PDA

View Full Version : Скапана работа



Pliok0019
07-11-2009, 21:09
Дойде ред на моето словоизлияние. Преди месеци вероятно съм писала... Но сега ново. Всъщност всички мои теми в раздел "Любов" са за него...

Познавам го от година, четири месеца, и след 2 минути (от този момент) 15 дни. Запознахме се по доста станен начин. Влюбихме се от пръв поглед. Излязохме на другия ден. Тръгнахме. След седмица вече спахме заедно и нещата...бяха наистина прекрасни. Смея да кажа, че това са едни от най-хубавите моменти с него. И за да не отнемам много от времето ви ще разкажа по-накратко... Разделихме след около 2 месеца. Малко време наистина, но... После той тръгфна с едно момиче, а аз с най-добрият й приятел. С Него бяхме в една комапния, непрекъснато се гледахме, остахме насаме, говорехме. След още месец тръгнахме отново. Пак се разделихме...След това (това е последният път!) Бяхме отново заедно. И сега... не съм го чувала от 3-4 месеца. Не съм го виждала. Само веднъж, отдалече - аз бях с друг, а той с друга. Той май не ме видя.

Разделяхме се и се събирахме толкова много пъти, защото аз знам че няма как да съм щастлива с него. Той взема много от моята свобода, приятелите ми не го понасят, защото знаят какво направи с мен, колко много ме е разочаровал, и колко много пъти. Майка ми е твърдо против това да имам връзка с него. Той е обсебващ...и знам че няма как да имам бъдеще. Знам, че и няма смисъл да му дам отново шанс.

Най-големият ми проблем. Единиственият. Е това, че няма как да го забравя. Не мога да спра да мисля за него. В момента на скайпа ми беше перфектното момче...но аз не му отговарям, само защото искам да пиша за него. Не искам да го забравям. Не смятам че като него има втори. Не знам дали някой някога ще го замести. Има дни в които не мисля за него. На следващият ден ми е адски странно....

Как да го забравя? Да го забравя ли? Да го обичам ли? Няма да бъда с него. Това е ясно. Но...искам ли да спре да ме боли?! Тази болка е наистина...кошмарно сладка.

Благодаря. Съжалявам.

Kukumqvka
07-11-2009, 21:17
Трябва да го забраввиш,хората казват ,че времето лекува .. Дано и теб излекува. Само не се отчайвай .. Все пак за всеки влак си има пътници,незнам колко е вярно ама знам ,че най-хубавите неща се случват когато най-малко ги очакваш .. Ще намериш друг,с който да си щастлива .. И не забравяй че не си сама .. Имаш приятели.Всичко ще е наред.Първо трябва да убедиш самата себе си,че трябва да го забравиш и тогава и сърцето ще се помъчи .. Спокойно :)

Pliok0019
07-11-2009, 21:24
Не...не става дума за влалкове и пътници. В момента имам възможност да имам връзка с поне 5 момчета от обкръжението ми. Само, че...не мога да го забравя и всякаква възможност за връзка, ми се стува неприемлива.

one
07-11-2009, 21:45
Опитай да го забравиш.Щом не се е получило толкова пъти, може би няма да се получи. Може да е само накакъв дълготраен порив.. или пък любов.

Май трябва да изчакаш.Не знам.

Kukumqvka
07-11-2009, 22:02
Не...не става дума за влалкове и пътници. В момента имам възможност да имам връзка с поне 5 момчета от обкръжението ми. Само, че...не мога да го забравя и всякаква възможност за връзка, ми се стува неприемлива.


Ако имаше известен начин за забравяне бих ти го казала ,но уви .. Никой не може да ти помогне да се отървеш от това чувство.Единнствения начин е да го заместиш с друго..което не се препоръчва .. обикновенно е омраза.. не се отказвай да търсиш подходящия,щото само чрез него ще успееш да преодолееш предния.. иначе рано или късно ще го забравиш .. бъди себе си и не ставай кучка като повечето жени в такъв момент .. Не спирай да обичаш ! Успех :)

sladkalady
07-12-2009, 08:23
Остани сама за известно време и не започвай нова връзка...
Как да го забравиш ли?Струва ми се ,че не искаш да го забравиш.Явно ти харесва да те боли...Но ако ти самата нямаш намерение да го забравиш и не полагаш никакви усилия няма кой да ти помогне.Разбери ,че той е вече минало.Припомняй си само гадните моменти от връзката ви,как се е държал с теб и т.н
Ще го забравиш ,просто ти трябва време! :)

