PDA

View Full Version : Той и Тя



uSmivKaLovE
07-13-2009, 06:37
Здравейте! От доста време се каня да пусна тази тема, но тези дни чашата преля!
Става въпрос за най-добрата ми приятелка, ако изобщо мога да я наричам така.
Ще започна от началото, за да ви стане ясно. :-x
Преди година ходех с едно момче, но нещата не се получаваха. Взаимно се наранихме доста... и в продължение на няколко месеца не можехме да изясним какво ще правим с нас, докато един ден не разбрах, че приятелката ми излиза с него... и дори са се целували. До тук добре, аз не повярвах. Все пак е тъпо, това бяха слухове... затова я попитах като човек и тя отрече. Каза, че просто се били базикали, но не се било стигало до целувки, както ми бяха казали. Добре, имаше нещо, което ме съмняваше в тона и, но си замълчах. Стана ми кофти, че беше почнала да ме лъже само и само, за да излиза с него и неговите фр. Това го разбрах, когато един ден се бяхме уговорили да излезем, а тя никаква не се обади, защото е била с тях. Както и да е... до тук с тази история.
След това тръгнах с момче, с което се задържахме доста. Някъде 7-8 месеца. Там нещата също се промениха, почнахме да се караме за какво ли не, късаме , тръгваме. Сега сме скъсали, но не окончателно. И аз не знам... но знам, че тя излиза всеки ден с него, объждат ме... и дори понякога крие от мен. И тези дни нещото, което най ми направи впечатление е, че тя очевидно се меси в отношенията ни. Коя е тя?! И на каква се прави? Не знам дали си внушавам(защото е възможно), но отстрани изглежда тъпо тя да излиза с моето гадже.
Дори вчера ми идеше да и кажа, каквото си мисля... и ... не знам. Да ходи да се целува и с него, ако иска... Толкова бях изнервена... но не знам.
Объркано стана... но ми е нужен съвет. Ако имате въпроси, питайте. Ще отговарям. :(

Aicken
07-13-2009, 06:41
страхотна приятелка :-D

fire_cat
07-13-2009, 06:47
Ако наистина прави тези неща със злонамерена цел, то тогава ти дори не можеш да я наричаш "приятелка". Все пак ако ти е била наистина добра приятелка, то тогава те съветвам да говориш с нея и да си изясните всичко. После можеш да решиш напълно какво ще правиш. Аз лично никога не бих се скарала с приятелка заради момче, но все пак това е твоя живот. Опитайте се да поизгладите отношенията си. :)

uSmivKaLovE
07-13-2009, 06:52
Ако наистина прави тези неща със злонамерена цел, то тогава ти дори не можеш да я наричаш "приятелка". Все пак ако ти е била наистина добра приятелка, то тогава те съветвам да говориш с нея и да си изясните всичко. После можеш да решиш напълно какво ще правиш. Аз лично никога не бих се скарала с приятелка заради момче, но все пак това е твоя живот. Опитайте се да поизгладите отношенията си. :)Да, най-тъпото нещо е приятелки да се скарат заради момче. Знам, че е така, но някак си действията и са зад гърба ми. Аз не знам какви добри намерения може да има тя като излиза сега с него.
При първата случка поговорих с нея, тя отрича. Но някак си думите не отговарят на това, което прави.

fire_cat
07-13-2009, 07:04
Ако наистина прави тези неща със злонамерена цел, то тогава ти дори не можеш да я наричаш "приятелка". Все пак ако ти е била наистина добра приятелка, то тогава те съветвам да говориш с нея и да си изясните всичко. После можеш да решиш напълно какво ще правиш. Аз лично никога не бих се скарала с приятелка заради момче, но все пак това е твоя живот. Опитайте се да поизгладите отношенията си. :)Да, най-тъпото нещо е приятелки да се скарат заради момче. Знам, че е така, но някак си действията и са зад гърба ми. Аз не знам какви добри намерения може да има тя като излиза сега с него.
При първата случка поговорих с нея, тя отрича. Но някак си думите не отговарят на това, което прави.

Значи просто думите може да не са достатъчни. Остави приятелката си настрана за кратко и се отдай на останалите неща в живота си. По-натам ще видиш как ще се развият нещата.

hamacs563
07-13-2009, 07:22
Както казаха преди мен говорете и ако вече с добро не става (знам,че това не е решението,но все пак...) я хвани и хвърли един як бой да се разбере и я зарежи исе прави,че не я познаваш.Дори и да сте били най-добри приятелки такова поведение от нейна страна е неприемливо.Но както се казва само приятел става предател :)

bebe7o
07-13-2009, 07:26
Ако наистина прави тези неща със злонамерена цел, то тогава ти дори не можеш да я наричаш "приятелка". Все пак ако ти е била наистина добра приятелка, то тогава те съветвам да говориш с нея и да си изясните всичко. После можеш да решиш напълно какво ще правиш. Аз лично никога не бих се скарала с приятелка заради момче, но все пак това е твоя живот. Опитайте се да поизгладите отношенията си. :)Да, най-тъпото нещо е приятелки да се скарат заради момче. Знам, че е така, но някак си действията и са зад гърба ми. Аз не знам какви добри намерения може да има тя като излиза сега с него.
При първата случка поговорих с нея, тя отрича. Но някак си думите не отговарят на това, което прави.



