PDA

View Full Version : Мисли за предишния си...



nikodine
07-12-2009, 13:15
От 8 месеца сме заедно, всичко върви прекрасно, с някои изключения, но без проблеми неможе. Преди 2 седмци се бяхме напили с гаджето ми, и стана така че тя звънна на предишния си приятел който я беше зарязал доста грубо, хайде простих това че му е звъннала да го пита как е и тн. все пак е гадно, тя ми казваше че няма нищо вече към него, че не се интересува от него вече, че и е безразличен, ама вчера я хванах как пита сестрата на въпросното бившо момче, да я пита тои как е, дали се е променил.... и някви такива запитвания, хем тя ми казва че и е безразличен, хем разпитва за него и му звъни по телефона, не си признава че още тоя човек е в нея, дори и малко, дори и наранена от него не си признава, скарахме се днес, казах и да ми се обади тогава когато тя е сигурна в себе си че тоя човек вече несъществува за нея. Някакви други предложения? Обичам МНОГО това момиче, а незнам как в момента да постъпя, знам че и тя ме обича но и изкача в главата тва момче от време на време. Неискам да я губя но неискам и така да ме наранява, преди ми беше обещала след като му звънна, че тоя човек вече няма да го има, но ето.... вчера я хващам с интереса и към него :smt087 Пмогнете ми ткаа че на нея да помогна ако мога по някакъв начин, моля ви :-(

djuki
07-12-2009, 13:47
е нека не бъде толкова груби това е много гадно :?

Ако още има чувства към него не можеш да се бориш с това , а 8 месеца как не си го видял по - рано ... когато човек е пиян обикновенно прави това което му е на сърце :( мисля че трябва да говориш с нея и тя да бъде честна ако има чувства към него няма причина да продължаваш с нея и да се задоволяваш с трохите и да я оставяш да се гаври с теб

Lysit0
07-12-2009, 14:00
глупав си...

RaZzer
07-12-2009, 14:00
Според мен тва е някво моментно състояние. Правилно си й казал - да те потърси когато се изясни със себе си... Изчакай без да я притесняваш (колкото и трудно да звучи). Ако до 2-3 дни не те потърси - най-добре отиди при нея и проведи един сериозен разговор с нея, с който евентуално да приключиш с нея... ако все пак те потърси - проведи същия разговор, но само колкото да въведеш нещата в ред... Успех!

Kostadin_682
07-12-2009, 14:07
От 8 месеца сме заедно, всичко върви прекрасно, с някои изключения, но без проблеми неможе. Преди 2 седмци се бяхме напили с гаджето ми, и стана така че тя звънна на предишния си приятел който я беше зарязал доста грубо, хайде простих това че му е звъннала да го пита как е и тн. все пак е гадно, тя ми казваше че няма нищо вече към него, че не се интересува от него вече, че и е безразличен, ама вчера я хванах как пита сестрата на въпросното бившо момче, да я пита тои как е, дали се е променил.... и някви такива запитвания, хем тя ми казва че и е безразличен, хем разпитва за него и му звъни по телефона, не си признава че още тоя човек е в нея, дори и малко, дори и наранена от него не си признава, скарахме се днес, казах и да ми се обади тогава когато тя е сигурна в себе си че тоя човек вече несъществува за нея. Някакви други предложения? Обичам МНОГО това момиче, а незнам как в момента да постъпя, знам че и тя ме обича но и изкача в главата тва момче от време на време. Неискам да я губя но неискам и така да ме наранява, преди ми беше обещала след като му звънна, че тоя човек вече няма да го има, но ето.... вчера я хващам с интереса и към него :smt087 Пмогнете ми ткаа че на нея да помогна ако мога по някакъв начин, моля ви :-(
Според мен и тя не знае какво иска... ами... добре си постъпил според мен... съвета ми е: Остави я няколко дни не и се обаждай... ако ти звънне да се видите е добре ако ли не, май ще се връща при бившия... това разпитване за него не ми харесва, ама никак... :?

Ufff
07-12-2009, 14:42
не е нужно да има каквито и да било чувства към него. защо да не се интересува? все пак е бил част от живота и

Nadelina
07-12-2009, 14:51
Имам връзка от 2 години и все още имам някакво странно усещане, когато се срещна с предишната ми голяма любов. Не го обичам, както преди, нито ме връхлитат старите чувства, когато го видя или говоря с него, просто има едно приятно усещане. И аз му пиша в скайп чат-пат, просто за да видя как е, но няма място за ревност от страна на приятеля ми.

unknown1
07-12-2009, 18:08
не е нужно да има каквито и да било чувства към него. защо да не се интересува? все пак е бил част от живота и
Айде бе?Нямала била чувства...затова ли ще му звъни след като се е напила и ще разпитва сестра мудали се бил променил?!?Сигурно от чисто любопитство според теб.Иначе към автора като цяло ми изглежда,че приятелката ти здраво те мотае и опипва почвата за да се върне при бившия си,но в същото време гледа от двата стола да не падне на земята,ако ме разбираш.Сериозен разговор едва ли ще помогне в случая.

Kukumqvka
07-12-2009, 18:50
К'во толкова .. иска да разбере как я кара след като вече не са заедно .. Нали уж те обича и ти я обичаш,пък и нямаш доверие :?

GossipGirl89
07-12-2009, 19:00
Ами мога да ти кажа, че аз също ги правя тия неща... С предишният ми приятел имахме доста дълга връзка и мина известно време докато се възстановя след раздялата. В момента нямам гадже, но има човек, който много харесвам и за който знам, че чувствата са взаимни... но... от време на време и аз се присещам за бившия и подпитвам как е,що е... Вече нямам абсолютно никакви чувства към него, но си пишем чат-пат в скайп чисто приятелски... Не го обичам вече, но не мисля, че трябва да го игнорирам или изхвърлям от живота си, само защото нещата между нас не са се получили... Същност те се получиха 2 години и после всеки пое по своят път :) Може би и с твоята приятелка е така, може би не изпитва нищо към него, но просто не чувства за нужно да го игнорира напълно... Не виждам нищо лошо в това да се интересуваш от състоянието и развитието на човек, който е бил част от живота ти :) И все пак ако наистина мислиш, че тя има нещо към него не я търси няколко дни, остави я тя да те потърси и след това си поговорете сериозно и я накарай да ти каже какво чувства и чувства ли нещо изобщо :)

Take_That
07-12-2009, 20:21
Явно момичето не знае какво иска, не я търси известно време, ако тя те потърси, значи държи на теб, ако ли не - бий и шута и продължи напред, едва ли те заслужава....

Aicken
07-13-2009, 06:29
за 8 месеца щом не си и взел акъла ............