PDA

View Full Version : Имам въпрос !?



natity91
07-14-2009, 10:26
Може да ви се стори тъпичко, но искам да попитам повече хора, за да получа по-ясно и обективно мнение. :oops: Става въпрос, че си харесах един потник без презрамки, отпред е набрано на бюста и с коп4енца, а точно под бюста с малко коланче. Има го в бяло и черно. Като белия е с 4ерни раенца, а 4ерния с едни... мн странни, почти не се виждат. И на двата етикета пише 95 % памук и 5 % еластан. Проблема идва в това, че като ги мерих въпреки етикетната информация те бяха с различни материи. На 4ерния е разтеглива, а на белия обикновенна паму4на. 4ерния леко ми стягаше, но в бюста ми бе6е супер, а белия ми бе6е по-свободен долу (което е плюс за6тото 6те мога да ди6ам :)), но пък в бюста ми беше леко хлабав. Не ми пада, но е хлабав. Притеснението ми идва от това, 4е искам белия, но ме е страх дали ще се отпусне, свие и т.н. Знаете ли не6то за материйте... кога се свиват отпускат... чувала съм всякакви неща, дори 4е може да я свиеш дрехата във вода.... :-o Малко е тъпо знам, но нямам финансова възможност за много дрехи и неискам да правя грешки. Благодаря на тези, които ще ми отговорят. :-)

ElinoOor
07-14-2009, 10:28
памучна дреха да се разтяга или свива -> :lol: :lol: :lol: :lol:

vellvet
07-14-2009, 11:49
каквото и да си говорим вс дрехи се отпускат след време така че си вземи черния ще съществува по-дълго време в гардероба ти :)

lipstik
07-14-2009, 11:53
По-добре не рискувай и си вземи черния.

Bloodlust
07-14-2009, 17:59
Чистият памук се свива. А по принцип дрехите се свиват при пране в гореща вода. Вземи си това горнище, което ти харесва. И без това ще му мине фацата до другото лято.

BlueCat
07-14-2009, 18:17
^+++
Още повече, че е без презрамки и по-добре да е по-стегнато.

natity91
07-16-2009, 14:07
blagodarq vi :-) vzeh si beliq :grin: pyk 6te vidim... za sega e ok :D

dead_princess
07-16-2009, 14:38
каквото и да си говорим вс дрехи се отпускат след време така че си вземи черния ще съществува по-дълго време в гардероба ти :)

Да, ама след няколко пранета и ще изсветлее :)

Nadelina
07-16-2009, 14:50
каквото и да си говорим вс дрехи се отпускат след време така че си вземи черния ще съществува по-дълго време в гардероба ти :)

Да, ама след няколко пранета и ще изсветлее :)
Да, да, ще изсветлее. Ако го пере с Ариел за бяло пране, ще изсветлее къде ще иде, ама аз нямам нито една дреха, която да ми е изсветляла и за това да съм спряла да я нося.