PDA

View Full Version : Оф супер гадно е.. ;(



b0nBon4e
07-12-2009, 21:24
Значи аз и гаджето ми правихме секс.Първо немислехме, че ще се стигне до там, но..стана.Още от преди съм му казвала, че във дупето ужасно много ме боли, но той каза, че няма там.. Така да го нарека, Той не влиза там и всичко беше Ок! Но после когато мислихме да приключим с тази работа, той ми хвана рацете, обърна ме и аз му казах, спри какво правиш, той мълчеше и продалжаваше.. Нагласи ме и ми го вкара в дупето, а аз направо нямах думи.. той ми беше хванал ръцете и неможех да направя нищо, толкова ме болеше, че нямаше докъде повече.. Аз съм на 16, той е на 18.. пишката му е някъде към 18-19 см. Незнам защо толкова ме боли, после той нищо не каза, а аз се разплаках, то това стана като изнасилване, каза да си мълча защото да не се повтори, това стана вчера, а още ме боли дупето.. Е, истината е, че по едно време започна и удоволствие но доста певече беше балка, и доста трудно му влезна даже не стана от първия път и видя, че става доста трудно, но не се отказа и като натисна и край.. :(

DivoTo_KoTe
07-12-2009, 21:25
Приятеля ти е глупак. :booooomb:

BePoHuKa
07-12-2009, 21:28
Боже мой какъв е тоя бе :shock: веднага го зарязвай!!! На мига!!! Бягай много далеч от такива типове! Той в оригинал си те е изнасилил... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :x :-x :-x :-x :-x :o :o :o :o :shock:

eXpl0d3
07-12-2009, 21:31
Тоя е голям лайнар :booooomb:

hamacs563
07-12-2009, 21:34
Боже мой какъв е тоя бе :shock: веднага го зарязвай!!! На мига!!! Бягай много далеч от такива типове! Той в оригинал си те е изнасилил... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :x :-x :-x :-x :-x :o :o :o :o :shock:


И аз смятам така :-x :-x :-x :-x :-x :-x или пък намери някой навитак да му го върне по същия начин ако ме разбираш :oops:

marsella
07-12-2009, 21:35
Нямамм думи просто :shock: :shock: :shock:

loveUpeps4o
07-12-2009, 21:44
Много гадно : /

mukka
07-12-2009, 21:44
тоя е няма такъв изрод :shock: :shock: :shock: бягай от него..хич не ти трябва.. :shock: предупредила си го мамка му,че те боли тоя олигофрен ръцете ще ти хваща :shock: тоя направо си те е изнасилил..съгласна съм с по-горните мнения..махай го тоя нещастник

bog4eto
07-12-2009, 21:49
Хахаха боклук долен..ето на кво заприличаха мъжете!На тоя да му го режеш бавно и мъчително и да му го навреш в устата после..измикяр

Stela90
07-12-2009, 21:49
az sa6to imah takava situaciq i to parviq pat,ne stiga 4e be6e za prav pat ami i me nasili otzad be6e mi adski protivno si spomnqm vmesto da be6e specialno kato se pribrah se skasah da reva do sutrinta za6toto se 4ustvah ujasno unizena..nai-dobre e da go zareje6 toq bokluk

westggirl
07-12-2009, 21:53
няма кфо да кажа ... можеби е най-добре да поговориш с него като за последно и повече да нямате нищо общо... неискам да се повтарям , ама сичко си зависи от теб

Nadelina
07-12-2009, 21:55
Не искам да си представям как се чувстваш. Направо ужас. Зарежи тоя изрод, той не залужава дори да го погледнеш повече!

BePoHuKa
07-12-2009, 21:57
няма кфо да кажа ... можеби е най-добре да поговориш с него като за последно и повече да нямате нищо общо... неискам да се повтарям , ама сичко си зависи от теб

Въобще няма какво да си говорят... да не му се обади 2ри път!! Да не му двига телефона.. КРАЙ С ТОЗИ ИЗВРАТЕН ТИП!!!! :o :o :o :o :o :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb:

ubuntureload
07-12-2009, 21:58
За пореден път се убеждавам че е крайно време да стана модератор.....

westggirl
07-12-2009, 21:59
няма кфо да кажа ... можеби е най-добре да поговориш с него като за последно и повече да нямате нищо общо... неискам да се повтарям , ама сичко си зависи от теб

Въобще няма какво да си говорят... да не му се обади 2ри път!! Да не му двига телефона.. КРАЙ С ТОЗИ ИЗВРАТЕН ТИП!!!! :o :o :o :o :o :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: хей хей ... ти неможеш да направиш нищо ... ти не си нея и така не я съветваш по никакъв начин ...

