PDA

View Full Version : ЗА КАКВО ПУШИТ3?



hotspot
07-14-2009, 07:21
Въпросъ ми е защо пушите , аз например незнам защо.. :o издържам дни без цигари но ми се приисква да дръпна.. някой пушат за да ги мислят за гъзета , както и аз понякога .. а в1е? :? :? :?

Tempest
07-14-2009, 08:13
аз не пуша, защото:
1. нямам излишни пари за боклуци;
2. самия дим ми е отвратителен, не мога да си го представя в дробовете си;
3. забелязал съм, че на доста момичета им е по-добре до непушач :)
а думи от рода на "отпуска, успокоява" не ги смятам за оправдание, защото има шоколад, който също действа добре при нервни ситуации ;)

Biskfitka
07-14-2009, 09:53
Защото ми харесва. :? Никога не съм го правила за да съм ''модерна''. :lol:

sulley
07-14-2009, 10:06
Ми аз пуша,когато съм изнервена и ми се иска да прасна нещо или всъщност някой и не го правя,защото ме успокоява,а защото просто някак ме откъсва за малко поне от сивото ежедневие,но като цяло пуша веднъж на 3 седмици,за да не се пристрастя особено,пък и спортувам и съзнавам колко е вредно,затова по-рядко.. :oops:

nefchi_bs
07-14-2009, 10:36
Пуша защото всички пушеха в компанията ми тогава и викам и аз да видя какво толкова му харесват и след няколко месеца се усетих как си купувам по кутия през ден ...

hotspot
07-14-2009, 15:34
точно и аз заради това.. и кво не мислите да ги откажете

Wassil
07-14-2009, 15:37
Кой к'вото иска да ми каже , отпускат ;д Някой като те изнерви и като удариш 1 фас и ти става едно такова спокойничко ;д :oops:

ameli
07-14-2009, 17:08
аз не пуша, защото:
1. нямам излишни пари за боклуци;
2. самия дим ми е отвратителен, не мога да си го представя в дробовете си;
3. забелязал съм, че на доста момичета им е по-добре до непушач :)
а думи от рода на "отпуска, успокоява" не ги смятам за оправдание, защото има шоколад, който също действа добре при нервни ситуации ;)

точно казано....1во че е много вредно, 2ро че вече стана скъпо ...

от шоколада се пълнее до някаква степен, а ако почнете и спрете цигарите става мноооооого по зле

DarkKisss
07-14-2009, 18:32
Не пуша, защото съм спортистка а и не ми е приятен дима повръщала съм от цигарения дим на баща ми и започвам да кихам. Отвращава ме.
А това за нервите с цигарите и шоколада са глупости! Аз намирам утеха в спорта винаги ... :)

snufff
07-14-2009, 18:33
Е така,щото ми е кеф 8)

Unendlich
07-14-2009, 18:34
1. Не пуша, защото не ми харесва димът.
2. Не искам да подражавам на компанията си, поне знам, че на тях не им пука дали ще пуша и ме уважават, че не пуша.
3. Не ми се дават по 3,50, това е все едно ей така ги изгарям.
4. Предпочитам да събера пари и да си купя нещо (както и правя)
5. Пушенето е безсмислено, но все пак щом някой ги отпуска - окей


:evil: :evil: :evil: :evil:

LittleDude
07-14-2009, 19:42
пуша заради
1. гъзария
2. всички в семейството ми пушат
3. почти всички в класа пушат
4. всичките ми приятели пушат :)
5. за кеф. Дима има як вкус.

DieselBlood
07-14-2009, 20:08
Значи си страхотно тъп.

