PDA

View Full Version : Жестока Трагедия - Смърт След Раждане



praskovka91
07-13-2009, 14:07
Редовно следя тази част от форума..Тук винаги се пускам теми ,които ме карат да се усмихна:)..И точно за това се извинявам предварително..Случайно попаднах на едно от предаванията на "Горещо"...След това отново го изгледах в интернет...нито ги познавам тези хора..нито нищо..но от както гледах предаването..като се сетя и ми се пълнят очите..;(...Историята е ужасна..просто исках да я споделя с вас....Извинявам се отново ,че малко почерням тази част от форума..;(Е та това е историята;(

http://vbox7.com/play:da135861

http://vbox7.com/play:f72dcd86

http://vbox7.com/play:24cc0a80

http://vbox7.com/play:2fa02190

http://vbox7.com/play:5efc56da

BlackWings
07-13-2009, 17:07
Да , запозната съм с историята , тоест поинтересувах се по случая , дори мислих аз да пусна тема за това , но ти се ме изпреварила.
М,ога да кажа само , че съм повече от потресена , ако мога така да кажа едновременно съм бясна и озлобена срещу виновниците за тази отвратителна безотговорност , бездействие и безхаберие , и едновременно се чувствам тъжна и безсилна да помогна , и съчувствам с все сърце на семейството.
Лекарите ни се превърнаха в бездушни и алчни търговци!
Недопустимо и ужасно е млада , здрава и красива бременна жена в разцвета на силите си , да повери здравето си на тези "лекари" и заради техният непрофесионалисъм и алчност и бездействие да загине в страшни мъки , без дори да прегърне детето си! КАК Е ВЪЗМОЖНО въобще отговорниците да заспиват нощем с тази мисъл, нямат ли капчица съвест?!?
Не наистина .. просто ... нямам сили да пиша ...

Пожелавам си просто виновниците да си платят стократно и да изтърпят това , което заслужават...

Ето писмена информация , за който не е запознат
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=50788
http://www.blitz.bg/article/11171

hottie
07-13-2009, 20:41
.............. :(

Wrathchild
07-13-2009, 20:43
Този случай не е от вчера. А специално за Мазнейкова отдавна се знае, че е ... нека кажа, че това за мен не е лекар. За затвора е.

praskovka91
07-13-2009, 21:05
Ето го и другия случаи с въпросната генеколожка..
http://vbox7.com/play:2de728ae само този откъс намерих..но съм гледала предаването и пак ставаше въпрос за недовършена работа..само че при аборт..

BlackWings
07-14-2009, 09:59
Този случай не е от вчера. А специално за Мазнейкова отдавна се знае, че е ... нека кажа, че това за мен не е лекар. За затвора е.
Лошото е че са отдавна в този бизнес и са доста влиятелни. И това , че в интервюто в предаването на Венета , въпросната госпожа , на която не мога да си изкривя езика да кажа "лекар", беше доста уверена да твърди че "няма от какво да се страхува и истината скоро ще излезе наяве" , говори че вече е платено колкото трябва на когото трябва ..
И затова съм бясна защото убийците ще останат ненаказани...!

Biskfitka
07-14-2009, 10:51
:( Само не можах да разбера..Какво и е имало на жената всъщност?

BlackWings
07-14-2009, 11:44
:( Само не можах да разбера..Какво и е имало на жената всъщност?
Имало и е това , че е постъпила в болница с леко неразположение , на което не било обърнато внимание и след неправилно проведена операция за секцио е прерастнало в силна маточна инфекция , засегнала цялото и тяло и довела до смъртта и.
Една нелепа трагична поредица от лекарско бездействие, безхаберие и алчност. Не са знаели какво и е в тази проклета болница на Мазнейкови , ама са напирали "Давай да правим секциото да не изпуснем парата!" , оттам се влошило момичето , и цял месец лашкане по болници , губейки ценно време без никой да постави диагноза и да каже какво и е , изходът е фатален.
Оправданието на Мазнейкова е следното " Че тя си беше болна още преди да дойде , диагнозата и не беше че е бременна , а че е болна"?!
Ами то човек обикновено ходи в болница като е болен!
И сега отрича че заради нейната некомпетентност матката не е била почистена след раждането , което е причинило фаталната инфекция.

lipstik
07-14-2009, 13:46
Оф направо се чудя как може да има такива лекари и лошото е ,че един лекар много,много трудно може да се осъди.....Аз съм много против секциото...

MaLty
07-14-2009, 14:52
Безмълвна съм..

BlackWings
07-14-2009, 20:48
Искам да ви уведомя че е налична петиция по темата , изготвена от иницициативна група български родители , насочена към отговорните национални институции на р.България , която можете да прочетете и да подпишете ако желаете тук: http://bgpetition.com/Zapriana/index.html

Ако имате желание , разпространете , и нека помогнем чрез гласа си справедливостта да възтържествува.

Едит: Пуснах тема с петицията и във "Всичко тийн накуп" , там има и повече информация , дано да се съберат още няколко гласа.

Biskfitka
07-14-2009, 21:17
:( Само не можах да разбера..Какво и е имало на жената всъщност?
Имало и е това , че е постъпила в болница с леко неразположение , на което не било обърнато внимание и след неправилно проведена операция за секцио е прерастнало в силна маточна инфекция , засегнала цялото и тяло и довела до смъртта и.
Една нелепа трагична поредица от лекарско бездействие, безхаберие и алчност. Не са знаели какво и е в тази проклета болница на Мазнейкови , ама са напирали "Давай да правим секциото да не изпуснем парата!" , оттам се влошило момичето , и цял месец лашкане по болници , губейки ценно време без никой да постави диагноза и да каже какво и е , изходът е фатален.
Оправданието на Мазнейкова е следното " Че тя си беше болна още преди да дойде , диагнозата и не беше че е бременна , а че е болна"?!
Ами то човек обикновено ходи в болница като е болен!
И сега отрича че заради нейната некомпетентност матката не е била почистена след раждането , което е причинило фаталната инфекция.Мерси за обяснението.. :)
Аз мисля,че ако момичето беше останало тук (в Петрич де..) нямаше да умре,въпреки условията в болницата.. :?
Не знам защо почти всеки като чуе София и името на някой по известен лекар и си мисли,че е най-добрия ...

Lady_AMG
07-14-2009, 21:22
Сега гледах цялото предаване... просто се чувствам разбита, такава трагедия... Просто си представям всичко и... не мога да спра да плача. Ужасно е това, което се е случило. Този мъж.... той согурно е най-нещастният човек на света... и ми е нахй-тежко, че това момиче не е могло дори да се порадва на детенцето си... и че е знаела, че няма да издържи операията... и не знам дали обърнахте внимание на това, че докато е била в кома е паднала сълза от окото и... просто съм потрсена, разбита съм вътрешно...само ако можехме да върнем времето назад ;(

slun4evka
07-30-2009, 12:42
отделих си малко от времето да изгледам всичко без прекъсване .......
Потресена съм от СИЛАТА на този мъж ... Потресена съм от това което той успя да каже в ефир, без нито една сълза да пророни ...
И когато й е говорил на раздяла тя е плачела ... :-#
.... всичко е толкова трагично ...
ей така от нищото да си умре .. :-#
потресаващо е .....
Възхищавам се на съпруга й, който
със сигурност много, много я обича ..

Мир на праха й ....... :-# :-k

Ilikeliljon
07-30-2009, 19:16
Една приятелка на майка ми преди време разказваше за отношенията на лекарите в болницата докато раждала (преди 1989). Каза че то откровено е било садистично и са викали на родилките докато раждат: Ся защо викаш, защо викаш? Като го прави ти беше кеф нали, сега защо викаш? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Изроди, винаги има такива идиоти и те работят и сега. Поради проблеми на компа не мога да изгледам клиповете, но сигурно лекарите пак са направили някоя грешка :-o :-o :x :x :x

pifiella
08-05-2009, 13:11
Ужасно е!
Както казва мъжът и"ТЯ УМРЯ БЕЗ ДА СИ ГУШНЕ ДЕТЕТО"
По-ужасно от това няма накъде!!!!!!!!
Не прочетох цялата тема,но в Горещо беше и Весела Нейски,с която се е случило същото с изключението,че тя е оживяла по чудо,а момичето е умряло...... :(

kalpazanka
08-06-2009, 17:29
Ужасно е!
Както казва мъжът и"ТЯ УМРЯ БЕЗ ДА СИ ГУШНЕ ДЕТЕТО"
По-ужасно от това няма накъде!!!!!!!!
Не прочетох цялата тема,но в Горещо беше и Весела Нейски,с която се е случило същото с изключението,че тя е оживяла по чудо,а момичето е умряло...... :(
Айде стига! Весела Неински е пропуснала умишлено профилактичния си преглед на третия ден след кюретажа! Отишла е в клиниката, но разбрала, че лекарят, при когото трябва да се прегледа, в момента води раждане. И тъй като на Нейно Величество не й се е искало явно да чака, докато раждането приключи /все пак лекарят не е в състояние да спре контракциите, докато извърши прегледа на нашата мадам!/, тя си е грабнала чантата под мишница и си е тръгнала. И за капак се е държала 18 дни!!! :shock: Не знам колко по-немарливи могат да бъдат хората по отношение на собственото си здраве.

Biskfitka
08-06-2009, 19:46
Извинявам се за тъпия въпрос,но какво е кюртаж или кюретаж (не знам как се пише точно).Нещо свързано със секциото ли? :oops:

kalpazanka
08-07-2009, 19:04
Biskfitka, това е изстъргването на маточната лигавица и мъртвото ембрионче /в случая на Весела доколкото помня от "Горещо" диагнозата е била "кухо яйце"/. Кюретаж се прави и при метрорагия.

Biskfitka
08-07-2009, 20:38
Biskfitka, това е изстъргването на маточната лигавица и мъртвото ембрионче /в случая на Весела доколкото помня от "Горещо" диагнозата е била "кухо яйце"/. Кюретаж се прави и при метрорагия.Мерси много. :)

А по темата-днес по една телевизия,която я има само в Петрич и селата около града (аз съм от Петрич) имаше предаване с тия двамата Мазнейкови.Толкова са прости,че няма накъде повече. :-x В предаването се обади мъжа на Запряна,както и други хора,които го защитаваха.А г-жаа Мазнейкова (за мен не е доктор..) само повтаряше,че когато са я изписали Запряна била в ОТЛИЧНО здраве ... :?

amk933
08-07-2009, 23:03
Ужасно е!
Както казва мъжът и"ТЯ УМРЯ БЕЗ ДА СИ ГУШНЕ ДЕТЕТО"
По-ужасно от това няма накъде!!!!!!!!
Не прочетох цялата тема,но в Горещо беше и Весела Нейски,с която се е случило същото с изключението,че тя е оживяла по чудо,а момичето е умряло...... :(
Айде стига! Весела Неински е пропуснала умишлено профилактичния си преглед на третия ден след кюретажа! Отишла е в клиниката, но разбрала, че лекарят, при когото трябва да се прегледа, в момента води раждане. И тъй като на Нейно Величество не й се е искало явно да чака, докато раждането приключи /все пак лекарят не е в състояние да спре контракциите, докато извърши прегледа на нашата мадам!/, тя си е грабнала чантата под мишница и си е тръгнала. И за капак се е държала 18 дни!!! :shock: Не знам колко по-немарливи могат да бъдат хората по отношение на собственото си здраве.

Абсолютно съм съгласен. Но тази доктор Мазнейкова е пълен изрод - толкова безчувствено и коравосърдечно същество, че няма накъде. Ужасна е. Трябва да и вземат лиценза и на нея и на болницата. Айде, права си, че онази принцеса Нейнски си е тръгнала, ама тази защо не я е изчистила при абразиото? Нали уж е голям професионалист!?? Абе не ми харесва тази "лекарка". :? :?

mgxpower
08-08-2009, 03:24
Тази Мазнейкова трябва да й се отнемат всички права...да спре да убива хората

Nickole
08-08-2009, 03:28
Това е просто.... Ужасно!! :(

mallkaslladka
08-12-2009, 12:35
..

hint
08-17-2009, 00:50
Чувала съм за случая, но и аз също не мога да видя клипчетата.

Какво точно е становището на лекарите? Защото в подобни случаи обикновено мълчат.

kalpazanka
08-19-2009, 12:54
Чувала съм за случая, но и аз също не мога да видя клипчетата.

Какво точно е становището на лекарите? Защото в подобни случаи обикновено мълчат.
Разпоредена е проверка на експерти към МЗ. /Това го разбрах при гостуването на д-р Мазнейкова в "Здравословно" по СКАТ, ако не се лъжа/.
Между другото редно е авторката да публикува и гледната точна на д-р Мазнейкова. ;)

keks4e007
08-21-2009, 12:02
Просто нямам думи! Да не дава господ на такива (извинете за думите) мазни, алчни пе****сти да докосва болен човек или бременна жена! Направо съм потресена! А тази Мазнейкова ми звучи като някаква надменна и със съмочувствие до небето ку*ка. :?
Наистина много съжалявам за жената и съпруга и! Лека и пръст! ;(;(;(

