PDA

View Full Version : Kaкво бихте направили ако най-добрия/ата ви приятел/ка



djojinka
07-13-2009, 19:25
е влюбен вав вас?Какво бихте му казали за да не го нараните?

Lysit0
07-13-2009, 19:36
Ми ,ако нямам същите чувства към него бих му обяснила спокойно,че го обичам,но като приятел и ми е скъп,и неискам да си развалям приятелсвото.

rosko_bosko
07-13-2009, 20:38
ами по добре поговори с него поотрано за да е по лесно и на двама ви,пак и в началото е най-лесно така че, напред :)

Hilary_
07-13-2009, 21:03
Ми ,ако нямам същите чувства към него бих му обяснила спокойно,че го обичам,но като приятел и ми е скъп,и неискам да си развалям приятелсвото.
+

got2Bthe1
07-13-2009, 21:03
Ми ,ако нямам същите чувства към него бих му обяснила спокойно,че го обичам,но като приятел и ми е скъп,и неискам да си развалям приятелсвото.

amk933
07-13-2009, 21:26
е влюбен вав вас?Какво бихте му казали за да не го нараните?

Дори и да имам същите чувства, никога няма да тръгнем. Ще и обясня, че "приятелство с любов може да свърши, но любов с приятелство никога", а 14 години приятелството не си заслужават мимолетното изживяване. :)

DJ_Mrav4o
07-13-2009, 22:12
Ами на мен най-добрият ми приятел ми се "обясни в любов" миналта година. Просто седнахме, говорихме като нормални хора, аз му казах, че го приемам единствено като приятел и той ме разбра. Сега имаме същите отношения както преди, той има гадже, аз - също. :)

ItalianMafia
07-14-2009, 05:03
Случвало се е и няма да лъжа, че до някаква степен това разваля едно приятелство.. Независимо от начина по който ще му го кажеш боли.. Трябва да си честна и да обясниш какво чувстваш наистина.. Но ако е наистина най-добрия ти приятел сигурно знае, ч си влюбен в друг, и т.н...
Приятелството ви все пак ще се промени, а може би е добре за малко време да се оттделиш отт него за да го оставиш сам с мислите му..

curka87
07-14-2009, 06:21
Това наистина е една от най-гадните ситуации, особено ако наистина държиш на това приятелство. Но в никакъв случай не бива да си затваряш очите и да се правиш, че нищо не е станало.
Най-добре е да седнете и да поговорите спокойно. Трябва да му / й обясниш как се чувстваш и да се опиташ да запазиш това приятелство, макар че със сигурност то никога няма да е същото. Ако наистина този човек ти е най-добрия приятел/ка, тогава ще те разбере и колкото и да му/й е трудно ще го приеме.

xoxi
07-14-2009, 06:54
Ще му обясня как се чувствам и ако наистина ми е приятел, ще ме разбере.

angeldeamor
07-14-2009, 06:59
Бих му казала това което мисля защото държа на приятелството ни и не бих искала да го загубя :)