PDA

View Full Version : Джентълмени...



todor943
07-12-2009, 23:14
Вие за или против джентълменските маниери ли сте? Отживелица ли са или са още актуални?

gerrity
07-12-2009, 23:20
kjj

IndependentGirl
07-12-2009, 23:36
Не съм против.. а не знам доколко са отживелица.. но мисля, че на всяко момиче ще й е приятно някое момче да й направи мил жест или някаква добра постъпка спрямо нея.. :)

CucAgMuH
07-12-2009, 23:40
Ехехеее... отживелица вика. Не се движиш в правилните кръгове от хора, иначе нямаше да задаваш подобни въпроси :)

А, и ако търсиш някой 15-16 годишен дентълмен - може да си откараш цяла вечност докато намериш бегло подобие на подбие на подобието на джентълмен в зародиш. Какво да правиш - чалгата завладява... ^^

ПП. "Истинският джентълмен никога не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса." 8-)

Ufff
07-12-2009, 23:57
разбира се че са актуални. може би на малко по-друго ниво

AFT
07-13-2009, 00:22
Че на кой нормален не би му харесало да се държат добре с него?

LedenooMomiche
07-13-2009, 01:06
Не съм против.. а не знам доколко са отживелица.. но мисля, че на всяко момиче ще й е приятно някое момче да й направи мил жест или някаква добра постъпка спрямо нея.. :)
+1

Aicken
07-13-2009, 05:24
1.Истинският джентълмен никога не удря Дама без повод.

2.Истинският джентълмен никога не свирка по голите Дами.

3.Истинският джентълме нникога не пита Дамите на колко са години, а кога са завършили училище.

4.Истинският джентълмен никога нищо не отказва, ако за нищо не го молят.

5.Истинският джентълмен винаги нарича котката "котка", дори ако се спънал в нея и е паднал.

6.Истинският джентълмен винаги отстъпва на Дамата, ако тя е по-силна от него.

7.На Истинския джентълмен винаги му е трудно да гледа как една Дама влачи тежък товар, но винаги превъзмогва трудностите.

8.Истинският джентълмен винаги благодари на лекаря преди операцията, защото след нея може и да няма възможност.

9.Истинският джентълмен винаги си избърсва краката в изтривалката, преди да почука с тях по вратата.

10.Истинският джентълмен винаги мие ръцете си преди ядене и панталона след него.

11.Истинският джентълмен винаги изпраща дамата до дома, ако това е дома на Истинския джентълмен.

12.Истинският джентълмен винаги изпраща жена си до влака, за да е сигурен, че е заминала.

13.Истинският джентълмен винаги пропуска дамата пред себе си, за да я огледа и отзад.

14.Истинският джентълмен винаги отстъпва масто не само на Дамата, но и на Дамата на друг Джемтълмен.

15.Истинският джентълмен говори на Дамата на сутринта това, което и е говорил и вечерта.

16.Истинският джентълмен на никого за нищо не е длъжен.

17.Истинският джентълмен на среща винаги идва пръв, а заспива последен.

18.Истинският джентълмен никога не отказва на Дама, ако тя е съгласна.

19.Само Истинският джентълмен може да подаде правилно ръка на Дама, излизаща от мазето с чувал картофи на гърба.

lipsvashh_mi
07-13-2009, 05:40
естествено,че не е отживелица,въпреки ,че такива момчета рядко се срещат..много е мило когато едно момче ти дава път,изпраща те и ей такива жестове....милото поведение винаги се адмирира от момичетата :)

Lysit0
07-13-2009, 06:02
Харесвам джентълмените, за съм .
Гаджето ми също се държи така и мен това много ми харесва.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-13-2009, 06:35
Аз съм си джентълмен и съм твърдо за спазването на тези норми! ;]

Scouser
07-13-2009, 08:18
Аз съм си джентълмен и съм твърдо за спазването на тези норми! ;]

Умря циганката дето те хвалеше. :-D Майтапя се разбира се.