Zaharinka
08-21-2009, 21:15
Напоследък много често започнаха да умират млади хубави жени,което е жалко.Ние в 21 век ли сме или какво?!Лекарите са ужасни....Като ида да ме прегледат като ми навре металната лъжица чак до сливиците ми я забива.Какво остава за по-сериозните опций.Вярно е,че има и мн съвестни лекари ама са супер рядкост вече.Всеки полага клетва за пари...

kalpazanka
08-23-2009, 09:04
Напоследък много често започнаха да умират млади хубави жени,което е жалко.Ние в 21 век ли сме или какво?!Лекарите са ужасни....Като ида да ме прегледат като ми навре металната лъжица чак до сливиците ми я забива.Какво остава за по-сериозните опций.Вярно е,че има и мн съвестни лекари ама са супер рядкост вече.Всеки полага клетва за пари...
Да не би АГ да е жена? И като не си доволна, сменяш лекаря. ;)

ri41
08-28-2009, 07:14
и аз знам за тая Мазнейкова за клиниката и че и след аборти са им се случвали такива неща, поради некомпетенцията си на лекари, но всички от "елита" ходят там плащат като луди, а близките им се връщат бездетни и изкормени в ковчег, тоя човек си е мислел че като даде няколко бона и всичко ще е ок, да ама не е, ако беше останала в Петрич това явно нямаще да се случи, с пари можеш да си купиш всичко, но не и да избегнеш това което Господ ти е отредил!

Nadelina
08-31-2009, 15:54
и аз знам за тая Мазнейкова за клиниката и че и след аборти са им се случвали такива неща, поради некомпетенцията си на лекари, но всички от "елита" ходят там плащат като луди, а близките им се връщат бездетни и изкормени в ковчег, тоя човек си е мислел че като даде няколко бона и всичко ще е ок, да ама не е, ако беше останала в Петрич това явно нямаще да се случи, с пари можеш да си купиш всичко, но не и да избегнеш това което Господ ти е отредил!
В Петрич и бяха казали, че не могат да и помогнат, не са знаели какво и е. Имала е проблем с бременността. Мислели са, че "големите" Мазнейкови ще направят най-доброто за тях и са отишли там. Уви, всичко е отишло по дяволите. Сумати пари (доколкото си спомням около 5000 лв.), а после момичето почина.

ri41
08-31-2009, 17:03
а някой знае ли нещо за резултатите оъ аутопсията :-o

ri41
09-04-2009, 13:41
ето всички части с Весела
http://www.youtube.com/watch?v=Xorpi3AdHKA
http://www.youtube.com/watch?v=fHj59Ci0sNE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=E6KEal573kk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=wWKMgHPFzL0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Mn6cVvP4dJk&feature=related

iiirish
09-11-2009, 09:48
Резултатите от аутопсията трябваше да бъдат готови още през месец май, но естествено така и не се появиха в медиите, макар че Мазнейкова публично обяви в "Горещо", че пресата ще бъде допусната да отрази резултатите.
Този случей ми е една от най-болните тези всъщност. Това, което се случи не беше единичен случей, имало е и други такива. Тогава защо тази клиника и до днес работи :shock: Защо никой не си е направил труда да се зарови и да изкопае доказателства, че това не са лекари, а убийци на свободна практика, така да се каже :shock: Как може някой да убива публично и въпреки това никой да не прави нищо?! Как може цялата страна да вижда какво става и въпреки това и министерство на здравеопазването, и министерство на правосъдието, и цялото правителство с разните му там институции, да седят със скръстени ръце, като обикновенни наблюдатели?! Ако това беше се случило в друга държава, със сигурност хората и обществото щяха да са забрвили за случея, а виновните да гният по затворите!!! А какво става тук?! Мазнейкови продължават да си практикуват убийствената практика! И все пак защо не потърсим вината и в себе си?! Защо след като тези случей се разпространяват в медиите и в интернет, разни хора продължават да ходя в тази "клиника-морга" и да пълнят джобовете и гушите на Мазнейски?!

Мога да напиша още хиляди такива постове, но мисля, че няма смисъл. Нищо не може да върне младия живот, нито онова детенце да бъде с майка си. И въпреки цялата ни калпава система и боклудийска държава, пак се надяваме на справедливост...

bilqnavod
10-16-2009, 21:19
Само едно ще ви кажа страх ме е да ходя на лекар какъвто и да било!!!
Вместо да ти помогнат ще те уморят, а специално за трагедията с тази млада жена : аз плаках и двата пъти когато го гледах и само се моля на господ такива неща никога да не се случват...

