И като ни свърши караницата или по-точно спора, въпросната "аз нося само скъпи дрешки,ооо аз съм повече от всички" се разрева :D Така че няма да им се плашиш. Ходи с високовдигната глава и не се притеснявай. И не позволявай на никой да стигне до теб!

fifinkathefreak
07-20-2009, 09:57
Слънце,чуй какво ще ти кажа.
Това е твоят шанс да започнеш всичко от начало.И аз съм имала подобни на твоите проблеми,но мен и бая ме биеха.няма значение,минало е.Рядко се сещам за това изобщо.Дори когато се сетя,още по-рядко ми се случва да си спомням какво съм чувствала тогава.Защото съм преминала на друго ниво - блокирам спомените до такава степен,че си ги спомням само като част от..филм да речем.

Твоята тежка и отговорна задача е да се справиш сега - да си създадеш нов имидж и т.н. Да,трудно ще е ,особено,ако има някой пзнат наоколо.Но!Да,чувала съм много мои все още учащи приятели и познати да ми се оплакват от фешъни и лигльовци.Но ето,щом има кой да ми се оплаква,значи навсякъде има хора,които да са различни от тях.Намери тези хора.Прав път на другите.А и все в един момент ще им дойде акъла.Игнор и бъди търпелива.Знай,че в крайна сметка ти си победителя.Наистина.А и в един момент трябва да се отърсиш от страховете си.Направиш ли го и покажеш ли самочувствие,никой няма да те закача пряко.Нужно е време,не става от раз,много вероятно е да направиш лошо първо впечатление.Но както съм се убедила - първото впечатление много често е грешно.Ще ги убедиш в това,когато си готова.
Успех!

kkookkoo95
07-20-2009, 19:43
Ако мен ме обидят без причина просто казвам "И ти си (Някакъв недостатък), ама аз нищо не ти казвам нали", но мен рядко ме обиждат, защото хората (приятелите) с които се движа не са такива. :)

fenkaaa
07-27-2009, 22:40
Божеее ... всички тея,които казват "Не обръщай внимание там си да учиш" не са добре ! Правилно ама то вече няма за кога да чакаш 2,3 класирване .. дано ги заличат от земята тея изверги :o

Nam3less3
07-27-2009, 22:57
Ако това, което казвате е истина, то да те е страх да пратиш детето си на училище. Завърших тая година средно образование, но откакто се помня, не съм чувал за такива истории в училищата, в които съм бил, хората си бяха свестни. Наистина ли е толкова зле положението?

selens
07-28-2009, 07:02
Как може да търпиш такова отношение,ако ти не им покажеш,че нямат право да се държат с теб така няма кой друг. :?

SolusChristus
07-28-2009, 08:40
Като ти се подиграва за предния зъб, избий нейния.

К'во се глезиш?

Дееба поколението...

D12Respect
07-28-2009, 08:45
Като ти се подиграва за предния зъб, избий нейния.

К'во се глезиш?

Дееба поколението...
Е тва е няма какво да добавя

ZaGadKkAa
07-28-2009, 10:50
Ми разведри се...........Според мен не всичко идва от това петънце!Отиди по магазинчетата преобрази гардероба си , ако ти се харесваш,тогава и другите ще те харесват (от личен опит го казвам)! Едва ли в новия ти клас ще бъдат само бифшите ти съученици!Казваи им мнението си и не се страхувай да го изразяваш!Кажи на родителите си или на някой близък,роднина!!Късмет ти пожелавам :-)

sp33der
07-28-2009, 12:44
Когато си в клас пълен с такива шибани комплексарчета има само 1 начин.Спечели респект :!: и главно страхопочитание :evil: .Второто повече работа върши. :wink:Имам опит.

JeanClaudeVanDamme
07-28-2009, 20:17
мене не ме е страх от нищо! някога бях слабак,преди мн време,но вече...вече съм се превърнал в бойна машина! ВСЕКИ КОЙТО СЕ ОПИТА ДА МЕ ЦЕНЗУРИРА,ВЕДНАГА УДАР В МУТРАТА ЩЕ ИНКАСИРА!

super6ef
07-28-2009, 21:40
А в кое училише си ?