PDA

View Full Version : работата е сериозна помагайте



EveryBody
07-12-2009, 22:56
да ви кажа от сега работата наистина е сериозна :D почти на 20 съм и още не съм правил секс... пъхал съм пръстчета, спал съм с момичета, но все така се получаваше, че не стигахме до края. И сега ще правя секс с едно момиче което е 3-4год по-голяма и е толкова навътре с нещата, че и тя незнае вече колко:) с 2 думи чукала се е "безброй" пъти ( не е курва :) )
ама аз дори като се натискаме съм вече надървен и съм сигорен, че ще свърша веднага... ок ще минем на 2ри рунд ама и той няма да е много дълъг сигурно... и направо незнам какво да правя, а и оная ми работа е малка и се чудя как да действам :booooomb:
айде моля ви за малко по-надъхващи коментари и сериозни мнения, че хич не ми е розово! презервативите които уж забавят еяколацията действат ли м/у другото? очаквам наистина да ми помогнете някак!

BePoHuKa
07-12-2009, 22:58
Не разчитай много на презервативи.. ти смяташ да криеш от нея ,че си девствен ли?

Addiced
07-12-2009, 23:00
праскай нон стоп чикии докато не дойде времето насрещата и ако го дигнеш ще искараш доста по дълго в леглото :D :D :D

EveryBody
07-12-2009, 23:01
еми аз за сега го правя успешно :) ама как да и кажа че съм девствен като тя очаква от мене да я клатя здраво? направо ми иде да скоча :D не ме гледайте, че се смея хич не ми е смешно даже!

Smite
07-12-2009, 23:01
Не разчитай много на презервативи.. ти смяташ да криеш от нея ,че си девствен ли?

права е просто се остави тя да те води и толкова ^^ квото стани кат треа 15 пати сварши в презерватива :oops: :oops:

BePoHuKa
07-12-2009, 23:02
праскай нон стоп чикии докато не дойде времето насрещата и ако го дигнеш ще искараш доста по дълго в леглото :D :D :DДа между другото няма да е лошо да удариш една чикия преди да отидеш при нея...повече ще помогне от "забавящи презервативи" ;) и колко точно ти е "малък" ?

Smite
07-12-2009, 23:02
праскай нон стоп чикии докато не дойде времето насрещата и ако го дигнеш ще искараш доста по дълго в леглото :D :D :DДа между другото няма да е лошо да удариш една чикия преди да отидеш при нея...повече ще помогне от "забавящи презервативи" ;) и колко точно ти е "малък" ?

ее ти и това ли треа да знаеш :lol: :lol:

EveryBody
07-12-2009, 23:03
12 :(

Smite
07-12-2009, 23:03
12 :(

спорет мене не е възможно тъи като аз съм на 15 и малкия е поне 17...........

BePoHuKa
07-12-2009, 23:04
Не разчитай много на презервативи.. ти смяташ да криеш от нея ,че си девствен ли?

права е просто се остави тя да те води и толкова ^^ квото стани кат треа 15 пати сварши в презерватива :oops: :oops: :D то така ли става... той акто свърши 1ия път после ще му е толкова чувствителен,че няма да може да го докосне чак :D Авторе предлагам да и кажеш ,че си девствен,защото тя така или иначе ще разбере като ти падне или свършиш за 3 мин ;) Не увъртай :D просто и кажи..

EveryBody
07-12-2009, 23:05
офф човек може и 20 да ти е няма нищо странно... аз искам "компетентни" мнения от хора с повече опит мислиш ли, че ме интересува на теб колко ти е ... п.с. --> нищо лично

Smite
07-12-2009, 23:05
Не разчитай много на презервативи.. ти смяташ да криеш от нея ,че си девствен ли?

права е просто се остави тя да те води и толкова ^^ квото стани кат треа 15 пати сварши в презерватива :oops: :oops: :D то така ли става... той акто свърши 1ия път после ще му е толкова чувствителен,че няма да може да го докосне чак :D Авторе предлагам да и кажеш ,че си девствен,защото тя така или иначе ще разбере като ти падне или свършиш за 3 мин ;) Не увъртай :D просто и кажи..

хах +1

Smite
07-12-2009, 23:06
офф човек може и 20 да ти е няма нищо странно... аз искам "компетентни" мнения от хора с повече опит мислиш ли, че ме интересува на теб колко ти е ... п.с. --> нищо лично

еее не но се пак нали трябва да правя реклама бе ? ххх пък ддз може ти хареса :lol: :lol: :lol: :-P :-P

BePoHuKa
07-12-2009, 23:07
12 :(като е надървен ли :shock:

EveryBody
07-12-2009, 23:07
а бе няма да ми е чуствителен за това не се притеснявам... ама просто знам, че ще свърша веднага... колко време по-принцип е нормалното чукане 10-15мин ? (think)

Smite
07-12-2009, 23:09
12 :(като е надървен ли :shock:/


викаш предпочиташ моя ?? НИШТО ЛИЧНО ПИЧ ПРОСТО ЗАРИБЯВКА

BePoHuKa
07-12-2009, 23:09
а бе няма да ми е чуствителен за това не се притеснявам... ама просто знам, че ще свърша веднага... колко време по-принцип е нормалното чукане 10-15мин ? (think) дам :) еми виж ся.. когато усещаш ,че ти идва и кажи да смените позата за да спечелиш време :) и да издуржиш дълго.. и също така поддържай един ритъм и недей кара прекалено бързо,щоту знаеш какво ще стане..

BePoHuKa
07-12-2009, 23:11
12 :(като е надървен ли :shock:/


викаш предпочиташ моя ?? НИШТО ЛИЧНО ПИЧ ПРОСТО ЗАРИБЯВКА :D нищо не съм казала :D

Smite
07-12-2009, 23:12
12 :(като е надървен ли :shock:/


викаш предпочиташ моя ?? НИШТО ЛИЧНО ПИЧ ПРОСТО ЗАРИБЯВКА :D нищо не съм казала :D

ама си го помисли нали 8) 8) :-)

EveryBody
07-12-2009, 23:14
тези номера ги знам ама другия проблем е че тя си пада по анален секс и по-бързото чукане мисля...
с 2 думи е секс фурия!

