PDA

View Full Version : LG KS360



CaribbeanGirl
07-13-2009, 14:44
Някой има ли го? Доволен ли е? Какви са му недостатъците? А и исках да попитам дали има bluetooth /проверявах в сайтовете и в един сайт пишеше, че има, а в друг - няма..на кого да вярвам :-D / Таа ето го модела http://ukmobilenews.files.wordpress.com/2009/05/ks360-all.jpg Има го в различни цветове /розов, червен, сребрист, зелен и син/ вашият какъв цвят е? Благодаряяя :-)

TheBlackStranger
07-13-2009, 16:09
Заеби го тва, нма нищо хубаво по него.

ПС: Има блутуут

Genetix
07-13-2009, 16:22
Готян е с тази клавиатурка. Един приятел си го взе на втория месец му се развали микрофона. Три месеца го държаха за ремонт, не можаха да определят какво му е. Казаха, че ще му дадат нов телефон. Въртяха го 1 месец, защото го нямало в наличност. След това си му дадоха парите без обезщетение без нищо.

hamilcar
07-13-2009, 18:07
Мога да кажа място, от което ако се закупи телефон при повреда не се правят на интересни. Добре изглежда телефона, но има доста недостатъци. В mobilebulgaria пише, че има bluetooth, а информацията в сайта е достоверна.
И редовния въпрос. За какво ще го ползваш телефона ?

CaribbeanGirl
07-13-2009, 18:18
Телефона ще го ползвам за разговори, снимки и музика, но искам да е с такава клавиатура /просто ме кефи/! Можете ли да ми кажете други телефони с qwerty клавиатура, но не искам да ся някви квадратни / като тоя http://www.letsgomobile.org/images/news/sonyericsson/sony_ericsson_xperia_x1.jpg / ами предпочитам някви по-заоблени в крайщата! Ако се сещате или знаете такива телефони (или подобни) кажете или качете снимка! Благодаряя :-)

hamilcar
07-13-2009, 18:23
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1591

Чувам много добри неща за този телефон.

Може и този -> http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1778&go=GO

Внимавай откъде си купуваш телефона.

ivanstef
07-13-2009, 19:27
Клавиатурата е пълен т.шак. Пък телефона е толко тромав че за момиче абсурд.

CaribbeanGirl
07-13-2009, 20:44
Какво имате предвид под това, че е "тромав"? Бавно зацепва или какво?

mitakavg
07-16-2009, 18:59
Какво имате предвид под това, че е "тромав"? Бавно зацепва или какво? точно така

mitakavg
07-16-2009, 19:10
Значи аз го имам тоя тел и съм горе долу доволен от него .Значи малко е зле в видео плеяра за mp4 формат (несам сигорен дали е и на другите така но на мене яко спича )докато на 3gp няма проблем .
За звука и за плеяра нема грешка (колоната вади мн готин звук а чак и бас вади )този телефон няма теми (има две вградени -черна и бяла- те променят само фона но не и иконите.Тела има тъчскреен за набиране на номера(само за това)камерата има добро качество (за 2МР дайе много добре)За клавиатурата.ами варши работа за саобщенията (дори и за скайп) за тва се сещам ся ако нещо питай :)
Ако има правописни гешки съжелявам! :)

Genetix
07-16-2009, 19:28
Значи аз го имам тоя тел и съм горе долу доволен от него .Значи малко е зле в видео плеяра за mp4 формат (несам сигорен дали е и на другите така но на мене яко спича )

Прави го на 15 кадара в сек така няма да ти сече ;)

mitakavg
07-16-2009, 22:18
Значи аз го имам тоя тел и съм горе долу доволен от него .Значи малко е зле в видео плеяра за mp4 формат (несам сигорен дали е и на другите така но на мене яко спича )

Прави го на 15 кадара в сек така няма да ти сече ;) Леле сложих го ся не спича толкова много ама по време на клипа леко лагва :razz: Егати тела :razz:
апа може и да е от конвектора :)

Genetix
07-16-2009, 22:31
Лагва щото процесора му е слаб кво искаш LG.. Аз се преебах да си взема LG KF600 който е идентичен с твоя по хардуер. Поне се успокоявам, че е красив на външен вид :D

Ако пак насича малко направи го 13 12 или там нагоди си го :D


ПП. Пълен боклук са тия телефони :D

mitakavg
07-16-2009, 22:41
Лагва щото процесора му е слаб кво искаш LG.. Аз се преебах да си взема LG KF600 който е идентичен с твоя по хардуер. Поне се успокоявам, че е красив на външен вид :D

Ако пак насича малко направи го 13 12 или там нагоди си го :D


ПП. Пълен боклук са тия телефони :D Я кажи некой добар конвектор

Genetix
07-16-2009, 22:47
Аз ползвам Xilisoft video conventer

http://zamunda.net/details.php?id=178194&hit=1

Поддържа доста формати и е доста удобен. :P

mitakavg
07-16-2009, 22:50
мерси за линка ти пробвал ли си да гледаш 3gp формат :)

Genetix
07-16-2009, 22:59
Да но се разваля много качеството гледам филми само мп4 формат. 3gp не е същото особено ако филма е със субтитри никав шанс да ги прочетеш. Докато на мп4 всичко е перфе.

slavito007
07-17-2009, 05:39
Намаляйте и битрейта при конвериране. Например моят телефон може без проблем да възпроизвежда клипчета с по 20-25 fps., но прескоча ли 512 кбпс битрейт на видеото, засича. :)

mitakavg
07-17-2009, 06:18
Намаляйте и битрейта при конвериране. Например моят телефон може без проблем да възпроизвежда клипчета с по 20-25 fps., но прескоча ли 512 кбпс битрейт на видеото, засича. :) ти какав конвектор ползваш :) ти сащия телефон имаш :)

veseto0o0o0o
08-17-2009, 12:52
Аз имам KS360 и е супер телефонче. :)

MakeMeLaugh
08-17-2009, 13:31
Не бих си взел LG и то от старата генерация още, по рееед причини.

OstraPisalka
08-17-2009, 19:23
Компанията LG може да е силна в аудио-визуалната техника, но в мобилното си подазделение не е така.Да сега взеха да правят с тъчове телефони за да са конкурентноспособни на нокия,сониериксон и самсунг, но уви само с дизайн не става, важно е какво слагат вътре.Посоченият телефон е типичен средно класови апарат, от самата компания го препоръчват като младежки телефон за лесна комуникация в интернет.Да, но с този бавен процесор дори скайп върви тромаво за фринг да не говоря, все пак модела няма и ос.Не си засужава според мен.Добра алтернатива е 5800 на нокия,смартфоните от серията G на СЕ (най-вече 900 заради наличието на wi-fi) :)

MakeMeLaugh
08-17-2009, 19:42
То не става дума само за функция.
Аз го казах откъм гледна точка на хрардуер. :)
Не си давай парите на вятъра, освен ако не го вземаш по-тънкажно ;)

fdeizi
08-19-2009, 23:05
здравейте и от мен и аз имам такъв телефон сравнително доволна съм от него много изгодно го взех за 111 лв
аз пробвах скайп от замундата но когато отворя qwerty-to екрана на скайп не ми се завърта към клавиатурката
вие имате ли такава версия която се завърта към клавиатурата
мерси много предварително :) :) :)