PDA

View Full Version : Задушена от спомени



Nepovtorima_93
07-12-2009, 11:50
Стая,изпълнена с мрак . В ъгъла стоя и си спомням всичко , което ми стори . Отне ми най - хубавите години . Повтаряше колко си ми верен и че съм единствена.Беше лъжа.Защо никога не чух, че ме обичаш и че ме желаеш?Защо по дяволите?Залъгваше ме с някакви празни думи и игра на целувки.Отне ми всичко,дори силата да се боря.Гледаше ме,но всъщност гледаше и в страни.Оставяше ме сама.Исках да си тръгна, но нещо ме спираше!Онази болка,когато бях там без теб.Благодарение на хората,които ме обичаха успях да се освободя от теб завинаги!Няма да лъжа чe понякога плача и си спомням колко ме унижаваше,но знаеш ли и това ще преодолея някой ден.Успях да те забравя,успях да те намразя,но болката от унижението...не мога.Защо? Защо отново плача?За пореден път съм задушена.....от проклетите спомени.Мразя ги,мразя и теб и проклетата ти любов която все още изпитваш към мен!Напусни! Там където не си желан,не би трябвало да бъдеш!Ненавиждам теб и миналото прекарано с теб!Изчезвай!

jghgh
07-12-2009, 12:00
stunning


не се породи в мен желание да хейтя заради твоята слабост, ама и не бих имала правото ;)

тва ми харесва на мен, странно защо /всъщност изобщо не е странно/




love rules.

Sham
07-12-2009, 12:03
Тези неща ги пиши в дневник/тетрадка с катинар или просто хвърчащ лист, който захвърляш. Защото, знаеш ли, никой не заслужава да пишеш за него, поне не някой, който си е тръгнал/затворил вратата/забравил.

А какво е "любов", да ти казва "обичам те", да те целува зад ушите и да гали косите ти? Любов е, когато двама имат нужда един от друг, по един и същи начин, докато единият се (пре)насити.

И не си забравила! Забравя онзи, който не е бил истински, който се е вместил закратко в костюма на принц, но гримът пада, рано или късно. Най-красивите любови са онези без начала, защото никога не свършват. А една абстракция никога не е подредена, понечи ли някой да реди частиците й, парченце в окото, Кай, парченце в окото... до следващата пролет.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-13-2009, 09:11
Слабо е ...

bubblebabe
07-13-2009, 17:43
Не.

YouCantStopMe
07-13-2009, 17:44
Вече почни нищо не ме грабва.
Сори,не.