PDA

View Full Version : да споделя :}



BigFakeSmile
07-13-2009, 10:09
може би има един двма които ще се сетят, че дооста отдавна имах тема, в която писах, че момчето в което съм влюбена за мина да живее другаде..
сега той е тук (още само за 3 седмици...)
и аз разбирам, че за цялата тази година чувствата ми към него са същите...това разтуптяване на сърцето като се сетя за него..щастието, когато видя красивите му очи...само той ме кара да се чувствам така..не разбирам защо..
въпросът ми е (искам просто странично мнение) дали е удачно отново да съм с него и да се виждаме (просто сякаш желанието е непреудолимо, толкова му се радвах като го видях..а и толкова време съм чакала този момент)??
а преди да отговорите, само да уточня, хмм...как да се изразя..ааз съм, така да се каже, твърде чувствителна (когато става дума за него)
когато бях с него (щото излизахме няколко пъти) просто стоях, бях го прегърнала и се молех този миг да не свършва...и никога да не си отиде..но..
просто към него имам нещо адски ссилно..+ че съм много лесно ранима..имам чувстото, че той с една дума може да ме съсипе..
мислите ли, че сега щом съм с него после ще ми е още по-трудно да преживея, че го няма..?

ghetto_superstar
07-13-2009, 10:19
Не си подливай вода сама.Помисли си какво ще изпиташ когато той пак си тръгне.По-добре го избягвай и изчакай бурята да отмине.Не си заслужава...

NeZaPoznat
07-13-2009, 10:20
Каквото и да кажем - ти ще направиш каквото искаш :D

Kukumqvka
07-13-2009, 10:22
Не си подливай вода сама.Помисли си какво ще изпиташ когато той пак си тръгне.По-добре го избягвай и изчакай бурята да отмине.Не си заслужава...

Напълно съм съгласна , Не си заслужава !

Aicken
07-13-2009, 10:36
остави се да те води сърцето , после ша сажаляваш 8-)

hamacs563
07-13-2009, 10:42
Не си подливай вода сама.Помисли си какво ще изпиташ когато той пак си тръгне.По-добре го избягвай и изчакай бурята да отмине.Не си заслужава...

Напълно съм съгласна , Не си заслужава !

От части и аз съм съгласна,но щом желанието е непреодолимо деиствай :grin: но един съвет (съвет,защото е повече от ясно,че каквото и да ти напишем ние тук ти пак ще се срещеш с него) та да се върна на съвета колкото и да ти е приятно не се увличай,защото както казаха преди мен после като замине ще ти се иска да не си жива и няма да можеш да си намериш място 1-2 седмици минимум след това (казвам го от личен опит) Но според мен трябва да поговорите открито ида разбереш той какво изпитва ако те харесва или чуствата му са по-силни към теб тогава чудесно (остава само болката,че е далеч),но ако иска да сте на ниво само пр тогава не можеш да направиш нищо освен да изчакаш с времето всичко да отихне и ти го казвам точно,защото си написала,че си ранима. :) Успех :-)

KimBerLy1912
07-13-2009, 11:10
Според мен бъди с него,защото и в 2-та случая ще съжаляваш...
А така поне ще добавиш нови спомени към старите... : )
А не казваш той какво чувства към теб... ?

RaZzer
07-13-2009, 11:23
Ами, ако си идва често (примерно ако е от друг град в България) и имате някакъв шанс да осъществите връзка от разстояние - пробвай, но съдейки по подписа ти ми се струва, че живее е Германия и... май ще е трудно! Ама както казаха по-горе и в двата случая ще ти е трудно... така че поне се забавлявай докато можеш! :)

LedenooMomiche
07-13-2009, 11:42
Миличка в труден момент си сега... и в двата случая ти пак ще страдаш... :( или бъди силна, за да бъдеш с него през тези 3 седмици или стискай зъби и го остави ...И за двата варианта ти трябва смелост и издържливост! Просто направи това което мислиш, че за тебе е най-добре, но и помисли за после! Успехче! :-)
+1.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-13-2009, 11:52
Сложна ситуация ... мазохизъм рлз

Ufff
07-13-2009, 12:00
Според мен бъди с него,защото и в 2-та случая ще съжаляваш...

mimkata1991
07-13-2009, 12:48
ами, миличка, ако и той иска да е с теб, защо да не се радваш на малкото време, в което можете да бъдете заедно? Все пак и в двата случая ще страдаш - в единия че след като сте заедно той пак заминава, а в другия, че просто не си си позволила да си с него. Просто избери това, от което ще те боли по-малко :-o

ESPRIT
07-13-2009, 13:13
Познато ми е това, за което говориш. Знам какво е да обичаш, че чак да те боли и когато сте заедно да не искаш този момент никога да свършва.
Изживей си тия 3 седмици с него защото е много вероятно ако не го направиш пак да страдаш плюс да се обвиняваш защо все пак не си била с него.

Take_That
07-13-2009, 20:16
Не си подливай вода сама.Помисли си какво ще изпиташ когато той пак си тръгне.По-добре го избягвай и изчакай бурята да отмине.Не си заслужава...

Напълно съм съгласна , Не си заслужава !

+++

ThePowerOfLove
07-13-2009, 20:46
И без това ще те боли, когато си замине отново, затова действай :) Ако и той те харесва - преживейте незабравими 3 седмици :) Не мисли за после, наслаждавай се на момента.

djojinka
07-13-2009, 21:09
От една страна веднаж се живее и ако толкова много го искаш трябва да си с него ,но си помисли заслужава ли си риска след това дьлго да страдаш!

pebals
08-04-2009, 19:49
След това ако замине отново,както ти сама казваш,че си лесно ранима, липсата му,няма да ти повлия добре.Ако пак започнате да се виждате чувствата ти към него ще станат още по-силни и ще ти бъде много по-трудно да се разделиш с него.....

Azael
08-04-2009, 20:00
аз ще съм честна, според мен ще страдаш и в двата случая. ако сега си с него ще страдаш когато си тръгне ... ако не си, ще страдаш за това, че си пропуснала тази възможност. и те разбирам. и знам, че е трудно, но се преодолява (в даден момент). просто сама прецени, кое ще те боли по-малко и действай.