Jus7DreamBoy
07-12-2009, 23:15
тези номера ги знам ама другия проблем е че тя си пада по анален секс и по-бързото чукане мисля...
с 2 думи е секс фурия! с 1 дума ми прилича на нимфоманка и явно си пада хард 8)

Smite
07-12-2009, 23:16
тези номера ги знам ама другия проблем е че тя си пада по анален секс и по-бързото чукане мисля...


абе човек ти си касметлия просто спри да се притесняваш както казаха ръгаи чикии и чакаи само да доиде деня на срещата след това просто и го раздаваш бурзичко после даваш по бавно или и аз незнам питаи вер0ника тя ги разбира :-P :-P :-P

BePoHuKa
07-12-2009, 23:16
тези номера ги знам ама другия проблем е че тя си пада по анален секс и по-бързото чукане мисля...
с 2 думи е секс фурия!Ееее ти все пак не бъди алчен.. за първи път ти е и няма как да го промениш тва.. с трикове и специални презерватити няма да промениш факта,че нямаш опит.. кажи и :) тя сигурно ще прояви разбиране ;)

а Smite : аз как да съм сигурна,че не ме баламосваш само :P

Smite
07-12-2009, 23:18
аз как да съм сигурна,че не ме баламосваш само :P


винаги можеш да провериш но не ти стискааа ^^ :P :P :P :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :oops:

EveryBody
07-12-2009, 23:19
вероника моляте без излишен спам, закачайте се в скайп :) опитвам се да намеря решение на проблема ми... и освен да си прасна 3 чекии през деня не измислям друго :( ма незнам и това до колко ще помогне... да не е после да ми е като умрял :D и бтв след всяко свършване имам по-малко сперма което е нормално де ама и удоволствието намалява, това нормално ли е ?

BePoHuKa
07-12-2009, 23:19
аз как да съм сигурна,че не ме баламосваш само :P


винаги можеш да провериш но не ти стискааа ^^ :P :P :P :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :oops:хайде бе 8-) ти ще кажеш 8)

BePoHuKa
07-12-2009, 23:20
вероника моляте без излишен спам, закачайте се в скайп :) опитвам се да намеря решение на проблема ми... и освен да си прасна 3 чекии през деня не измислям друго :( ма незнам и това до колко ще помогне... да не е после да ми е като умрял :D и бтв след всяко свършване имам по-малко сперма което е нормално де ама и удоволствието намалява, това нормално ли е ?Сори за спама и да нормално е да намалява и спермата и удоволствието ;) недей праска 3 чекии..имай на предвид ,че и тя най-вероятно ще ти духа..

Smite
07-12-2009, 23:21
вероника моляте без излишен спам, закачайте се в скайп :) опитвам се да намеря решение на проблема ми... и освен да си прасна 3 чекии през деня не измислям друго :( ма незнам и това до колко ще помогне... да не е после да ми е като умрял :D и бтв след всяко свършване имам по-малко сперма което е нормално де ама и удоволствието намалява, това нормално ли е ?

1.чесно казано незнам и аз съм така де така че мисля че е нормално
2.Ако ми земеш скаипа и спирам с излишния спам !! :oops: :oops: :) :) :lol: :lol:

EveryBody
07-12-2009, 23:22
да взема да си купя спрей за замразяване.... колко струва (think)

BePoHuKa
07-12-2009, 23:23
да взема да си купя спрей за замразяване.... колко струва (think) :shock: е за тоя спрей вече сефте чувам.. питай чичо Гугъл..

Smite
07-12-2009, 23:24
да взема да си купя спрей за замразяване.... колко струва (think)

хахаха недеи бе ти пак ко са стресира сякаш ще иска да я чукаш цял ден :shock: :shock:

EveryBody
07-12-2009, 23:24
еее как бе нали има едни такива спрейове където си го пръскаш и забавя ерекцията... аз така съм чувал :)

Smite
07-12-2009, 23:26
аа за тоя ли става дума ами незнам дали деиства но спорет мене даваш пари на вятара както си решиш ако сметниш че ще се изложиш.. си го копуваи 8-) 8-)

BePoHuKa
07-12-2009, 23:27
еее как бе нали има едни такива спрейове където си го пръскаш и забавя ерекцията... аз така съм чувал :)Еми виж какво намерих http://www.bezcenzura.com/spray/sexproblems.htm

Smite
07-12-2009, 23:29
ако имаш 30 лева го земаи :o :o

Smite
07-12-2009, 23:29
а отностно вероника да пише по бързо на личен :shock: :shock: :-D :-D :-D :-D :-P :-P :-P :oops: :oops:

BePoHuKa
07-12-2009, 23:30
а отностно вероника да пише по бързо на личен :shock: :shock: :-D :-D :-D :-D :-P :-P :-P :oops: :oops: :D :D :D :D :D ето де :D

BePoHuKa
07-12-2009, 23:31
ако имаш 30 лева го земаи :o :oти остави парите ама то на човека му е спешно.. предлагам ти да отидеш в някоя аптека.. не може да нямат нищо.. провери в няколко :)

Smite
07-12-2009, 23:32
ако имаш 30 лева го земаи :o :oти остави парите ама то на човека му е спешно.. предлагам ти да отидеш в някоя аптека.. не може да нямат нищо.. провери в няколко :)

аз ти предлагам да приминем към скаипа :-P :-P :-P

BePoHuKa
07-12-2009, 23:34
ако имаш 30 лева го земаи :o :oти остави парите ама то на човека му е спешно.. предлагам ти да отидеш в някоя аптека.. не може да нямат нищо.. провери в няколко :)

аз ти предлагам да приминем към скаипа :-P :-P :-PАбе оспамихме темата :D не на е срам :shock: Авторе къде избяга ? Да не хукна към аптеката :D

EveryBody
07-12-2009, 23:35
четох малко за тея спрейове ама всяко 2ро мнение е че обезчустват главата на пениса и усещането се губи :( а и тя ще усети защото се предавало малко или много и на нея ](*,)

BePoHuKa
07-12-2009, 23:37
четох малко за тея спрейове ама всяко 2ро мнение е че обезчустват главата на пениса и усещането се губи :( а и тя ще усети защото се предавало малко или много и на нея ](*,)еми и според мен идеята със спрея е глупава.. а толкова ли ще е кофти ако и кажеш,че ти е първа? И как така си бъркал на други с пръсти ,а не си си лягал с тях ? :-o Защо така :(

EveryBody
07-12-2009, 23:39
е то беше веднъж или 2 пъти ама не ми се говори за това глупаво е :D

EveryBody
07-12-2009, 23:40
оф незнам ще се самоубия честно направо незнам... ще ходя да чукам някоя курва друго решение не виждам ](*,) :smt068

BePoHuKa
07-12-2009, 23:41
е то беше веднъж или 2 пъти ама не ми се говори за това глупаво е :DОк де няма да човъркам раната :D наистина ми се иска да ти помогна,но просто не можеш да направиш много по въпроса.. :( освен да се "подготвиш" от преди това.. и тя като ти духа сигурно ще свършиш пак.. мисли си за нещо гадно като наближиш :D въпреки,че са ми казвали ,че това много не помагало. Пак ти казвам.. КАЖИ Й!

EveryBody
07-12-2009, 23:43
а да бе ще и кажа да вземе да размисли тогава кво прайм оставаме с кур в ръка

Smite
07-12-2009, 23:44
вие обаче си продалжихте без мен ;(

BePoHuKa
07-12-2009, 23:48
оф незнам ще се самоубия честно направо незнам... ще ходя да чукам някоя к***а друго решение не виждам ](*,) :smt068 Да щях да ти предложа и тва :D ама едва ли ще искаш първия ти път да е с ку*ва :? абе ако искаш не й казвай.. всеки си има лошите дни и ще й кажеш,че си имал един от тях,ако стане нещо.. виж ти ако си много притеснен за това какво ще стане да не земе да ти падне.. ;) няма да те остави тя спокойно :) Ти познаваш ли я ? Мислиш ли,че би го направила? :-o

Smite
07-12-2009, 23:53
начи слушаи сега за всичко си има първи път дали ще е с нея или с друга мисля че резултата ще е почти съштия така че се стягаи и деистваи

EveryBody
07-13-2009, 00:04
ами познавам я уж и мисля че 40% ме харесва и 60% просто иска да се чука с мене :D а за падане няма как да стане... щото той малкия става от раз :D

todor943
07-13-2009, 00:07
Кажи и ако трябва по време на "изживяването", може да си пада по девственици :) Какво друго можеш да направиш, бий една чекия преди това и се постарай да не свършваш бързо, все ще имаш някакъв самоконтрол. Иначе ръгай чушки в боба 8-) :D

BePoHuKa
07-13-2009, 00:11
ами познавам я уж и мисля че 40% ме харесва и 60% просто иска да се чука с мене :D а за падане няма как да стане... щото той малкия става от раз :DЕми много ясно,че ще става от раз кат не е ебал още ти съмняваш ли се ? :D :D :D Ама както става от раз ,така може и да падне ;) не,че искам сега да ти вкарвам още филми в главата :D

EveryBody
07-13-2009, 01:07
хаха май се получава направих си една злобарка и издържах около 25мин :D като осетя че ще свърша и спирам за няколко сек. или дишам дълбоко като през цялото време съм напълно отпуснат и наистина има мн добър ефект... само да хванеш ритъма и става ама на сухо де ... иначе на мокро незнам как ще е :?

BePoHuKa
07-13-2009, 02:32
хаха май се получава направих си една злобарка и издържах около 25мин :D като осетя че ще свърша и спирам за няколко сек. или дишам дълбоко като през цялото време съм напълно отпуснат и наистина има мн добър ефект... само да хванеш ритъма и става ама на сухо де ... иначе на мокро незнам как ще е :? Еее се пак е съвсем различно.. ама щом 25 можеш ръчно, ще можеш минимум 10 при секс ;) поне се надявам :) УСПЕХ!! Плс кажи какво е станало после :) :) :grin:

vesi1985
07-13-2009, 07:09
да ви кажа от сега работата наистина е сериозна :D почти на 20 съм и още не съм правил секс... пъхал съм пръстчета, спал съм с момичета, но все така се получаваше, че не стигахме до края. И сега ще правя секс с едно момиче което е 3-4год по-голяма и е толкова навътре с нещата, че и тя незнае вече колко:) с 2 думи чукала се е "безброй" пъти ( не е к***а :) )
ама аз дори като се натискаме съм вече надървен и съм сигорен, че ще свърша веднага... ок ще минем на 2ри рунд ама и той няма да е много дълъг сигурно... и направо незнам какво да правя, а и оная ми работа е малка и се чудя как да действам :booooomb:
айде моля ви за малко по-надъхващи коментари и сериозни мнения, че хич не ми е розово! презервативите които уж забавят еяколацията действат ли м/у другото? очаквам наистина да ми помогнете някак!
пичага, да те светна на 3 трикчета, които на мен винаги ми помагат:
1. не ходи по малка нужда 2-3 часа преди секса, дори и повече, нека се чувстваш така, сякаш ще ти се пръсне мехура, тогава явно организма се обърква и трудно свършваш.
2. докато правиш секс и усещаш, че наближава да свършиш дърпай топките си, смисъл хващаш кожата най-долу и опъваш надолу.
3. обърни 3-4-5 напитки, зависи как ти действа алкохола ако успееш да го вдигнеш ти гарантирам яко лашкане.
а за размера кво да ти кажа, колкото и жените да казват, че няма значение си има, моя е големичък и винаги момичетата с които съм бил са му се кефили, когато са ми правили френска или чекийки, е при секса казват, че ги боли, но ако в началото си внимателен няма проблем, след това свикват с размера и така...но нека това не те притеснява, щом момичето е пожелало да спи с теб значи те харесва, примерно ти харесваш големи и добре изглеждащи цици, но се оказва, че твоето момиче има малки и не толкова добре оформени такива, би ли скъсал с нея заради това?
така че, бако, излизай с мацката и покажи кой е шефа ;-)))
ПП: щом се притесняваш, че може да свършиш бързо отдели доста време да я целуваш, да си играеш с тялото й, да й правиш френска и т.н., а не да й събуеш гащичките да го пъхнеш 3 пъти и после да купуваш хапчета
успех и пиши за резултата!

Aicken
07-13-2009, 08:00
:-o :-o чуда се напрао да ти пожелавам ли успех авторе :-o

vesi1985
07-13-2009, 08:27
да ви кажа от сега работата наистина е сериозна :D почти на 20 съм и още не съм правил секс... пъхал съм пръстчета, спал съм с момичета, но все така се получаваше, че не стигахме до края. И сега ще правя секс с едно момиче което е 3-4год по-голяма и е толкова навътре с нещата, че и тя незнае вече колко:) с 2 думи чукала се е "безброй" пъти ( не е к***а :) )
ама аз дори като се натискаме съм вече надървен и съм сигорен, че ще свърша веднага... ок ще минем на 2ри рунд ама и той няма да е много дълъг сигурно... и направо незнам какво да правя, а и оная ми работа е малка и се чудя как да действам :booooomb:
айде моля ви за малко по-надъхващи коментари и сериозни мнения, че хич не ми е розово! презервативите които уж забавят еяколацията действат ли м/у другото? очаквам наистина да ми помогнете някак!
пичага, да те светна на 3 трикчета, които на мен винаги ми помагат:
1. не ходи по малка нужда 2-3 часа преди секса, дори и повече, нека се чувстваш така, сякаш ще ти се пръсне мехура, тогава явно организма се обърква и трудно свършваш.
2. докато правиш секс и усещаш, че наближава да свършиш дърпай топките си, смисъл хващаш кожата най-долу и опъваш надолу.
3. обърни 3-4-5 напитки, зависи как ти действа алкохола ако успееш да го вдигнеш ти гарантирам яко лашкане.
а за размера кво да ти кажа, колкото и жените да казват, че няма значение си има, моя е големичък и винаги момичетата с които съм бил са му се кефили, когато са ми правили френска или чекийки, е при секса казват, че ги боли, но ако в началото си внимателен няма проблем, след това свикват с размера и така...но нека това не те притеснява, щом момичето е пожелало да спи с теб значи те харесва, примерно ти харесваш големи и добре изглеждащи цици, но се оказва, че твоето момиче има малки и не толкова добре оформени такива, би ли скъсал с нея заради това?
така че, бако, излизай с мацката и покажи кой е шефа ;-)))
ПП: щом се притесняваш, че може да свършиш бързо отдели доста време да я целуваш, да си играеш с тялото й, да й правиш френска и т.н., а не да й събуеш гащичките да го пъхнеш 3 пъти и после да купуваш хапчета
успех и пиши за резултата!


:)
съгласен ли си?
:)

taisana
07-13-2009, 08:32
Авторе луд си брат :D :D :D ..за размера да не ти пука познавам един приятел с 12.5 ебал всички майки в махалата

NeZaPoznat
07-13-2009, 08:36
да ви кажа от сега работата наистина е сериозна :D почти на 20 съм и още не съм правил секс... пъхал съм пръстчета, спал съм с момичета, но все така се получаваше, че не стигахме до края. И сега ще правя секс с едно момиче което е 3-4год по-голяма и е толкова навътре с нещата, че и тя незнае вече колко:) с 2 думи чукала се е "безброй" пъти ( не е к***а :) )
ама аз дори като се натискаме съм вече надървен и съм сигорен, че ще свърша веднага... ок ще минем на 2ри рунд ама и той няма да е много дълъг сигурно... и направо незнам какво да правя, а и оная ми работа е малка и се чудя как да действам :booooomb:
айде моля ви за малко по-надъхващи коментари и сериозни мнения, че хич не ми е розово! презервативите които уж забавят еяколацията действат ли м/у другото? очаквам наистина да ми помогнете някак!
Така е онбре - като спиш :lol: :lol:

EveryBody
07-13-2009, 09:02
vesi мерси за съветите... а чашките определено няма да ми попречат да го вдигна :D
ако някой друг знае някакви трикове за задържане да споделя :)

vesi1985
07-13-2009, 09:40
vesi мерси за съветите... а чашките определено няма да ми попречат да го вдигна :D
ако някой друг знае някакви трикове за задържане да споделя :)

моля, моля :)
но все пак внимавай с алкохола :D
кога ще я удариш? :D

EveryBody
07-13-2009, 09:47
е сиг няма да е близките дни :)

IRule
07-13-2009, 10:35
Баце ти без да си е*ал знаеш как го прави, къде го прави, и в кви пози го прави, неее тя не е к*рва, въобще :razz:

vesi1985
07-13-2009, 10:44
Баце ти без да си е*ал знаеш как го прави, къде го прави, и в кви пози го прави, неее тя не е к*рва, въобще :razz:

хахаха
пич, нали знаеш стария лаф - всяка жена, която пуска на другите, а на мен не е курва, в случая щом ще пусне на наш'то момче значи не е курва
:D

FromAutumToAshes
07-13-2009, 12:15
Баце ти без да си е*ал знаеш как го прави, къде го прави, и в кви пози го прави, неее тя не е к*рва, въобще :razz:

хахаха
пич, нали знаеш стария лаф - всяка жена, която пуска на другите, а на мен не е к***а, в случая щом ще пусне на наш'то момче значи не е к***а
:D

Съгласен xD

а също освен ти да обърнеш 2 3 чашки няма да е зле и тя да го направи :Р примерно правиш някакво импровизирано парти с малко познати да се почерпите уж.. гониш ги когато смяташ, че мацката иска вече да сте си двамата обаче първо сте пийнали, и действаш... в крайна сметка всичко е в твойте ръце ;) дано се справиш добре. И н се притеснявай за размера, желая ти успех и да кажеш после какво е станало :grin:

EveryBody
07-13-2009, 13:41
хаха знам ги всички тези номера... а бе не е курва бе просто ми е казвала с бившите какво е правила... :)
незнам ще трябва да тренирам повече на сухо докато дойде момента, че аз само като се натискаме и цапам гащите... не че свършвам ама сещате се :D

NeZaPoznat
07-13-2009, 13:56
Сещаме се :D :D

BePoHuKa
07-13-2009, 16:11
Сещаме се :D :D :D :D ;-)

Xrisenceto
07-13-2009, 21:13
абе може да се е чукала хиляди пъти но с един мъж :P

vesi1985
07-14-2009, 07:28
хаха знам ги всички тези номера... а бе не е к***а бе просто ми е казвала с бившите какво е правила... :)
незнам ще трябва да тренирам повече на сухо докато дойде момента, че аз само като се натискаме и цапам гащите... не че свършвам ама сещате се :D
бате, и да тренираш ръчно нищо няма да постигнеш, щото двете неща нямат почти нищо общо :D

FromAutumToAshes
07-14-2009, 07:58
хаха знам ги всички тези номера... а бе не е к***а бе просто ми е казвала с бившите какво е правила... :)
незнам ще трябва да тренирам повече на сухо докато дойде момента, че аз само като се натискаме и цапам гащите... не че свършвам ама сещате се :D
бате, и да тренираш ръчно нищо няма да постигнеш, щото двете неща нямат почти нищо общо :D


Уви така е...

Пък за цапането :D no comment xD

WestCoast
07-14-2009, 08:05
lil homie in my hood when it rains it pours!!!

vellvet
07-14-2009, 12:10
няма как да го скриеш особенно от жена с толкова опит по- добре и кажи и тя ще знае как да действа пък и е до някаква степен екзотично :)

EroSennin
07-14-2009, 13:19
мисля че допускаш грешка с това притеснение и какво като ти е 12 :? аз познавам човек тоест аз с 11 см и каво от това ? или че си девствен :? просто си направете кефа :)

ItalianMafia
07-14-2009, 13:39
Бъди честен с нея, не се притеснявай, повечето гафове стават точно от притеснение.. което е излишно..
Прави си кефа и това е..

cococanamito
07-14-2009, 14:21
абе удряш си 2 4екии и неможе да свършиш ще има чувството че го правиш секи ден

4045
07-14-2009, 14:33
Здравей приятелю!
Да предупредя, че се готвя да напиша цял ферман, който общо звето никой без проблемите на автора няма смисъл да чете.

Първо, прочетох всичките 5 страници основно безсмислени коментари, и се регистрирах, специално за да напиша настоящия пост. От всичкото това безсмислено четене в главата ми остана един въпрос: Как жена(не лекар) дава съвети за задържане на мъж!? Не искам отговори и реплики, просто споделям. :)

Второ, ебати нагалсата имаш. В тази област почти всички проблеми са на психическа основа. Включително и преждевремнната еякулация от която толкова се боиш. Ако се впуснеш с нагласата, че ще свършиш бързо е съвсем нормално да го направиш. Вземи си кондоми за забавяне на еякулацията. Дори и бензокаина да не подейства на малката глава, факта, че има нещо което ти помага ще свърши своето с голямата.

Трето, при положение, че изкарваш толкова на ръчна не виждам защо се притесняваш! Аз почти винаги свършам бързо първия път, независимо от стимулацията. Под бързо имам предвид минути < 5. Това обаче не ми е проблем. Защо? Просто за сметка на бързото свършване съм мултиоргазмен. Т.е. след еякулация не губя ерекция. И просто приятелката ми винаги преди същинската част ми прави фелацио. Ако и при теб е така решението на притесненията е много просто. Всеки ден мастирбираш поне веднъж. Това ще намали спермата която изкхвърляш. В деня преди да секса(1-2 часа) с въпросната дама, го правиш 2-3 пъти, след това задължително душ! После я караш да започне със свирка. Ако е хардкод, както я описваш може да инсцинираш изнасилване, което почти винаги е много възбуждащо за дамите(ето тук едно женско мнение за потвърждение или отрицание е добре дошло). Та нещо като 'Лапай, кучко!' би трябвало да ти свърши добра работа. Тази свирка би трябвало да 'източи' спермата ти докарай. И после дори и с оргазъм и еякулация да не изхвърлиш нищо. Ако ерекцията ти се запазва, просто забавяш за малко или сменяте позата и продължаваш.

Четвърто, много е важно да държиш РС мускула си отпуснат. Еякулацията е резултат от негови съкращения. За да го държиш отпуснат трябва да го намериш. Т'ва е мускула с който си секваш пикнята. Като мастурбираш и го стегнеш се усеща как пениса е надига и става по твърд, изпомпва кръв в него.

Пето, като усетиш че наближава да свършиш, се опитай да намалиш възбудата. Дишай дълбоко(през цялото време е за препоръчване), и използвай РС пускула. Как? Няколко кратки констракции или една по-дълга, последвани от забавяне на ритъма вършат чудесна рабта.

Шесто, може да стигнеш оргазъм без еякулация. Потърси из нета упражненията на Кегел, как да си заздравиш РС пускула и изобщо четива на тема мултиоргазмен мъж.

Седмо, малкия не е малък! Не е важно колко е голяма котката, важно е да лови мишки! Трябва да си го набиеш в главата, но не само да си го повтаряш, а да си вярваш! И моя не е смок, но не съм имал оплаквания. Освен това не мога да го променя, совен да го отрежа. Приеми се какъвто си, не си дефектен или нещо подобно. Все пак е добре да избереш пози при които проникването е максимално, нямаш сантиметри за губене.

Осмо, отпусни се и прави любов, не ебанйе!

Дано съм бил полезен.

п.п. Ивинявам се за правописните грешки, няма време да чета за редакция. :/

EveryBody
07-14-2009, 19:28
4045 You are the best man !!! :grin: много полезно, и мотивиращо е всичко, което написа евала... точно от такива потребители има нужда този сайт :) които да помагат, а не да пишат каквото им падне :)

EroSennin ItalianMafia 10х и на вас ;)

EveryBody
07-15-2009, 12:03
а бе хора нормално ли е да те боли хуя... защото на 2рата злобарка по около 15-20мин и 1-вата и 2-рата и започна да ме боли хуя :D

4045
07-15-2009, 17:55
Нормално е особенно ако работиш по-бързичко. Внимавай, защото може да си докараш временна свръхчувствителност, което няма да е добре. Мастурбиране повече от веднъж(максимум 2, не не всеки ден) на ден при нормални условия не бива. :)

sentry
07-15-2009, 18:40
преди секс яж 300-400 гр мед с орехи и си цар. това ще ти осигури мн енергия :)

BeBoNcHeTo
07-16-2009, 19:54
блъскай чикии 24 часа и работата спи

LostSelf
07-16-2009, 20:34
Mога да ти препоръчам поза "Свещ" ,лежейки по гръб тя трябва да повдигне задните си части с ръце или с помощта на няколко възглавници и да сложи краката си на раменете ти или пък да проникнеш изотзад.Помага при по-малък размер на пениса,а 12 см не са никак малко,на моя приятел даже май му е по-малък и все пак понякога се налага да ми прави забележки,че ставам прекалено шумна :oops:

EveryBody
07-16-2009, 21:14
хора ще споделите ли някакви техники за лиз-близ, защото едвали е само "лижи къде ти падне, важното е да я олигавиш цялата" :oops:

mimsssssss
07-16-2009, 22:09
моя съвет е първо орална любов - празниш се,и после минаваш към същинската част.ако и говориш че мн яко те надървя не мисля че е проблем че ще свършиш повече от 2 пъти,а и все пак секса е удоволствие не покриване на норми

fashionvladi
07-17-2009, 00:47
ne se sardi ma 10-15 min sas 12 santoviq
ste ti se vidi ad :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

fashionvladi
07-17-2009, 00:50
ako iska6 da sam 4esten prosto see nadahai 1 4as presi .....
se6tas sei taka se prazni6 kadeto ti padne

fashionvladi
07-17-2009, 00:51
abe napravi go taka 4e ti e kef
pak ako ne i har da se opravq sama :-P :P

IcCeTo
07-17-2009, 00:59
Виж сега , недей да се празниш сам преди да отидеш при нея.. Говори с нея и направете това заедно - тя ще те възбуди хубаво и като свършиш почни малко и ти да я стимулираш долу ... когато е достатъчно възбудена и ти си вече отново със сили започвайте :wink:

EveryBody
11-29-2009, 09:29
а бе хора аз пиша след време ... ама просто сега я оправих мацката за това :) само че имаше един много голям проблем направо се застрелям ви казвам... аз от много притеснение как ще я оправя и да не свърша преди да съм започнал (+100гр водка която бях изпил) и патката ми спадаше... лапа ми и ми става почти на макс, после като сложих презерватива клатя клатя я и започва да омеква и така 2 презерватива минаха... ебах я малко ама нищо не стана... това никога не съм си го и помилял, че може да стане, защото аз се дървя от най-малкото нещо за секунди, а сега виж кво се получи... ще се самоубия честно... възможно ли е първия път да не можеш да свършиш :shock:

Hilary_
11-29-2009, 09:45
с 2 думи чукала се е "безброй" пъти ( не е к***а :) )

ммм не няма такова нещо .. :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Иначе по темата: Честито .. 8-)

ToniStoraro
11-29-2009, 09:59
еми кажи й каква е работата. След като е с толкова опит (но не е курва), най - вероятно ще разбере за какво става въпрос.

sssladuranka
11-29-2009, 11:29
хора ще споделите ли някакви техники за лиз-близ, защото едвали е само "лижи къде ти падне, важното е да я олигавиш цялата" :oops:

Урок 1:
Повечето жени се притесняват от телата си.
Дори ако сте с най-страхотната жена, тя се притеснява как изглежда във вашите очи. Кажете й, че е красива, кажете й коя част от нейното тяло харесвате най-много, кажете й всичко, което мислите, че ще я предразположи.
Говорете й. Мълчанието е злато само понякога. Атакувайте мозъка й, чувствеността й. Наблюдавайте я. Следете нейните реакции внимателно. Звуците, които издава, реакциите на мускулите, на зърната, на другите части на тялото. Рано или късно ще погледнете и между краката. По-добре късно, отколкото рано....;-§))). "Никога" няма да е, както се пее в познатата песен, щото се предполага, че сме нормални хора...
Какво виждате? Красиво е, нали? Няма нищо друго, което да прави жената уникална, както това там, между краката...(разбира се, говоря глупости, но нали трябва да има и художествена измислица....Истината е, че това е само едно от нещата, които я правят уникална). Има с различни размери, цветове и форми. Някои са подвити навътре като на малките момиченца, а други имат дебели сочни устни, които са навън, за да те поздравят ръкопляскайки. Някои са свили гнезда в храсти от косми, а други са покрити с лек, почти невидим мъх.
Обърнете внимание на тези неща. Възбуждащо е, нали? Споделете го с партньорката. Докажете й, че тези нейни особености я правят уникална за вас. Специална. Неповторима. Сигурен съм, че в този момент даже си го и мислите...;-§)) (жените, които четат това, ще ме извинят, ама то горе си пише - само за мъже!... Пусто женско любопитство....;-§)
Възбудата у жените започва от мозъка. Накарайте я с думи да мисли за това. Да мисли само за това. Жените са по-добри от мъжете в изразяването с думи, особено по време на половия акт. Колкото повече й говорите, толкова по-лесно ще я предразположите.
Някои предпочитат да чуват нещата такива, каквито са. Някои дори грубо цинично. Други не съвсем. Предпочитат нежните думи. Но май всички обичат да им се казват нещата завоалирано, така, че да се подсещат за истинските неща, без да се казват направо. Е, това вече може би не всеки ще постигне, но нищо не пречи да опитате... с няколкократни опити, може и да започнете да се справяте успешно... Но при всички положения забравете мълчанието...


