PDA

View Full Version : Не мога да спра да го харесвам ..;(



bloo
07-13-2009, 13:49
..Здравейте..
значи ще разказвам накратко.. има едно момче, с което ходех миналата година и беше мн яко и мн го харесвах (надявам се и той да е изпитвал същото) ..но там след известно време започна да ми омръзва и реших да скъсаме.. в началото бях ОК, обаче малко по малко започнах да съжалявам за постъпката си.. така де, ние сме в едно училище и след като скъсахме се виждахме всеки ден и нищо не си казвахме.. след време започнахме да се движим заедно и разни такива, а аз супер ама супер много го харесвах ..по едно време най-добрият му приятел ми каза, че още ме харесва обаче аз нищо не направих, защото този негов приятел също ме харесваше на времето и ме беше страх да не би да ме лъже.. и демек аз да се изложа, ако започна пак да се свалям на момчето (ще го нарека В.) ..и така и до сега го харесвам и ревнувам от всяка, която се приближи до него, обаче не мога да претендирам, защото аз съм го скъсала..

кажете ми какво да направя.. за да някак да разбера дали още поне малко ме харесва ..като изключим варианта да го питам :D

айде мерси ! надявам се на добри съвети :)

dessko
07-13-2009, 13:53
говори с него и му кажи, че си направила грешка като си го скъсала и все още изпитваш силни чувства към него.... ако и той те харесва всичко ще е ок... :)

NeZaPoznat
07-13-2009, 13:54
..Здравейте..
значи ще разказвам накратко.. има едно момче, с което ходех миналата година и беше мн яко и мн го харесвах (надявам се и той да е изпитвал същото) ..но там след известно време започна да ми омръзва и реших да скъсаме.. в началото бях ОК, обаче малко по малко започнах да съжалявам за постъпката си.. така де, ние сме в едно училище и след като скъсахме се виждахме всеки ден и нищо не си казвахме.. след време започнахме да се движим заедно и разни такива, а аз супер ама супер много го харесвах ..по едно време най-добрият му приятел ми каза, че още ме харесва обаче аз нищо не направих, защото този негов приятел също ме харесваше на времето и ме беше страх да не би да ме лъже.. и демек аз да се изложа, ако започна пак да се свалям на момчето (ще го нарека В.) ..и така и до сега го харесвам и ревнувам от всяка, която се приближи до него, обаче не мога да претендирам, защото аз съм го скъсала..

кажете ми какво да направя.. за да някак да разбера дали още поне малко ме харесва ..като изключим варианта да го питам :D

айде мерси ! надявам се на добри съвети :)

Прати му СМС! :grin:

Айде моля !! :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-13-2009, 13:58
Айдее :Д Ще ти мине ^^

RaZzer
07-13-2009, 14:11
Е, май гордостта ти е прекалено голяма, за да му признаеш за какво става въпрос... :( Така не става... :? Трябва да си преглътнеш всякакви предразсъдъци и опасения и да му се обадиш да се видите насаме... ще си признаеш, че си сгрешила като сте скъсали и ще кажеш, че искаш да се съберете отново. Успех! :)

GossipGirl89
07-13-2009, 14:25
Разговора е най-добрият вариант. Обади му се и се вижте само двамата, поговорете си и от дума на дума подхвани темата за връзката ви и му сподели, че все още го харесваш и искаш да знаеш дали той изпитва същото и има ли някакъв шанс да се съберете отново... Кажи му, че съжаляваш, че си го скъсала и просто не си успяла да го оцениш тогава, но сега искаш да го направиш... Няма как просто - трябва да рискуваш и да говориш директно с него иначе само с намеци е тъпо :)

Kukumqvka
07-13-2009, 14:52
Не бе .. питай го по скайп :lol: :lol:

hamacs563
07-13-2009, 14:55
Е, май гордостта ти е прекалено голяма, за да му признаеш за какво става въпрос... :( Така не става... :? Трябва да си преглътнеш всякакви предразсъдъци и опасения и да му се обадиш да се видите насаме... ще си признаеш, че си сгрешила като сте скъсали и ще кажеш, че искаш да се съберете отново. Успех! :)

;-) Ако той не испитва нищо то тогава просто ще си отминеш с високо вдигната глава :) .Успех

PurpleDream
07-13-2009, 15:16
говори с него и му кажи, че си направила грешка като си го скъсала и все още изпитваш силни чувства към него.... ако и той те харесва всичко ще е ок... :)
+1

Lysit0
07-13-2009, 17:37
Признай му чувставата си ,извини му се,ако има за какво.....

jimei
07-13-2009, 18:28
..Здравейте..
значи ще разказвам накратко.. има едно момче, с което ходех миналата година и беше мн яко и мн го харесвах (надявам се и той да е изпитвал същото) ..но там след известно време започна да ми омръзва и реших да скъсаме.. в началото бях ОК, обаче малко по малко започнах да съжалявам за постъпката си.. така де, ние сме в едно училище и след като скъсахме се виждахме всеки ден и нищо не си казвахме.. след време започнахме да се движим заедно и разни такива, а аз супер ама супер много го харесвах ..по едно време най-добрият му приятел ми каза, че още ме харесва обаче аз нищо не направих, защото този негов приятел също ме харесваше на времето и ме беше страх да не би да ме лъже.. и демек аз да се изложа, ако започна пак да се свалям на момчето (ще го нарека В.) ..и така и до сега го харесвам и ревнувам от всяка, която се приближи до него, обаче не мога да претендирам, защото аз съм го скъсала..

кажете ми какво да направя.. за да някак да разбера дали още поне малко ме харесва ..като изключим варианта да го питам :D

айде мерси ! надявам се на добри съвети :)



Малее...

Искаш да разбереш дали те харесва без да говориш с него?

Отиваш, казваш му чувствата си и т'ва е. К'вото стане, стане.


От неговите чувства зависи дали ще се съберете или не. Според мен е по-лошо да седиш, да го гледаш и да го ревнуваш като всичко е несподелено. По - добре приключи всичко сега. Каквото стане, ще стане.

Kostadin_682
07-13-2009, 18:48
Признай му чувставата си ,извини му се,ако има за какво.....
Подкрепям

laji4ka
07-13-2009, 20:41
Хахх.. единственото което се сетих и е мн тъпо ама може би ще стане правиш си друг скайп и се представяш за приятел свой и си му споделил и той е искал да помогне и така :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: мн е тъпо ама това ми дойде на ъкъла единствено :-P

ThePowerOfLove
07-13-2009, 20:53
^ Това е супер детско. Просто говори с него, от какво толкова се притесняваш? Нима предпочиташ да си седиш така отстрани и да си го ревнуваш, без да правиш нищо, защото те е страх?

bloo
07-14-2009, 12:44
Хахх.. единственото което се сетих и е мн тъпо ама може би ще стане правиш си друг скайп и се представяш за приятел свой и си му споделил и той е искал да помогне и така :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: мн е тъпо ама това ми дойде на ъкъла единствено :-P

хахахаах тва ме изкефи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
окей ше се опитам да говоря с него, макар че супер мн рискувам

8-) ..I'M SO SCARED ! ;d

lipstik
07-14-2009, 13:18
Отиваш и разговаряш с него пък каквото стане,щом вече сте ходили няма да те изяде.

sulley
07-14-2009, 14:49
Ами да.Разговор,открит,лице в лице,очи в очи и т.н.
Бъди искрена и всичко ще се напеди по най-добрия начин.. :)

bloo
07-15-2009, 14:32
..да обаче мн ме е срам.. не мога..
:D :D :D .. вчера се срещнахме и аз тръгвам да му кажа и само, когато видях синият му стъклен поглед как ме пронизва просто не можах .. :D ..изпотих се, започнах да говоря разни простотий и общо взето кво ли не ;D... няма ли някакъв начин, че да направя нещо и той да се изпусне някак или да си проличи, че ме харесва ;D

xxx