PDA

View Full Version : Повръщане



foreverr
07-13-2009, 08:15
Здравейте.Та значи вчера вечерта хапнах около половин шепичка сладолед и после кво ми стана и го повърнах-е така, нито ми беше лошо и нито сладоледа беше развален.От какво може да е??Миналия път каот ядах сладолед пак го повърнах, но не целия, а половината. :(

mArMaLaDkA
07-13-2009, 10:31
Да не си алергична от някоя съставка?
Самата марка сладолед да не ти понася?
Сигурна ли си, че е бил в срок на годност?
И аз преди няколко дни ядох един сладолед, но понеже камерата ни е скапана и сладоледа беше полуразтопен. Е, по гнусно нещо не съм яла. Биеше на развалена сметана. Видиш ли обаче, същия сладолед го ядях почти всеки ден и си беше в съвсем нормален вид, като бе замразен. Изводът е, че не се знае с какво са го наблъскали.

foreverr
07-13-2009, 13:05
Да не си алергична от някоя съставка?
Самата марка сладолед да не ти понася?
Сигурна ли си, че е бил в срок на годност?
И аз преди няколко дни ядох един сладолед, но понеже камерата ни е скапана и сладоледа беше полуразтопен. Е, по гнусно нещо не съм яла. Биеше на развалена сметана. Видиш ли обаче, същия сладолед го ядях почти всеки ден и си беше в съвсем нормален вид, като бе замразен. Изводът е, че не се знае с какво са го наблъскали.
Сигурна съм, че не е развален, видях годността, а фризери си замраязява и то много, защото беше много студен и твърд сладоледа и вкуса си му беше нормален.Нз защо но го повърнах :(

OneGirl
07-13-2009, 14:12
Може да имаш непоносимост от някоя от съставките му.
Пробвай пак да хапнеш сладолед, но различна марка от тоя дет си повърнала и забележи дали ще го повърнеш.

nikkiiii
07-13-2009, 17:53
Може да имаш непоносимост от някоя от съставките му.
Пробвай пак да хапнеш сладолед, но различна марка от тоя дет си повърнала и забележи дали ще го повърнеш. +1

foreverr
07-18-2009, 13:01
Може да имаш непоносимост от някоя от съставките му.
Пробвай пак да хапнеш сладолед, но различна марка от тоя дет си повърнала и забележи дали ще го повърнеш. +1
Ядах сладолед и не го повърнах, но вчера пих компот, а преди компота ядах малко риба тон и след тва повърнах компота и част от рибата :( Нз кво може да ми е??

lazzza
07-19-2009, 00:04
яя следи си кво е повърнала 8-) хах .. нещо кофти си яла

MrUndaztood
07-19-2009, 12:28
За мен си булемичка,отиди се посъветвай с лекар...

OneGirl
07-19-2009, 14:49
Иди при личния и му обясни, че повръщаш като ядеш някой храни.
И после сподели и с нас какво е казал/а :) .

foreverr
07-19-2009, 20:43
Eми аз ще ида, но утре заминавам за 3 дена на село.Така,ч е в четвъртък ще ида.Иначе неска повърах малко, и вчера 3 пъти повръщах, но по малко :shock: :( :( :( :( :o Нз кво ми става, но вече се плаша.

foreverr
07-19-2009, 20:59
пол & години?
Женски пол на 16 и половина.Ми не е по важно, но за 3 дена няма кво да ми стане,а и да ми стане не мисли ч еми пука.

foreverr
07-19-2009, 21:30
Обясни малко по-подробно,сутрин като станеш гади ли ти се? Забелязвала ли си дали в 'яхнията' има кръв?Имаш ли разтройство?

П.П. като не ти пука за здравето,защо търсиш помощ от нас?
Ми сутрин не ми се гади хич, но попринцип вечер след като ям повръщам но трудно повръщам такова мчително и на глътки повръщам , изкарвам малко по малко повърнята.А в нея няма нкръв, а само храна, но по принцип не повръщам сичко което съм изяла, а малка част от него.Ми не ми пука чак пък мн че за 3 дена...

djuki
07-19-2009, 21:34
говори с родителите ти обясни им ... и отиди на лекар мога да си алегрична към нещо а ако отидеш на село и стане нещо сериозно там няма да има много кой да ти помогне . По добре отиди на лекар първо виж каква е причината а после спокойно си ходи където щеш

MrUndaztood
07-19-2009, 21:48
аз си казах мнението...отивай на лекар да те види и друго може да ти има.

DimovB
07-20-2009, 10:10
помоли баща си да те набие