PDA

View Full Version : The Sims 3 .. Проблем с дърпането



Dimityr
07-14-2009, 09:03
Исках да изтегля тая игра за сестра ми обаче сийдването нещо се бъгва..тегля до едно положение -там 10,20,30% и спира.Така ми прави в замунда и в фтп-то.Гледах в арена ама там са я изтрили.Тегля с флашгет и няам проблеми по принцип пробвах и с биткомет ама...Някой може ли да ми даде линк на Симс 3 разор 1911 който евентулно да изтегля .. не искам да купувам на пишлемето играта :D и ако може да ми помогнете :-o :-o :-o


8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

Jus7DreamBoy
07-14-2009, 09:11
Исках да изтегля тая игра за сестра ми обаче сийдването нещо се бъгва..тегля до едно положение -там 10,20,30% и спира.Така ми прави в замунда и в фтп-то.Гледах в арена ама там са я изтрили.Тегля с флашгет и няам проблеми по принцип пробвах и с биткомет ама...Някой може ли да ми даде линк на Симс 3 разор 1911 който евентулно да изтегля .. не искам да купувам на пишлемето играта :D и ако може да ми помогнете :-o :-o :-o


8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ имаше нещо ръчна хаст проверка ли кво беше :-o

Dimityr
07-14-2009, 09:35
Не мога да я намеря .. ще ми обясниш ли какво да прая ... :)

Dimityr
07-14-2009, 22:25
прочети казах че го теглих от там вече .................. проблема ми е в изтеглянето не става .
Ако някой който разбира може да ми помогне да пишеее :)

CucAgMuH
07-14-2009, 22:39
имаше нещо ръчна хаст проверка ли кво беше :-o

Хеш(hash) проверка, не "хаст" :)

Dimityr, дай малко повече информация... изписва ли някаква грешка като "спира да тегли"? Пусни един скрийншот, предполагам ще помогне да се внесе малко яснота в ситуацията.



...
някой се е закачил и и дърпа с 700mb/s.
...


Яко, к`во. Ти използваш три-четири 25k SCSI дискове с 320mb/s трансфер в RAID 0, вързала си няколко десетинагигабитови оптики през CISCO рутер, а от другата страна има някой с поне същото ниво на техника. И си прехвърляте SIMS за 10-тина секунди 8-)

Завиждам :-#

CucAgMuH
07-14-2009, 23:02
Остави ся май се е закачил и той за мен да я издърпа поне!

Не! Ще отида у тях, ще му обърша един шамар с думите "Ко прайш бе, нормален ли си?!?" и ще я дръпнем от някой друг... [-( Дам. Така ще е тя...

CucAgMuH
07-15-2009, 00:59
Казах го образно ,скорстта е сумарна,може да са няколко даже ти взе всичко за чиста монета !:)

А аз ти вярвах :cry:

Не, сега малко по-сериозно не по темата. Мисля че се заблуждаваш относно скоростта си на upload :)

Ето как изглежда ъплоуд с ~180mb/s:

http://badmin.org/badmin/ScrnShot-WholeScreen-4993.png

Няколко секунди по-късно:

http://badmin.org/badmin/ScrnShot-WholeScreen-4994.png

Осъществява се през два LAN контролера по един гигабит всеки, от два диска в RAID(абсолютно идентични, с поредни серийни номера даже - всеки е 232GB/10 000rpm/64MB Chache/SCSI). Всеки от дисковете в ценово изражение е около 400-500-600 лева, според зависи дали си палил свещ преди да си ги поръчаш. Контролера(в моят случай наблъскан в дънната платка) струва кажи-речи колкото още един диск. Дотук заформихме около 1200-1800 лева.

Гигабитски LAN контролери - в моят случай са по 120 лева бройката, за настолно pc ще са по-евтинки(40-50 лева). Подходящи 1gbps кабели - 20-тина лева за екранирани с защитно покритие против разкъсване и пожар - два по десетина метра. Cisco рутер - 200-500 лева. В моят вариант - почерпка с бира и цаца. Иначе модела струва 400 точки новичък от магазина. Да го закръглим на 2000 лева дотук.

Интернет връзката. Боже мили. Кой луд ще ти продаде 2Gbps(с което докарваш максимално оптимистичното 256мб/с)?!? Тук не минах само с бира и цаца...(е, ама поне нямам месечна такса :lol: )

Мисля че сама стигаш до извода че "май не си с подходящ хардуер и интернет връзка за да имаш 700мб/с ъплоуд, било то и не към един човек, а към няколко - сборно" http://badmin.org/f/images/smilies/winky.gif

Дано да си разбрала нещо, за да не вземеш утре да се изложиш пред някой като му кажеш подобна смешка :) "Някой дърпа с 700мб/с" вика 8-) Адския сладур.

ПП. И к`во стана, човека дръпна ли го вече или още се мотка с 700мб/с? :-D

Dimityr
07-15-2009, 06:07
Е отново не стана..с флашгет съм дърпа до 16 б иии до тука сме ... от където и да я свалям тая игра се запецва на некои б или мб ...

CucAgMuH
07-15-2009, 08:42
Е отново не стана..с флашгет съм дърпа до 16 б иии до тука сме ... от където и да я свалям тая игра се запецва на некои б или мб ...

Вземи назаем флашка(ако си нямаш), помоли някой приятел да ти я дръпне и си я запиши от него...


CucAgMuH това,което ми каза не си го вярваш и ти мисля ,по-скоро не си го разбираш ,а се правиш на умник само. :D

Извинявай, аз си нямам какво да правя и се правя на умен пред ... 16? ... годишни момиченца :mrgreen: Хвана ме...

CucAgMuH
07-15-2009, 09:12
Ами явно е така ,правиш се на умник пред 16 годишни момиченца!Все пак ми развиваш теории на относителносста от снощи ,които едва ли би повторил ако нямаше копи и пейст! :D :D :D

E, нали ти казах че ме хвана :) Не си ли доволна вече... айде беги да си играеш на кукли(Sims) и да не спамим повече по темата на човека...

Genetix
07-15-2009, 09:30
Ами явно е така ,правиш се на умник пред 16 годишни момиченца!Все пак ми развиваш теории на относителносста от снощи ,които едва ли би повторил ако нямаше копи и пейст! :D :D :D

Пич МЛЪКНИ! Това което говориш са пълни глупости. 700MB/s нормален ли си ?!?! Освен, че трябва да имаш около 10 харда свързани в RAID 0 масив, и това само за да се доближиш до скорост на четене 700MB/s. Трябва да имаш 56000 Mbit лан катра И няколко оптики. Да не говорим, че за такова четене ти трябва поне 70 GB RAM памет. Даа и да не говорим за температурите които ще развие процесора докато управлява всичко това най-вероятно имаш охлаждане с живак :D.

ПП. Момиче ли си ? А русо ли си ? Ако е така много се извиняваме с СиСаДмИн :D

Genetix
07-15-2009, 10:13
Мдаа вече влизаш в рамките на нормалното :P


Да едва след като си завърших поста забелязах ника ти, извинявам се!