BePoHuKa
07-12-2009, 22:01
няма кфо да кажа ... можеби е най-добре да поговориш с него като за последно и повече да нямате нищо общо... неискам да се повтарям , ама сичко си зависи от теб

Въобще няма какво да си говорят... да не му се обади 2ри път!! Да не му двига телефона.. КРАЙ С ТОЗИ ИЗВРАТЕН ТИП!!!! :o :o :o :o :o :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: хей хей ... ти неможеш да направиш нищо ... ти не си нея и така не я съветваш по никакъв начин ... Кво хей хей ? Ти я съветваш да си говори с него и едва ли не да му прости ?!? :? Тоя е животно бе.. точно си я съветвам и то по много добър начин. Да бяга надалеч преди да се повтори случката!

ghetto_superstar
07-12-2009, 22:02
Тоя те е изнасилил :shock:
Бегай моме докато е време!!!

westggirl
07-12-2009, 22:04
няма кфо да кажа ... можеби е най-добре да поговориш с него като за последно и повече да нямате нищо общо... неискам да се повтарям , ама сичко си зависи от теб

Въобще няма какво да си говорят... да не му се обади 2ри път!! Да не му двига телефона.. КРАЙ С ТОЗИ ИЗВРАТЕН ТИП!!!! :o :o :o :o :o :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: хей хей ... ти неможеш да направиш нищо ... ти не си нея и така не я съветваш по никакъв начин ... Кво хей хей ? Ти я съветваш да си говори с него и едва ли не да му прости ?!? :? Тоя е животно бе.. точно си я съветвам и то по много добър начин. Да бяга надалеч преди да се повтори случката! много си глупава бе ! за кфо да не си разменят няколко смс-а за последно и къде съм казала да прости ?!?!?! :-o и въобще не я съветваш а си налагаш мнението

BePoHuKa
07-12-2009, 22:10
няма кфо да кажа ... можеби е най-добре да поговориш с него като за последно и повече да нямате нищо общо... неискам да се повтарям , ама сичко си зависи от теб

Въобще няма какво да си говорят... да не му се обади 2ри път!! Да не му двига телефона.. КРАЙ С ТОЗИ ИЗВРАТЕН ТИП!!!! :o :o :o :o :o :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: хей хей ... ти неможеш да направиш нищо ... ти не си нея и така не я съветваш по никакъв начин ... Кво хей хей ? Ти я съветваш да си говори с него и едва ли не да му прости ?!? :? Тоя е животно бе.. точно си я съветвам и то по много добър начин. Да бяга надалеч преди да се повтори случката! много си глупава бе ! за кфо да не си разменят няколко смс-а за последно и къде съм казала да прости ?!?!?! :-o и въобще не я съветваш а си налагаш мнениетоАко обичаш да не се обиждаме. ;) А на теб идва ли ти на акъла,че като си пишат смс-и той най-вероятно ще я моли да са заедно и ще обещае ,че това никога няма да се повтори? И да може да си налагам мнението,но тя ако иска ще ме послуша :)

JUSTDNB
07-12-2009, 22:10
Бе няма такива,ама имало удоволствие,ама незнам си квo сu..Станало ли е насилствено? Станало е. 4е даже и ще ме "заплашва",че щял да повтори - къде си беее лапещак.

Аз бих го скъсала.

westggirl
07-12-2009, 22:18
няма кфо да кажа ... можеби е най-добре да поговориш с него като за последно и повече да нямате нищо общо... неискам да се повтарям , ама сичко си зависи от теб

Въобще няма какво да си говорят... да не му се обади 2ри път!! Да не му двига телефона.. КРАЙ С ТОЗИ ИЗВРАТЕН ТИП!!!! :o :o :o :o :o :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: хей хей ... ти неможеш да направиш нищо ... ти не си нея и така не я съветваш по никакъв начин ... Кво хей хей ? Ти я съветваш да си говори с него и едва ли не да му прости ?!? :? Тоя е животно бе.. точно си я съветвам и то по много добър начин. Да бяга надалеч преди да се повтори случката! много си глупава бе ! за кфо да не си разменят няколко смс-а за последно и къде съм казала да прости ?!?!?! :-o и въобще не я съветваш а си налагаш мнениетоАко обичаш да не се обиждаме. ;) А на теб идва ли ти на акъла,че като си пишат смс-и той най-вероятно ще я моли да са заедно и ще обещае ,че това никога няма да се повтори? И да може да си налагам мнението,но тя ако иска ще ме послуша :) Ако тя не е прекалено глупава няма да се върже...защо пък да не му напише нещо ,което да се почувства тъпо... и има разлика от налгане на мнение и съвет ... определено правиш първото

BePoHuKa
07-12-2009, 22:23
^^

Абе много я знам аз каква е.. :-D Тоя може да е някакъв адски настоятелен,може тя да не може да каже не.. може той да я заплаши.. ок, да прави каквото иска. Авторке,пиши му смс-и,излезте на кафе,говорете си.. прави каквото пожелаеш :) МИР ДА ИМА! :x

Rayzak
07-12-2009, 22:27
Боже мой какъв е тоя бе :shock: веднага го зарязвай!!! На мига!!! Бягай много далеч от такива типове! Той в оригинал си те е изнасилил... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :x :-x :-x :-x :-x :o :o :o :o :shock:

Много е права... това може да се провини като изнасилване !!! :-x :-x

BePoHuKa
07-12-2009, 22:30
Боже мой какъв е тоя бе :shock: веднага го зарязвай!!! На мига!!! Бягай много далеч от такива типове! Той в оригинал си те е изнасилил... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :x :-x :-x :-x :-x :o :o :o :o :shock:

Много е права... това може да се провини като изнасилване !!! :-x :-x =;

Jus7DreamBoy
07-12-2009, 22:32
СМЪРТ ЗА ТОЯ БОКЛУК ! :o :o

STUFFF
07-13-2009, 07:31
Разбирам,че проблемът е сериозен,но погледни го от добрата страна - другият път ще е по лесно .

Xrisenceto
07-13-2009, 07:43
и ти ходиш с такъв човек ??? [-X

KokoDjambo
07-13-2009, 07:50
Не мога да те разбера за какво си пуснала тая тема.Да се изфукаш,че на приятеля ти е 18-19см/странно ми е с линийка ли праите секс/,да се похвалиш,че са те изчукали отзад/което както разбирам е било и добре и зле за тебе/ или пък си някакво момченце чекиджия ,което няма какво да прави и решило да се погабарка с нас тук в тийнпроблем.Ако историята е истинска/в което се съмнявам/ ти какво очакваш от нас да дойдем да го набием и да го наебeм ли?

Aicken
07-13-2009, 07:56
За пореден път се убеждавам че е крайно време да стана модератор.....

8)

Hilary_
07-13-2009, 08:46
Боже мой какъв е тоя бе :shock: веднага го зарязвай!!! На мига!!! Бягай много далеч от такива типове! Той в оригинал си те е изнасилил... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :x :-x :-x :-x :-x :o :o :o :o :shock:


И аз смятам така :-x :-x :-x :-x :-x :-x или пък намери някой навитак да му го върне по същия начин ако ме разбираш :oops:
+++++++++++ :x

NeZaPoznat
07-13-2009, 08:56
Значи аз и гаджето ми правихме секс.Първо немислехме, че ще се стигне до там, но..стана.Още от преди съм му казвала, че във дупето ужасно много ме боли, но той каза, че няма там.. Така да го нарека, Той не влиза там и всичко беше Ок! Но после когато мислихме да приключим с тази работа, той ми хвана рацете, обърна ме и аз му казах, спри какво правиш, той мълчеше и продалжаваше.. Нагласи ме и ми го вкара в дупето, а аз направо нямах думи.. той ми беше хванал ръцете и неможех да направя нищо, толкова ме болеше, че нямаше докъде повече.. Аз съм на 16, той е на 18.. пишката му е някъде към 18-19 см. Незнам защо толкова ме боли, после той нищо не каза, а аз се разплаках, то това стана като изнасилване, каза да си мълча защото да не се повтори, това стана вчера, а още ме боли дупето.. Е, истината е, че по едно време започна и удоволствие но доста певече беше балка, и доста трудно му влезна даже не стана от първия път и видя, че става доста трудно, но не се отказа и като натисна и край.. :(
Към всички, които практикуват анален секс:
Пробвайте следващия път да го мушнете на гаджето без да ползувате смазка и ръцете си :D :D

После пак пишете тука :lol:

sladkalady
07-13-2009, 09:03
Не знам дали си написала темата,за да се изфукаш или да се оплачеш,но и в двата случая нямам думи ....

nas7yb0y69
07-13-2009, 09:18
Боже мой какъв е тоя бе :shock: веднага го зарязвай!!! На мига!!! Бягай много далеч от такива типове! Той в оригинал си те е изнасилил... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :x :-x :-x :-x :-x :o :o :o :o :shock:


И аз смятам така :-x :-x :-x :-x :-x :-x или пък намери някой навитак да му го върне по същия начин ако ме разбираш :oops: ;-) ;-) ;-)


18г. а... РПУто момиче... там треа да идеш и вече мисля се сещаш кво да направиш

bubblebabe
07-13-2009, 09:30
Приятеля ти е гном, нали?

LostInLife
07-13-2009, 09:45
О боже. :? Зарязвай го тоя лайнар :-x Виж, че не му пука за тебе, щом е направил тва :-x Тъп изнасилвач :-x

Extremescream
07-13-2009, 09:59
За пореден път се убеждавам че е крайно време да стана модератор.....
А аз-министър на образованието.....

Vichko0o
07-13-2009, 10:21
За пореден път се убеждавам че е крайно време да стана модератор.....
А аз-министър на образованието.....
+ за Крисито !!!
По темата: Авторката/автора намери си ХОБИ и недей пуска теми като не можеш да лъжеш и като нямаш НИКАКВА сексуална култура! Ей модераторите де сте да ти премахвате такива индивиди, дето само флъдят форума с простотия....

bloodylips
07-13-2009, 11:02
и кфо прайш още с тоя изруд бе ?