Не пуша защото:
1-не е полезно
2-мразя цигарите
3-дима ме дразни
4-парите за цигари все едно ги хвърлям на земятя
5-не ми се умира от рак на 35 години

alice_in_wonderland
07-16-2009, 10:07
Навик :neutral:

DJ_Mrav4o
07-16-2009, 10:19
Отказах ги. Стига съм се тровила вече. :)

Priceless
07-16-2009, 12:07
Абе и аз осъзнавам колко е вредно , ама веднъж като си почнал много трудно се отказват :? А аз почнах , зашото една приятелка ми каза, че като пушиш и се успокояваш и аз бях нервна ей така един път и .. докато се усетя вече си купувах цигари ... :?

XTREMEFREERIDE
07-16-2009, 12:20
НЕ ПУША!
1. Това е все едно да си горя парите.
2. Не искам дробовете ми да се превърнат във въглени, а аз самата в кумин.
3. Почти никой от компанията ми не пуши.
4. Най - добрият ми приятел пуши и се крие, защото знае, че прави нещо неправилно. Такъв живот, не, мерси.
5. Мисля, че не е тъпо, не е смешно, а направо жалко.

vampirekiss
07-17-2009, 13:25
1-защото ми харесва
2-защото като отида на кафе и някак си ми се приисква да запаля
3-защото бившия ме научи и сега няма кой да ме отучи
4-когато ме ядосат това ми е релакса
5-чисто и просто,защото всички познати пушат

MaLty
07-17-2009, 13:59
Защото ми харесва. :? Никога не съм го правила за да съм ''модерна''. :lol:
..и когато съм изнервена :)

Witch94
07-17-2009, 21:08
Не пуша. :grin:

Nakadah
07-18-2009, 02:51
не пуша ле село

ghetto_superstar
07-18-2009, 05:01
1-защото ми харесва
2-защото като отида на кафе и някак си ми се приисква да запаля
3-защото бившия ме научи и сега няма кой да ме отучи
4-когато ме ядосат това ми е релакса
5-чисто и просто,защото всички познати пушат

+1 :)

sweety_blondy
07-26-2009, 21:45
аз не пуша, защото:
1. нямам излишни пари за боклуци;
2. самия дим ми е отвратителен, не мога да си го представя в дробовете си;
3. забелязал съм, че на доста момичета им е по-добре до непушач :)
а думи от рода на "отпуска, успокоява" не ги смятам за оправдание, защото има шоколад, който също действа добре при нервни ситуации ;)


не пушете !

BlueKnife
07-26-2009, 22:25
пуша само ако с1м мн мн мн мн нервна

Amateur
07-27-2009, 00:43
Аз мога да пуша мога и да не пуша просто по някога имам желание да дръпна и да си напълня дробовете с дим..

mi6aki
07-27-2009, 06:08
Ми аз пуша,когато съм изнервена и ми се иска да прасна нещо или всъщност някой и не го правя,защото ме успокоява,а защото просто някак ме откъсва за малко поне от сивото ежедневие,но като цяло пуша веднъж на 3 седмици,за да не се пристрастя особено,пък и спортувам и съзнавам колко е вредно,затова по-рядко.. :oops:

и аз съм тъка :lol:

HardcoreSyndrome
07-27-2009, 06:46
Защото ми харесва!

plmn
07-27-2009, 07:47
пуша заради
1. гъзария
2. всички в семейството ми пушат
3. почти всички в класа пушат
4. всичките ми приятели пушат :)
5. за кеф. Дима има як вкус.

пхахахахахаха

една нормална причина да беше дал. пушиш за ГЪЗАРИЯ? да не си на 12?
пушиш 'шот всичките ти приятели пушат? :-o
дейм. .

