PDA

View Full Version : още една тема за несподелената любов...



unicorn_f
07-12-2009, 21:39
писна ми ,писна ми,писна миииииии....от 5 години го познавам,от 5 години го харесвам,от 5 години знам,че нямам никакъв шанс с него и все пак не мога да го забравяяяя :cry: :cry: :cry: Какво ми има мамка му,че продължавам да го искам толкова много и знам че никога няма да е мой ](*,) :cry: Как може за него да съм само позната-момичето с което се събираше преди години,а аз да го познавам толкова добре и толкова много да искам времето да се върне назад... :-# харесвам го,обичам го,ще се побъркам ....виждам го много рядко,но когато го видя не виждам нищо друго-само него и той сияе с прекрасната си усмивка и красивите му сини очи,започвам да треперя и сърцето ми бие като ненормално очаквайки погледа му,когато ми каже "Здравей" с ангелския си глас се чувствам на 7мото небе-само защото ме е поздравил.За него това е все едно да дишаш,обикновенно,ежедневи е,просто добри обноски...
Момчето мечта на всички момичета,за мен може да бъде Рая,но не -на мен трябва да ми е гадно и в действителност той е Ада,не изпратен е от Ада,за да ме побърква...Какво ли не бих дала,за да съм с него,всичко давам,каквото и да е,искам просто него и нищо друго....как може той да не разбира,да съм му толкова безразлична... :cry:
Както и да е няма да пиша повече за да не става много дълга темата,че мога така да изпиша няколко страници.Напоследък пак ме е обзело някво странно чувство и изках да си излея душата.... :cry:

bog4eto
07-12-2009, 21:42
мъже :? с тях-не може,без тях-също...кво да се праи.Ще си намериш друг някой ден.

Shalala
07-12-2009, 21:54
защо не можеш да си с него ?
кажи му какво чувсташ,ако е свободен разбира се...(пък като се замисял казвал съм го и на момичета които не са били)

SiNiStEr
07-12-2009, 22:10
Как така нямаш никакви шансове с него ?
Той въобще подозира ли за твойте чувства ?

Hilary_
07-12-2009, 22:12
Опитала ли си някога да бъдеш нещо различно за него от позната ... ? :?

balsamaa
07-12-2009, 23:11
в абсолютно същата ситуация съм ,казах й за чувствата ми ,таях надежди и още тая ,но едва ли ще я бъде .. лошото е ,че ми беше и приятел и се поразвалиха отношенията ,въпреки че напоследък тя започва примерно чат първа с мене ,но ...

unicorn_f
07-12-2009, 23:29
Как така нямаш никакви шансове с него ?
Той въобще подозира ли за твойте чувства ?
мисля че знае,веднъж говорихме по тая тема ,но то е дълга история и не че съм му казала право в очите какво чувствам,но съм сигурна че той ме разбра.И знам че нямам шансове с него,защото ако той имаше чувства към мен щеше да ми каже или покаже,просто защото е такъв,нямаше да си мълчи... :cry:


Руслан Мъйнов- Искам да забравя

Думи не останаха след теб,
с тях отиде си и твоя глас,
и не останаха сълзи,
поливам с вино този тъмен час!
Изгубих твоя смях дори,
нима по страшно има от това,
от този спомен как боли
наливам пак червена топлина!!!

Не искам слънцето,
не искам птиците светлина дори не искма аз,
без тебе няма цвят,без тебе няма свят без теб!
Аз помня всеки ден аз помня всеки ми,
дори сълзи по твоето лице,
на колене към теб, на колене за теб моля се!!!

Припев:
Искам да забравя твоята усмивка,
да забравя твоите очи!
Искам да забравя всяка твоя стъпка
да забравя колко ме боли!!!

И пак в съня ми идваш ти,
но черно-бял е вече моят свят!!!
Аз знам там където си одавна
няма връщане на зад!!!
Само тишина остана в мен,
дори и болката не издържа,
и като старец уморен след тебе
тръгна тихо в ноща!!!

Аз помня всеки ден аз помня всеки ми,
дори сълзи по твоето лице,
на колене към теб,
на колене за теб моля се!!!

Припев: (x2)
Искам да забравя твоята усмивка,
да забравя твоите очи!
Искам да забравя всяка твоя стъпка
да забравя колко ме боли!!!

Не искам слънцето,
не искам птиците,
светлина дори не искaм аз без теб...

Припев:
Искам да забравя твоята усмивка,
да забравя твоите очи!
Искам да забравя всяка твоя стъпка
да забравя колко ме боли!!!


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: незнам какво да правяяяя,как да го забравя мамка му,излизах с други момчета ама не става ](*,) :cry: :cry: :cry:
много съм жалка и се мразя вече,че не мога да го забравя :cry:

Ufff
07-12-2009, 23:50
вместо да разправяш на нас, кажи на него

RaZzer
07-12-2009, 23:51
Ами... каквото и да ти кажа сигурно си го опитала през тия 5 години (за забравяне става въпрос)... Затова моят съвет е да се пробваш... просто се стегни и като последен опит си му кажи всичко в очите... (естествено, подбери момента) и ако се получи - ще ме черпиш, ако не - няма да имаш избор... ще ти се наложи да го забравиш! Успех! :)

smileforyou12
07-12-2009, 23:56
Вземи му кажи.. може и да стане нещо.

LedenooMomiche
07-13-2009, 01:16
Нищо няма да загубиш,ако му кажеш.Даже напротив,може и да се получи нещо.Така,че пробвай се. :)

Aicken
07-13-2009, 05:19
изпей му тая песен на руслан може да му трепне нещо

SiNiStEr
07-13-2009, 09:31
И сега какво смяташ,да стойш така и да не му казваш нищо за твойте чувства ли ?
Я се стегни малко.
Минали са 5 години,тва е много време,ти не си го забравила,не се предавай и не оставяй нещата така.
Ако не му кажеш после цял живот ще съжаляваш за това нали ?
Дейстай,нищо не губиш.

NeZaPoznat
07-13-2009, 09:59
писна ми ,писна ми,писна миииииии....от 5 години го познавам,от 5 години го харесвам,от 5 години знам,че нямам никакъв шанс с него и все пак не мога да го забравяяяя :cry: :cry: :cry: Какво ми има мамка му,че продължавам да го искам толкова много и знам че никога няма да е мой ](*,) :cry: Как може за него да съм само позната-момичето с което се събираше преди години,а аз да го познавам толкова добре и толкова много да искам времето да се върне назад... :-# харесвам го,обичам го,ще се побъркам ....виждам го много рядко,но когато го видя не виждам нищо друго-само него и той сияе с прекрасната си усмивка и красивите му сини очи,започвам да треперя и сърцето ми бие като ненормално очаквайки погледа му,когато ми каже "Здравей" с ангелския си глас се чувствам на 7мото небе-само защото ме е поздравил.За него това е все едно да дишаш,обикновенно,ежедневи е,просто добри обноски...
Момчето мечта на всички момичета,за мен може да бъде Рая,но не -на мен трябва да ми е гадно и в действителност той е Ада,не изпратен е от Ада,за да ме побърква...Какво ли не бих дала,за да съм с него,всичко давам,каквото и да е,искам просто него и нищо друго....как може той да не разбира,да съм му толкова безразлична... :cry:
Както и да е няма да пиша повече за да не става много дълга темата,че мога така да изпиша няколко страници.Напоследък пак ме е обзело някво странно чувство и изках да си излея душата.... :cry:

Така както пишеш за него - все едно ака шоколадови бонбони.
Не ми е жал за теб ! Никак даже. При положение, че сигурно покрай теб има някое свястно момче, което си пада до полуда по теб, а ти не му обръщаш внимание само защото си 'влюбена' в някакъв мачо .... :?
Тъпо женско мислене - искам го !! Ами искай си го - не се оплаквай на нас :?

malkotoo
07-13-2009, 23:08
охххххх сини очииииииии :smt007

иди и му кажи всичко

ItalianMafia
07-14-2009, 04:55
Един живот живеем, има ли смисъл да пропиляваш време в рев по такава любов? Кажи му.. Рискувай.. Може да спечелиш.. Поне след още 5 години няма да те е яд, че не си опитала и няма да си мислиш.. *ех ако му бях казала..*
В крайна сметка какво губиш? В тия години всяко чудо е за три дни..

curka87
07-14-2009, 06:35
Ти някога си му намекнала нещо и то дори не е било в прав текст, а сега се жалваш на нас. Вярно, че си е гадничко да харесваш някой, а той да не споделя чувствата ти, само че в този случай не става върпос за това. Става въпрос,ч е ти дори не си му казала.....
За Бога, момиче, стегни се!!!! Какво можеш да загубиш ако говориш с него - НИЩО. Можеш да спечелиш него или да се отървеш от терзанията.
Затова събирай цялата смелост, която имаш и отивай да говориш с него!

sulley
07-14-2009, 19:59
Бъди открита и без недомлъвки.Не стане ли,продължавай,ще знаеш,че си направила и съвестта ти ще е чиста пред теб самата..
Все пак най-хубавата любов е неизживяната.. :(

FiRe_LaDy
07-14-2009, 20:06
Как така нямаш никакви шансове с него ?
Той въобще подозира ли за твойте чувства ?
мисля че знае,веднъж говорихме по тая тема ,но то е дълга история и не че съм му казала право в очите какво чувствам,но съм сигурна че той ме разбра.И знам че нямам шансове с него,защото ако той имаше чувства към мен щеше да ми каже или покаже,просто защото е такъв,нямаше да си мълчи... :cry:


Руслан Мъйнов- Искам да забравя

Думи не останаха след теб,
с тях отиде си и твоя глас,
и не останаха сълзи,
поливам с вино този тъмен час!
Изгубих твоя смях дори,
нима по страшно има от това,
от този спомен как боли
наливам пак червена топлина!!!

Не искам слънцето,
не искам птиците светлина дори не искма аз,
без тебе няма цвят,без тебе няма свят без теб!
Аз помня всеки ден аз помня всеки ми,
дори сълзи по твоето лице,
на колене към теб, на колене за теб моля се!!!

Припев:
Искам да забравя твоята усмивка,
да забравя твоите очи!
Искам да забравя всяка твоя стъпка
да забравя колко ме боли!!!

И пак в съня ми идваш ти,
но черно-бял е вече моят свят!!!
Аз знам там където си одавна
няма връщане на зад!!!
Само тишина остана в мен,
дори и болката не издържа,
и като старец уморен след тебе
тръгна тихо в ноща!!!

Аз помня всеки ден аз помня всеки ми,
дори сълзи по твоето лице,
на колене към теб,
на колене за теб моля се!!!

Припев: (x2)
Искам да забравя твоята усмивка,
да забравя твоите очи!
Искам да забравя всяка твоя стъпка
да забравя колко ме боли!!!

Не искам слънцето,
не искам птиците,
светлина дори не искaм аз без теб...

Припев:
Искам да забравя твоята усмивка,
да забравя твоите очи!
Искам да забравя всяка твоя стъпка
да забравя колко ме боли!!!


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: незнам какво да правяяяя,как да го забравя мамка му,излизах с други момчета ама не става ](*,) :cry: :cry: :cry:
много съм жалка и се мразя вече,че не мога да го забравя :cry:


До колкото разбирам отдавна си говорила с него за това или май даже ен си говорила?Не е и сигурно дали той знае?По-добре говори с него пак.Кажи му какво чувстваш и т.н. Аз така 3 години си въздишах по един и си мислех,че го обичам и че нямам шанс с него.Е ... пича не подозирал за това ... Оказа се,че просто е трябвало да говоря с него и че той ме обича .. а в крайна сметка аз не.Просто ми е бил интересен и нищо повече.Та ... давай!Говори с въпросното момче.Недей прави моята грешка.

Kukumqvka
07-14-2009, 20:16
Вместо да стоиш и да се тръшкаш .. защо на теб се случва т'ва се размардай и виж к'во можеш да направиш.Айде поговори с него не се знае ,знае ли се.. 8-)

ali13
07-25-2009, 21:22
Няма смисъл от самосъжаление .. тая история със сините очи ми е ясна .. Бях в същото положение и то тка 3 години се мъчих като тебе .. Единственото решение е да му признаеш ТОЧНО какво чувстваш ,а не да му мънкаш,защото от излиянието ти разбрах ,че не си била достатъчно ясна .. и от там-нататък има два изхода - или той да отвърне на чувствата ти и всички да заживеете щастливо,или да не направи нищо .. И в двата ТИ печелиш- повярвай ,защото ,когато си му казала ще се почувстваш по-добре и ще го забравиш .. Когато си най-отчаяна и се чувстваш най-загубена ще се появи някой друг .. Така стана и при мен и разбрах що за селски прейбой е била предишната ми любов .. Пробвай-НЯМА КАКВО ДА ГУБИШ ... а ако не опиташ ще се разкайваш .. Хайде стига съм се правила на мъдра -знам какво ти е - била съм в сходна ситуация и за това мислено (дори и да не те познавам) съм с теб .. И помни -горе главата !! Успех и му напукай курабията -поне ще го шаштисаш :o =;

rozovsluncho
07-25-2009, 21:34
Отиди,излей душата си,разкажи му всичко!

В крайна сметка не губиш нищо!(както пише в горните постове)
Според мен може или да го спечелиш или ако ти каже,че няма да се получи м/у вас да го намразиш и да ти е мн по лесно да го забравиш!
По-лесно се забравя човек,който ненавиждаш!От личен опит го знам..!



Целувки от мен :-) :-) :-) Успех! :-)

Sladurchoo
07-25-2009, 22:01
може би ако знае за твоите чувства .. нещо може и да се промени .. по-добре му кажи .. :) :)

malone
07-25-2009, 22:11
Това твойто ми прилича на мазохизъм-5 години го чакаш и тн.За това време трябва да си разбрала,че света няма да свърши с него и да го забравиш.Момчета много.....

djudjulinkaa
07-25-2009, 23:05
Според мен просто си си го втълпила това в главата... 5 години обсебена от някого с когото не си била заедно като нещо повече от познати или приятели.. незнам някак си странно ми звучи.. Ако наистина толкова много го харесваш рискувай..Аз до сега за 5 години сто пъти да съм му признала.. поне да знаеш какво да правиш, а не да се залъгваш още 5.. :)

mOBSCENE
07-25-2009, 23:13
писна ми ,писна ми,писна миииииии....от 5 години го познавам,от 5 години го харесвам,от 5 години знам,че нямам никакъв шанс с него и все пак не мога да го забравяяяя :cry: :cry: :cry: Какво ми има мамка му,че продължавам да го искам толкова много и знам че никога няма да е мой ](*,) :cry: Как може за него да съм само позната-момичето с което се събираше преди години,а аз да го познавам толкова добре и толкова много да искам времето да се върне назад... :-# харесвам го,обичам го,ще се побъркам ....виждам го много рядко,но когато го видя не виждам нищо друго-само него и той сияе с прекрасната си усмивка и красивите му сини очи,започвам да треперя и сърцето ми бие като ненормално очаквайки погледа му,когато ми каже "Здравей" с ангелския си глас се чувствам на 7мото небе-само защото ме е поздравил.За него това е все едно да дишаш,обикновенно,ежедневи е,просто добри обноски...
Момчето мечта на всички момичета,за мен може да бъде Рая,но не -на мен трябва да ми е гадно и в действителност той е Ада,не изпратен е от Ада,за да ме побърква...Какво ли не бих дала,за да съм с него,всичко давам,каквото и да е,искам просто него и нищо друго....как може той да не разбира,да съм му толкова безразлична... :cry:
Както и да е няма да пиша повече за да не става много дълга темата,че мога така да изпиша няколко страници.Напоследък пак ме е обзело някво странно чувство и изках да си излея душата.... :cry:

Така както пишеш за него - все едно ака шоколадови бонбони.
Не ми е жал за теб ! Никак даже. При положение, че сигурно покрай теб има някое свястно момче, което си пада до полуда по теб, а ти не му обръщаш внимание само защото си 'влюбена' в някакъв мачо .... :?
Тъпо женско мислене - искам го !! Ами искай си го - не се оплаквай на нас :?



++++!!

Напълно прав!

gabsit000
07-26-2009, 04:54
oo tova shto mi e poznato...i az 5 godini haresvah edin...umirah za nego..porasnah i reshih 4e prosto NE SI ZASLUJAVA ;) ;) :)

Bellatrix
07-26-2009, 05:30
да му пикам на сините очи.

+1. Разбирам те, но по дяволите, стегни се! Сигурна ли си, че си заслужава? Той е човек, а не Бог. Не заслужава да си пилееш ей така времето. 5 години са си много време. А и, казвам ти, силно е вероятно след всичките тези мечтания по него, огромни очаквания и тн, като тръгнете да останеш силно разочарована.
А не можеш да го забравиш, защото не искаш. Това е чисто и просто въпрос на воля и усилие. Най-добре се огледай наоколо. Има и други момчета със сини очи.

InloveAgain
07-26-2009, 07:01
Хмм.. ако кажа,че съм в същото положение малко ще те излъжа,но е много подобно ..обаче от 3 години ..!
Няма да ти казвам да го забравиш,защото знам,че не е лесно ,пък и ако си искала до сега да си го забравила.Проблема е ,че НЕ ИСКАШ ДА ГО ЗАБРАВИШ!!
Предполагам,че около теб има доста момчета,от които все някое те харесва..Защо не се огледаш настрани?..Може би ще видиш човека,който до сега не си подозирала,че съществува.Този,който ще успее да те промени и да те накара да забравиш за ' синеокия :smt060 ) ..Понякога любовта е много близо до нас,а ние просто си затваряме очите и я изпускаме.
Ама пък другото,което можеш да направиш,е да му признаеш отново за чувствата си,като си сигурна,че този път наистина ще разбере за какво иде реч.Признай му всичко това,което каза и на нас. ;) Ако и този път не се получи не си губи времето :)

fire_cat
07-26-2009, 07:38
Разбирам, че ти е много трудно да го забравиш, но нищо няма да постигнеш, ако се самосъжаляваш. Поговори с него и му кажи какво чувстваш. Ако те отхвърли - така поне ще знаеш, че наистина нямаш шанс и може да ти е по-лесно да го забравиш. Мисли за положителните неща в живота си и се съсредоточи върху тях.