За ТИЯ НЕКАДЪРНИЦИ СЪД!!!

НЕ ЗНАЯ ПО СВЕТА ДАЛИ ИМА ТАКОВА НЕЩО КАТО НАШЕТО В БЪЛГАРИЯ.

ameli
11-01-2009, 20:35
аз много рядко съчуствам на някой (животът ме е направил на нищо :? ) но докато го гледах това останах безмълвна :shock:

Biskfitka
11-02-2009, 15:36
Тая тема винаги ме разплаква.Оня ден бях на гробището и мъжа на момичето и правеше паметник там... :( По-тъжно нещо отдавна не бях виждала... :(

danibebi
01-02-2010, 12:52
Това е ужасно. :cry: Не е нормално заради безотговорността и немърливостта на некфи тъпи лекари,да почине здрава, правa, при това бременна жена. :shock: :-# А горкото детенце без майка. Само не разбрах какво точно е направила д-р Мазнейкова?? :(

kalpazanka
01-02-2010, 19:16
Това е ужасно. :cry: Не е нормално заради безотговорността и немърливостта на некфи тъпи лекари,да почине здрава, правa, при това бременна жена. :shock: :-# А горкото детенце без майка. Само не разбрах какво точно е направила д-р Мазнейкова?? :(
Няма значение. Важното е да плюем наред и да изкараме някого виновен!!!

amk933
01-02-2010, 19:27
Това е ужасно. :cry: Не е нормално заради безотговорността и немърливостта на некфи тъпи лекари,да почине здрава, правa, при това бременна жена. :shock: :-# А горкото детенце без майка. Само не разбрах какво точно е направила д-р Мазнейкова?? :(
Няма значение. Важното е да плюем наред и да изкараме някого виновен!!!

Нямаше да говориш така, ако теб не те беше изчистила при абразиото и беше направила сепсис... :)

kalpazanka
01-02-2010, 19:50
Момичето е имало субфебрилна температура с неясен произход далеч преди да стигне до клиниката на Мазнейкова.
И, понеже съм злопаметна, да се оплаквам ли на модераторите, че ме кълнеш? 8-) :D

sexita
01-02-2010, 19:51
Това е ужасно. :cry: Не е нормално заради безотговорността и немърливостта на некфи тъпи лекари,да почине здрава, правa, при това бременна жена. :shock: :-# А горкото детенце без майка. Само не разбрах какво точно е направила д-р Мазнейкова?? :(
Няма значение. Важното е да плюем наред и да изкараме някого виновен!!!

Нямаше да говориш така, ако теб не те беше изчистила при абразиото и беше направила сепсис... :)

Чакай...това което се е случило е ужасно, но наистина не може да се слага всичко живо под общ знаменател...
Лекарят не е Бог, той е човек като мен и теб и както нас - прави грешки! Едва ли го е направил нарочно за да убие.
Приемате лекарската грешка много сериозно. Замислете се!
Да хиляди хора трябва да умрат, за да бъдат спасени милиони...
Дайте ми пример за безгрешен човек!?

amk933
01-02-2010, 20:24
^Окей де, всеки греши. Но аз съм отвратен от наглостта на това същество. Да беше казала да сбърках, или да не мога да помогна повече отидете при друг гинеколог. А тя какво? Не само си е оставила ръцете, ами гледа и колкото може повече пари да изцоца викайки разни "специалисти" на място.

Освен това то да беше само това момиче щяхме да го преживеем, ама то не е само тя пострадалата. Весела Неински и нея ли я е объркала? Е за много кратък период, много грешки нещо? Семейството ми познава едни от най-добрите гръдни и коремни хирурзи в България. Как на тях за 20-30 години кариера един човек не им е умрял на операционната маса? Правят по 3-5 операции на ден и двамата. Не са ли хора и те? :?

А тази свиня Мазнейкова е толкова комерсиално и нагло същество, че се опита и жертва да се изкара. Не ми я защитавайте хич...Тя самата се държи отвратително и алчно със обикновените си пациенти. За пред телевизията е много мила и симпатична като е с разните му там ВИП. Ама всъщност си е за отнемане на всякакви лекарски права... :?

sexita
01-03-2010, 14:41
Аз не защитавам Мазнейкова... защитавам лекарите като цяло...

kalpazanka
01-03-2010, 15:27
Не ми я защитавайте хич...
Тук си в грешка. ПРОТИВ съм безцелното плюене наред ей така само за единия пост в повече.
Забележи какво имам предвид:

Това е ужасно. :cry: Не е нормално заради безотговорността и немърливостта на некфи тъпи лекари,да почине здрава, правa, при това бременна жена. :shock: :-# А горкото детенце без майка.
Дотук ОК /с изключение на правопис и пункуация, но те не са обект на темата/. Разбирам, че всеки има критични периоди и има нужда да си изпусне нервите, но нито тук е мястото, нито това е начина.
И за завършек на този цитиран от мен свръхемоционален пост идва развръзката:

Само не разбрах какво точно е направила д-р Мазнейкова?? :(
Ей срещу това негодувам!

amk933
01-03-2010, 15:43
Момичето е имало субфебрилна температура с неясен произход далеч преди да стигне до клиниката на Мазнейкова.
И, понеже съм злопаметна, да се оплаквам ли на модераторите, че ме кълнеш? 8-) :D

Охоо. Това, чак сега го виждам. 8-)

Трябваше да се оплакваш на модераторите, ако те бях пратил при Мазнейкова да правиш аборт. Това си е кълнене или, ако беше отишла там и бях казал жива да не излезеш, което и без да казвам пак е много вероятно да се случи предвид биографията на въпросната чудодейка... 8-)

А във връзка с последния ти пост, мога да кажа, че си права да се дразниш не неразбралите какво е станало, но като човек, които има някаква престава за случилото се, аз пак не мога да взъприема наглия и подход към медиите с цел измиване на ръцете. Освен това не мога да оправдая и действията на паричната и печатница или така наречената и частна болници с цел "лекуване" на пациент от нещо неясно или на кратко казано по Мазнейковски цоцане на още мангизи. Ако я е пратила по-рано в някой от големите спешни центрове като ВМА, мнооого се съмнявам, че изходът щеше да е същия. И пак казвам не е само това младо момиче с това оставяне на ръцете от страна на Мазнейкова. Лошото и отношение към не-ВИП пациентите като цяло пък не искам и да коментирам... :?

Harum_Scarum
01-03-2010, 16:38
Според мен д-р Мазнейкова не е виновна..Всички хвърлят вината си над нея..Тя не е оперирала все пак,не че няма вина ,казвам само че има и по-виновни от нея..А именно екипът й който е правил операцията. :?

amk933
01-18-2010, 21:07
Утре сутринта в "Здравей България" ще има трета жена, осакатена от магьосницата Мазнейкова. Аз ви казвам, че това не е само един случай и, че тази толкова се комерсиализира, че вижда всичките си пациента във валута на килограм живо тегло. :?

loffgame
01-23-2010, 20:10
Леле ужас.. :( Направо се ужасявам само като си помисля !

DesireToFire
05-03-2010, 19:44
И на майка ми са ѝ казвали да роди със секцио, но баба ми е акушерка и ѝ е казала, че нищо и няма и майка ми ме е родила най-нормално без никакви усложнения. Всякакви лекари ги има :?

Fortkn0x
05-29-2010, 21:57
Мъжът и все едно е дал 5 бона,за да може тя да умре бавно и мъчително... :-# А за "д-р Мазнейкова" няма да коментирам,щото ще трябва да изпиша цяло писмо с псувни и ругатни по нейн адрес :-x :-x а и ще ме баннат от форума

kalpazanka
05-30-2010, 08:47
Д-р Мазнейкова какво общо има? Нали се е запознала с медицинската документация "след дъжд качулка"?! И защо лекарят трябва да го отнася заради безхаберието на пациента?

buffy96
09-08-2010, 08:14
Сестра ми беше близначка.Роди се в седмия месец когато бях на 2 г. близнака и беше момче,но в родилното имало само 1 кувиоз,а другия неработещтия се паднал на брат ми. :o :x :-x .На следващия ден Петьо си отиде! :( А лекарите най-спокойно казали на баща ми-"Нищо нали си имате по-голямо" /тоест мен/.Тези лекари направо са ненормални! :-x :-x :-x

TVDQueen
09-18-2010, 16:56
Нямам думи.. не знам още колко млади хора трябва да загинат, за да се предприеме нещо ;( Горкото момиче си е отишла ей така за нищо.. Ами детето и .. ще израстне без майка.. това е просто ужасно.А докторите наистина се държат ужасно.Майка ми ми е разказвала, че май при моето раждане или на брат ми докато е раждала докторите сме смеели на фамилията, защото ни е малко странна :shock: :shock: :shock: :?