PDA

View Full Version : тъпата ситуация..



gerrity
07-12-2009, 22:46
jjjjjjj

IndependentGirl
07-12-2009, 22:56
Трябва да го попиташ и да си изясниш ти ли си това момиче към което има чувства(като намек ли да го приемаш) или става въпрос за друго момиче.. и след това ако си ти.. поговори с него как приема случилото се на купона и в какви отношения оставате.. :wink: може пък нещо да го е хванало срам след случката.. не знам.. 8-)

smileforyou12
07-12-2009, 23:03
Питай го защо се държи така (предполагам дръпнато).

RaZzer
07-13-2009, 00:07
Тиии... добре ли си?! :( "Той искал да те целува - ти не си му дала - казал ти, че харесва друга и хоп... веднага върза" :? Не го разбирам това...

Пък и какво толкова се учудваш, че не си говорите... на купона е имал настроение, нуждаел се е от момиче и за да не е гузен си е казал всичко - ти си се вързала; на другата сутрин е премислил всичко и си иска старото момиче... Сама можеш да се обвиняваш, но все пак имаш правото да му поискаш обяснение!

Ufff
07-13-2009, 00:24
не го мисли много. действай според това, което той направи

Aicken
07-13-2009, 05:26
:-o мхм хммх добра логика

xplay
07-13-2009, 05:33
Не мисля, че имате бъдеще.

NeZaPoznat
07-13-2009, 07:46
Здравейтее .. искам първо да благодаря на всички , които ще си направят труда да прочетът и отговорят ..
Значи .. бях на един купон.. имаше едно момче , с което отдавна бяхме близкии .. той ми правеше намеции.. тръгваше да ме целува , но аз всеки път се дърпахххххххх ... на купона бяхме заедно .. аз не бях пила нито пък той.. разпитвах го и той ми каза , че има чувства към едно момиче... след това се целувахме.. сега не си говорим много.. как да променя нещата ..
не мисля , че има нужда да пиша колко държа на него и разни такива.. ии благодаря отново ! ](*,)

Смятал те е за привлекателна докато не сте се целували :? Хм !! Аз бих се позамислил над това :?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-13-2009, 07:49
Излезте няколко пъти ... на първо време ... имате нужда да се опознаете преди да се обвържете евентуално.

lipsvashh_mi
07-13-2009, 08:31
наистина интересно-преди си се дърпала,после като си чула за другата мацка и хоп-даваш каквото иска...ами ако беше пожелал да преспите-щеше да му дадеш ли?.... :D

curka87
07-13-2009, 08:43
Трябва да го попиташ и да си изясниш ти ли си това момиче към което има чувства(като намек ли да го приемаш) или става въпрос за друго момиче.. и след това ако си ти.. поговори с него как приема случилото се на купона и в какви отношения оставате.. :wink: може пък нещо да го е хванало срам след случката.. не знам.. 8-)

+1

Nadelina
07-13-2009, 09:00
Колкото и да държиш на него, не мисля, че той държи на теб. Ти за него си била поредната, която е успял да свали, но няма да се получи нищо между вас. Прекалено бързо си се предала, загубил е интерес, още повече, че е влюбен в друга. И да се пробваш да говориш с него, няма да спечелиш кой знае колко.

xplay
07-13-2009, 09:02
Това е психологическа атака на момчето за да получи каквото иска... :) Просто не е трябвяло да се поддаваш.