kobrichka
07-12-2009, 09:18
Прочетох много внимателно темата ти и се замислих, че понякога хората сме мазохисти. Осъзнаваме, че ще ни боли, че трябва да забравим,но... провим точно обратното. Наричаш болката "кошмарно сладка" това определно е мазохизъм, коя балка е сладка?! :) Самата ти осъзнаваш и знаеш, че нямате бъдеще, че не трябва да сте заедно, че той носи само тъга в теб и въпраки всичко продължаваш да мислиш за него. Според мен трябва да го забравиш, да продължиш напред, но не да го заместиш, а остани известно време сама без гадже. Мисли за себе си.
Забавляваи се с приятели, това помага много. Благодарение на приятелската поткрепа се постига много.

Riot
07-12-2009, 09:20
Абе какво е това 1 месец с друг, 2ри с друг, 3ти с пети
"няма да съм щастлива с него но пък съм обсебена"
хаха, вие не знаете къде се намирате, бе
не знаете от къде сте и за къде сте, тоталната работа
:(

djuki
07-12-2009, 12:51
Сама казваш , че не е за теб а дали наистина си го разбрала ... ?! Щом по един или друг начин те наранява значи не е перфектния ... някъде там има такъв които е по добричък от него остави сама бъди с приятелите си с времето ще продължиш да се сещаш за него , но няма да боли ! Ще се сещаш само хубавите неща ... щом никой не може да го замени сега ами не го заменяй трябва да се силна воля за да го забравиш ... Това си е твоя живот и щом той ти пречи по един или друг начин му казваш да се маха навиваш ръкавите и продължаваш напред мъже колкото искаш всеки по хубав и добричък от предния ... след време ще намериш някой и ще се чувстваш много тъпо ще си сълажявала и ревала толкова много време на нещо което не си е заслужавало!

EroSennin
07-12-2009, 19:33
ми то не че аз точно имам право да ти давам съвети за любовта но дай шанс и на други момчета ще видиш че има и по-добри :)

Muddled
07-12-2009, 19:52
с времето ще го забравиш, времето лекува ... нз кажи си че ще го забравиш и се пак няма невъзможни неща има само недостигнати цели. :)

bog4eto
07-12-2009, 21:34
ами не го забравяй щом не искаш

Aicken
07-13-2009, 06:16
времето ще те излекува но само ако му позволиш

fire_cat
07-13-2009, 06:58
Ако наистина смяташ, че нямате бъдеще, тогава по-добре го остави, за да не страдаш после двойно повече. Също така момче, което взема от свободата ти и те разочарова много пъти, въобще не може да се нарече надеждно. Ти казваш, че с него си преживяла прекрасни моменти, това е хубаво, но аз мисля, че за известно време трябва да оставиш момчетата "зад оградата", т.е. пробвай молко без гадже. Може някой ден да се появи някой, който сйщо да те направи щастлива и да ти даде още незабравими моменти. От друга страна можеш да опиташ с момче, което ти се струва симпатично. Може отначало да не се чувстваш толкова привлечена от него, но с времето то може да те направиш щастлива, И докато си с момче, опитай се да не мислиш за другия. Отдай мислите си само на този, с когото си. Бъди щастлива! :)

Staple
07-14-2009, 19:43
Времето лекува всичко.....повярвай ми за 2-ри пореден път се убеждавам....в това....И слава богу ....,че времето лекува всичко....,защото иначе..сега нямаше да съм щастлива с човека ,който е до мен....,а щях да мисля единстено за озни определен човек без име :( ,който ми разби сърцето

bloody_tower
07-14-2009, 22:53
Животът е твърде кратък! Ти знаеш кой обичаш, знаеш за кой мислиш и смяташ ли, че майка ти трябва да определя твоя избор или приятелите ти? Защото като си влюбена, като имаш чувства и знаеш, че има смисъл, трябва да се бориш! Да се бориш за любовта, защото не знаеш кога пак ще те връхлети!

Pliok0019
07-15-2009, 15:04
Благодаря за отговорите в темата.

Не съм очаквала да бъдат толкова смислени и конктрени.