PDA

View Full Version : За спорта...



Little_Lady93
07-13-2009, 16:51
Работата е следната: трябва да отслабна до следващия месец и реших да ходя на повече спорт.Попринцип си спортувам много, всеки ден или дитнес или тенис или аеробика.Сега понеже иска мда отслабна започнах да ходя на по 2 неща всеки ден сутрин и следобяд и доста се ограничавам в храната.Въпроса ми е дали ще отслабна така или ще направя мускули заради многото спорт, понеже мисля че си имам достатъчно и да не стане обратен ефект :(

kuklichka_bg
07-13-2009, 17:05
Не е полезно всеки ден и то по на две неща.Прескача се 1 ден се спортува 1 ден почивка, така мускулите се оформят по-добре.Също ако претовариш организмът си може да си получи точно обратния ефект.

therichbitch
07-13-2009, 17:08
ми по- добре се ограничавай първо с храната, а после като отслабнеш, за да не си отпусната, вече идва мястото на спорта, иначе от спорт се правят наистина мускули, особено ако е доста, тъй че в никакъв случай няма да изглеждаш по- слаба
давам пример: ако имаш що- годе стегнат корем, но с малко подкожни мазнини и ако почнеш да се трепеш да правиш по мн коремни преси, за да ги премахнеш тия мазнинки, след време коремът ти ама хич няма да изглежда толкова секси, колкото се надяваш, ами даже обиколката ще стане по- голяма заради мускулите, а и предполагайки, че ти и сега си си слабичка, понеже в една тема вчера каза, че си бивша анорексичка, ще е гадно да станеш мускули цялата

damdam
07-13-2009, 17:44
Може някой да го е казал... не съм чела мнинията по-горе. Но ти ако ограничиш храната доста, както си написала, няма да имаш сили за 2 спорта.

sexa_na_kompleksa
07-14-2009, 16:04
Яж по едно кисело мялко на ден и ефекта ти е гарантиран от amk933!

Ufff
07-14-2009, 16:21
не е хубаво прекаленото натоварване /т.е. всеки ден/. ако споруваш отдавна, прави 1 ден в седмицата почивка, като през различните дни тренираш за различни мускулни групи. кардиото си го правиш всеки път. съчетано с диета няма как да няма резултат. кажи какво ядеш, дай си примерното меню, кг, височина и каква ти е целта!

Little_Lady93
07-14-2009, 16:27
не е хубаво прекаленото натоварване /т.е. всеки ден/. ако споруваш отдавна, прави 1 ден в седмицата почивка, като през различните дни тренираш за различни мускулни групи. кардиото си го правиш всеки път. съчетано с диета няма как да няма резултат. кажи какво ядеш, дай си примерното меню, кг, височина и каква ти е целта!

Тренирам почти всеки ден от 4,5 месеца.Тежа 44 кг и съм висока 160.Днес примерно съм изяла 2 ябълки и 1 шоколдов бобон понежем и пада кръвното.Предните дни беше кажи речи същото само че ядох диня.Нямам конкретна цел като кг а по скоро искам някои издатинки, които виждам да ги няма :-D

damdam
07-14-2009, 16:29
С две ябълки на ден, не сачмо че после ще си върнеш килограмите, но нищо чудно и да наддадеш още. От личен опит ти го казвам.

Little_Lady93
07-14-2009, 16:32
С две ябълки на ден, не сачмо че после ще си върнеш килограмите, но нищо чудно и да наддадеш още. От личен опит ти го казвам.

Оххх сигурно ама като ям друго имам чувството, че няма никакъв ефект.Пък и колкото и тъпо да звучи гоня срокове. :D До другия месец ми е важно да съм свалила. :booooomb:

damdam
07-14-2009, 16:35
Ако се храниш здравословно, а не се тъпчеш с боклуци, ще отслабнеш.

Little_Lady93
07-14-2009, 16:37
Не че нещо ама твам и звучи много... общо казано.Попринцип на теория знам адски мн за диететиката ама просто правила и списък от храни не ми помага.Нз защо така :(

damdam
07-14-2009, 16:40
Е, ти решаваш, аз ти казвам, защото съм си патила от това. Свалив 2-3 кг миналото лято като бях само на диня, а това съм с 6-7 кг повече.

Ufff
07-14-2009, 17:14
как тренирате и ядете по 2 ябълки не разбирам :shock:

Little_Lady93
07-14-2009, 17:25
Хаха, ами трудно.Но аз попринцип си тренирам и мога да гладувам.Не ми е проблем принципно само да не ми пада кръвното, понеже попринцип съм с ниско и се е случвало на тренировка да припадам, ама вече се научих да се усещам :o

Ufff
07-14-2009, 17:35
Ммммм според мен ако не тренираш /във фитнеса/ с програма направена от професионалист, отиди да ти направят, много хора тренират абсолютно неправилно. Друго... по-добре си оправи храненето, щото така ще си направиш метаболизма на нищо, после ако щеш си скъсай задника, ама няма да свалиш нищо :) Ама тва и треньора може да ти го направи - т.е. колко калории изразходваш, колко ти трябват за да задържаш тегло, и колко за да сваляш. Според това ще ти състави меню с повече от 2 ябълки /храната е хубаво нещо, не се лишавай толкова/ :)

Little_Lady93
07-14-2009, 17:38
Ммммм според мен ако не тренираш /във фитнеса/ с програма направена от професионалист, отиди да ти направят, много хора тренират абсолютно неправилно. Друго... по-добре си оправи храненето, щото така ще си направиш метаболизма на нищо, после ако щеш си скъсай задника, ама няма да свалиш нищо :) Ама тва и треньора може да ти го направи - т.е. колко калории изразходваш, колко ти трябват за да задържаш тегло, и колко за да сваляш. Според това ще ти състави меню с повече от 2 ябълки /храната е хубаво нещо, не се лишавай толкова/ :)

Да прав/а си за треньора.Само нз дали отде ще намеря пари :D .Мерси :)

Ufff
07-14-2009, 17:42
За да ти направи програма и да ти даде напърствия не е скъпо, щот му отнема половин час. На мен ми взе преди година за това 15 лв. За да ти състави меню, предполагам още толкова. Заслужава си като се замислиш че може да се пънеш за тоя дето клати гората общо взето. Успех!

Little_Lady93
07-14-2009, 17:46
Да, така е.Ако е 15 лв супер.И без тва 1 посещение ми е 5 лв.Като сложим втория спорт имам 10 лв на ден само затва :? Ужас, май харча една по-ниска заплата само за тва :shock:

Ufff
07-14-2009, 17:56
Толкова е за съставяне на програма. В смисъл че човека няма да виси с теб всеки ден и да гледа какво правиш. Ако се затрудняваш в нещо винаги има кой да питаш обаче, те са отзивчиви момчетата :)