Tempest
07-27-2009, 08:49
plmn - проявява се конформизъм в групата ;) Макар на мене да ми влияят такива мизерии... аз съм казал, че НИКОГА няма да пропуша, значи НИКОГА няма да пропуша! Да - опитвал съм... честно казано по-тъпо нещо от това няма! Нагъвам си шоколад в стресови ситуации и хич не си тровя организма 8)

lovec
07-27-2009, 09:11
пушим да може по бързо да мрем :D

knadoi
07-27-2009, 09:44
успокоява...ии е много по-добре от шоколада -не се надебелява :grin:

mOBSCENE
07-27-2009, 19:30
Защото не пуша.

lawl
07-27-2009, 20:21
Не пуша!! Никога не бих тръгнал да пуша за да съм "як".
И без това, и аз като Темпест, много ме изнервя тоя дим...
Плюс това са ми слаби белите дробове, само тая година изкарах пневмония и грип, аз се чудя как да ги окрепна, а вие ги рушите...луди хора 8-)

YouCantStopMe
07-27-2009, 20:37
И аз ще се включа към клуба на НЕпушачите.
Не пуша,защото:
1.Не искам да си съсипвам организма.. ии здравето!
2.Нямам излишни пари за цигари.
3.Не изпитвам нужда.

sp33der
07-28-2009, 21:15
А вече не е толкова модерно колкотот е било едно време.

zevzeck
07-29-2009, 08:32
аз не пуша, защото:
1. нямам излишни пари за боклуци;
2. самия дим ми е отвратителен, не мога да си го представя в дробовете си;
3. забелязал съм, че на доста момичета им е по-добре до непушач :)
а думи от рода на "отпуска, успокоява" не ги смятам за оправдание, защото има шоколад, който също действа добре при нервни ситуации ;)

\:D/

northernice
07-29-2009, 13:55
Пуша защото ме успокоява ?!? Че вие на 14-15 ако сте толкова изнервени представям си като започнете да работите и създадете семейство какво ще правите :D

storex
07-29-2009, 15:16
plmn - проявява се конформизъм в групата ;) Макар на мене да ми влияят такива мизерии... аз съм казал, че НИКОГА няма да пропуша, значи НИКОГА няма да пропуша! Да - опитвал съм... честно казано по-тъпо нещо от това няма! Нагъвам си шоколад в стресови ситуации и хич не си тровя организма 8)
А, бе, ти можеш да си кажеш, че няма да се разболееш и от рак, ама примерно може точно след 29 дни да разбереш, че имаш напреднал стадий на рак на панкреаса, пък тогава недей си се трови с цигари и пак ще си умреш ;) Честно казано, по-тъпо нещо от това някой да ти обяснява колко са вредни цигарите - няма, защото съгласи се, но всеки пушач знае, че цигарите са вредни.
Та, по темата - аз пуша, защото ми харесва, който го мисли за глупаво, още по-добре, значи има над какво да разсъждава - колко сме глупави всички пушачи и как може да не знаем, че цигарите са вредни! Ми айде да не ходим на море и да не се печем, че слънцето и то е вредно, ми то и пържените храни и те са вредни, а... то май почти всичко е вредно ;) Пуша, за да излиза дим от цигарите ми и да отива при непушачите, та да се нагълтват и те с дим, що пък само аз да се тровя... шегувка, разбира се. Както и да е - който иска да си пуши, който иска - не, ама никой на никого не може да държи сметка :0

Lifash
07-29-2009, 16:02
Пуша защото всички пушеха в компанията ми тогава и викам и аз да видя какво толкова му харесват и след няколко месеца се усетих как си купувам по кутия през ден ...

+1,така започнах и аз,глупава причина,но..
Другото още по глупаво нещо,което съм се хващала...Понякога пуша от навик,ако изпусна за секунди трамвая,паля цигара,защото знам,че има достатъчно време до следващия.Наистина ми се пуши сутрин,след някой особено приятен час,след секс и вечер...Другите мога да ги пропусна,но уви :D
Но вече пуша около кутия на 3 дни,което сравнение с преди(кутия на ден) си е постижение..

justt
07-29-2009, 17:18
И аз ще се включа към клуба на НЕпушачите.
Не пуша,защото:
1.Не искам да си съсипвам организма.. ии здравето!
2.Нямам излишни пари за цигари.
3.Не изпитвам нужда.