Е, добре де верно , че две приятелки не си струва да се карат заради момче.. амаааа тя тая е бахти приятелката.. говорете и според мен ако нещо пак се пробва да те менти й бий шута... няма да съжаляваш.. просто не ти трябва.. :? :? :?

Wrathchild
07-13-2009, 07:35
И ти още търпиш тази твоя 'приятелка'?

NeZaPoznat
07-13-2009, 07:41
Здравейте! От доста време се каня да пусна тази тема, но тези дни чашата преля!
Става въпрос за най-добрата ми приятелка, ако изобщо мога да я наричам така.
Ще започна от началото, за да ви стане ясно. :-x
Преди година ходех с едно момче, но нещата не се получаваха. Взаимно се наранихме доста... и в продължение на няколко месеца не можехме да изясним какво ще правим с нас, докато един ден не разбрах, че приятелката ми излиза с него... и дори са се целували. До тук добре, аз не повярвах. Все пак е тъпо, това бяха слухове... затова я попитах като човек и тя отрече. Каза, че просто се били базикали, но не се било стигало до целувки, както ми бяха казали. Добре, имаше нещо, което ме съмняваше в тона и, но си замълчах. Стана ми кофти, че беше почнала да ме лъже само и само, за да излиза с него и неговите фр. Това го разбрах, когато един ден се бяхме уговорили да излезем, а тя никаква не се обади, защото е била с тях. Както и да е... до тук с тази история.
След това тръгнах с момче, с което се задържахме доста. Някъде 7-8 месеца. Там нещата също се промениха, почнахме да се караме за какво ли не, късаме , тръгваме. Сега сме скъсали, но не окончателно. И аз не знам... но знам, че тя излиза всеки ден с него, объждат ме... и дори понякога крие от мен. И тези дни нещото, което най ми направи впечатление е, че тя очевидно се меси в отношенията ни. Коя е тя?! И на каква се прави? Не знам дали си внушавам(защото е възможно), но отстрани изглежда тъпо тя да излиза с моето гадже.
Дори вчера ми идеше да и кажа, каквото си мисля... и ... не знам. Да ходи да се целува и с него, ако иска... Толкова бях изнервена... но не знам.
Объркано стана... но ми е нужен съвет. Ако имате въпроси, питайте. Ще отговарям. :(

Въпрос:
Колко пъти трябва да те унижи един човек за да спреш да му вярваш ?

bebe7o
07-13-2009, 07:42
Здравейте! От доста време се каня да пусна тази тема, но тези дни чашата преля!
Става въпрос за най-добрата ми приятелка, ако изобщо мога да я наричам така.
Ще започна от началото, за да ви стане ясно. :-x
Преди година ходех с едно момче, но нещата не се получаваха. Взаимно се наранихме доста... и в продължение на няколко месеца не можехме да изясним какво ще правим с нас, докато един ден не разбрах, че приятелката ми излиза с него... и дори са се целували. До тук добре, аз не повярвах. Все пак е тъпо, това бяха слухове... затова я попитах като човек и тя отрече. Каза, че просто се били базикали, но не се било стигало до целувки, както ми бяха казали. Добре, имаше нещо, което ме съмняваше в тона и, но си замълчах. Стана ми кофти, че беше почнала да ме лъже само и само, за да излиза с него и неговите фр. Това го разбрах, когато един ден се бяхме уговорили да излезем, а тя никаква не се обади, защото е била с тях. Както и да е... до тук с тази история.
След това тръгнах с момче, с което се задържахме доста. Някъде 7-8 месеца. Там нещата също се промениха, почнахме да се караме за какво ли не, късаме , тръгваме. Сега сме скъсали, но не окончателно. И аз не знам... но знам, че тя излиза всеки ден с него, объждат ме... и дори понякога крие от мен. И тези дни нещото, което най ми направи впечатление е, че тя очевидно се меси в отношенията ни. Коя е тя?! И на каква се прави? Не знам дали си внушавам(защото е възможно), но отстрани изглежда тъпо тя да излиза с моето гадже.
Дори вчера ми идеше да и кажа, каквото си мисля... и ... не знам. Да ходи да се целува и с него, ако иска... Толкова бях изнервена... но не знам.
Объркано стана... но ми е нужен съвет. Ако имате въпроси, питайте. Ще отговарям. :(

Въпрос:
Колко пъти трябва да те унижи един човек за да спреш да му вярваш ?


А , де... :?

sladkalady
07-13-2009, 07:49
Не ти е никаква приятелка...Говори с нея .Ако пак те излъже по- добре я дръж далеч от теб.Никой няма нужда от такива приятели като нея...

djuki
07-13-2009, 07:52
Аз лично никога не бих се скарала с приятелка заради момче, но все пак това е твоя живот. Опитайте се да поизгладите отношенията си. :)Първо ако ти беше приятелка нямаше никога да пипа твойте момчета ... в случая не става дума за приятел, ако ти беше истинска приятелка самата тя никога нямаше да го направи . В твоя случай просто тя не ти е приятелка а само ти прави мръсно . Вземи се в ръце и и бий един шут в задника да си маха ръцете от твоите момчета

ESPRIT
07-13-2009, 07:58
Отсвири я. И другия път си имай едно наум като си избираш приятелките.
От опит: Когато излизаш с гаджето не води приятелки или поне изчакай да мине достатъчно време, докато си затвърдите отношенията с гаджето, ако сте начален период на връзката ви.

uSmivKaLovE
07-13-2009, 07:59
Здравейте! От доста време се каня да пусна тази тема, но тези дни чашата преля!
Става въпрос за най-добрата ми приятелка, ако изобщо мога да я наричам така.
Ще започна от началото, за да ви стане ясно. :-x
Преди година ходех с едно момче, но нещата не се получаваха. Взаимно се наранихме доста... и в продължение на няколко месеца не можехме да изясним какво ще правим с нас, докато един ден не разбрах, че приятелката ми излиза с него... и дори са се целували. До тук добре, аз не повярвах. Все пак е тъпо, това бяха слухове... затова я попитах като човек и тя отрече. Каза, че просто се били базикали, но не се било стигало до целувки, както ми бяха казали. Добре, имаше нещо, което ме съмняваше в тона и, но си замълчах. Стана ми кофти, че беше почнала да ме лъже само и само, за да излиза с него и неговите фр. Това го разбрах, когато един ден се бяхме уговорили да излезем, а тя никаква не се обади, защото е била с тях. Както и да е... до тук с тази история.
След това тръгнах с момче, с което се задържахме доста. Някъде 7-8 месеца. Там нещата също се промениха, почнахме да се караме за какво ли не, късаме , тръгваме. Сега сме скъсали, но не окончателно. И аз не знам... но знам, че тя излиза всеки ден с него, объждат ме... и дори понякога крие от мен. И тези дни нещото, което най ми направи впечатление е, че тя очевидно се меси в отношенията ни. Коя е тя?! И на каква се прави? Не знам дали си внушавам(защото е възможно), но отстрани изглежда тъпо тя да излиза с моето гадже.
Дори вчера ми идеше да и кажа, каквото си мисля... и ... не знам. Да ходи да се целува и с него, ако иска... Толкова бях изнервена... но не знам.
Объркано стана... но ми е нужен съвет. Ако имате въпроси, питайте. Ще отговарям. :(
Въпрос:
Колко пъти трябва да те унижи един човек за да спреш да му вярваш ?Добър въпрос... но и един път стига.

RaZzer
07-13-2009, 08:15
Не прави нищо... Пачакай известно време и ако стане така, че пак ти вземе момчето - бий шута и на двамата...

NeZaPoznat
07-13-2009, 08:31
Добър въпрос... но и един път стига.

Добър отговор - значи приключваме с темата

bloodylips
07-13-2009, 10:50
и ти я наричаш приятелка ?

malkotoo
07-13-2009, 23:11
Не ти е никаква приятелка...Говори с нея .Ако пак те излъже по- добре я дръж далеч от теб.Никой няма нужда от такива приятели като нея...

8)

ItalianMafia
07-14-2009, 05:00
Вече и това ли се води приятелка? :-o

mukka
07-14-2009, 08:02
хаха познавам ги такива изроди..отиваш при нея и и казваш,че сте били до тук..тва ако е приятелка..не нямам думи..не мога да разбера как може да има толкова много лицемери и интриганти и тъпи к*рви като тая твоя "приятелка",ако беше такава нямаше да излиза с гаджето ти,а тоя въпросния му кажи,че не ти е приятно всичко тва и той ако дуржи на теб ще се съберете,а тая ако продължава да ви се бута в отношенията хвани я един ден за рачичката и и кажи с неква злоба да спре да се меша,щото ако има следващ път няма да си толкова добра с нея ;-)

Sladurchoo
07-14-2009, 09:57
Ох тоо мноого си личи, че тая изобщо не ти е приятелка .. оставяй я .. А той .. незнам ама не е съвсем невинен .. щом излиза с нея и те обсъжда .. и него зарежи .. НЕ Е единствен .. :) :)

bloo
07-14-2009, 13:21
хм тук видях различни мнения.. но пък да съобщя, че и аз имах абсолютно същата приятелка .. правеше се на много отворена, лъжеше ме и излизаше с бившите ми гаджета..

по-добре й кажи всичко в лицето ..кажи й кво мислиш и така я затапвай, че чак да се разреве :D естествено след това 100 % я зарежи, но преди това трябва мн яко да я сдухаш , иначе ще ти е гадно след това, че тя те е карала да се чувстваш зле, а ти нищо не си направила за да й отвърнеш..
ляля айде успех ! :-)

sunshinebaby
07-14-2009, 13:26
Няма приятелство - има сам0 общи интереси :(