Ufff
07-13-2009, 12:31
Майкоооооооооо, направо щях да го смажа на твое място. Как може да си траеш така, бе момиче?? :shock: :shock:

malkotoo
07-13-2009, 15:12
чисто изнасилване си е било :x

pLqmi92
07-13-2009, 15:15
няма кфо да кажа ... можеби е най-добре да поговориш с него като за последно и повече да нямате нищо общо... неискам да се повтарям , ама сичко си зависи от теб

+1...няма причина да продължавате :?

migancy
07-13-2009, 15:32
Аре да го бием .. какво мислите ? Се съберем 30-40 говеда-чикиджий от форума ( не се причислявам ;д ) и да го наритаме .. и после теглим по един хуй на мацката

Allemande
07-13-2009, 17:01
Аре да го бием .. какво мислите ? Се съберем 30-40 говеда-чикиджий от форума ( не се причислявам ;д ) и да го наритаме .. и после теглим по един "мъжки полов орган" на мацката
хахахахаха :razz:

teenkata_g
07-13-2009, 17:12
Отговорът е прост - убий го и си живей живота..

П.П Нещо не виждам смисъла на темата де..

golqmumnik
07-13-2009, 17:12
Намали хероина,пич!

danito0
07-13-2009, 17:27
На секундата го разкарвай! :shock:

therichbitch
07-13-2009, 17:29
изнасилване на малолетна се нарича, можеш да гп съдиш :/

SunShinePearl
07-13-2009, 18:24
Боже мой какъв е тоя бе :shock: веднага го зарязвай!!! На мига!!! Бягай много далеч от такива типове! Той в оригинал си те е изнасилил... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :x :-x :-x :-x :-x :o :o :o :o :shock:


И аз смятам така :-x :-x :-x :-x :-x :-x или пък намери някой навитак да му го върне по същия начин ако ме разбираш :oops:
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x СМЪРТ ЗА ТОЯ!!!!!!!! И ТИ ГО НАРИЧАШ ГАДЖЕ ПОМЯР ТАКЪВ!!!!!!!!!

miss_kiss181
07-13-2009, 19:09
Абе писна ми от исказвания от сорта на: "Темата е тъпа, за какво я пускаш" или "Какво и се връзвате темата е ебавка". Ми мамка му като ви е тъпо не пишете, като мислите, че темите са ебавки по-добре не пишете вместо само да се заяждате. А сега по темата: зарязвай го тоя по най-бързия начин, а ако межиш сподели и с майка си. Тоя идиот трябва да знае, че не може да си прави каквото си поиска и да му се разминава. Знам, че сега много хора ще кажат " да бе и какво да каже на майка си, че са еб**и от зад насилствено ли", но аз ако бях щях да споделя. :o :o :-x :-x

Kostadin_682
07-13-2009, 19:21
На бас че темата е ебавка

MrBig
07-13-2009, 19:33
Значи аз и гаджето ми правихме секс.Първо немислехме, че ще се стигне до там, но..стана.Още от преди съм му казвала, че във дупето ужасно много ме боли, но той каза, че няма там.. Така да го нарека, Той не влиза там и всичко беше Ок! Но после когато мислихме да приключим с тази работа, той ми хвана рацете, обърна ме и аз му казах, спри какво правиш, той мълчеше и продалжаваше.. Нагласи ме и ми го вкара в дупето, а аз направо нямах думи.. той ми беше хванал ръцете и неможех да направя нищо, толкова ме болеше, че нямаше докъде повече.. Аз съм на 16, той е на 18.. пишката му е някъде към 18-19 см. Незнам защо толкова ме боли, после той нищо не каза, а аз се разплаках, то това стана като изнасилване, каза да си мълча защото да не се повтори, това стана вчера, а още ме боли дупето.. Е, истината е, че по едно време започна и удоволствие но доста певече беше балка, и доста трудно му влезна даже не стана от първия път и видя, че става доста трудно, но не се отказа и като натисна и край.. :(

Га ядИ кИфтета не рева а...ся ревеш?!Лапай чурката животно! :)

scyLLa
07-13-2009, 19:38
Ебаси педераста скъсай го веднага.Съди го мръсното куче

gilotinator
07-13-2009, 19:48
ужас...без коментар..на пича му се е приискало,как така ти хванал ръцете.Удря6 го в топките и бегаш..нямам думи

bebkata
07-13-2009, 23:27
Мацко не се бой имам един приятел Бисексуален е ;) Само да решиш звънкам му и приятелят ти ще разбере какво е болка *нод* А другото което е ЗаРеЖи гОо ..

ThePainIsReaL
07-14-2009, 07:27
Не мога да повярвам, че наричаш този човек "приятеля ми". Освен това ти на 5 ли си, че не се бори, като не го искаш, ами стоя там одупена и не се защитава..
Не разбирам..

ItalianMafia
07-14-2009, 11:44
Боже мой какъв е тоя бе :shock: веднага го зарязвай!!! На мига!!! Бягай много далеч от такива типове! Той в оригинал си те е изнасилил... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :x :-x :-x :-x :-x :o :o :o :o :shock:


И аз смятам така :-x :-x :-x :-x :-x :-x или пък намери някой навитак да му го върне по същия начин ако ме разбираш :oops:

Съгласна.. Заслужил е точно това.. Боклук!

vellvet
07-14-2009, 12:00
не си заслужава да си с него бягай далеч тоя е боклук!!! :-x

DinViesel
07-14-2009, 12:29
нагъзи го и ти с пожарогасителя :-x :-x

tOnS
07-14-2009, 12:36
не си заслужава да си с него бягай далеч тоя е боклук!!! :-x

Iv4eTy
07-14-2009, 12:58
Ако останеш с него след като не се съобразява с теб, значи си глупачка! Недей да се сърдиш, но просто човек който прави нещо против волята ти... ами той утре в други ден ще започне да те бие и т.н. боклук... тва е той!

shell
07-14-2009, 18:31
Боже мой какъв е тоя бе :shock: веднага го зарязвай!!! На мига!!! Бягай много далеч от такива типове! Той в оригинал си те е изнасилил... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :x :-x :-x :-x :-x :o :o :o :o :shock:


И аз смятам така :-x :-x :-x :-x :-x :-x или пък намери някой навитак да му го върне по същия начин ако ме разбираш :oops:

Съгласна.. Заслужил е точно това.. Боклук!
егати изрода :shock: нямма думи.Махай се от него!

YourPoison
07-14-2009, 18:34
бягай далече от него ..

Jumbie483
07-14-2009, 19:03
Скъсай го, бягай далеч.. другите ти казаха какво да правиш.
Мен обаче нещо мнооого ме съмнява тая история [-(

vampirekiss
07-14-2009, 19:15
Зарежи го този грубиян.Тегли му 1 цветуща и го остави да си търси пътя в скапания животец.

slun4evka
07-15-2009, 13:20
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

DJ_Mrav4o
07-15-2009, 13:29
Мацко не се бой имам един приятел Бисексуален е ;) Само да решиш звънкам му и приятелят ти ще разбере какво е болка *нод* А другото което е ЗаРеЖи гОо ..
Идеята ми хареса.... Пък ти бягай от тоя боклук :booooomb: :booooomb: :booooomb: :-x :-x

boyski33
07-15-2009, 13:59
СМЪРТ ЗА ТОЯ БОКЛУК !

Мдааа!!!! :o

bZzZ96
07-15-2009, 19:41
е*ати тъпака... :-x :-x :-x

Neznachitelen
07-15-2009, 19:43
Нещастник ;)

beibe
07-15-2009, 19:57
Явно не си е добре момчето... :-o То бива простащина до един момент.. в следващия (в този) ..зарязвай. :wink:

THeCheRry
07-16-2009, 08:39
:shock: :shock: :shock:

AceXe
07-16-2009, 08:52
Боже мой какъв е тоя бе :shock: веднага го зарязвай!!! На мига!!! Бягай много далеч от такива типове! Той в оригинал си те е изнасилил... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :x :-x :-x :-x :-x :o :o :o :o :shock:


И аз смятам така :-x :-x :-x :-x :-x :-x или пък намери някой навитак да му го върне по същия начин ако ме разбираш :oops:


;-)

loveandemotion
07-16-2009, 10:41
Значи аз и гаджето ми правихме секс.Първо немислехме, че ще се стигне до там, но..стана.Още от преди съм му казвала, че във дупето ужасно много ме боли, но той каза, че няма там.. Така да го нарека, Той не влиза там и всичко беше Ок! Но после когато мислихме да приключим с тази работа, той ми хвана рацете, обърна ме и аз му казах, спри какво правиш, той мълчеше и продалжаваше.. Нагласи ме и ми го вкара в дупето, а аз направо нямах думи.. той ми беше хванал ръцете и неможех да направя нищо, толкова ме болеше, че нямаше докъде повече.. Аз съм на 16, той е на 18.. пишката му е някъде към 18-19 см. Незнам защо толкова ме боли, после той нищо не каза, а аз се разплаках, то това стана като изнасилване, каза да си мълча защото да не се повтори, това стана вчера, а още ме боли дупето.. Е, истината е, че по едно време започна и удоволствие но доста певече беше балка, и доста трудно му влезна даже не стана от първия път и видя, че става доста трудно, но не се отказа и като натисна и край.. :( Тъи е тя кат си намираш дърти оставяи го и си намери някои на 16 или 15 :) 8)

shandio
07-16-2009, 10:49
деа му и тъпака нескопосан :? зарязвай го

sisityy
07-16-2009, 11:50
СМЪРТ ЗА ТОЯ БОКЛУК !+1

FunkyBoy
07-17-2009, 01:26
Шибаняк :smt068 :smt067 :smt071

BePoHuKa
07-17-2009, 02:30
http://www.clipartof.com/images/emoticons/xsmall2/729_knife_through_head.gif !!!!!!

xplay
07-17-2009, 05:38
И двамата сте тъпи...
Ти все едно не можеше да го спреш ли, какво?

glamouros
07-17-2009, 06:37
Режи го !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martasanchez
07-17-2009, 10:54
И двамата сте тъпи...
Ти все едно не можеше да го спреш ли, какво?

+1
ДА не е луд тоз, който е изял баницата, ами тоз който я е оставил!!

AnincetoSexy
07-17-2009, 11:05
Казваш му с думи ,ако продължава казваш на баща ти и тва е .. :) .. Малее какви са тия фетишисти бе немога .. :lol:

adrenal1n
07-17-2009, 11:22
Да причиняваш болка на момиче... :? :?

Bee
07-17-2009, 11:26
Тоя е голям лайнар :booooomb: ;-)

mIrAgE
07-17-2009, 11:30
тфа не е гадже а използва4 :o

Sladurchoo
07-18-2009, 17:14
:shock: :shock: Бързо го зарязвай тоя .. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

bebeto_mjei
07-18-2009, 23:49
няма кфо да кажа ... можеби е най-добре да поговориш с него като за последно и повече да нямате нищо общо... неискам да се повтарям , ама сичко си зависи от теб

Въобще няма какво да си говорят... да не му се обади 2ри път!! Да не му двига телефона.. КРАЙ С ТОЗИ ИЗВРАТЕН ТИП!!!! :o :o :o :o :o :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: хей хей ... ти неможеш да направиш нищо ... ти не си нея и така не я съветваш по никакъв начин ... Кво хей хей ? Ти я съветваш да си говори с него и едва ли не да му прости ?!? :? Тоя е животно бе.. точно си я съветвам и то по много добър начин. Да бяга надалеч преди да се повтори случката! много си глупава бе ! за кфо да не си разменят няколко смс-а за последно и къде съм казала да прости ?!?!?! :-o и въобще не я съветваш а си налагаш мнението невиждам разлика в :Предлагам ти да го напуснеш и :Бягай от него :o :-P

Mastta
07-18-2009, 23:56
с пълното значение това в ИЗНАСИЛВАНЕ

fuck_brainpants
07-19-2009, 08:51
няма кфо да кажа ... можеби е най-добре да поговориш с него като за последно и повече да нямате нищо общо... неискам да се повтарям , ама сичко си зависи от теб

Въобще няма какво да си говорят... да не му се обади 2ри път!! Да не му двига телефона.. КРАЙ С ТОЗИ ИЗВРАТЕН ТИП!!!! :o :o :o :o :o :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: хей хей ... ти неможеш да направиш нищо ... ти не си нея и така не я съветваш по никакъв начин ... Кво хей хей ? Ти я съветваш да си говори с него и едва ли не да му прости ?!? :? Тоя е животно бе.. точно си я съветвам и то по много добър начин. Да бяга надалеч преди да се повтори случката! много си глупава бе ! за кфо да не си разменят няколко смс-а за последно и къде съм казала да прости ?!?!?! :-o и въобще не я съветваш а си налагаш мнението невиждам разлика в :Предлагам ти да го напуснеш и :Бягай от него :o :-P




И кво ... каква файда от тези смс-и... нали се сещаш че ако седнат да говорят може да я заплаши, ИЗНАСИЛИ, НАБИЕ ?!!?! Капиш ?!?!!? Следващия път като ти се обади казваш "не изпитвам нищо към теб моля те да приключим всичко. това което се случи ще си остане между нас :)" и затваряш телефона без много обяснения... това не е гаранция че няма да те намери някъде, но е по-добре от всякакви смс-и и други форми на разговор :)

Macallan
07-19-2009, 09:19
пича е гледал много порно...ама за анален секс и то за първи път трябва дооста да се овлажни входа на ануса и да се възбуди достатъчно мацката, а той като гледам си е топнал чушката на сухо...как няма да боли. Моя съвет е недей му пиши недей прави нищо той като ти се обади му кажи, че го зарязваш ако продължава да нахалства 911

bebeto_mjei
07-19-2009, 09:34
няма кфо да кажа ... можеби е най-добре да поговориш с него като за последно и повече да нямате нищо общо... неискам да се повтарям , ама сичко си зависи от теб

Въобще няма какво да си говорят... да не му се обади 2ри път!! Да не му двига телефона.. КРАЙ С ТОЗИ ИЗВРАТЕН ТИП!!!! :o :o :o :o :o :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: хей хей ... ти неможеш да направиш нищо ... ти не си нея и така не я съветваш по никакъв начин ... Кво хей хей ? Ти я съветваш да си говори с него и едва ли не да му прости ?!? :? Тоя е животно бе.. точно си я съветвам и то по много добър начин. Да бяга надалеч преди да се повтори случката! много си глупава бе ! за кфо да не си разменят няколко смс-а за последно и къде съм казала да прости ?!?!?! :-o и въобще не я съветваш а си налагаш мнението невиждам разлика в :Предлагам ти да го напуснеш и :Бягай от него :o :-P




И кво ... каква файда от тези смс-и... нали се сещаш че ако седнат да говорят може да я заплаши, ИЗНАСИЛИ, НАБИЕ ?!!?! Капиш ?!?!!? Следващия път като ти се обади казваш "не изпитвам нищо към теб моля те да приключим всичко. това което се случи ще си остане между нас :)" и затваряш телефона без много обяснения... това не е гаранция че няма да те намери някъде, но е по-добре от всякакви смс-и и други форми на разговор :)хаха ,а твойто не е форма на разговор....мн ясну,че няма да му се обяснява по каквото и да го усведомява :-P

chavet0
07-19-2009, 09:43
ДА СМЕ ДИРЕКТНИ ТОЙ ТЕ Е ИЗНАСИЛИЛ .. ЗАРЯЗВАЙ ГО ..