По темата: Мисля, че въобще не можем да говорим за отживелица, просто трябва да попаднеш при точните хора. :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-13-2009, 08:23
Аз съм си джентълмен и съм твърдо за спазването на тези норми! ;]

Умря циганката дето те хвалеше. :-D Майтапя се разбира се.

По темата: Мисля, че въобще не можем да говорим за отживелица, просто трябва да попаднеш при точните хора. :)

8-) истината си е истина :Д няма лошо да се самоизтъква човек :Д яко е даже :Д кара те да си вЕрваш :lol:

mArMaLaDkA
07-13-2009, 08:34
За съм и не смятам, че такива неща ще са отживелица някога. (:
На няколко пъти разни момченца са се опитвали да се държат джентълменски, въпреки че, определено не им се получаваше много. Но беше мило, все пак. 8-)

Hilary_
07-13-2009, 08:38
Зависи до каква степен са .. ако са прекалено много .. нямам нужда от чааак толкова джентълменство .. :? Но ако са основните навици .. нямам нищо против .. 8)

curka87
07-13-2009, 08:42
Джентълмените никога няма да излязат от мода и да станат отживелица. Жалко обаче, че в днешни дни са на изчезване.
Но аз не познавам момиче, на което да не й е приятно да се държат мило с нея и да й правят жестове.

xplay
07-13-2009, 09:11
Аз съм ЗА :)

lipstik
07-13-2009, 09:18
Естествено,че съм за джентълмените.Все пак един мъж трябва да глези жена си.

mimkata1991
07-13-2009, 09:21
както доста преди мен са казали един мил жест никога не е излишен, но искам да добавя, че когато момчето си служи само с някакви тъпи и банални номера изкарани от някой филм... това вече яко sucks! :?

IRule
07-13-2009, 10:50
Повечето жени си падат по мачовци и грубияни, не знам кво им става на тия жени, хубавите ябълки прасетата ги яли :D

Slave4You
07-13-2009, 12:22
Аз съм срещала мн готини момчета, които в същото време са супер джентълмени. Не се срещат особено често, защото повечето са или разни грубияни, които се правят на голямата работа, или са толкова джентълмени, че ти писва от тях. Ноо както казах има такива и аз лично нямам нищо против да се държат добре с мен, разбира се. :)

Take_That
07-13-2009, 20:16
Не съм против.. а не знам доколко са отживелица.. но мисля, че на всяко момиче ще й е приятно някое момче да й направи мил жест или някаква добра постъпка спрямо нея.. :)
+1

Съгласна съм

sulley
07-14-2009, 15:01
Според мен са отживелица,но не ги смятам за излишни или за нещо досадно.Приятно е,когато срещнеш по-досетливо или възпитано момче. :)

eminemfenka
07-14-2009, 15:09
Не са отживелица,просто не се срещат толкова често.. :?

flowerlina
07-14-2009, 15:10
Зависи до каква степен са .. ако са прекалено много .. нямам нужда от чааак толкова джентълменство .. :? Но ако са основните навици .. нямам нищо против .. 8)
Подкрепям

eminemfenka
07-14-2009, 15:10
Не са отживелица,просто не се срещат толкова често.. :?

malkotoo
07-14-2009, 15:27
Не съм против.. а не знам доколко са отживелица.. но мисля, че на всяко момиче ще й е приятно някое момче да й направи мил жест или някаква добра постъпка спрямо нея.. :)

ThePowerOfLove
07-14-2009, 17:51
Харесвам джентълмени :-)
Мисля, че моят приятел е точно такъв :)

vampirekiss
07-14-2009, 18:36
А нямам нищо против да имам джентъмен до себе си.Страшно противно ми става,когато дори чуя някой селяндур как говори или как не показва никакво уважение към приятелката си.

Staple
07-14-2009, 19:32
Oпределено ЗА :smt023 ...но не знам вече къде да намеря такъв....От доста време не съм виждала :shock: