PDA

View Full Version : Проблем при анален секс..



sexy_ani_91
07-12-2009, 22:40
Преди време с приятеля ми правихме секс. аз попринцип му давам анално и съм свикнала, не са ставали гафове. но преди няколко дена при поредния път се нааках.. много ме досрамя от това, което стана.. на вас случвало ли ви се е нещо подобно? как мога да избегна този проблем? преди секс минавам задължително през тоалетната.. какво друго да направя?

Zagorql
07-12-2009, 22:42
Ако го извади много бързо стават такива неща, иначе пробвай с мрежичка против комари :smt023

Nadelina
07-12-2009, 22:42
Случвало се е на почти всички, които практикуват този вид секс.

sexy_ani_91
07-12-2009, 22:48
Случвало се е на почти всички, които практикуват този вид секс.
не мислех, че може да се случи.. минах през тоалетната, правила съм го много пъти.. направо умрях от срам.. а на приятеля ми не му е от големите, за да се притеснявам от получаване на вакуум.. спала съм и с доста надарени момчета.

INSIDER
07-13-2009, 00:12
боже .. има си клизма за тая работа :-x :-x

amk933
07-13-2009, 00:13
боже .. има си клизма за тая работа :-x :-x

+1 :)

amk933
07-13-2009, 00:35
http://kofata.forumotion.com/users/85/60/98/smiles/627663.gif


Не знам дали това ще те успокои, но едно момиче беше написало, че се е насрало докато приятелят и я ближел отзад... :-|
Не си ти най-зле...

Какво успокоение само. Давай, има още на къде! :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

BePoHuKa
07-13-2009, 04:34
:D ТАКИВА ТЕМИ БОЛ!

п.с. LambOfGod тва ли е ся новата мода :D с тази емотиконка гледам на сичките ти скорошни коментари я има :-D 8-)

Error404
07-13-2009, 04:42
омаза се,а?

BePoHuKa
07-13-2009, 05:08
LambOfGod тва ли е ся новата мода :D с тази емотиконка гледам на сичките ти скорошни коментари я има :-D 8-)


Тази емотиконка описва всичко, което не може да се опише с думи.
Тази емотиконка показва какво изпитва надсъзнанието ми, защото подсъзнанието ми винаги казва '' :smt098 :smt108 :smt105 :smt104 ''
Това не е просто мода, това ми спестява врме и нерви да кажа на някое ретардирало дебилче (не се отнася за авторката, надявам се) да го духа... :D еми..супер 8-)

KokoDjambo
07-13-2009, 05:59
Преди време с приятеля ми правихме секс. аз попринцип му давам анално и съм свикнала, не са ставали гафове. но преди няколко дена при поредния път се нааках.. много ме досрамя от това, което стана.. на вас случвало ли ви се е нещо подобно? как мога да избегна този проблем? преди секс минавам задължително през тоалетната.. какво друго да направя?

Нищо друго не може да направиш освен да стискаш палци с надежда ,че няма да се насереш.Не си първата нито последната дето се е насрала след анален.Само му кажи да не те удря в бъбреците,че и ще се напикаеш,колкото и смешно да ти звучи!

hottie
07-13-2009, 06:46
Просто не го прави ако не си ходила до тоалетна преди това или клизма..

NeZaPoznat
07-13-2009, 07:12
Случвало се е на почти всички, които практикуват този вид секс.
не мислех, че може да се случи.. минах през тоалетната, правила съм го много пъти.. направо умрях от срам.. а на приятеля ми не му е от големите, за да се притеснявам от получаване на вакуум.. спала съм и с доста надарени момчета.

Мдаа !! :? Сега остава и той да прочете това и .... съвсем ще се осереш ... :?

STUFFF
07-13-2009, 07:23
КЛИЗМА

IRule
07-13-2009, 10:58
Ц ц ц има една поговорка "Не акай там където спиш и ядеш !", защо наруши златното правило ?

plmn
07-13-2009, 11:30
Случвало се е на почти всички, които практикуват този вид секс.
не мислех, че може да се случи.. минах през тоалетната, правила съм го много пъти.. направо умрях от срам.. а на приятеля ми не му е от големите, за да се притеснявам от получаване на вакуум.. спала съм и с доста надарени момчета.

Мдаа !! :? Сега остава и той да прочете това и .... съвсем ще се осереш ... :?


:razz: :razz: :razz: :razz:

tedsSs
07-13-2009, 11:51
Ц ц ц има една поговорка "Не акай там където спиш и ядеш !", защо наруши златното правило ?

:lol:

marsella
07-13-2009, 12:12
:D :D :D

beliqsmok
07-17-2009, 23:51
Случва се .. се едно да правиш орална и да го захапеш без да искаш :? Кофти е ама се преживява ..

BePoHuKa
07-18-2009, 03:51
Случва се .. се едно да правиш орална и да го захапеш без да искаш :? Кофти е ама се преживява ..Не е съвсем еднакво.. като го захапе ще се чувства гузна,а като го насере-засрамена. :lol: 8-)

mimsssssss
07-18-2009, 10:11
Случвало се е на почти всички, които практикуват този вид секс.
не мислех, че може да се случи.. минах през тоалетната, правила съм го много пъти.. направо умрях от срам.. а на приятеля ми не му е от големите, за да се притеснявам от получаване на вакуум.. спала съм и с доста надарени момчета.