Урок 2:
Нежно разтворете големите срамни устни и погледнете малките, даже ги лизнете ако искате. Въпросът е да намерите клитора на партньорката.
Жените имат различни по размери клитори, точно както ние имаме различни по размери пениси. Това няма нищо общо със силата на оргазма.
Когато и както и да докосвате клитора на жената, бъдете сигурни, че пръстът ви е мокър. Можете да го оближете или да го навлажните от нейните ароматни сокове.
Но абсолютно задължително е да бъдете сигурни, че пръстът ви е влажен преди да я докоснете, защото клиторът е много чувствителен. Ако пръстът ви е сух, той ще залепне за клитора, а това е болезнено. А тази болка в самото начало е като загубено доверие - после много трудно се възстановява... всъщност почти винаги ще загубите "битката" още в самото начало...
За да може да преценявате какво става, внимателно следете реакцията на партньорката. Забравете егоизма си.

Урок 3:
Преди жената да се възбуди, клиторът е прекалено деликатен за по-груби действия. Дори ако не е очевидно възбудена, изобщо не се захващайте с него. Докосвайте я бавно. Жената, даже повече от мъжа, обича да бъде дразнена. Но не направо там.

Не направо там!!!

Клиторът й е нейната най-нежна точка. Лижете го, целувайте го, рисувайте с език по него. Приближавайте се опасно близо до влагалището й, но само за момент, после отново се съсредоточете върху клитора й. Накарайте жената да очаква акта, да го иска, да ви моли, да зарови ръце в косата ви (ако нямате коса, не берете грижа - и ушите могат да свършат същата работа ;-§))
Сега започнете да лижете входа на влагалището й. Докосвайте го леко с устни, без да притискате, за да увеличите възбудата й. След като сте направили това, така че жената вече извива тялото си от възбуда и се опитва да притисне главата ви силно към нея, тогава сложете устни точно на върха на нейната цепнатина. Целувайте я нежно, а после внимателно и постепенно и по-силно.



Урок 4:
Използвайте езика си, за да разделите устните й и след това бавно започнете да го движите от горе надолу и обратно. Нежно разтворете краката й повече. Всичко, което правите на жената, трябва да бъде направено нежно.

Урок 5:
Техника "Секс с език". На жената й липсва вниманието ви към клитора й. Проверете го. Вижте дали нейният клитор е станал достатъчно твърд и се е уголемил. Ако е така, започнете да го целувате. Ако не усещате мъничката перла, можете да я накарате да се втвърди, като започнете да лижете нежната кожа, която я покрива.
Но този път лижете твърдо, притискайки лицето си между краката й. "Удряйте" с език клитора й. Правете го бързо. Когато усетите, че жената ще стигне до оргазъм, оформете устните си в буквата "О" и така поемете клиторът в устата си. Започнете да смучете нежно, а после и по-силно и гледайте лицето на жената за реакциите й. Ако тя се повдига и извива тялото си, следвайте движенията й, не се борете с нея. Продължавайте да държите горещите си устни върху нейния клитор. Не изпускайте момента. Не спирайте прекалено рано.
Наблюдавайте тялото на жената е ще чувствате какво трябва да правите.

Урок 6:
Има и други начини да направите удоволствието на жената по-интензивно.
Можете да я задоволявате с пръста си вагинално, докато тя се наслаждава на таланта ви при лизането на клитора й. Това наистина се харесва на жените, макар и в началото да се противопоставят.
Освен клитора, жената има още една изключително ерогенна зона на върха на шийката на матката в предната част. Това е така наречената G-точка. Можете да я откриете внимателно с пръсти.
Докато лижете клитора на жената, бавно плъзнете два от пръстите си във влагалището. Един пръст е прекалено тънък за целта, три са прекалено много. Уверете се, че пръстите ви са добре навлажнени, за да не нараните чувствителната нежна кожа. Разтворете внимателно срамните устни. Влагалището трябва да е също добре навлажнено. Ако не е, върнете се на първия урок... ;-§))...на подготовката. Вкарвайте пръстите бавно, на порции. Връщайте назад. Първо ги плъзгайте бавно, а после по-бързо. Правете го ритмично. Увеличавайте скоростта. Слушайте през цялото време дишането й, следете реакциите й. Внимавайте да не се забравите и пръстите ви да станат груби.
Ако я задоволявате едновременно с език и с пръсти, вие я възбуждате много повече отколкото вашият пенис го прави самостоятелно. Затова можете да разчитате, че тя ще се възбуди много. Ако имате някакви съмнения, проверете за симптоми. Всяка жена е уникална. Една може да изрази възбудата си с втвърдяване на зърната на гърдите си, на друга зърната може да се втвърдяват само при оргазъм. Може лицето й да почервенява при възбуда или да започва да трепери. Погледът става влажен и нежен. Очите са голям издайник. По влагата в очите може да познаете колко е влагата долу.
Научете се да разпознавате симптомите, за да бъдете по-чувствителен, нежен любовник.

Урок 7:
По време на оргазма й, не се отделяйте от жената. Напротив, притиснете езика си до клитора, като устните ви трябва да покриват върха му. Движете езика си. Ако пръстите ви са във влагалището й, движете и тях също, но нежно. Жената в момента е изключително чувствителна. Ако сте направили всичко както трябва, тя ще получи множествен оргазъм.

Урок 8:
Един последен съвет: След като сте накарали жената да свърши, не я оставяйте още. Говорете й, драскайте с нокти тялото й, целувайте гърдите й. Продължете да правите любов с нея, докато не утихне възбудата й. Един мъж може да стане веднага от леглото, или да заспи без никакви угризения на съвестта, без чувство за загуба на нещо. Но жената с нейната природа изисква някаква нежност и закрила от нейния любовник точно в тези първи няколко минути след секса. Никога не ги пренебрегвайте!

Урок 9:
Но да се върнем малко назад. Постигнали сте оргазъм с език или с език и пръсти. В този момент тя ви желае безумно. Не я лишавайте вече. Тя е готова изцяло да ви поеме. Не се бавете и не започвайте любовна игра отначалото. Просто навлезте в нея и продължете интензивно, без да се бавите, докато тя свърши още веднъж...или може би няколко пъти. Въпреки, че се постига оргазъм и само с език и пръсти, чувството не е пълноценно - това тя може да си постигне и сама. Изпълнете я. Тя ще ви си отблагодари с най-мощния оргазъм, който е изпитвала някога.

Техники:
Сега тук и да ви пиша разни неща, едва ли ще се сетите за тях в момента, когато ви трябват. Запомнете едно: РАЗНООБРАЗИЕ!!!! Импровизирайте, изпробвайте, не прекалявайте, не дълбайте, а рисувайте с устни и език...наслаждавайте се, но наблюдавайте внимателно реакциите на партньорката си... наблюдавайте всички достъпни до погледа ви мускулчета, очите, издигането на корема, състоянието и на едните, и на другите устни, втвърдяването не зърната, на клитора, ако щете дори и настръхването на косъмчетата на венериното хълмче....ако има такива...Всички детайли са важни.
Наслаждавайте му се. Това е много съществено, ако искате да сте добри в оралния секс. Ако пристъпвате към него с ентусиазма на осъдения на смърт, на когото поднасят последната вечеря, стартът няма да бъде успешен.

Нито продължението - каквото и да е то.

Времето има значение. Оралният секс трябва да трае по-дълго от варенето на едно яйце, но по-късо от времето, необходимо да се опече едно пиле.
Сменяйте техниките. Опитайте се да проникнете във вагината с език или с пръсти, докато ближете и пощипвате клитора. Питайте партньорката си кое най-много я възбужда или я наблюдавайте на какво и как реагира. Така ще знаете дали подходът ви е правилен.





мисля че това ще ти е полезно в рази насока ;]

scarlett8
11-29-2009, 11:39
Мисли за гробища,кръв,зомбита и квото ти дойде на акъла и ша забавиш :D

PurpleDream
11-29-2009, 12:16
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: не прочетох цялата тема, по средата на темата вече ме болеше корема от смях......
:lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

EveryBody
11-29-2009, 15:49
хора вие видяхте ли какво ви писах в последният пост... вместо да се смеете можете хората които имат повече опит да ми кажат защо стана така...

ubuntureload
11-29-2009, 16:03
хора вие видяхте ли какво ви писах в последният пост... вместо да се смеете можете хората които имат повече опит да ми кажат защо стана така...
Много си сдухал браточка ... стават такива неща .... И са кво няма ли пак да си даде шундата за ползване ...

sssladuranka
11-29-2009, 19:25
а бе хора аз пиша след време ... ама просто сега я оправих мацката за това :) само че имаше един много голям проблем направо се застрелям ви казвам... аз от много притеснение как ще я оправя и да не свърша преди да съм започнал (+100гр водка която бях изпил) и патката ми спадаше... лапа ми и ми става почти на макс, после като сложих презерватива клатя клатя я и започва да омеква и така 2 презерватива минаха... ебах я малко ама нищо не стана... това никога не съм си го и помилял, че може да стане, защото аз се дървя от най-малкото нещо за секунди, а сега виж кво се получи... ще се самоубия честно... възможно ли е първия път да не можеш да свършиш :shock:

сега го прочетох това,не че съм много опитна или съм момче ( 8-) ) ама с един катос е заговорихме един път ми беше казал,че тогава когато щял да го прави за пръв път толкова бил възбуден през целия ден и си "набил няколко ръчни" така да се изразя,и вечерта нищо не могъл да направи,възможно ли е да е от тва?не знам,щом много ти го препоръчаха може и да не е... :-o

plmn
11-29-2009, 19:45
от много притеснения да не свършиш бързо, даже не си свършил
сега пък отиде в другата крайност ;д
а и... казва се спрей за задържане, не за замразяване.. ако си го замразиш може да се чупи по време на секс и да остане в нея ХАХААХ

EveryBody
11-29-2009, 20:05
незнам хора много зле работата направо искам да се самоубия аз от много притеснения как ще я оправя и да не свърша веднага той па взе че спада... ако я бях ебал както трябва щеше да дойде пак... а ся сигурно няма да иска повече :@ поне разбрах че самовнушението е голяма работа наистина.... не толкова алкохола като че ли ми е изиграл лошата шега, а самият аз май че :(

EveryBody
11-29-2009, 20:06
а главата ми беше толкова "безчуствена" все едно наистина съм ползвал някъв спрей... ужас незнам защо стана така кажете ми моля :(

Valento
11-29-2009, 21:10
Ръгай чушки у бобеца :grin: :grin: :grin: :grin:

amk933
11-29-2009, 21:11
а главата ми беше толкова "безчуствена" все едно наистина съм ползвал някъв спрей... ужас незнам защо стана така кажете ми моля :(

По-добре леко безчувствена отколкото Етна за 30 секунди... :?

DarkBass
11-29-2009, 21:22
Ръгай колкото можеш тряя почнеш от някаде

MyNameIsDidi
11-30-2009, 13:48
:-D :-D омг

damage
12-03-2009, 21:17
12 :(
според мен не е нормално на 13 съм и ми е 14см

xbow99
12-04-2009, 10:03
а бе няма да ми е чуствителен за това не се притеснявам... ама просто знам, че ще свърша веднага... колко време по-принцип е нормалното чукане 10-15мин ? (think)

Да,нормално ама за начинаещ :D :D ..Ама споко пии една Камагра и върши работата .. :D