PDA

View Full Version : Проблем с приятеля ми?



Rofl4e
07-11-2009, 23:26
И така.. кво се случва в моя живот.. 2:30.. през ноща бившия ми с настоящия ми приятел са в една дискотека..(аз не съм там ,че нещо ми е зле) обажда ми се гаджето ми и ми вика тоз тука сега ще го пребия ще му кажа аз дали ще ми строши мерцедеса(ъхааааа преди време бившия разправяше че ще му троши колата и него.. нищо не направи само думи)сега леко пийналото ми гадже иска да пребие бившия и знам ,че ако му посегне наистина ще го набие мн яко..

А не искам момчетата да се бият заради мен и се опитвам да му обясня на гаджето ми по телефона ама то с пийнал човек на глава не може да се излезне..

Мнения може и да не пишете просто исках да споделя с някой.. а и стана малко объркано.. защото в момента аз съм объкрана и много притеснена :(

Hilary_
07-11-2009, 23:29
Ами опитай се да го разубедиш някакси ... :( :( Може и да те послуша... :-o

Rofl4e
07-11-2009, 23:31
Ами опитай се да го разубедиш някакси ... :( :( Може и да те послуша... :-oопитах.. неуспешно

Rofl4e
07-11-2009, 23:43
опитай бившия ти до го накараш да не се занимава или кажи на гаджето ти да се пребира или направо иди ти и го пребери. Успех и дано нямаш проблеми! :) с бившия не си говоря.. :) сегашния как ли не се опитах да поговоря с него.. :( аз да ида да ги оправям.. не мога да карам кола а и дискотеката е бая далечко 8)

Rofl4e
07-11-2009, 23:50
опитай бившия ти до го накараш да не се занимава или кажи на гаджето ти да се пребира или направо иди ти и го пребери. Успех и дано нямаш проблеми! :) с бившия не си говоря.. :) сегашния как ли не се опитах да поговоря с него.. :( аз да ида да ги оправям.. не мога да карам кола а и дискотеката е бая далечко 8)

ем не говориш с него ама така ще се избият, направи компромис :) или остави ги и да става каквото ще става, все пак ти си се опитала да ги спреш и не си виновна, че са пияни и немогат да мислят трезвено!

П.С. ето за това не е хубаво да си хващате гаджета, който се наливат... :)гаджето ми не се налива..нито е пиянца.. но си пийва чат пат в границите на норомалното ( и едва ли има мъж който не пие)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-12-2009, 00:08
Ахахахаххахахахахаххахах неандерталциии :Д:Д

Lysit0
07-12-2009, 07:36
Събери ги двамата и си поговорете сериозно,но преди това ти се изясни с кой искаш да бъдеш.

MarkKnight
07-12-2009, 09:24
Побои,бивши,алкохол,дискот ки,мерцедеси...АПЛОДИСМЕНТ !

IRule
07-12-2009, 09:30
В коя чалготека са ? :D

kindergarden
07-12-2009, 10:00
Побои,бивши,алкохол,дискот ки,мерцедеси...АПЛОДИСМЕНТ ! =D>

Ufff
07-12-2009, 10:04
Да се бият, какво толкова?

Aicken
07-12-2009, 10:21
и кво станало ? кои без емблема на 190-ката кои без ръка 8-)

slim__shadygirl
07-12-2009, 10:29
Нека се бият щом им се бие..

Whyniser
07-12-2009, 11:38
Ми може би да се съберете като големи хора и си поговорете.Или пък кажи на сегашния , че даже тоя бившия не можеш да го гледаш и не си заслужава да го бие,че е мизерник и т.н.

П.П. - Ако искаш драсни едно ЛС да ти кажа още идеи ако искаш

hottie
07-12-2009, 11:43
детски му работи. ще ви мине на всички

Rofl4e
07-12-2009, 22:56
Ъхаааа разминало се е само с бутане и някви такива.. на бившия леко му се е стъжноло и е казал айде да не се разправяме.. оправили се някак..

ся всички говорят ,че не можли да ме разделят.. и щели се бият ейй направи ще прибия някой

CucAgMuH
07-12-2009, 23:56
Ъхаааа разминало се е само с бутане и някви такива.. на бившия леко му се е стъжноло и е казал айде да не се разправяме.. оправили се някак..