Мдаа !! :? Сега остава и той да прочете това и .... съвсем ще се осереш ... :?


:razz: :razz: :razz: :razz:

:lol: :lol: :lol:

Sevgincho
07-18-2009, 13:03
http://kofata.forumotion.com/users/85/60/98/smiles/627663.gif


Не знам дали това ще те успокои, но едно момиче беше написало, че се е насрало докато приятелят и я ближел отзад... :-|
Не си ти най-зле...




:razz: :razz: :razz: ... хаха смяях , паднах от стола бе

BloodyMeri
07-18-2009, 14:12
Преди време с приятеля ми правихме секс. аз попринцип му давам анално и съм свикнала, не са ставали гафове. но преди няколко дена при поредния път се нааках.. много ме досрамя от това, което стана.. на вас случвало ли ви се е нещо подобно? как мога да избегна този проблем? преди секс минавам задължително през тоалетната.. какво друго да направя?

И на мене ми се е случвало няколко пъти..... :oops: :oops: :oops:

bebeto_mjei
07-18-2009, 23:41
Ц ц ц има една поговорка "Не акай там където спиш и ядеш !", защо наруши златното правило ? Евала :D :D :D

Mastta
07-18-2009, 23:45
http://kofata.forumotion.com/users/85/60/98/smiles/627663.gif


Не знам дали това ще те успокои, но едно момиче беше написало, че се е насрало докато приятелят и я ближел отзад... :-|
Не си ти най-зле...
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
о нееее :razz: :razz: :razz: :razz:

mOBSCENE
07-19-2009, 15:30
Има такава тема!
Не практикувам анален секс..няма и да го направя!Тази дупка не е за това.

JoLLiE92
07-19-2009, 17:40
Случвало се е на почти всички, които практикуват този вид секс.
:shock: що не познавам нормален човек който го е правил тогава .. освен една която са изпика на момчето в устата ама тя не е нормален човек тей че .. :?

JoLLiE92
07-19-2009, 17:41
Случва се .. се едно да правиш орална и да го захапеш без да искаш :? Кофти е ама се преживява ..
не е същото :-D

a3c1M
07-19-2009, 17:53
Случвало се е на почти всички, които практикуват този вид секс.
рисковете на професията,
в другото място си е по арно

rumcho
07-20-2009, 10:16
Не знам дали това ще те успокои, но едно момиче беше написало, че се е насрало докато приятелят и я ближел отзад... :-|
Не си ти най-зле...[/quote]

аз до преди 5 минути умирах за анален секс вече почвам да са замислям :( :smt120 :smt078 :smt078 :smt078 :smt088 :shock:

vellvet
07-20-2009, 15:42
аз за това не го практикувам риск винаги има и нямам намерение да си играя на руска рулетка...
а по темата: извини се за ситуацията сиг съм че ще те разбере

Rapture
07-20-2009, 23:19
Спокойно една съседка беше се изпърдяла на новото й гадже при първия им секс,докато я лижел отзад :D :D :D и той после я ошляпал :razz:

zdravk0
07-21-2009, 01:26
гъсто или рядко излезе ?! :D

Midi4ka
07-21-2009, 09:38
Хах..а защо тя да се извинява???!!!

Хах ми може би,защото тя се чувства гадно,а той... да му е неприятно само..,ноо иначе виновния е той в случая...той не е бил толкова внимателен,колкото предните пъти примерно....

Lyricon
08-23-2009, 23:32
Сложи си тапа отзад ама я напъхай навътре,че да има място за приятеля ти и той да влезе...ако не се плъзга добре,машшинно масло и ши влезе отма...

ся сериозно...в аптеките продават такива уреди за клизма да можеш да си напраиш вкъщи,така бях чел някаде и имало и упътване и сичко,а можеш и да отидеш да ти направят някаде...

Parallel
08-23-2009, 23:35
Случва се.Това е напълно нормално нещо.При изваждане трябва да бъде бавно,иначе се получава вакуум.При бързо изваждане 90 % се подрискват :)

IvPenev
08-24-2009, 21:03
Значи му посади на х*я ла*на :razz: :razz:

thespark
08-25-2009, 00:01
никога не е късно да станеш за резил

Amateur
08-25-2009, 03:07
Клизма мацка,продава се в по голямите аптеки!

experimental
08-25-2009, 07:54
ММ ефекта може да стане още по готин, вадиш го с ряз и леко я чукваш с раце по бъбреците и гледай кво става :D

OZ_OZ
08-25-2009, 21:34
Случва се.Това е напълно нормално нещо.При изваждане трябва да бъде бавно,иначе се получава вакуум.При бързо изваждане 90 % се подрискват :)

Съгласна съм общо взето!

И теб май са те насирали по тоя начин та си съгласна с тва?!

