PDA

View Full Version : Подаръци



whisp
07-11-2009, 23:41
темата може би е малко тъпа , но се сетих сега от един филм и реших да пиша.Значи да речем че си имате гадже обаче скъсате и през времето, в което сте ходили той/тя ви е подарявал/а някакви подаръци.Та след като скъсате какво правите с тези подаръци -например връщате му ги, изхвърляте ги,запазвате ги... и т.н.

suunnseT
07-11-2009, 23:44
Ам аз не съм ги изхвърляла или връщала...
Пазя си ги,нещо като спомен,но ако много ме наранил
едвали ще ги пазя ... (:

Rofl4e
07-11-2009, 23:44
всички съм ги запазила :) .. някой като ги погледна хубави спомени някой не чак толкова.. а й някой съм подарила.. ;) обици гривни пръстени(на сестра ми :D )

Hilary_
07-12-2009, 00:00
Ако е бил скъп за мен ги запазвам ама ги забутвам някъде далече да не ги гледам в близките месеци ... :?

LedenooMomiche
07-12-2009, 00:29
Дори и да ме е наранил пак бих си ги запазила,ей така за спомен : ))

alice_in_wonderland
07-12-2009, 14:44
Пазя си всички подарьци :)

Ufff
07-12-2009, 14:46
пазя ги и си ги ползвам. не бих върнала каквото и да е, обидно е

Nadelina
07-12-2009, 14:57
Запазвам ги естесвено. В един момент от живота ми този човек е бил едва ли не най-важния за мен, как ще ги изхвърля?!

kalpazanka
07-12-2009, 15:33
Майка ми един единствен път ме беше накарала да изхвърля плюшено сърчице от бивше гадже. Каза ми "Изхвърли го този боклук", при което мушнах сърцичето под леглото. Няколко месеца по-късно при ремонта нашите го видяха и майка ми ме накара да го занеса на контейнера. Скъса ми се сърцето, като го оставих подпряно на контейнера с надеждата някой да си го хареса и да го вземе :cry: Вярно, че въпросният ми взе здравето, но играчката с нищо не беше виновна, че той не беше принцът от приказките, а аз бях улетяла до уши.
Останалите подаръци ги пазя с изключение на аксесоар за телефон- зайче, на което явно се е скъсала връвчицата и съм го затрила незнайно къде.

Ufff
07-12-2009, 15:38
Майка ми един единствен път ме беше накарала да изхвърля плюшено сърчице от бивше гадже. Каза ми "Изхвърли го този боклук", при което мушнах сърцичето под леглото. Няколко месеца по-късно при ремонта нашите го видяха и майка ми ме накара да го занеса на контейнера. Скъса ми се сърцето, като го оставих подпряно на контейнера с надеждата някой да си го хареса и да го вземе :cry: Вярно, че въпросният ми взе здравето, но играчката с нищо не беше виновна, че той не беше принцът от приказките, а аз бях улетяла до уши.
Останалите подаръци ги пазя с изключение на аксесоар за телефон- зайче, на което явно се е скъсала връвчицата и съм го затрила незнайно къде.

пффффффф, не бих го хвърлила, би ми станало тъжно

kalpazanka
07-12-2009, 15:40
На мен действително ми беше много тъжно- сърчицето пееше Обичам те два пъти, след което повтаряше това два пъти на английски. Много сладко :cry:

lipstik
07-12-2009, 15:52
Каквото ми подарят си остава за мен,нищо не връщам,нищо не хвърлям.

sexa_na_kompleksa
07-12-2009, 16:18
Ако е бил скъп за мен ги запазвам ама ги забутвам някъде далече да не ги гледам в близките месеци ... :?

+1.

mimkata1991
07-12-2009, 16:41
с удоволствие бих си ги запазила, малко или много ще носят приятни спомени. Но пък ако е нещо като бижу, или нещо от сорта не бих го носила, ако има вероятност той да ме види с въпросния подарък

mOBSCENE
07-12-2009, 16:46
Запазвам си ги!
Обаче ,ако не ходя с този човек..не съм ходила ала бала ..и ми е неприятен - връщам.

:-o

Ufff
07-12-2009, 16:49
Запазвам си ги!
Обаче ,ако не ходя с този човек..не съм ходила ала бала ..и ми е неприятен - връщам.

:-o

че тогава защо изобщо си ги приемала?

Sharkio
07-13-2009, 13:30
аз с всяко момче с което хода и след това скъсам си паза подаръците от него и си оставаме фр, виждаме се по някога :)

NaNa_SladuRana
07-13-2009, 13:33
по кревата ми седяха играчки от него,след това ги сабрах в един чувал и ги качих на тавана при детските ми играчки...Сега на кревата ми са се заселили играчки от кандидат-бивше гадже :-)

malkotoo
07-13-2009, 23:52
пазя си всичко ест