PDA

View Full Version : Момчетата да отговарят ..



raia338
07-13-2009, 21:52
Темата е към момчетата,но ако искат да пишат и момичета.Искам да попитам ако дадено момче е ходило с някое момиче те скъсат а проблема е в самото момче,той знае ,че грешката е негова и казва това на момчето но не я търси вече.Та въпроса е дали сте прикривали чуствата си така по този начин момчета, или няма шанс ако я харесвате все още да не се върнете при нея
(Защото по принцип момчетата са по-горделиви и нз.. :-o :( )

Lonelysoul
07-13-2009, 22:13
за мен има 2 варианта

1. ако тои види че грешката е негова но нехаресва момичето няма причина да се върне
2. но ако тои обича момичето истенски вижда че е сгрешил иска да се промени зарад инея но знае че неможе вместо да я нарани би предпочел да я остави поне аз бих направил така ако наистина обичаме някого ще звучи клиширано но ако истенски обичаш някого ти искаш тои да е щастлив било то и не с теб макар че предпочитам варианта да си видя грешката и да се върна и да се опитам да се поправя е савсем не но да покажа на момичето че се старая тя би го оценила

EarthShaker
07-14-2009, 06:18
Досега не съм се унижавал за момиче...

NeZaPoznat
07-14-2009, 09:13
Темата е към момчетата,но ако искат да пишат и момичета.Искам да попитам ако дадено момче е ходило с някое момиче те скъсат а проблема е в самото момче,той знае ,че грешката е негова и казва това на момчето но не я търси вече.Та въпроса е дали сте прикривали чуствата си така по този начин момчета, или няма шанс ако я харесвате все още да не се върнете при нея
(Защото по принцип момчетата са по-горделиви и нз.. :-o :( )

Не !

Прочетен вестник :?

Lysit0
07-14-2009, 09:18
Повечето момчета дори и да постъпят по този начин,имат много силни чувства,но не смеят да га признят,за да не бъдат отхвърлени.

zwezduchkaa
07-14-2009, 11:48
Попринцип момчетата много по-трудно признават чувствата си от колкото момичетата.. точно това не харесвам у тях..

ItalianMafia
07-14-2009, 12:21
Досега не съм се унижавал за момиче...

Да се върнеш и да бъдеш честен с човека който обичаш не е унижение.. Между двама души които се обичат няма такива неща! Кога ли ще го разберете......

malkotoo
07-14-2009, 13:47
Досега не съм се унижавал за момиче...

Да се върнеш и да бъдеш честен с човека който обичаш не е унижение.. Между двама души които се обичат няма такива неща! Кога ли ще го разберете......

и аз това се питам

haritov
07-14-2009, 13:51
любовта може да бъде победена само от страха и гордоста
или е твърде горд за да се поправи или го е страх

fenasf
07-15-2009, 12:56
еми просто - не те обича и тва е.

познавам една такава заблудена като теб дето бившия й една година я игнорира пък тя още си мисли че нещо може да стане :?