ImmortalTechnique
08-25-2009, 21:38
Който го е страх от мечки, да не ходи в гората, който го е страх от лайна, да не си пъха органа там откъдето те излизат. Тоя риск трябва да е известен на всички анални агресори и анално податливи мацки.

t0d1t0
08-25-2009, 21:45
http://www.pic4ever.com/images/shame.gifhttp://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif

Kami92
09-09-2009, 05:00
Ти не си виновна мацка,че си се изпуснала!Момчетата трябва малко да внимават ,а не някои дори да правят нарочно така ,че да се изпусне момичето.Не си първата нито последната,аз също съм се насирала след анален.Срамно е,но случват се такива неща!

INSIDER
09-09-2009, 06:52
Ти не си виновна мацка,че си се изпуснала!Момчетата трябва малко да внимават ,а не някои дори да правят нарочно така ,че да се изпусне момичето.Не си първата нито последната,аз също съм се насирала след анален.Срамно е,но случват се такива неща!
АХАХАХАХ ако автора на темата си е била направила клизма няма значение дали го е извадил бързо или бавно! Нямаше да се насере :-o
Не търсете вина в други заспали п*тки :-)
Евала поне че си признаваш че си имала такива гафове .. повечето няма да го направят 8)

JoLLiE92
09-09-2009, 13:20
никога не съм вярвала в т0ва .. а и никога не ми се е случвало .. и НЕ Е нещо нормално .. за мен би било отвратително а представям си за човека с мен .. :x :?

dydka
09-09-2009, 14:03
ako e napravena klizma i to ne edna predi tova nqma nikakva opastnost i da smenq6 dupkite prez 1 sedkunda ni6to ne stava otzda si sedi otvorena i tva e v kakvito i pozi da i ni6to ne izliza....no otnostno temata i na men mi se be6e slu4ilo vedn1j no se izmihme i prod1ljihme ,no ne za6oot ne bqh si pravila ,a za6oto tpogava o6te en bqh sviknala smao s pliunka govorim za predi dve godini i mom4eto sloji balsam pri koeto az po endo vreme se use6tam 4e toi razgrajda se pak klizmi se pravqt sapun 6ampoan du6 gel...i vika krai vikam izkarvai bqhme se nacapali leko izmi me izmi sebe si i prodyljihme ...a s 4oveka koito sm1 sega redovno iska no sega nqmam kak i vs emi vika aide ni6to i ansrana 6te te 4ukam no ne davam bez klizmi absurd det go bqh baizkala 4e grozde s1m qla vika s grozde bez grozde e s16tata :D

Xitap
09-09-2009, 14:16
Бахти посрания народ. Ами вкарайте малко сексуална хигиена преди правенето на каквито и да било неща!!! То бива бива, ама това на нищо не прилича.

mynichka09
09-09-2009, 15:28
http://kofata.forumotion.com/users/85/60/98/smiles/627663.gif


Не знам дали това ще те успокои, но едно момиче беше написало, че се е насрало докато приятелят и я ближел отзад... :-|
Не си ти най-зле...

Какво успокоение само. Давай, има още на къде! :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EritYy
09-09-2009, 15:47
викам да продалжа с успокоенията..
един приятел по рано ми каза че някакво момиче се било насрало в колата на негов фр докато го правили анално,момчето направо откачило и накарало момичето да му изчисти колата 8-)

извод- ако мислиш че аналния секс не е за тебе и те докарва до такива неловки ситуации - не го прави :?

INSIDER
09-09-2009, 19:46
Какво говорите не мога да ви разбера, ако ви се доще да го правите анално кво от това? Една клизма в повече или по малко се тая, правете си клизмата преди аналния секс и няма да имате проблеми с насиране или да си зивади оная работа цялата в лайна и т.н. :)

Xitap
09-09-2009, 20:26
И на мене ми се е случвало да се насера след анален.Ама последния път момчето го направи нарочно-бързо темпо,извади си го рязко и същевременно ме удари отсрани и....:(
Май май не подбираш много а?

InternetTroll
09-09-2009, 20:27
И на мене ми се е случвало да се насера след анален.Ама последния път момчето го направи нарочно-бързо темпо,извади си го рязко и същевременно ме удари отсрани и....:(
Май май не подбираш много а?

Аз даже знам, кое е въпросното момче... хахах

BlueFace
09-09-2009, 20:28
И на мене ми се е случвало да се насера след анален.Ама последния път момчето го направи нарочно-бързо темпо,извади си го рязко и същевременно ме удари отсрани и....:(
Май май не подбираш много а?

Аз даже знам, кое е въпросното момче... хахах

Кое кажи ни ?? 8-)

П.П. Алекс явно тоя дето те е плякал те има за добиче. 8-) Не го обвинявам , момчето е реалист...

InternetTroll
09-09-2009, 20:30
И на мене ми се е случвало да се насера след анален.Ама последния път момчето го направи нарочно-бързо темпо,извади си го рязко и същевременно ме удари отсрани и....:(
Май май не подбираш много а?

Аз даже знам, кое е въпросното момче... хахах

Кое кажи ни ?? 8-)

Няма. http://allemoticons.com/Happy/Happy_1016.gif

JoLLiE92
09-09-2009, 20:46
викам да продалжа с успокоенията..
един приятел по рано ми каза че някакво момиче се било насрало в колата на негов фр докато го правили анално,момчето направо откачило и накарало момичето да му изчисти колата 8-)

извод- ако мислиш че аналния секс не е за тебе и те докарва до такива неловки ситуации - не го прави :?
offtopic .. и аз обожавам T.I. :smt007 :oops: пък по темата .. деца като не сте готови за анален не го правете да се излагате .. и за секс също .. смешни ставате .. :o

kiww
09-09-2009, 20:57
Абе то само това да е проблема .Един анален секс може да доведе до анални фисури, разцепване и множество рани. А за това което се е случило др. път клизма и по-внимателно 8)

Xitap
09-09-2009, 21:02
И на мене ми се е случвало да се насера след анален.Ама последния път момчето го направи нарочно-бързо темпо,извади си го рязко и същевременно ме удари отсрани и....:(
Май май не подбираш много а?

Не е точно така...но си бях и пила и май всичко е било постановка..Както и да е!
Ех Алекс, дано не ти се случва и друг път така... или поне да уцелиш на някой, който няма комплекси за избиване... успехи от мене, надявам се повече момичета като теб да се намират!

elito0o0o0
09-10-2009, 00:59
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: баси.. попиках се да се хила... :razz: :razz: :razz:

Ax3
09-10-2009, 04:36
Случвало се е на почти всички, които практикуват този вид секс.
не мислех, че може да се случи.. минах през тоалетната, правила съм го много пъти.. направо умрях от срам.. а на приятеля ми не му е от големите, за да се притеснявам от получаване на вакуум.. спала съм и с доста надарени момчета.

Леле ....

BlueFace
09-10-2009, 11:49
И на мене ми се е случвало да се насера след анален.Ама последния път момчето го направи нарочно-бързо темпо,извади си го рязко и същевременно ме удари отсрани и....:(
Май май не подбираш много а?

Не е точно така...но си бях и пила и май всичко е било постановка..Както и да е!
Ех Алекс, дано не ти се случва и друг път така... или поне да уцелиш на някой, който няма комплекси за избиване... успехи от мене, надявам се повече момичета като теб да се намират!

Имаш сериозна нужда от лечение и психотерапефт ... :? :? Опази боже от такива като нея ... :?

br0ken_smile
09-10-2009, 17:31
Преди време с приятеля ми правихме секс. аз попринцип му давам анално и съм свикнала, не са ставали гафове. но преди няколко дена при поредния път се нааках.. много ме досрамя от това, което стана.. на вас случвало ли ви се е нещо подобно? как мога да избегна този проблем? преди секс минавам задължително през тоалетната.. какво друго да направя?

клизма :)

Robe
09-10-2009, 18:10
Хе-Хе голям смях :(

Нормално е ако го вади и рязко..... иначе клизма задължително. 8)

JoLLiE92
09-10-2009, 20:24
не е задължителна .. задължителното е деца кат0 вас да не правят секс преди да осъзнаят за какво става въпрос.. отвратително е две лапенца на по 13-14 години на които едното плоско като дъска другото пишката му 7-8 сантиметра ама вече секс праят и мн0го големи .. мразя такива дечица .. МРАЗЯ ГИИ !!!! :booooomb: :-x трябва да ги забранят със зак0н !! :-x :x :-x

MaryPebals
09-14-2009, 04:36
Преди време с приятеля ми правихме секс. аз попринцип му давам анално и съм свикнала, не са ставали гафове. но преди няколко дена при поредния път се нааках.. много ме досрамя от това, което стана.. на вас случвало ли ви се е нещо подобно? как мога да избегна този проблем? преди секс минавам задължително през тоалетната.. какво друго да направя?

Хах...не мога да повярвам,че това се случва...Снощи правих анален за сефте и нямаше такива гафове.....

Harris12
09-14-2009, 23:18
Абе то само това да е проблема .Един анален секс може да доведе до анални фисури, разцепване и множество рани. А за това което се е случило др. път клизма и по-внимателно 8)

Пълни глупости :-$

bubals
09-16-2009, 18:47
:razz: lelle

Youth_boy
09-16-2009, 20:50
Добре бе аз ли съм тъп защото не разбирам как някой прави нещо без да е запознат с него,смисъл все едно да взема да се дрогирам без да имам и грам представа какво ще ми се случи...Да ние сме млади,обичаме да експериментираме ама май не се стараем да получим някаква качествена информация за това или онова в секса...
Аналният секс не е някакво мъчение или вид брутализъм а по-скоро е стимул за определни хора,жени та дори и мъже с хомосексуална ориентация.Голяма част от задаващите въпроси тук неможе да се отъждествят с зряло поведение и да поемат съответната отговорност (не искам да засягам никой) но това е факт!
Преди да започнете да задоволявате интимните си половинки като духате и се чукате отзад,помислете за образованието си,за възпитанието си и какво представлявате в обществото...Констатацията и факта,че сме млади не е претекст за да вършим идиотизми от които после да страдаме,някои постове в тази тема са уникалното доказателство за мнението ми...Ами като си помисля,че след години приятелката ми която е на 17 ще стане жена и ще се върне в спомените си как се е наакала след анален секс на 12 години направо ми чупи главата.Как тази жена след време ще възпитава моето или вашето дете смисъл какво ще му даде като разбирания,едва ли поуката от всичко това е да не правите анален секс,по-скоро е да бъдем разумни и да знаем с кой,кога,къде и най-важното как се прави!

pwnage
09-17-2009, 17:44
Ax3 нямаа такъв подобен аватар брат. Мега бруталния аватар.

zagadkataa
09-17-2009, 19:46
пази боже .. като не искаш да сереш на пред на зад .. недаваи и задния двор ... лелеее

KASAPA
09-17-2009, 21:45
Добре бе аз ли съм тъп защото не разбирам как някой прави нещо без да е запознат с него,смисъл все едно да взема да се дрогирам без да имам и грам представа какво ще ми се случи...Да ние сме млади,обичаме да експериментираме ама май не се стараем да получим някаква качествена информация за това или онова в секса...
Аналният секс не е някакво мъчение или вид брутализъм а по-скоро е стимул за определни хора,жени та дори и мъже с хомосексуална ориентация.Голяма част от задаващите въпроси тук неможе да се отъждествят с зряло поведение и да поемат съответната отговорност (не искам да засягам никой) но това е факт!
Преди да започнете да задоволявате интимните си половинки като духате и се чукате отзад,помислете за образованието си,за възпитанието си и какво представлявате в обществото...Констатацията и факта,че сме млади не е претекст за да вършим идиотизми от които после да страдаме,някои постове в тази тема са уникалното доказателство за мнението ми...Ами като си помисля,че след години приятелката ми която е на 17 ще стане жена и ще се върне в спомените си как се е наакала след анален секс на 12 години направо ми чупи главата.Как тази жена след време ще възпитава моето или вашето дете смисъл какво ще му даде като разбирания,едва ли поуката от всичко това е да не правите анален секс,по-скоро е да бъдем разумни и да знаем с кой,кога,къде и най-важното как се прави!То пъ колко го задълба само...!!!Кво ти пука..ако има щерка,ще я учи как да не се посира,а ако е момче как да насира женките след анален!!!

Dilqna92
10-08-2009, 20:17
Преди време с приятеля ми правихме секс. аз попринцип му давам анално и съм свикнала, не са ставали гафове. но преди няколко дена при поредния път се нааках.. много ме досрамя от това, което стана.. на вас случвало ли ви се е нещо подобно? как мога да избегна този проблем? преди секс минавам задължително през тоалетната.. какво друго да направя?

Ами кофти си е да ти кажа наисшина ,защото и на мен ми се е случвало да се насера след анален.Ми да ти кажа аз се клизмирам преди акта,но пък честото правене на клизма не е много полезно-възможно е да доведе до лениви черва.Затова през тоалетната и да стискаме палци,че всичко ще е ОК!

GodLovesYou
10-08-2009, 20:22
добре че не чета форума с кофа до мен

KASAPA
01-05-2010, 15:04
Преди време с приятеля ми правихме секс. аз попринцип му давам анално и съм свикнала, не са ставали гафове. но преди няколко дена при поредния път се нааках.. много ме досрамя от това, което стана.. на вас случвало ли ви се е нещо подобно? как мога да избегна този проблем? преди секс минавам задължително през тоалетната.. какво друго да направя?

Да му кажеш да не те клеца отзад така все едно гони график!

anichka12345678
01-05-2010, 16:25
Преди време с приятеля ми правихме секс. аз попринцип му давам анално и съм свикнала, не са ставали гафове. но преди няколко дена при поредния път се нааках.. много ме досрамя от това, което стана.. на вас случвало ли ви се е нещо подобно? как мога да избегна този проблем? преди секс минавам задължително през тоалетната.. какво друго да направя? не се притеснявай ,не си единствено,просто си се отпуснала повече ,а може и той да е бил малко по невнимателен.Това ,че веднаж ти се е случило незначи ,че пак ще стане.

Neopitom3na
01-10-2010, 11:31
боже .. има си клизма за тая работа :-x :-x

Diddy1936
01-10-2010, 13:28
КЛИЗМА

+1 8)

Stef93
01-10-2010, 13:59
Преди време с приятеля ми правихме секс. аз попринцип му давам анално и съм свикнала, не са ставали гафове. но преди няколко дена при поредния път се нааках.. много ме досрамя от това, което стана.. на вас случвало ли ви се е нещо подобно? как мога да избегна този проблем? преди секс минавам задължително през тоалетната.. какво друго да направя?

Еми съжалявам,ануса все пак си е за това,нали ?

KASAPA
01-11-2010, 08:02
Преди време с приятеля ми правихме секс. аз попринцип му давам анално и съм свикнала, не са ставали гафове. но преди няколко дена при поредния път се нааках.. много ме досрамя от това, което стана.. на вас случвало ли ви се е нещо подобно? как мога да избегна този проблем? преди секс минавам задължително през тоалетната.. какво друго да направя?

Еми съжалявам,ануса все пак си е за това,нали ?

Както и устата не е за пишки и лицето да го омазват със сперма нали или пък циците!Аре стига вече кое за кое не е било!

deni15
01-11-2010, 16:34
Аз за това не обичам анален,защото само издънки стават.Правила съм няколко пъти и тъй като на приятеля му не е от малките особено последния път имах чувството че всеки момент ще се издъня 8-)

eveto_xx
01-13-2010, 21:10
не е задължителна .. задължителното е деца кат0 вас да не правят секс преди да осъзнаят за какво става въпрос.. отвратително е две лапенца на по 13-14 години на които едното плоско като дъска другото пишката му 7-8 сантиметра ама вече секс праят и мн0го големи .. мразя такива дечица .. МРАЗЯ ГИИ !!!! :booooomb: :-x трябва да ги забранят със зак0н !! :-x :x :-x
Отвратително е и да пишеш по този наичн. Даже "лапенцата" са по-добри в това. Мразя комплексари. Но никой не ме пита. Както и теб.
По темата : много неприятно се е получило. Не съм запозната с аналния секс, не го практикувам.

KASAPA
01-14-2010, 12:56
Аз за това не обичам анален,защото само издънки стават.Правила съм няколко пъти и тъй като на приятеля му не е от малките особено последния път имах чувството че всеки момент ще се издъня 8-)

Издъни ли се ?

wilks
01-15-2010, 00:32
копрофилията май почва да взима все по-големи размери в съвременните сексуални взаимоотношения 8-)
:shock:

stormsven
01-15-2010, 07:55
много агресия показват някой хора.... безсмислено.
а по темата. няма страшно. най-доброто решение разбира се е клизма преди секс. това е почти задължително при началните опити.след време ще се научите да се контролирате и наслаждавате.ще дойде и времето да изпитвате анален оргазъм (ако сте късметлиики и достатъчно опън майндед). дори да се случи "издънка" все пак няма от какво да се притеснявате.човека с който го правите би трябвало да ви разбере правилно.никой не може да контролира перфектно физиологията си на 100% така или иначе.станете измиите се и продължете (което предполага за начало да правите тези опити във подходяща обстановка а не направо във кола например ;-). и момичета не се притеснявайте.тези момчета които се подиграват имат много по-голям бъг в главата си.дали е преждевременна еякулация дали не става..... резултата е агресия и подигравки към другите...;-).
и момчета научете най-важното за секса-правете го първо за партньорката,а след нейния оргазъм може и заради себе си ;-)
така ще има хармония

TwEEtyNkA
01-15-2010, 20:18
малее аз понеже не съм и много информирана пък и не съм правила анален незнаех че такова нещо може да стане знаех за тоалетната преди това обаче си мислех че няма как да стане след нея оф ся ще ме е страх да го направя :D по точно срам :-D

wilks
01-15-2010, 22:22
... оф ся ще ме е страх да го направя :D по точно срам :-D
страх лозе пази, срам дупе - не 8)
8-)

ifilinnchica
01-23-2010, 15:26
Случвало се е на почти всички, които практикуват този вид секс.
не мислех, че може да се случи.. минах през тоалетната, правила съм го много пъти.. направо умрях от срам.. а на приятеля ми не му е от големите, за да се притеснявам от получаване на вакуум.. спала съм и с доста надарени момчета.
На мене защо не ми се е случвало??
Божеее няма оправия.
Нали знаеш - размера няма значение :grin: :grin:

Devil69
02-05-2012, 19:52
Еми който го е страх от мечки не ходи в гората ,тъй че твоя човек трябва да е наясно с нещата:)

princeska94
02-05-2012, 20:20
момичета,много сте зле честно! незнам защо си мислите че като тук 2-3ма на по 20 години незнайно защо пребиваващи в този форум и глупави момченца ви се радват, че правите нещо хубаво и нормално.гнусна история. като сте си избрали да сте помии си сърбайте попарата или там както си го наричате. да всеки мъж ще ви се радва но за няколко пъти.

п.с като станете на 55 няма да ви сте струва проблем това 4е се н.....вате, това ще е ежедневие.


ех че гнусни момичета такмо си хапвах портокал сладко-сладко

p3p1to
02-05-2012, 20:25
ехехе е то почти на всеки му се е случвало когато се прави този вид секс ;)

supersonic0
02-05-2012, 20:28
момичета,много сте зле честно! незнам защо си мислите че като тук 2-3ма на по 20 години незнайно защо пребиваващи в този форум и глупави момченца ви се радват, че правите нещо хубаво и нормално.гнусна история. като сте си избрали да сте помии си сърбайте попарата или там както си го наричате. да всеки мъж ще ви се радва но за няколко пъти.

п.с като станете на 55 няма да ви сте струва проблем това 4е се н.....вате, това ще е ежедневие.


ех че гнусни момичета такмо си хапвах портокал сладко-сладко

:D :D :D хахахаха

granger
02-05-2012, 20:33
иииииииииии отново 2009 тема!

princeska94
02-05-2012, 20:36
:D :D :D хахахаха

какво ми се смееш,ах ти ха-ха-ха

supersonic0
02-05-2012, 20:41
какво ми се смееш,ах ти ха-ха-ха

Смея ти се за портокалчето :D Я кажи, дояде ли го или го заряза? :D :D :D хахаха

А иначе също се налагам да не ми се случва такова, тоест момичето с което съм да се изпусне, пък ако стане ще се чувствам доста неловко, странно :D

princeska94
02-05-2012, 20:45
Смея ти се за портокалчето :D Я кажи, дояде ли го или го заряза? :D :D :D хахаха

А иначе също се налагам да не ми се случва такова, тоест момичето с което съм да се изпусне, пък ако стане ще се чувствам доста неловко, странно :D

аааааааааааа- хапнах си го туко-що :) (че даже и една ябълка)
ми да бе като са решили да го правят поне да е чисто и прилежно ха-ха-ха
гнусна работа.

DragonLady
02-05-2012, 20:48
момичета,много сте зле честно! незнам защо си мислите че като тук 2-3ма на по 20 години незнайно защо пребиваващи в този форум и глупави момченца ви се радват, че правите нещо хубаво и нормално.гнусна история. като сте си избрали да сте помии си сърбайте попарата или там както си го наричате. да всеки мъж ще ви се радва но за няколко пъти.

п.с като станете на 55 няма да ви сте струва проблем това 4е се н.....вате, това ще е ежедневие.


ех че гнусни момичета такмо си хапвах портокал сладко-сладко

Имаш право! При анален секс и двата сфинктера на аналният отвор малко по малко и с времето ( практиката на анален секс ) губят своята еластичност, което от своя страна може да доведе до по нататъшни проблеми с отделителната система и задържането на това което трябва да си е в нея вътре.

supersonic0
02-05-2012, 20:50
аааааааааааа- хапнах си го туко-що :) (че даже и една ябълка)
ми да бе като са решили да го правят поне да е чисто и прилежно ха-ха-ха
гнусна работа.

Ми то всъщност не е ли нормално при анален да им се прихожда до WC :D

princeska94
02-05-2012, 20:57
Ми то всъщност не е ли нормално при анален да им се прихожда до WC :D


нека те ти отговорят,аз няма как да знам слава богу :)
по принцип е логично,само че направят ли си ''клизма'' не мисля.

anonymous708973
02-06-2012, 13:48
Досега рових из търсачката да не пускам тема и намерих тази.Абсолютното същото ми се случи тази вечер и на мен ,а уж бях минала преди да излезна през WC - правя го винаги като знам,че ми предстои секс.Доста съм се чукала в задника и не е имало дори цапане на презерватива,а ето,че тази вечер доста се изложих.Ужас!Честно като ударена съм с мокър парцал и нз защо стана така?!Поне не съм единствената ,но ме е толкоз срам ,че нз дали ще го погледна в очите ,а и някак ме е срам от самата мене си.Иначе сега ми олекна малко като споделих тук.

Еееее... съжалявам.
Какво стана, как се оправихте със ситуацията? Той каза ли нещо?
Ако не искаш тук, пиши на лично.

thefreak
02-06-2012, 13:55
Досега рових из търсачката да не пускам тема и намерих тази.Абсолютното същото ми се случи тази вечер и на мен ,а уж бях минала преди да излезна през WC - правя го винаги като знам,че ми предстои секс.Доста съм се чукала в задника и не е имало дори цапане на презерватива,а ето,че тази вечер доста се изложих.Ужас!Честно като ударена съм с мокър парцал и нз защо стана така?!Поне не съм единствената ,но ме е толкоз срам ,че нз дали ще го погледна в очите ,а и някак ме е срам от самата мене си.Иначе сега ми олекна малко като споделих тук.

http://www.myfacewhen.net/uploads/1459-oh-god-meme.png

mariana90
02-07-2012, 08:50
амиии като не си правите клизма ще се насирате доста често, лошото е че като чета мненията повечето май са осрали работата и си мислят че това е нормално.....

antonov800
02-07-2012, 11:11
[QUOTE=princeska94;10024573]момичета,много сте зле честно! незнам защо си мислите че като тук 2-3ма на по 20 години незнайно защо пребиваващи в този форум и глупави момченца ви се радват, че правите нещо хубаво и нормално.гнусна история. като сте си избрали да сте помии си сърбайте попарата или там както си го наричате. да всеки мъж ще ви се радва но за няколко пъти.

п.с като станете на 55 няма да ви сте струва проблем това 4е се н.....вате, това ще е ежедневие.

принцеске, ти биология учила ли си?
няма такова нещо като наакване на 55 заради анален:)

antonov800
02-07-2012, 11:12
е тия дето са 13 да , мислят си 4е е нормално
:))))))))

MartinWesker
02-19-2012, 01:28
А иначе как така се изпускате бе ?????Наистина ли се случва?

