PDA

View Full Version : Най-прекрасната любов



HexGirl
07-12-2009, 12:04
Която ви се е случвала :) Нека си разкажем коя е тя и с какво ни е замаяла , какви са били последиците :)
Ето моята като начало на темата
Беше миналото лято работех на морето в един голям хотелски комплекс . Беше към края на лятото , някаде август. Седиме си ние колегите на пеиките пред хотела и чакаме новата група летуващи да видим ще има ли забавни хора . Спира автобуса и нали хората слизат
и вече ще си тръгваме и поглеждам към автобуса от там слиза наи прекрасното момче на света .... аз не мога да помръдна и съм :shock: и тои се е втренчил в мене по същия начин . Още същата вечер на вечеря аз си седя и чакам хората да доидат към бара и нещо бях намусена и пред мене застава онзи същия с усмивка до ушите и вика на руски "Хеи момиче защо си такава намусена а сутринта беше така слънчева" и почнахме да си говорим . И така всеки ден ние се срещахме до моето работно място и по цял ден си говорехме . Един ден може би на 4-5 от когато се запознахме той идва до мене и ми казва Аз скъсах с приятелката си просто да знаеш и си тръгна. И наистина вече не го виждах с нея а те бяха в една летуваща група . Още същата вечер се засякохме с него на плажа и просто седнахме да си говорим и така до сутринта накрая гушнати се прибрахме и секи по стаята си . И така всяка вечер прекарвахме заедно навънка говореики си смееики се . Но доиде и последния ден от тяхния престои и двамата съкрушени и разплакани просто решихме да не се виждаме този ден аз се прибрах в стаята си тои в неговата . Някаде към 2-3 се тропа той пристига ужасно натажен говорихме си и тн и тн . Стигна се и до много повече прекарахме ноща заедно като това беше първия ми път де :) просто си струваше . На другия ден се збогувахме и това беше
До ден днешен си пишем всеки ден .Сега и тои и аз си имаме връзки но пак си спомняме за прекрасното ни запознанство :)

vichevv
07-12-2009, 12:11
Много хубава история :))

sladkalady
07-12-2009, 12:28
Eдна хубава романтична история :)

Jumbie483
07-12-2009, 12:32
Много хубава история :)
На мен не ми се разказва за моята.. която започна отначало за пореден път :booooomb:

HexGirl
07-12-2009, 12:38
Е губи се смисъла бе хора
Просто ми писна да чета безсмислени теми в които всички се оплакват :o нека си разкажем за хубавите мигове

Ufff
07-12-2009, 14:37
нямам такава. всяка любов е имала + и -

YouKnowImBetterThanYou
07-12-2009, 15:02
Ти просто описа един хубав спомен, иначе незам каква е тази ваша любов. И не е било любов ако не те е заболяло след раздялата... И както казаха вече, всяка си има и +ве и -си.

plmn
07-12-2009, 15:02
няма такава.

it_ends_tonight_
07-12-2009, 19:50
Абе нямате такива, айде сега... Не може да сте чак толкоз збарвени от съдбата и нишо хубаво да нямате в тоа живот.

Мене най-хубавата ми любовна история продължи 2 месеца някъде и беше миналото лято. Спомням си доста добре всичко, но ще разкажа нкратичко най-милите ми моменти. Когато например вечер ме изпращаше и не ме пускаше да си ходя и минавахме по съседната улица и галехме котенцата ( там имаше много ), когато веднъж го посрещнах на автогарата, прибираше се от панаир и ми носеше плюшена играчка ( за мене я бил спечелил ). Помня и веднъж като бях много гладна и си взех вафла и той с една хапка ми изяде половината, помня когато ме облепи в тиксо цялата една вечер. Веднъж валеше дъжд и бяхме под навеса на 'Младежкия дом' и той беше легнал в скута ми и аз нещо се размърдах и той падна и аз го хванах през лицето уж да го спася да не се удари. На рожденния ми ден ми подари едно мече и аз цяла вечер го изтървах и той ми са понацупи. На 15 септември, когато ме бяха извикали в даскало към 7, за да участвам в органицатяиата на деня бях мн изморена и той на обяд не ме остави да спа и все ме отвиваше и ми взимаше възглавинцата докато задрмявах ( и накрая се ровехме в тийпорблем и се смяхме на тъпите теми ) Ох, още колко неща се сещам... :) Тъй ми липсва.

Kukumqvka
07-12-2009, 20:15
Бях в детцката градина 8-) С едно момченце Мишо много се харасвахме,дори смея да кажа,че се обичахме и понякога си мисля че тва ми е най-истинската чиста и толкова сладка детцка любов .. Та с него се целувахме по бузките,щипехме си бузките и си дърпахме ушите .. Ихраехме си на женени .. Ехх,колко безгрижно беше всичко 8-)

SiNiStEr
07-12-2009, 21:25
Моята история е много дълга,а и не искам да я разказвам,тъй като не съм преодоляла все още всичко.
За половин година имахме вълшебни моменти заедно,за който се сещам всеки ден от както скъсахме.
Имахме си наше място,където никой не отиваше и бяхме само ние.Всеки път отивахме там и той лягаше в скута ми с предлога,че бил много изморен.
Измисляше си всякакви оправдания за да ме прегърне или за да седна в него...дори и само да ме докосне имаше оправдание.
Когато ревнуваше от един много добър приятел,защото съм му обърнала внимание.
Когато се карахме и само с ''Обичам те'' се оправяхме и забравяхме всичко.
Когато просто мълчахме и се гледахме,все едно си говорихме с поглед...
Бяхме на нашето си място,той беше легнал,а аз бях легнала в скута му.Тогава мълчахме и гледахме звездите,видяхме падаща звезда и двамата си пожелахме нещо.Той се опитваше да разбере какво съм си пожелала,но не му казах.
Първата ни целувка....бях седнала в него и го хапех по врата,тогава той си изви главата и аз го целунах.
Ноща когато тръгнахме закъснях с 4 часа,защото не сме спирали да се целуваме.
Страхотно беше всичко това,но свърши....

Aicken
07-13-2009, 06:18
няма такава.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-13-2009, 06:32
Имам таква подобна история ... но не искам да си я припомням .... фък дет шит, йо 8-)

Aicken
07-13-2009, 06:35
Имам таква подобна история ... но не искам да си я припомням .... фък дет шит, йо 8-)


е кво да си примпомняш дошъл некав руснак пиян заебал си приятелката за да наебе българско и му вързало...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-13-2009, 06:40
Имам таква подобна история ... но не искам да си я припомням .... фък дет шит, йо 8-)


е кво да си примпомняш дошъл некав руснак пиян заебал си приятелката за да наебе българско и му вързало...

В общи линии е така :Д наистина :Д Див руски бек ;Д
И това не бих го нарекал любов :Д по-скоро съмър фък атемпт :Д бът фютайл 8-)

Aicken
07-13-2009, 06:44
ай лайк дет фразес ин инглиш ъеаа ФЮТАИЛ! :lol:

mechtaq_za_teb
07-13-2009, 06:48
Беше преди 2 години. Познавах момчето още от преди това, но любовта пламна веднъж, когато излязохме само двамата. До преди това не бяхме в добри отношения, но от този миг всичко се промени. Започнахме да излизам почти всеки ден и бяхме по цял ден заедно... много беше хубаво. Не мога да си спомня момент с него, в който да не съм изтръпвала.. и самата мисъл за него ме караше да се усмихвам, дори когато нямаше за какво. Много хубави месеци, но както винаги с лош край. Много си развалихме отншенията, той много ме нарани. Не знам дали аз съм го наранила, но съдейки по действията му, едва ли.
От там нататък всички хубави моменти бяха "забравени" и търсех начин да му покажа , че не ми пука. Днес сме просто познати, които сигурно не биха си казали здрасти по улицата, твърдейки пред всички , че дори не се познават и не помнят някога да са били заедно. Кофти чувство... :( :( :(

mArMaLaDkA
07-13-2009, 06:49
Двамата сте ОТВРАТИТЕЛНИ! :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-13-2009, 07:29
Няма любов :Д само интензивно триене на гениталии 8-)

bebe7o
07-13-2009, 07:41
Аз моята 1ва любов още си я изживявам.. :) :grin: ... запознах се с мойто момче преди около 2 години и половина.. чатехме 1 година и аз супер много почнах да го харесвам.. половин година някъде го крих (мноооооого съм срамежлива :D :-D ) .. само най-добрата ми приятелка знаеше... и накрая по стечение на обстоятелствата тръгнахме ииии.. :grin: .. Какво да ви кажа.. не всичко е идеално де.. имаме си и нашите моменти.. караме се, дразним се.. ама и аз го обичам прекалено много , и той мен.. и винаги ме се оправяли.. :grin: :-)

bebe7o
07-13-2009, 07:41
Няма любов :Д само интензивно триене на гениталии 8-)


:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

HexGirl
07-13-2009, 08:04
Имам таква подобна история ... но не искам да си я припомням .... фък дет шит, йо 8-)


е кво да си примпомняш дошъл некав руснак пиян заебал си приятелката за да наебе българско и му вързало...

В общи линии е така :Д наистина :Д Див руски бек ;Д
И това не бих го нарекал любов :Д по-скоро съмър фък атемпт :Д бът фютайл 8-)
ех какъв си зъл обаче тцтц :-o

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-13-2009, 08:08
Имам таква подобна история ... но не искам да си я припомням .... фък дет шит, йо 8-)


е кво да си примпомняш дошъл некав руснак пиян заебал си приятелката за да наебе българско и му вързало...

В общи линии е така :Д наистина :Д Див руски бек ;Д
И това не бих го нарекал любов :Д по-скоро съмър фък атемпт :Д бът фютайл 8-)
ех какъв си зъл обаче тцтц :-o

Не е злоба, а сарказъм :Д от моя ... по-брутален :Д

sobergirl13
07-13-2009, 13:16
и аз се сещам за една моя такава любов на морето, пак беше много красива :smt089 :smt089 :smt089

Sharkio
07-13-2009, 13:34
историята е хубава... ама мойта е страшно дълга и няма смисъл да я пиша...

ImmortalForever
07-13-2009, 17:11
Няма любов :Д само интензивно триене на гениталии 8-)

Казаха ли ви го? :razz: :razz: :razz: