PDA

View Full Version : Скъсахме, но още се харесваме...



monityyy95
07-13-2009, 08:16
Здравейте... преди 1 месец с едно момче много се зарибявахме и накрая той ми предложи и тръгнахме. Всичко ОК до момента, в който разбрах, че ходел с 3 наведнъж и го зарязах. Уговорката ни още когато тръгнахме беше каквото и да се случи да си останем приятели. Поне движим в една и съща и компания се виждаме всеки ден и постоянно сме заедно... Та той непрекъснато ме закача и показва че още ме харесва... Всичко това се случва докато ходи с едно друго момиче... Постоянно ме прегръща, целува по врата, даже вчера искаше да ме целуне, но аз извъртях глава, заради приятелката му. всмисъл тя не беше там, не знае какво става, докато я няма, но просто ми е тъпо като знам, че не е свободен... всъщност и тя не беше постъпила правилно защото докъто ходехме с въпросното момче, тя е знаела че ходим и въпреки това са се натискали и на нея не и е пукало... Та кажете ми какво да правя, да му се поддавам ли, защото аз още го харесвам, не съм спирала и просто се разтапям с него или да не се занимавам, въпреки, че ме боли да го гледам с другата... :(
Благодаря на всички, които го прочетоха и на тези които отговориха :)

mArMaLaDkA
07-13-2009, 08:18
monityyy95
Мисля, че това говори достатъчно.

Aicken
07-13-2009, 08:19
глупава си

monityyy95
07-13-2009, 08:20
еее моля ви за съвет, не за упрек :)

curka87
07-13-2009, 08:22
Не се занимавай с глупости. Не бива да се съгласяваш на такова положение. Ако той има наистина чувства към теб, в което силно се съмняван, то нека да остави всички останали и да е само с теб. В протиен случай просто не си заслужава.

Aicken
07-13-2009, 08:22
еми ако толкова се разтапяш с него наебете се. това е моят съвет

mArMaLaDkA
07-13-2009, 08:22
Играй си с куклите, докато можеш.
Малка си за натискания, целувки по врата, гаджета и "разтапяния", пък това, че те "боли", докато го гледаш с другата направо ме хвърли в джаза. Яко във филма...

monityyy95
07-13-2009, 08:23
еми ако толкова се разтапяш с него наебете се. това е моят съвет

не мисля на 14 год. да се е*а... :?

NeZaPoznat
07-13-2009, 08:25
Здравейте... преди 1 месец с едно момче много се зарибявахме и накрая той ми предложи и тръгнахме. Всичко ОК до момента, в който разбрах, че ходел с 3 наведнъж и го зарязах. Уговорката ни още когато тръгнахме беше каквото и да се случи да си останем приятели. Поне движим в една и съща и компания се виждаме всеки ден и постоянно сме заедно... Та той непрекъснато ме закача и показва че още ме харесва... Всичко това се случва докато ходи с едно друго момиче... Постоянно ме прегръща, целува по врата, даже вчера искаше да ме целуне, но аз извъртях глава, заради приятелката му. всмисъл тя не беше там, не знае какво става, докато я няма, но просто ми е тъпо като знам, че не е свободен... всъщност и тя не беше постъпила правилно защото докъто ходехме с въпросното момче, тя е знаела че ходим и въпреки това са се натискали и на нея не и е пукало... Та кажете ми какво да правя, да му се поддавам ли, защото аз още го харесвам, не съм спирала и просто се разтапям с него или да не се занимавам, въпреки, че ме боли да го гледам с другата... :(
Благодаря на всички, които го прочетоха и на тези които отговориха :)
Мдаа !! :D Много трудно и съдбоносно решение :D
Ами като те сърби - какво, че е с 3 :D Чувам, че нямало други момчета там.... нямаш избор :lol:

NeZaPoznat
07-13-2009, 08:26
еми ако толкова се разтапяш с него наебете се. това е моят съвет
не мисля на 14 год. да се е*а... :?

Ооооо :shock: това променя нещата :lol: Духай му ! Все е нещо :-P

Aicken
07-13-2009, 08:28
еми ако толкова се разтапяш с него наебете се. това е моят съвет

не мисля на 14 год. да се е*а... :?


ако му го кажеш на него това което каза по горе бъди сигурна че ще спре да те харесва и притиснява :lol: :lol: :lol: :lol:

lipsvashh_mi
07-13-2009, 08:29
Играй си с куклите, докато можеш.
Малка си за натискания, целувки по врата, гаджета и "разтапяния", пък това, че те "боли", докато го гледаш с другата направо ме хвърли в джаза. Яко във филма...
съгласна съм...прекалено си малка,за да се вкарваш в каквито и да било филми...има предостатъчно време да те боли и да ти разбиват сърцето..сега си гледай живота и детството най-вече :?

Aicken
07-13-2009, 08:39
да, спираме веднага шефе :? :-o


нека обаче се пак му каже на момчето че на 14 още не мисли да прави секс , и да видим дали дори ще я погледне повече.. не.... не съм прав ще я погледне , но след като доуточни че и свирки не мисли да прави , направо няма да припари до нея повече... а тя се разтапяяяяяяяяяяяя

NeZaPoznat
07-13-2009, 08:50
Aicken и NeZaPoznat ще ви помоля да спрете да пишете глупости!
monityyy95 Остави го! нека си те харесва и да се лигави, ти се прави на недостъпна! Имал те е и се е подиграл с тебе! Сега ти си наред! Намери си друго момче, харесвай го флиртувай с него! Не си пропилявай лятната ваканция в любовни драми! Има време за любов, сега си щурей и да не ти пука за момченцата! ;) :P

И аз спирам !! :oops: :oops:

Ама нещо не разбирам как авторката да се възползува от съвета ти защото и за най-тъпите е ясно, че мисли за секс, та чак дрънка. Иначе какво значи 'ходехме', че са вървяли заедно ?! Че аз днес съм ходил поне с 50 момичета :-P :-P
А с това 'да не ти пука за момченцата' какво точно искаш да кажеш ?! Че може и с момиченца ли ?!

Иначе ник'ви глупости не си казала :lol:

elsy
07-13-2009, 08:54
Остаи го... може да си е такъв просто... в смисъл да обича да се закача с повечко :lol: :lol:

LizZz
07-13-2009, 08:57
да, спираме веднага шефе :? :-o


нека обаче се пак му каже на момчето че на 14 още не мисли да прави секс , и да видим дали дори ще я погледне повече.. не.... не съм прав ще я погледне , но след като доуточни че и свирки не мисли да прави , направо няма да припари до нея повече... а тя се разтапяяяяяяяяяяяя
Брато, ако ше говориш такива работи - по-добре си ги задръж за себе си.

xplay
07-13-2009, 09:07
Зарежи .. не му обръщай внимание и стой по-далеч от него. Ако дойде при теб с цел пак да се натискате що не му кажеш "ВСИЧКО СВЪРШИ, СПРИ СЕ!" ... не се занимавай с несериозни хора.

monityyy95
07-13-2009, 09:14
благодаря много на всички за съветите :)

shutthefuckup
07-14-2009, 07:35
Не се занимавай с глупости. Не бива да се съгласяваш на такова положение. Ако той има наистина чувства към теб, в което силно се съмняван, то нека да остави всички останали и да е само с теб. В протиен случай просто не си заслужава.

м да и аз мисля така ;) м сп0ред мен е някакъв пълен женкар дет не м0жи да се спре :x според мен прави мн тъпо по добре не му се доверявай на глупостите щот ако пак тръгнете той може пак да бъди с ощи момичета.не позволявай на такива момчета като него да си играят с теб :?

laji4ka
07-14-2009, 08:34
Не им обръщай внимание всеки втори в тоя сайт е глупак и гледа как да си избие комплексите ... Еми и аз съм по същия начин ама той някак си сеедно ме оправлява и пред него съм слаба тъпо е ама е истина ... незнам какво да правя,а вие тъпаците в тоя сайт отидете некаде и .. :o айде чао чао :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

laji4ka
07-14-2009, 08:40
Aicken и NeZaPoznat ще ви помоля да спрете да пишете глупости!
monityyy95 Остави го! нека си те харесва и да се лигави, ти се прави на недостъпна! Имал те е и се е подиграл с тебе! Сега ти си наред! Намери си друго момче, харесвай го флиртувай с него! Не си пропилявай лятната ваканция в любовни драми! Има време за любов, сега си щурей и да не ти пука за момченцата! ;) :P

И аз спирам !! :oops: :oops:

Ама нещо не разбирам как авторката да се възползува от съвета ти защото и за най-тъпите е ясно, че мисли за секс, та чак дрънка. Иначе какво значи 'ходехме', че са вървяли заедно ?! Че аз днес съм ходил поне с 50 момичета :-P :-P
А с това 'да не ти пука за момченцата' какво точно искаш да кажеш ?! Че може и с момиченца ли ?!

Иначе ник'ви глупости не си казала :lol:

E не е ясно!

еми ако толкова се разтапяш с него наебете се. това е моят съвет

не мисля на 14 год. да се е*а... :?
Как можеш да ми задаваш този тъп въпрос?! Ходили са но вече не са!
С това искам да кажа, че да не се занимава с него и с другите като него! Да не й пука за тях! Защото е още малка, че да мисли сериозно, особено за такива тъпи номера на момченЦЕ!

С тези въпроси към мен нещо явно ти има...Обяснявам ти като на 13 годишен, а ти ми даваш съвети на по-малките от тебе... Боже ....




KiSsMyAsS е права вие трябва да сте големи тъпаци верно начи има теми в които опреквате малките,че правят секс (девтсвена съм) да не кажете,че и на мене ми се прави ми като си толко на зор тя да прави секс ти отиди и се ... с некоя не е казала,че и се е*е :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Sladurchoo
07-14-2009, 09:50
Остави го .. то тва си е направо подигравка с теб .. хаха да ходи с 3 едновременно .. мм не мисля, че трябва да ходите щото за теб той е единствения, а за него си една от всички .. :-D

bloo
07-14-2009, 14:20
да не би това момче да се казва Виктор хахаха :lol:

monityyy95
07-14-2009, 14:39
да не би това момче да се казва Виктор хахаха :lol:

не :)

malkotoo
07-14-2009, 17:39
еми ако толкова се разтапяш с него наебете се. това е моят съвет

не мисля на 14 год. да се е*а... :?


ако му го кажеш на него това което каза по горе бъди сигурна че ще спре да те харесва и притиснява :lol: :lol: :lol: :lol:

определено, просто защото може би само заради това е с момичетата :)

malkotoo
07-14-2009, 17:42
остави го не е единствения 8)

haritov
07-14-2009, 18:44
ъъъъъъъъъъъъъъ оргия ли ще си правите петимата 8-)

Ufff
07-14-2009, 18:48
направи каквото ти се иска. така или иначе и да се съберете няма да е за дълго.