Случва се, като не си правят клизми преди това. Анален секс не се прави ей така - трябва да се почистиш първо..

golf_5_r32
02-19-2012, 07:30
аааааааааааа- хапнах си го туко-що :) (че даже и една ябълка)
ми да бе като са решили да го правят поне да е чисто и прилежно ха-ха-ха
гнусна работа.
Аре беее гнусно каза, сякаш и ти не с**еш :D

jj123
02-23-2012, 12:09
не ми се е случвал такъв гаф досега,винаги преди това ходя до WC-то,но когато го изваждат,особено ако е по рязко,....това което са ти изляли вътре по време на акта,си изтича навън

NoMore
02-23-2012, 15:31
Ми клизма си прави...ето за това мразя дори мисълта за този вид секс. Може и да съм зле обаче има си дупка за тази работа... отвратително е!!!

xselly_gx
02-23-2012, 17:44
Почти на всички се е случвало... няма да си първата нито последната ;;

unattached
02-29-2012, 18:07
не ми се е случвал такъв гаф досега,винаги преди това ходя до WC-то,но когато го изваждат,особено ако е по рязко,....това което са ти изляли вътре по време на акта,си изтича навън

достигаш ли до оргазъм ,като го правиш анално? забелязал съм че като и е хубаво на мацката,трудно се контролира и винаги като го извадя,изтича всичко...за късмет не са се насирали досега де :ДДД

fenkaaa
02-29-2012, 19:13
Аз също съм давала на приятеля си,но ако усетя,че започва да ми става некомфортно,просто се дърпам и му казвам,да го слага отпред .. ;д

vasko9933
03-01-2012, 07:50
http://www.pic4ever.com/images/shame.gifhttp://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif

:D :D :D :D

KASAPA
03-04-2012, 06:54
Гадно ,гадно ,колко да е гадно.2 от 3 са се насирали!

Loondy
03-04-2012, 08:45
боже .. има си клизма за тая работа :-x :-x
[b] АБЕ ВИЕ ЧУВАЛИ ЛИ СТЕ ЗА ЛУБРИКАНТИ [b] :D:D:D:D

alexkostov
03-28-2012, 08:45
Имаш право! При анален секс и двата сфинктера на аналният отвор малко по малко и с времето ( практиката на анален секс ) губят своята еластичност, което от своя страна може да доведе до по нататъшни проблеми с отделителната система и задържането на това което трябва да си е в нея вътре.

отделителната система няма нищо общо с ануса и това с еластичността са пълни глупости, все едно като дишаш дихателните ти мускули да губят еластичността си...

adelle
03-28-2012, 10:35
отделителната система няма нищо общо с ануса и това с еластичността са пълни глупости, все едно като дишаш дихателните ти мускули да губят еластичността си...

наистина няма нищо общо с отделителната система, но за еластичноста съм съгласна, чувала съм, че доста момичета, които практикуват анален секс трудно си удържат акитата в гащите :D

li0n
03-28-2012, 10:54
Именно заради това ме е страх да го направя в задника,че ако се наакам и ще потъна в земята от срам!

Че ти си на 14 бе, къв секс те гони, още по-малко анален пък...

anonymous708973
03-28-2012, 16:33
отделителната система няма нищо общо с ануса

Ти сериозно ли?

thefreak
03-28-2012, 19:36
Ти сериозно ли?

кхъ кхъ, отделителната система са черния дроб, бъбреците, пикочния мехур etc.
ануса по скоро е завършека на храносмилателната система

den4o7
03-28-2012, 20:14
Само на мен ли ми е странно (по-скоро смешно) като 96 и 97 набори тръгнат да дават съвети за секс (или да споделят)?

adelle
03-28-2012, 20:56
кхъ кхъ, отделителната система са черния дроб, бъбреците, пикочния мехур etc.
ануса по скоро е завършека на храносмилателната система

+1 подкрепям

DragonLady
03-28-2012, 21:09
А тая отделителна система от къде мислите "изхвърля отпадъците" от организма? От пикочният канал и отвор, и от ануса.

cartoonnetwork
03-28-2012, 22:57
Само на мен ли ми е странно (по-скоро смешно) като 96 и 97 набори тръгнат да дават съвети за секс (или да споделят)?

Не си само ти !

alexkostov
03-29-2012, 06:17
Анусът е част от храносмилателната система, към нея може да се причисли и черния дроб. Към отделителната система спадат бъбреците, пикочопроводи, пикочен мехур.

thefreak
03-29-2012, 06:55
и от ануса.
nope, ануса е от другаде

howland
03-29-2012, 15:08
Само на мен ли ми е странно (по-скоро смешно) като 96 и 97 набори тръгнат да дават съвети за секс (или да споделят)?

Имаше един виц:

-Докторе, дъщеря ми е на 13, дали да поговоря с нея за секс?
-Поговорете, поговорете - доста интересни неща ще научите. :D

Може и да е смешно, но е и вярно. Такива са времената, мацките на тая възраст са вече с опит.

Wikzinka
03-30-2012, 16:19
аз съм пробвала 2 пъти и не ми харесва - затова не го правя , но явно съм една от малкото щастливки , на които не се е получил гадния и срамен ефект накрая :) дано , ако реша пак да пробвам да не ми се случи , защото ми звучи ужасно

MarietaS
04-25-2012, 02:41
Хихихи яката тема.Не ми се е случвало и не мисля,че ще ми се случи,но знае ли се...