PDA

View Full Version : кола маска?? отново...



BigFakeSmile
07-13-2009, 09:38
значи първо знам, че има мнооого такива теми..
досега ползвах Вийт лентичките за обезкосмяване на интимните части..
днес отварям кутийката и с ужас :D виждам, че там има само онея кърпички...прецакана съм...лентите ги нямаше :shock: а беше късно да вдигна скандал в Кауфланд..взех ги преди няколко дена :D
и понеже не мога да кажа на баща ми ''тате, дай ми още 10 лв за лентички (които ти смяташ за толкова излишни, понеже съм прецакана) и отидох в магазина и си взех обикновена кола маска..студена..
ест отварям я у нас...и виждам, че това е нещо, в торбичка и до там..
добре де..аз като се намажа с какво да я махна??
откъде да знам, че тряа да имам нещо специялно за махне...омг..защо всичко е толкова сложно :shock: :D

mArMaLaDkA
07-13-2009, 09:44
Не разбрах дали не знаеш как се използва студената кола маска или не знаеш с какво да я изчистиш. Невърмайнд, ще ти обясня и двете неща. :D

Студената кола маска е просто нещо. Вземаш едно мъничко парченце от листа студена кола маска(онова в торбичката ;D) и го правиш на топченце. После това топченце го разстилаш върху мястото, където искаш да махнеш косъмчетата. След като го разстелиш - дърпаш!

По тоя начин, по който се прави, ако го направиш кадърно, би трябвало да не ти сотанат разни гадости по кожата. За всеки случай си приготви парчета чаршаф, за да се почистиш след това. Предполагам ще се изчисти с олио или по-мазен лосион за тяло.
Лично аз успявам да се изчистя от топлата кола маска само с вода, ноо аз не мога да бъда показател, за каквото и да било. 8-)

BigFakeSmile
07-13-2009, 09:46
значи... :lol:
проблема е, че няма с какво да дръпна..колата маска е в торбичка...няма с какво да я отстраня..разбирате ли ме? :D

kalpazanka
07-13-2009, 09:50
Тцтцтц, вземи си топла кола маска за около 1 лев. Вътре има парчета плат, които са за тая цел.

mArMaLaDkA
07-13-2009, 09:57
Е, от това, което съм чела, просто разстилаш топченцето и дърпаш. Ей така.

nixx
07-13-2009, 13:00
Нарежи парчета от стар чаршаф. Или някаква смотана стара дреха...

Zaharinka
07-13-2009, 13:05
Взимаш парченце,с топла вода го оформяш на топче,разтилаш,дърпаш,воал .Квото има махаш с нещо мазно. 8-)

soif
07-13-2009, 13:10
Взимаш парченце,с топла вода го оформяш на топче,разтилаш,дърпаш,воал .Квото има махаш с нещо мазно. 8-)
+1

sssladuranka
07-13-2009, 17:04
тя просто няма плат в пакета не схванахте ли не е заради лепнещото след това :lol: както казаха накъсай некой стар чаршаф или тениска нещо подобно :D ае успех и да кажеш после успя ли да се справиш 8-)

SunSmile
07-13-2009, 17:16
Абе вземи сиот новите лентички на Вийт и си готова. Днес с тях си почистих краката, защото козметичката ми е на почивка. Бях много скиптично настроение, но всичко стана идеално! Махнах си абсолютно всички косъмчета, минах с кърпичките и всичко е супер!
Мислех си и аз за студена или топла кола маска... ама голяма разправия, не е за мен тва!
А след като нямаш лентички... нарежи стар чаршав, памучна дреха...

eminemfenka
07-14-2009, 14:54
Не разбрах дали не знаеш как се използва студената кола маска или не знаеш с какво да я изчистиш. Невърмайнд, ще ти обясня и двете неща. :D

Студената кола маска е просто нещо. Вземаш едно мъничко парченце от листа студена кола маска(онова в торбичката ;D) и го правиш на топченце. После това топченце го разстилаш върху мястото, където искаш да махнеш косъмчетата. След като го разстелиш - дърпаш!

По тоя начин, по който се прави, ако го направиш кадърно, би трябвало да не ти сотанат разни гадости по кожата. За всеки случай си приготви парчета чаршаф, за да се почистиш след това. Предполагам ще се изчисти с олио или по-мазен лосион за тяло.
Лично аз успявам да се изчистя от топлата кола маска само с вода, ноо аз не мога да бъда показател, за каквото и да било. 8-)