zdravk0
07-21-2009, 02:01
Ко няма та боли той ти е скъсал халката :D

AlMiNaToRa
07-21-2009, 08:15
За пореден път се убеждавам че е крайно време да стана модератор.....
ти ли бе манаф... :lol:

Midi4ka
07-21-2009, 09:24
Всяко сексуално действие БЕЗ съгласието на другия се счита за ИЗНАСИЛВАНЕ...Така че извода,който може да си направиш от всички коментари написани досега е да го зарежеш,а ако не го направиш бъди сигурна,че щом го е направил веднъж,ще го направи отново!

brokeninside13
07-21-2009, 10:12
пича е гледал много порно...ама за анален секс и то за първи път трябва дооста да се овлажни входа на ануса и да се възбуди достатъчно мацката, а той като гледам си е топнал чушката на сухо...как няма да боли. Моя съвет е недей му пиши недей прави нищо той като ти се обади му кажи, че го зарязваш ако продължава да нахалства 911

напълно подкрепям! :-x

SpOrTs_GiRl
07-21-2009, 11:51
ОФ, ти какво правиш още с него? Мъжки - колкото искаш, ще си намериш свестно момче, на което можеш да имаш доверие. Ако за теб това е връзка и те удовлетворява - дерзай................

dimitar_ak
07-21-2009, 11:59
То не е станало от раз ама ти седя покорно и чака да ти завре? Честно казано не разбирам от какво се оплакваш.

ImmortalForever
07-21-2009, 13:20
Въх! Ама ти си глупавичка да седиш с него... :shock:

FromAutumToAshes
07-21-2009, 13:25
Успех да ти го набута ей така, без да си помага с ръцете и да има лубрикант ;) Пък ако наистина е станало определено не си оказвала съпротива или поне не голяма, което не е далеч от формата на съгласие. Така че, взееми се образовай малко преди да пишеш глупости (:

rumcho
07-21-2009, 14:07
не стига че си му казала че не искаш отзад ами тои използвал и сила ... аз нзн какъв изруд тряя да си че да изнасилиш гаджето си... зарад такиа кат тоя др-те момчета стоят на сухо щот момичетата ги е страх от нещо подобно :( :( :shock: :x

epizod
07-21-2009, 16:24
Ама вие верно ли се вързахте на тези простотии ?? :?

Moonchild
07-21-2009, 21:36
Зарежи го !!!!!!!!

BeeRy
07-21-2009, 22:17
Зарежи го !!!!!!!!

XxRoSxX
07-22-2009, 15:20
az sa6to imah takava situaciq i to parviq pat,ne stiga 4e be6e za prav pat ami i me nasili otzad be6e mi adski protivno si spomnqm vmesto da be6e specialno kato se pribrah se skasah da reva do sutrinta za6toto se 4ustvah ujasno unizena..nai-dobre e da go zareje6 toq bokluk


absolutno su6toto... samo 4e otzad ne me e baral.. do den dneshen se 4udq iznasili li me ili az sam si vinovna? :S a po temata BQGAI NADALE4 ot tova mom4e... povqrvai mi - plui si na petite i go zarqzvai.

iffie
08-17-2009, 09:58
пълен кретен :booooomb: :booooomb: остави го

tsoko
08-17-2009, 10:12
Ако ме питаш мене това трябва да го заржеш докато е време ебах тоя тъпак :o

wersa4e
08-17-2009, 10:14
Аве решението - ако си достатъчно умна зарежи го. :?

Kleer
08-17-2009, 18:54
Направо трябва да го съдиш!! :-x

Djanny
08-17-2009, 20:28
Дирекшън тряя да го оставиш!

И по възможност, баща ти да му счупи ръчичките

Gunnercho0
08-17-2009, 20:30
Директен червен картон му дай :-x

cocacolazero
08-17-2009, 21:14
Боже мой какъв е тоя бе :shock: веднага го зарязвай!!! На мига!!! Бягай много далеч от такива типове! Той в оригинал си те е изнасилил... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :x :-x :-x :-x :-x :o :o :o :o :shock:


И аз смятам така :-x :-x :-x :-x :-x :-x или пък намери някой навитак да му го върне по същия начин ако ме разбираш :oops:

=; определено го разкарай

portokalka1994
08-17-2009, 21:19
тоя е няма такъв изрод :shock: :shock: :shock: бягай от него..хич не ти трябва.. :shock: предупредила си го мамка му,че те боли тоя олигофрен ръцете ще ти хваща :shock: тоя направо си те е изнасилил..съгласна съм с по-горните мнения..махай го тоя нещастник

666malkata666
08-17-2009, 21:26
ti si mnogo typa putka

t0d1t0
08-17-2009, 21:27
и?

uNvaLuabL3
08-17-2009, 22:41
Мацко не се бой имам един приятел Бисексуален е ;) Само да решиш звънкам му и приятелят ти ще разбере какво е болка *нод* А другото което е ЗаРеЖи гОо ..
+1 и аз ще кажа същото като другите - оставяй го на момента :-x

slome
08-17-2009, 22:48
Зарежи го и ако трябва си плати на някой да го пречука!!!! :o :evil: :smt021 :smt075

ImmortalTechnique
08-17-2009, 23:19
Пусни тъжба срещу него до Районната прокуратура за изнасилване. Ще се почне едно дело, съедини един граждански иск за 4-5 хиляди лева, споразумение още в първата инстанция, оня като види дебелия край на тоягата, грозен от перспективата това, което ти е направил да му го правят пишки с топчета под кожата в панделата някоя и друга година, ще плати с кеф. Послушай ме, няма да сбъркаш.

Amateur
08-17-2009, 23:19
И ти си с тоя?Зарязвай го!

ImmortalTechnique
08-17-2009, 23:31
Даже бих ти съдействал, ако се решиш. Не го оставяй тоя да му се размине ей така. За съжаление няма да може да мине за изнасилване, а само за блудство.

Magic_Girl
08-26-2009, 10:45
:shock: Ужас..нямам думи.

falshiwata
08-26-2009, 10:50
Боже мой какъв е тоя бе :shock: веднага го зарязвай!!! На мига!!! Бягай много далеч от такива типове! Той в оригинал си те е изнасилил... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :x :-x :-x :-x :-x :o :o :o :o :shock:

:shock: :shock:

elit092
08-26-2009, 10:58
ЕБАСИ ТАПАНАРА АЗ САЩО НЕ ХАРЕСВАМ ДА МИ ГО ВКАРВАТ ОТЗАД ЗАЩОТО И МЕН МЕ БОЛИ ,НО СЛЕД КАТО КАЗАХ НА ПРИЯТЕЛЯ МИ ЧЕ НЕ МИ ХАРЕСВА ПОВЕЧЕ НЕ Е СТАВАЛО И ДУМА ЗА ПОДОБНО НЕЩО
няяяям думи :booooomb: :booooomb: :booooomb: :-x :-x

samoubiika
08-26-2009, 12:44
Не мога да повярвам, че всички се връзвате на това! :lol:
От далеч се вижда, че темата няма нищо общо с действителността и това представлява някоя от извратените фантазии на потребителката, пуснала я. :D
Много глупаво, че 9 страници са изписани за такава безсмислена тема. Дори не е зададен въпрос, на който вие да отговаряте? Тя просто споделя "преживяването" си.
Има доста теми, които заслужават компетентни отговори, за разлика от тази. В момента дори би трябвало да е заключена.. :shock:

vampire_girl_
08-26-2009, 12:45
Освен да го зарежеш,друг изход няма.

GameMaster
08-26-2009, 20:43
Той е кретен,а ти шматка.Зарязвай го тоя и не се занимаваи.Егати и извратеняка :shock: :?

Bombshell
08-26-2009, 21:33
Тоя е голям лайнар :booooomb:

d1mozaza
08-26-2009, 21:41
Изнасилване...Обади се на полицията 8) :D

uBo
08-26-2009, 22:13
най-доброто решение събираш хора и го убивате от бой

YYY
08-26-2009, 22:23
Лол.. Откъде си.. Бой за този нещастник!

sexyyyy93
08-26-2009, 22:33
И аз съм ЗА боя! :smt021 :smt067 Този само това заслужава!
А иначе го и зарежи и жалба можеш да пуснеш, че картинката да е пълна!

ByK
08-26-2009, 22:44
боже мой ..

thespark
08-26-2009, 23:42
едвали е тва за тука , но веднъж от дискотеката излязаха момче и момиче и момчето викаше на момичето после започна да я бие , а аз като вида такиа неща и ... нз таа аз и още 1 фр го подгонихме тоя " мъж " много бързо бягаше :o та неможахме да го фанеме ... ако искаш да си на местото на тва момиче да те бие и да те изнасилва остани с него аз немога да си преставя , че ша направа нещо подобно на моята приятелка ... според мене тва не е истински мъж .

Seattle
08-27-2009, 02:37
В момента дори би трябвало да е заключена.. Shocked

Ето защо не всеки е модератор.

по темата само 1 мога да кажа : WTF :shock:

UNITED
08-27-2009, 03:28
Боже мой какъв е тоя бе :shock: веднага го зарязвай!!! На мига!!! Бягай много далеч от такива типове! Той в оригинал си те е изнасилил... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :x :-x :-x :-x :-x :o :o :o :o :shock:


И аз смятам така :-x :-x :-x :-x :-x :-x или пък намери някой навитак да му го върне по същия начин ако ме разбираш :oops:

:-D

jevels
08-28-2009, 16:02
Дупенцето ли ти сцепи а?

Punisherrr
08-28-2009, 16:09
Стига толкова.