psychopath
07-30-2009, 01:32
Щото вече не ставам за футболист (селските групи не ги броя xD) и смятам да си проваля живота. 8-)

Tempest
07-30-2009, 09:37
plmn - проявява се конформизъм в групата ;) Макар на мене да ми влияят такива мизерии... аз съм казал, че НИКОГА няма да пропуша, значи НИКОГА няма да пропуша! Да - опитвал съм... честно казано по-тъпо нещо от това няма! Нагъвам си шоколад в стресови ситуации и хич не си тровя организма 8)
А, бе, ти можеш да си кажеш, че няма да се разболееш и от рак, ама примерно може точно след 29 дни да разбереш, че имаш напреднал стадий на рак на панкреаса, пък тогава недей си се трови с цигари и пак ще си умреш ;) Честно казано, по-тъпо нещо от това някой да ти обяснява колко са вредни цигарите - няма, защото съгласи се, но всеки пушач знае, че цигарите са вредни.
Та, по темата - аз пуша, защото ми харесва, който го мисли за глупаво, още по-добре, значи има над какво да разсъждава - колко сме глупави всички пушачи и как може да не знаем, че цигарите са вредни! Ми айде да не ходим на море и да не се печем, че слънцето и то е вредно, ми то и пържените храни и те са вредни, а... то май почти всичко е вредно ;) Пуша, за да излиза дим от цигарите ми и да отива при непушачите, та да се нагълтват и те с дим, що пък само аз да се тровя... шегувка, разбира се. Както и да е - който иска да си пуши, който иска - не, ама никой на никого не може да държи сметка :0

слънцето е вредно ако не се вземат мерки... пържените храни - кой те кара да ги ядеш (плюс това не водят до пристрастяване)... добре, ше си говорим пак след 50 години (ако си жив) да видим кой е по-добре

INSIDER
07-30-2009, 09:50
пуша само зелено :-P

ravita
07-30-2009, 10:37
hmm..stranno ami to ot edna strana si e vypros na izbor nikoi ne e zapo4nal na sila ..pyk posle kakto stana pri men prosto mi stana priqtno i dori ne se usetih . No po princip sym na mnenie 4e jivota e edin i 6te go jiveq taka kakto mi dostvq udovolstvie...VSE PAK TOVA E NAI - VAJNOTO ! :)

mochsis
07-30-2009, 12:13
Пф еми аз попринцип не пуша амаа няколко пъти съм пробвала ;) и не е толко яко колко некои казват :D :D даже е малко гадно :(

Bimmer
07-30-2009, 12:43
Верно, че сигурно спада към спама, но да напиша защо НЕ пуша.

1.Защото не искам да се "правя на голям" като пуша. Въобще не ме ебът коментари от типа "ае ве маняк ти забил ли си к'во"... Повече се кефя да не правя нещо, което повечето хора правят.

2.Защото е вредно и защото спортувам активно.

И, главно това е.

Mastta
07-30-2009, 13:21
пушат защото са безумно тъпи !!

faststep
07-30-2009, 15:22
А, бе, ти можеш да си кажеш, че няма да се разболееш и от рак, ама примерно може точно след 29 дни да разбереш, че имаш напреднал стадий на рак на панкреаса, пък тогава недей си се трови с цигари и пак ще си умреш ;) Честно казано, по-тъпо нещо от това някой да ти обяснява колко са вредни цигарите - няма, защото съгласи се, но всеки пушач знае, че цигарите са вредни.
Много ограничено мислене имаш. По тази логика ти сигурно си болен от някаква неизлечима болест и скоро ще гушнеш букета, друг довод ЗА пушенето не си дал.

Аз не пуша, вредно е, ненавиждам цигарения дим и не виждам каква полза мога да имам от пушенето.

dimitar123
07-30-2009, 19:12
всички в компанията пушат и не издаржам да ги гледам , щот сам свикнал вече :x но сам ги намалил до 4/5 на ден