PDA

View Full Version : Как да разбера ???



stanimirka_94
07-12-2009, 19:41
Как да намекна на момче, че искам да изляза с него?И как да разбера кога едно момче ме харесва... някакви действия ,ако можете да ми кажете или признаци!!!Благодаря предварително!!! :-)

Kukumqvka
07-12-2009, 19:51
Кака да му намекна ...? - Направо му кажи ,кво по-яко от самоуверено момиче 8-) По-хубаво е да си директна :lol:

Как да разбера .. ''някакви действия ,ако можете да ми кажете или признаци'' - Не си чат още в привличането,харесването и любовта :lol: .Когато някой те харесва ще разбереш повярвай ми ! .. Вместо да питаш по-разни форуми за признаци и действия се огледай може любовта да се крие някаде до теб :D

Ilikeliljon
07-12-2009, 21:27
Кака да му намекна ...? - Направо му кажи ,кво по-яко от самоуверено момиче 8-) По-хубаво е да си директна :lol:

Как да разбера .. ''някакви действия ,ако можете да ми кажете или признаци'' - Не си чат още в привличането,харесването и любовта :lol: .Когато някой те харесва ще разбереш повярвай ми ! .. Вместо да питаш по-разни форуми за признаци и действия се огледай може любовта да се крие някаде до теб :D

Намекването при жените става невербално, погледи, движения на тялото, усмивки и така нататък. Така можеш да му намекнеш. :) :) Явно още не можеш да се усетиш, но аз като мъж не мога да ти кажа как да усетиш дали някое момче те харесва. Но има начин, просто жените имат вътрешен усет за това, опитай се да усетиш по думи, действия, включително и невербални действия. Викат му интуиция :) :)

bog4eto
07-12-2009, 21:29
и всеки ден нови и нови еднакви теми

Ufff
07-12-2009, 21:39
yes yes ^^^

IndependentGirl
07-12-2009, 22:38
Спокойно.. остави се интуицията ти да те води.. ще разбереш кога едно момче те харесва.. просто си личи.. 8-) Иначе никой не може да ти каже как точно да се държиш с него и какво да му кажеш, за да му намекнеш, че го харесваш.. всяко момче се впечатлява от различни неща.. така че.. ще действаш както прецениш.. 8-) :wink:

пф.. нещо май нищо не казах.. каша ми е в главата.. 8-)

LedenooMomiche
07-13-2009, 01:22
:-D

Jumbie483
07-13-2009, 03:17
ако те харесва, несъмнено сама ще го усетиш..
а как да му намекнеш.. директно му кажи, че го харесваш, повечето момчета харесват това 8-)

Aicken
07-13-2009, 05:02
еи , педерас, ае да изленем заедно шти иба маиката :o

Lysit0
07-13-2009, 06:10
Говори открито,мъжете това харесват. :)

bebe7o
07-13-2009, 07:53
и всеки ден нови и нови еднакви теми

АБСОЛЮТНО.. :? Пък иначе да не е спам.. казваш и толкос...не губиш нищо.. Аз преди мн се срамувах и мойто момче си го харесвах половин година преди да тръгнем , ама нищо не казвах.. накрая миналата Нова година аз му поисках тела.. пратих му смс в 00:00 той са усетил , че има нещо.. после на 3ти една негова фр се намеси и такам.. Давай смело.. :P

xplay
07-13-2009, 09:09
Покажи му се гола... :lol: