PDA

View Full Version : първа целувка ;(;(;(



anonim4e14
07-12-2009, 22:29
:-o Ами имам гадже от 1 седмица и ме е срам да го целуна аз попринцип съм много срамежлива но имам чувството че ще ме зареже точно заради това .. вече 3 момчета ме зарязват точно заради това :( наистина се опитвам :? :( на 16 съм и незнам сигурно никога няма да имам сериозна връзка :shock: не искам да съм такава .. срамежлива :( но незнам немога да се контролирам :(:(:(:(:( моляви помогнетее и незнам срам ме е да не се изложа и незнам какво да правя :( има ли някои със същиа проблем или раскажете за първата си целувка :) :-) :-) благодаря предварително и извиняваите ако има такава тема но аз лично не открих :)

Hilary_
07-12-2009, 22:35
Това е глупаво .. от какво те е срам? Че някой ще те целуне.. какво срамно има в това ... :? Те сега се е*ат без целувки на по 12 и не ги е срам ... пък ти м иговориш за целувка ... а и не мсилиш ли, че си малко голяма за такова мислене... :? Няма от какво да те е срам .. нито страх да не се изложиш ... правиш това, което той прави ... :? Я се стегни .. спокойно ... :-)

RaZzer
07-13-2009, 00:11
Аз не разбрах защо са те оставили 3те момчета - щото не се целувате или щото се целуваш зле? :?

Ако е първото - няма нищо страшно - всеки има такъв период преди да се целуне за сефте... Трябва просто да събереш кураж и да го направиш... Ако е вторият вариант - също не е болка за умиране.. не си единствената, която си е мислела, че "не може да се целува"... ама нали знаеш, че без да опитваш няма да стане!

Ае кураж и утре като се наспиш отивай да го бацкаш! :)

LedenooMomiche
07-13-2009, 01:11
Просто го направи,няма нищо срамно в това. :)

Aicken
07-13-2009, 05:27
просто фани си наври езика в устата на момчето

gorgeous
07-13-2009, 06:14
1во - няма от какво да те е срам...все пак това е най-нормалното нещо, което 2ма влюбени може да правят...и 2ро- какви гаджета сте, ако дори и от целувки ви е срам...то това си е нещо естествено, а и веднъж преодолееш ли този срам, страх както искаш го наричай, ще се почувстваш страхотно...сигурна съм. Успех! :)

Lysit0
07-13-2009, 06:25
Просто го направи,няма нищо срамно в това. :)

fire_cat
07-13-2009, 06:32
Наистина няма нищо срамно, но все пак ти сама си решаваш. Може за теб една целувка да означава повече. А ако момчетата те зарязват само за това, то тогава те не могат да те разберат, защото ако това момче наистина те харесва, той ще се интересува от твоето мнение. А и не бързай да мислиш, че веднага ще те зареже, защото не искаш да го целунеш. Може и така да е, но все пак трябва да рискуваш. Ако наистина държиш на него, може да го целунеш. Все някога трябва да го направиш. :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-13-2009, 06:33
Наклепи го със слюнка... мошноу 8-)

mArMaLaDkA
07-13-2009, 06:58
Това е само една целувка, какво толкова се притесняваш?
Щом имаш момче, което ти се води гадже, значи ти е такова, защото си си го харесала, вярваш му и т.н. Не би трябвало да имаш никакви притеснения.

И извинявай, как няма да те зарежат предишните ти гаджета, като ти, образно казано, си се изчервявала и по ръката, като те хванат, пък за целувка какво да говорим. Не си на 12. Стегни се.

djuki
07-13-2009, 07:46
време е вече да се отпуснеш :) ... те сигурно имат опит и ще те водят остави се на течението това е страхотен момент не се лишавай от него

bebe7o
07-13-2009, 07:47
Давай смело бе... мечка страх, мене не.. сеш се.. :wink:

lipsvashh_mi
07-13-2009, 08:36
абе аз все пак си мисля,че не си готова защото подсъзнателно или не не си сигурна дали това е момчето...сега сигурно ще ме оплюят останалите,но 1вата целувка си е доста важно нещо-било на 12 ,16,17 ит.н....ако си яко хлътнала,момчето те привлича,имаш му доверие -срама ще бъде надвит от желанието и сама ще му скочиш :-D
Успех и не се притеснявай за глупости :)

shutthefuckup
07-14-2009, 07:52
ти си на 16 и не си се целувала :shock: ... няма 0т какво да се срамуваш или притесняваш то само ще стане и не се притеснявай ако първата ти целувка е малко недодялана :D ... първия път е най яко щот изтръпваш нз каде се намираш и т.н поне при мен беше така ама едва ли е била добе :D ...

EarthShaker
07-14-2009, 07:54
какви такива хора сте :shock:

malkotoo
07-14-2009, 14:48
просто фани си наври езика в устата на момчето

ама не много навътре и го завърти малко около неговия език и си готова :-D

sulley
07-14-2009, 15:18
Моментът си идва от самосебе си,но щом при теб закъснява и искаш да го направиш и си се поучила от предишните си гаджета,тогава отиди при него и без да мислиш много-много го целуни,за да видиш,че щом се изправиш пред страха си,той изчезва и след време ще ти харесва. :)

ali13
07-23-2009, 12:36
Няма от какво толкова да се страхуваш! Важното е да намериш правилния човек ,с когото ти харесава и се чувстваш сигурна :wink: А другото не е страшно .. а за тези ,които са те зарязали за това просто No Coment :smt021 Кви мъже са тва ! ами страхливци ! Кое нормално момче,което не е с леви наклонности ще се държи така ! Нека те да направят 1вата крачка ,а не да чакат ... Ии споко винаги първата целувка е гаф :D Но това определено не е причина за депресия или срам :-| Успех и само напред \:D/ !

selens
07-23-2009, 12:40
ти си на 16 и не си се целувала :shock:
+1 няма от какво да се притесняваш :)

lipstik
07-23-2009, 14:22
Остави го той да те целуни първи и ще видиш как ще ти хареса и няма да те е страм.

