PDA

View Full Version : Най-добрият продукт за почистване на лице за всякаква кожа



NaskoKaulitz
07-12-2009, 11:46
Каквото и да ползвам, кожата винаги ми е ужасна.Не ми се дават всяка седмица по 20 лева за козметик, а и не съм сигурен че и с него ще има някакъв ефект.Пробвал съм доста неща (предимно на гарниер) но ефект никакъв.Предложете нещо от което сте доволни.Благодаря :)

billytalent
07-12-2009, 11:56
За мен най-доброто е Dermacol DermaClear почистващ гел особено ако имаш проблемна кожа

KoRnFlAkE
07-12-2009, 12:14
ми така ще ти е кожата като си слагаш фон дьо тен
ебаси педала, честно :-o

myHeartIsOnlyForYou
07-12-2009, 12:26
^Ти от къде знаеш..и наистина ли :shock: ?До автора еми няма такъв продукт :!: То ако имаше всички хора щяха да са с идеална кожа и никой нямаше да се оплаква...Ако си в пубертета е нормално + че кожата не се влияе само от външни въздействия(въздух,вятър,с ънце,влага,кремове и мазила)ами най-вече от вътрешната хармония на талото =>внимавай какво ядеш,хормоналният дисбаланст също е причина за проблемна кожа,но за справянето му незнам,лекар трябва да изпише специални медикаменти!Най-доброто решение за теб лично ще ти го каже дерматолог.Но според мен първо трябва добре да изследва кожата и ораганизма ти и тогава да ти състави лечение.Затова трябва да потърсиш някои наистина добър,щом тооолкова те мъчи проблемната кожа :-D .Въпреки всичко добър продукт против акне и кожни заболявание е салициловият спирт!Не се препоръчва единствено на хора със суха кожа,защото той и без това много изсушава.И ако наистина ползваш фон дьо тен спри :-D

NaskoKaulitz
07-12-2009, 12:38
Мерси, ама не мога да спра да си слагам фон дьо тен :-o по принцип съм спокоен човек и не може да се каже че е от нервите, но ям доста боклуци.....мерси все пак :)

myHeartIsOnlyForYou
07-12-2009, 12:51
^Значи е истина?? :razz: ...съжалявам не мога да се сдържам..еми опитай се да спреш..Не ти ли се подиграват?По-добре без нищо да ти се виждат ясно пъпките,отколкото ясно да се вижда неуспешен опит за тяхното прикритие!С този фон дьо тен сигурно си запушваш порите.Каквото и да пробваш много ясно,че няма да има ефект след като ти много активно му пречиш да действа с това нездравословно хранене и фон дьо тен....
Едит:не казвам,че е от нервите,а от хормоните.Тях не можеш да ги контролираш,те са се развълнували заради пубертета.Лекар може да ти предпише медикаменти за тях..Но знай,че това е една от възможните причини за проблемна кожа!Както виждам при тебе проблемът е поради неправилна храна и запушване на порите вседствие на външно въздействие.Казах ти вече как да действаш... :)

b0nbonka
07-12-2009, 15:12
Купи си от аптеката Далацин! Много помага, премахва пьпки и черни точки, изсушава и кожата. Много сьм доволна :-) :grin:

marin4itu
07-14-2009, 10:16
Аз съм възхитена от гела за почистване с глина и мароканска роза от Avon :grin:

ElinoOor
07-14-2009, 10:19
добре де.. може да е от фдт-то
смени го и виж как е положението, като не става минаваш на почистващи продукти с билкова основа и почваш 'домашните маски' .. :-o

EarthShaker
07-14-2009, 10:24
най-ефективния продукт за почистване е САПУНА

ElinoOor
07-14-2009, 10:41
^ за теб да.. 8-)

Kris4oy
07-14-2009, 11:18
^^ 8-)
по темата- аз използвам на Билка гел за почистване с краставица и пъпеш и съм много доволна и тоник от морски минерали на Рефан.. относно Гарниер, Нивеа - не стават! :-)

Не всичко марково е хубаво :-P

teenems
07-14-2009, 11:31
че сяка кожа да не е една и съща !?
малко мозък се иска ама ..
,
а ти не беше ли момче !? 8-)

