PDA

View Full Version : Изпаднала работа ...



alex4ii
07-12-2009, 18:11
Такм наскоро излязох с едно мом4е, с което се бях запознала по скайп. Нещата явно потръгнаха и така вече бяхме заедно ... (май :-o :( ) Той казваше че ще се обади, но така и не направи нищо .. все аз поемах инциативата и се чудех защо, нима не ме харесваше :( .. а когато излизахме всичко си беше супер и естествено по скайп всичко беше ок... но не звънеше. :( една вече го извиках да си поговорим .. ест веднага дойде и му казах нещата както са си
"Виж какво аз наистина много те харесвам, но не знам ти дали ме отбягваш или не искаш да се виждаме?"
"Не,не просто тези дни така се случва, че съм зает "
Ама на мен ми писна все да е зает и започвам да си мисля, че явно не му допадам толкова :(

На всичкото отгоре някаква к***а ми прави проблеми по скайп и твърди че ние не сме били заедно тъй като и той самият не знаел. Днес не издържах и му се обадих .. питах го за това и той отричаше до последно и лошото е че и аз започнах да се съмнявам че имаме нещо общо ... той дори не се сеща за мен сигурно :(

И да малка съм, да наивна съм и да изпаднала съм ... така е .. загубих си ума по това момче, което не ми обръща внимание и ако наистина знаех какво да правя нямаше да си губя времето да пускам тема тук а щях да си разреша проблема.

Заради това Ви моля за няколко съвета :(

Nadelina
07-12-2009, 18:14
Вие въобще виждали ли сте се, откакто ти мислиш, че сте заедно?! И какво ще рече, че сте заедно всъщност? Поясни малко тези неща и ще се опитам да ти дам адекватен съвет.

Ufff
07-12-2009, 18:16
изобщо не си прави илюзии, че сте заедно, защото НЕ СТЕ

alex4ii
07-12-2009, 18:17
Вие въобще виждали ли сте се, откакто ти мислиш, че сте заедно?! И какво ще рече, че сте заедно всъщност? Поясни малко тези неща и ще се опитам да ти дам адекватен съвет.мдам .. виждали сме се .. само когато аз му се обадя, в крайна сметка излизахме през ден .. сега не съм го виждала от 2 дена :(

ghetto_superstar
07-12-2009, 18:18
Остави го за известно време,той ако наистина те иска сам ще те потърси.

sladkalady
07-12-2009, 18:22
Остави го за известно време,той ако наистина те иска сам ще те потърси.
+1

alex4ii
07-12-2009, 18:23
ОО и това до някъде ме тормози:


: no moje da si namerq pr:P
| Напушено мече...: vyh ... :D kolko si ubeden v sebe si .. bravo bravo :P
| Напушено мече...: i koq 6te e 6tastlivkata (wasntme) :P
: aaaaa
: nz
: nqma da ti kaja
| Напушено мече...: mn si lo6 :S
| Напушено мече...: :D
: eee kk na 15 godini e
| Напушено мече...: dubrem .. o6te malkoo info .. ve4e eiliminirah polovinata grrad

: :D
: imeto i zapo4va s A
: no nz tq dali e navita
| Напушено мече...: oo ... ne se i symnqvai :P :D
: :D
: pove4e nqma da izdam nishto
: za neq
| Напушено мече...: dubre :D
| Напушено мече...: az 6te q namerq 6te vidi6 ti (mm)
| Напушено мече...: :D:D
: eee za kvo ti kazah
: sq da hoish da praish problemi
| Напушено мече...: nikoi nqma da razbere (angel)
: :D
| Напушено мече...: obe6tavam :P :D
: :D

и държанието му след това ... :)

hamacs563
07-12-2009, 18:24
Виж незнам заедно ли сте или не,но един съвет от мен гледай да не се влюбиш безнадеждно в него или да стане нещо между вас да продължите заедно и един ден да ти се сервира,че любовта му към теб не е изгаснала напълно,но не е същата :) За това не му звъни остави го той да се осъзнае (може пък да му харесва ти да го търсиш)Ако в последствие не стане нищо продължи напред без да се обвиняваш,че причината е в теб или в това,че не му харесваш или нещо от сорта :) Просто както казват някой хора не е било писано да стане така

vanksta
07-12-2009, 18:28
alex4ii има 2 варианта
1. Пътувай с вятъра (казваш на лапето)
2. Прекрарваме повече време заедно не да се виждаме през 15 века или пътеките :) не е единствен нито 1ви нито последен :booooomb:

alex4ii
07-12-2009, 18:30
ламери :lol:ми да така е ! Нещо да не би да те засяга ???

Kukumqvka
07-12-2009, 18:56
Абе по-хубаво е да спреш да му звъниш ..Той ще направи първата крачка (ако иска) :)

bloodylips
07-12-2009, 19:14
незнам изобщо какво още се занимаваш с тоя според мен е само хабене на нерви....

alex4ii
07-12-2009, 19:25
ламери :lol:ми да така е ! Нещо да не би да те засяга ???

оф тая се на мен отговаря,ае праждосаи се ,беслушай какво малко изпростяло абонатче, престани да си показваш простотията 'щото вече ме нервиш .... то бива бива да си малоумен и изостанал ама като теб такова животно не съм виждала .... ако имаш да казваш нещо смислено го кажи, ако ли не просто замлъкни :o

RaZzer
07-12-2009, 19:30
Остави го за известно време,той ако наистина те иска сам ще те потърси.

Аз лично не мога да си обясня поведението му... изглежда, че те харесва, ама нз защо не те търси... Може би не е от най-контактните и се притеснява или... нз... Ама като цяло наистина не го търси ти, той ще те потърси, ако има желание :)

alex4ii
07-12-2009, 19:32
Остави го за известно време,той ако наистина те иска сам ще те потърси.

Аз лично не мога да си обясня поведението му... изглежда, че те харесва, ама нз защо не те търси... Може би не е от най-контактните и се притеснява или... нз... Ама като цяло наистина не го търси ти, той ще те потърси, ако има желание :)МеЛси .. от всичко до тук, мисля че това е най-правилното решение :)

Take_That
07-12-2009, 20:17
Остави го за известно време,той ако наистина те иска сам ще те потърси.
+1

+++

Sladurchoo
07-12-2009, 20:34
Мдаа и аз мисля, че трябва той да те потърси (ако се интересува от теб) .. А ако не може би не е за теб .. :)

bog4eto
07-12-2009, 21:26
з**ете тоя скайп 8)

elsy
07-12-2009, 21:30
Не го търси повече...

balon4eee
07-12-2009, 21:46
детски филми

Aicken
07-13-2009, 06:11
:-o :?

alex4ii
07-13-2009, 07:27
детски филми мдам .. още съм дете ... а ти да не си на 35 ... мамо/тате :shock:

NeZaPoznat
07-13-2009, 07:31
Такм наскоро излязох с едно мом4е, с което се бях запознала по скайп. Нещата явно потръгнаха и така вече бяхме заедно ... (май :-o :( ) Той казваше че ще се обади, но така и не направи нищо .. все аз поемах инциативата и се чудех защо, нима не ме харесваше :( .. а когато излизахме всичко си беше супер и естествено по скайп всичко беше ок... но не звънеше. :( една вече го извиках да си поговорим .. ест веднага дойде и му казах нещата както са си
"Виж какво аз наистина много те харесвам, но не знам ти дали ме отбягваш или не искаш да се виждаме?"
"Не,не просто тези дни така се случва, че съм зает "
Ама на мен ми писна все да е зает и започвам да си мисля, че явно не му допадам толкова :(

На всичкото отгоре някаква к***а ми прави проблеми по скайп и твърди че ние не сме били заедно тъй като и той самият не знаел. Днес не издържах и му се обадих .. питах го за това и той отричаше до последно и лошото е че и аз започнах да се съмнявам че имаме нещо общо ... той дори не се сеща за мен сигурно :(

И да малка съм, да наивна съм и да изпаднала съм ... така е .. загубих си ума по това момче, което не ми обръща внимание и ако наистина знаех какво да правя нямаше да си губя времето да пускам тема тук а щях да си разреша проблема.

Заради това Ви моля за няколко съвета :(

Съвет: Не смятай, че всичко необходимо , което трябва за да те харесват момчетата е просто да си момиче ... :-P

Wrathchild
07-13-2009, 07:33
Незапознат си ти го каза...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-13-2009, 07:35
скайп уорс ... безценно и безцелно и все без - подобно 8-)