ся всички говорят ,че не можли да ме разделят.. и щели се бият ейй направи ще прибия някой

Щом и теб те избива на бой предлагам да си спретнете Triple Threat Match :)

How to: http://www.youtube.com/watch?v=u-Q0z6VEDYQ

bloodylips
07-13-2009, 14:03
ми мисля че нищо не можеш да направиш приятеля ти просто иска да се направи на голям мъж и затова е цялата работа...

kypo
07-13-2009, 17:07
браво, похвали се че те е*е некъв дето има мерцедес 8-)
аз пък имам ауди, можеш да се подмокриш вече и да мислиш за дебелия ми. голям... скоростен лост :lol:

Rofl4e
07-13-2009, 17:24
браво, похвали се че те е*е некъв дето има мерцедес 8-)
аз пък имам ауди, можеш да се подмокриш вече и да мислиш за дебелия ми. голям... скоростен лост :lol:ъхаха мога ти кажа че още не е успял да ме наебе ако тва те инт

Lysit0
07-13-2009, 17:28
детски му работи. ще ви мине на всички
+1 аз предлагам на rofl4e, да не се занимава с тия деца...

kypo
07-13-2009, 19:15
браво, похвали се че те е*е некъв дето има мерцедес 8-)
аз пък имам ауди, можеш да се подмокриш вече и да мислиш за дебелия ми. голям... скоростен лост :lol:ъхаха мога ти кажа че още не е успял да ме наебе ако тва те инт
значи мерцедеса не е достатъчно лъскав...

malkotoo
07-13-2009, 19:54
гд и аз съм така.. не може да им се налее акъл в главите.. да се бият квот искат да правят :P

scyLLa
07-13-2009, 19:59
Ъхаааа разминало се е само с бутане и някви такива.. на бившия леко му се е стъжноло и е казал айде да не се разправяме.. оправили се някак..

ся всички говорят ,че не можли да ме разделят.. и щели се бият ейй направи ще прибия някой
Мани мани даже и по новините се говори за това тц тц. ..

sulley
07-14-2009, 14:54
Може би е по-добре,ако не се месиш.Остави ги да се оправят по техния си мъжкарски начин и да се свършва.

BlackMamba
07-14-2009, 17:30
Извади си ластика от анцуга и се обеси на него. Така няма да има за кой да се бият тъпанарчетата :grin: :grin: :grin:

3oPuTy
07-14-2009, 18:04
И така.. кво се случва в моя живот.. 2:30.. през ноща бившия ми с настоящия ми приятел са в една дискотека..(аз не съм там ,че нещо ми е зле) обажда ми се гаджето ми и ми вика тоз тука сега ще го пребия ще му кажа аз дали ще ми строши мерцедеса(ъхааааа преди време бившия разправяше че ще му троши колата и него.. нищо не направи само думи)сега леко пийналото ми гадже иска да пребие бившия и знам ,че ако му посегне наистина ще го набие мн яко..

А не искам момчетата да се бият заради мен и се опитвам да му обясня на гаджето ми по телефона ама то с пийнал човек на глава не може да се излезне..

Мнения може и да не пишете просто исках да споделя с някой.. а и стана малко объркано.. защото в момента аз съм объкрана и много притеснена :(
Сегашния ти приятел не е искал да го бие заради теб,а заради колата ама айде :D
А иначе по темата:Винаги съм се кефела на подобни индивиди,които са силни само на приказки,но не и на действия :lol: Всеки някого ще бие ама на края само се бутат един друг и после уж всички скачат да ги разтърват и нищо не става :lol: :lol: :lol:
Спокойно и аз като бях на 14 години приятелят ми все така искаше да скача да бие някого ама минаха 2 години,той стана пълнолетен и започна да му идва акъла ... Тааа и на твоите момченца ще им дойде ;) :lol: :lol: :lol:

Rofl4e
07-14-2009, 22:08
И така.. кво се случва в моя живот.. 2:30.. през ноща бившия ми с настоящия ми приятел са в една дискотека..(аз не съм там ,че нещо ми е зле) обажда ми се гаджето ми и ми вика тоз тука сега ще го пребия ще му кажа аз дали ще ми строши мерцедеса(ъхааааа преди време бившия разправяше че ще му троши колата и него.. нищо не направи само думи)сега леко пийналото ми гадже иска да пребие бившия и знам ,че ако му посегне наистина ще го набие мн яко..

А не искам момчетата да се бият заради мен и се опитвам да му обясня на гаджето ми по телефона ама то с пийнал човек на глава не може да се излезне..

Мнения може и да не пишете просто исках да споделя с някой.. а и стана малко объркано.. защото в момента аз съм объкрана и много притеснена :(
Сегашния ти приятел не е искал да го бие заради теб,а заради колата ама айде :D
А иначе по темата:Винаги съм се кефела на подобни индивиди,които са силни само на приказки,но не и на действия :lol: Всеки някого ще бие ама на края само се бутат един друг и после уж всички скачат да ги разтърват и нищо не става :lol: :lol: :lol:
Спокойно и аз като бях на 14 години приятелят ми все така искаше да скача да бие някого ама минаха 2 години,той стана пълнолетен и започна да му идва акъла ... Тааа и на твоите момченца ще им дойде ;) :lol: :lol: :lol: одавна минах14.. и те одавна са пълнолетнии ;)

xplay
07-15-2009, 05:37
Аам.. те не се бият за теб, а заради това, че оня искал да троши мерцедеса на гаджето ти... :-D

sunshinebaby
07-15-2009, 06:14
Аам.. те не се бият за теб, а заради това, че оня искал да троши мерцедеса на гаджето ти... :-D


И на мен така ми прозвуча от разказа :(

NeZaPoznat
07-15-2009, 07:33
Едно време е имало рицарски турнири. Там също са се избивали за п**ки. Ама сега с тия мерцедеси се измързеливихте направо. Да се качва на един кон , да слага доспехите и юруш :D

Еи го - рицар та дрънка :lol:

http://www.ritzar.com/logo_seven_virtues.jpg

А може и да скърца :-P

3oPuTy
07-15-2009, 08:15
одавна минах14.. и те одавна са пълнолетнии ;)
Е оки на 15 си - все тая ;)
А това за пълнолетието го казах,защото нещата,които правят твоите момченца са присъщи за разни 14-16 годишни пубертетчета,а не за мъже на 18+ ... :?

Rofl4e
07-15-2009, 09:23
одавна минах14.. и те одавна са пълнолетнии ;)
Е оки на 15 си - все тая ;)
А това за пълнолетието го казах,защото нещата,които правят твоите момченца са присъщи за разни 14-16 годишни пубертетчета,а не за мъже на 18+ ... :? :razz: :razz: :razz: :razz: и на 15 не съм :) а за тва даил са присъщи на 18+ тея неща.. ........

SuperBadSuperFresh
07-15-2009, 12:51
Пазете колата бе еййй :shock: 8-)

Ами ти понеже си нямаш друга работа,реши да го напишеш във форума,вместо да идеш и да ги строиш и двамата в две редици...

Rofl4e
07-15-2009, 23:16
Пазете колата бе еййй :shock: 8-)

Ами ти понеже си нямаш друга работа,реши да го напишеш във форума,вместо да идеш и да ги строиш и двамата в две редици...ти проста ли си или да?!?!?

Казах че момчетата не бяха в моя град (дискотеката е сравнително далеч от тук)

mArMaLaDkA
07-16-2009, 04:16
Какви панаири за една 16-годишна.. тц-тц.

AnotherAccount
07-16-2009, 04:19
Цирк! 8-) :lol:

3oPuTy
07-16-2009, 05:55
Какви панаири за една 16-годишна.. тц-тц.
То,че са панаири - панаири са ама не за нея,а за мерцедеса (който сигурно е поредния подарък от баща на син за не повече от 5 000 лв. ама айде 8-) ).Е добре,че мерцедесите са здрави коли,а и момчетата са силни само на приказки,че иначе голям смях щеше да падне :-D

SuperBadSuperFresh
07-16-2009, 11:38
Пазете колата бе еййй :shock: 8-)

Ами ти понеже си нямаш друга работа,реши да го напишеш във форума,вместо да идеш и да ги строиш и двамата в две редици...ти проста ли си или да?!?!?

Казах че момчетата не бяха в моя град (дискотеката е сравнително далеч от тук)

Ами сигурно съм,след като си мисля че и на северния полюс да бяха,щях да стигна до там.,след като знам какво може да последва.
Разни хора,разни идеали.Важното е да споменем мерцедеса.

Rofl4e
07-16-2009, 22:27
ъъ НЕ ми е ясно кво намерсвате колите.. кой на колко бил и нз си кви още глупости.. (просто мерцедеса го споменах ей така.. вие кво толкова се хванахте за него..все едно е най важното в цялата тая сиутация и за свдение на Зориту която винаги мн и знае устата пък нищо не казва колата е мн по скъпа от 5000лв..) ;)

jambo_bs
08-05-2009, 10:40
Побои,бивши,алкохол,дискот ки,мерцедеси...АПЛОДИСМЕНТ ! =D>

Ся не разбирате цялата работа :D Темата май е старичка ама аз щот съм фен на Rofl4e и да я изкарам най - отгоре.В (няма да кажа кое село .... ъъ град) те Сопот си знаят :P са нацепени батки и градски биячи :razz: .Там кола под мерцедес никой не кара ..... нищо че колата е модел 200 D :) Приятелят на Rofl4e e най - големия бандит и плейбой в цялата провинция наречена Карлово.Все още на никой не е ясно щом е такъв плейбой,защо е с нея изобщо,но аз там не се бъркам :D .... нищо чудно и да дойдат при мен да ме пребият с мерцедесите :D а ако случайно и вий кажете нещо може и при вас да дойдат ...... а най - малкото да ви са праят на отворени по скайп :D .Аз щото съм самоубиец и знам,че след този пост утре ще ми е последния ден ... а ако мерцедеса върви много и днес няма да мога да видя залеза. 8-)