SiNiStEr
07-14-2009, 11:33
крайно време е да спреш фдт-то

vellvet
07-14-2009, 11:34
спри фдт трудно е но ще се справиш иначе кожата ти ще стане дори по-зле... просто тези продукти запушват порите и на вс отгоре мръсотията полепва по тях в комбинация с чувствителна кожа резултата е ужасен. съветът ми е:
1. да спреш напълно изцяло тотално фдт пудри и подобни
2. салицилов спирт и невен и с памуче почистваш лицето сутрин и вечер
3. овлажняващ крем с успокояващо действие , аз харесвам този на "евелин" но тук вече може да подбереш някой подходящ за твоето лице и ти влияе добре ;)
успех

slaveto1989
07-18-2009, 15:19
Насеринка с дерматологичните й проблеми,смърт бе ! :shock: :booooomb: :D :D :D :D

ItalianMafia
07-18-2009, 15:21
Насеринка с дерматологичните й проблеми,смърт бе ! :shock: :booooomb: :D :D :D :D

да са крие с фдт.то .. ся на морето ще изгори . :shock: :razz:

YouCantStopMe
07-18-2009, 15:26
Не мога да си представя някой с ФДТ в това топло време..
Спри го поне за малко.Просто не си слагай.
Ако наистина имаш доста пъпки и гадна кожа - отивай на дерматолог.

nefertiti1
08-01-2009, 08:36
Случайно попаднах на тази тема и се регнах специално за да ти отговоря. Ползвала съм доста неща , козметични и медицински. При различната кожа разбирасе дайстват различни неща, но ще ти препоръчам тези, от които съм била най-доволна. Можеш да си земеш от аптека далацин т( спирт) или зинерит лосион. Ефективни са, но и в 2-те има антибиотик и след определен период употреба вече привикваш към тях и престават да действат като в началото. Това което успя да ме изчисти и продължавам да го ползвам вече сумати време са лосионите acneout( пак от аптека). Ползвам цялата серия 2-та лосиона и крема. Ефектът не закъсня много и сега продължавм да си ги ползвам повече от година. Вече не ползвам фнд благодарение на тях. Иначе нещата на garnier са хубави, но смао за почистване, а не за лечение на по-сериозен проблем. Дано съм помогнала!

BlackMeow
08-01-2009, 08:45
Наске, да не ползваш смотан фдт? :-o
И внимавай какви лайна си слагаш на мутрата, че си помисли как ще изглеждаш след 10 години-няма да си вървежен сред господата :D

Пс хора, не разбрахте ли че за Наска фдт-то е жизнино важно?! :lol:
Как ще го спира?!
Педалския имидж да не би да се гради лесно? :razz:

lDoLLl
08-01-2009, 09:26
Аз не съм ползвала чааак толкова много продукти за почистване на кожата, но съм супер супер, наистина много доволна от ето това (http://www.evecare.com/images/products/large/Avon_Clearskin_cleansing_scrub.jpg) (Avon Clearskin Cleansing Scrub) супер добре почиства кожата и след него нямам нужда от продукти против пъпки и омазняване. :)
Тва е най-доброто, което съм ползвала досега.

p3tinc3t0
08-01-2009, 10:07
Аз не съм ползвала чааак толкова много продукти за почистване на кожата, но съм супер супер, наистина много доволна от ето това (http://www.evecare.com/images/products/large/Avon_Clearskin_cleansing_scrub.jpg) (Avon Clearskin Cleansing Scrub) супер добре почиства кожата и след него нямам нужда от продукти против пъпки и омазняване. :)
Тва е най-доброто, което съм ползвала досега.

Да те питам колко струва това Avon Clearskin Cleansing Scrub ??

lDoLLl
08-01-2009, 10:13
В сегашния каталог е 6.90
Иначе цената варира, ама никога не е повече от 7-8 лева :)

p3tinc3t0
08-01-2009, 10:30
Мерси мн. :-) Ще си го купя :)

hackberry
08-01-2009, 10:37
тия фдт са ебаси гнусната работа...
мн е яко да лъщиш и да си оранжев-и не си мисли,че като си сложиш 2 пласта пъпките ти няма да си личат

Sladurchoo
08-01-2009, 20:33
ем то за всяка кожа има различно действие всеки продукт .. пробвай няколко различни .. все някой трябва да ти помогне .. а ако и тва не стане .. отивай на козметик .. :)

heiress
08-02-2009, 00:15
Аз от личен опит искам да споделя, че няма нищо по- ефкасно според мен от розовата вода. След почистване на лицето просто с памучен тампон се почиства с розова вода иии наистина ефекта е много добър. Аз първоначално бях малко апатично настроена и не вярвах, че ще има чак такъв ефект, но останах много приятно изненадана, така че горещо препоръчвам.