MiChKoO
07-23-2009, 14:35
амиии няма нищо страшно нито срамно в първата целувка . Не се притеснявай всичко става от само себе сиии :grin:

ognenaaaaaa
07-23-2009, 16:07
ооо първата целувка беше .................... не я помня :? бях пиинала само се надявам да не съм се изложила хих

InloveAgain
07-23-2009, 18:39
абе като тръгнеш да го целуваш то просто ще стане кво му мислиш толко..пф

anonim4e14
07-23-2009, 23:23
благодаря на всички. И знаете ли? :grin: успях !!!!!! :shock: просто отидох при него затворих очи и си казах ако се излагам сега е момента :Д 8-) просто не ми пукаше дали ще се изложа :D много беше хубаво тои толкова с е зарадва :) и цял ден се целувахме 8) :D мерси отново :-P :razz:

LqlQLqQxD
07-24-2009, 02:34
Въобще недей да се притесняваш! На възраст си достатъчно голяма, просто затвори очи и го направи. Ще видиш, че ще ти хареса! Ако искаш да си по-спокойна прочети някои неща в нета. Там е описано почти всичко. Какво е усещането, как да се целуваш... Хайде давай и успех :grin:

valdesbg
07-24-2009, 07:32
Ем сама се закопаваш бе девойче. Кво, момчето няма да те ухапе, а и целувкаат не боли. Смело давай, първия път винаги е страшно, после ще ти хареса.

И как така сте гаджета, без да сте се целунали? :-o

sexfantasy
07-24-2009, 08:00
айде стига бееее... срам... ама от какво те е срам? от гаджето ти или от околните, когато се целувате? ако не можеш да се отпуснеш пред гаджето си и да го целунеш вие какви гаджета сте... поговори с него и му обясни, че се притесняваш... предполагам той е по-опитен от тебе... ще ти покаже някои неща, ще те предразположи да не те е срам...
а ако те е срам от околните докато се целувате... щом си преценила, че си готова за връзка, трябва да изхвърлиш този срам... Ние с бившия ми приятел се натискахме на оградата на даскалото и една бабичка минава и ни вика: Абе. младежи, не ви ли е срам тука... вие още малко ще се нае*ете :lol: ама ние само се захилихме и си продължихме да се мляскаме... така, че няма нищо страшно, срамно и т.н.

Assshley
07-24-2009, 09:54
Аз съм потресена . :shock: На 16 си не на 10 .. отпусни се малко . Няма да те убие тази първа целувка. Просто го направи и това е . Поне 10 теми сигурно видях за тая първа целувка сякаш е нещо кой знае какво . :(

LqlQLqQxD
07-24-2009, 11:35
Еййй спрете да пишете :D целунала го е. Аз чак сега видях. Айде честито :grin:

mOBSCENE
07-24-2009, 20:14
Стига с тея целувки е майна..
пийни малко и ще се успокоиш ;д и отпуснеш.

smiLe49
07-25-2009, 11:03
Е вие па кво толкова се очудвате ? Случва се,има и такива хора.
Даже и мен така ме е било срам като тръгна с някое момче,но чак да са ме зарязвали-не.Не знам,точен съвет няма.Просто се отпусни и ще стане.Успех. :)

rozovsluncho
07-25-2009, 11:13
Пий една водка и му се нахвърли :-) =P~ :-D

Шегувкам се :P 8-)

Отпусни се и ще стане спокс :)

MP
07-25-2009, 11:24
Гласувах за "сссс".Това е решението на твоя проблем,обяснява всичко.

ThePowerOfLove
07-25-2009, 12:08
Целуни го, само гледай да не го олигавиш много :?

mim4ety_sara
07-25-2009, 12:14
Аз съм на 14 и бях ходила тея дни на река и там имаше момчета,които познаваха момчетата които бяха с нас. 8-) :lol: Ии аз нали си нямам гадже и един ме вкара нарочно във водата. И аз направо страх,щото много беше дълбоко и той после ме изнесе на камъка и аз вече треперя яко и той ме гушна.Ии всички почнаха да викат и се оказа,че той си има приятелкаа :razz: И вика защо да не и изневеря :razz: .После като бяхме в мойта фр и там бях легнала нали др май гледаха нещо на компа и идва той и ляга до мен,прегърнал ме и изведнъж ме целува 8-) Тази целувка ви казвам беше ужаснаа :razz: Толкова малко си отвори човека устата и ми пусна език,че направоо.. И си викам ся аз не мога да се целувам и като ме целуне и като ми пусне език аз се дърпаам..И питах една фр,която е ходила с него и тя като ми вика -оо ама той въобще не може да се целува.Така че може и да не е в това проблема :lol: И мене ме е срам,но какво да се прави.. :lol: