PDA

View Full Version : дали да купя



ThisIsMe
07-14-2009, 10:31
мислих да купя на приятеля си часовник за подарък,но според някои той вещаел раздяла.Вие бихте ли подарили на половинката си часовник?Вярвате ли в тези неща?
защото аз се двоумя,макар че приятеля ми не е суеверен доколкото зная.

Ufff
07-14-2009, 10:46
няма проблем да му го подариш, просто той трябва да ти даде пари за него, например 1 лв, все едно го е купил от теб :-D

alice_in_wonderland
07-14-2009, 10:49
И аз сьм чувала че не е хубаво да подаравяш часовник,защото така отброяваш времето на човека за когото е ,но не вярвам на тези неща :? Единственото,което ме спря да купя на моя приятел беше,че той вече си има и то хубав .. С две думи аз сьм ЗА !

gorgeous
07-14-2009, 10:50
Подари му го, естествено...аз примерно супер много бих се зарадвала - ако е красив, си е направо като бижу. А относно суеверията - не се задълбочавай толкова...разбирам да вярвате в тези неща, но в случая няма смисъл ;]

NeZaPoznat
07-14-2009, 10:51
Вече ти го казах - раздялата е заради липса на любов, а не заради наличие на часовник :D

:-P

alice_in_wonderland
07-14-2009, 10:51
няма проблем да му го подариш, просто той трябва да ти даде пари за него, например 1 лв, все едно го е купил от теб :-D

Това не се ли правеше когато ти подарят нож? :)

GotTheLife
07-14-2009, 11:34
кво се лигавите...вземи му часовника :grin:

CucAgMuH
07-14-2009, 11:36
Ау, идеята е много куца! 8-)

В днешно време човек има нужда от всичко друго, но не и от часовник... замислете се малко де. Имам три телефона - на всеки има часовник. Отделно лаптопа ми почти винаги е с мен - на него също има часовник. В колите пак има часовници. На домашните ми компютри има часовници. Една от клавиатурите ми е с дисплей, показващ часът, датата, температурата, влажността на въздуха и куп други глупости... някъде в съседната стая има телевизор който не ползвам. И той има часовник. Не броим големите часовници по стените. Последното нещо от което имам нужда е ОЩЕ ЕДИН ЧАСОВНИК. :shock:

На всичкото отгоре имам някакъв ръчен часовник - поцинковано менте за 300 лева - златно покритие(което е станало на драскотини, яко нали..) който не нося. И защо не нося? Понеже имам поне двайсет начина да разбера колко е часът, само ми се мятка по ръката, губил съм го къде ли не и само закачам разни неща с него. :? Къса дрехи на поразия, ако щете вярвайте. Не можеш да си прегръщаш на воля - все тъпият часовник се заплита някъде - я в коса, я в дрехи, я къса жартиери(да, първият път се приема за забавно, но след 4-тия път ми казаха "Ти ще ми купуваш вече, писна ми")...

Ей го на - сега стои като музеен експонат от година и половина, може би две. И не смятам да го нося повече... Ако мислиш че твоят човек има много малко часовници и ще преодолее подобни неудобства за да го носи - давай, ама не ми се вярва...

Я седни и измисли някакъв друг подарък ;-)

sunshinebaby
07-14-2009, 11:38
Защо пък реши точно часовник.. :(

NeZaPoznat
07-14-2009, 11:42
Защо пък реши точно часовник.. :(

За да цъка :D

ThisIsMe
07-14-2009, 11:59
приятелят ми пък няма всички тези неща ,с които разполагаш ти ЦуцАгМуХ,за да види колко е часа.Пък и до сега сам му подарявала много неща и затова се спрях на часовника.

ItalianMafia
07-14-2009, 12:13
Подари му душ гел и му кажи, че вони на пръч и е крайно време да се изкъпе. :-o

:razz: :razz:

По темата: и аз мисля, че е по-добре да му подариш друго макар, че зависи от много неща.. От колко време ходите? Връзката ви сериозна ли е? Ако сте сериозни няма значение какъв ще е подаръка - ще бъде оценен!.. Ако пък не сте сериозно обвързани мисля, че е по-добре да седнеш и да измислиш друго..

п.п: може да помисли, че му го подаряваш щото закъснява.. :razz:

CucAgMuH
07-14-2009, 12:14
приятелят ми пък няма всички тези неща ,с които разполагаш ти ЦуцАгМуХ,за да види колко е часа.Пък и до сега сам му подарявала много неща и затова се спрях на часовника.

Ам ти си го познаваш човека, ТхисИсМе :)

При мен едно на ръка че внаги закъснявам за някъде, второ на ръка че всички искат да го отбележат и да ми го натякват. Остава и при всичките начини да разбера колко е часът да имам още един и ще врътна... Та затова съм толкова ревностен защитник на анти-часовник тезата :smt011

sladkalady
07-14-2009, 12:18
Аз съм суеверна и не бих подарила часовник на приятеля си :)

lipstik
07-14-2009, 12:22
Това са пълни глупости.Часовник е хубав подарък и аз винаги бих се зарадвала на такъв.Само преди да му го подариш трябва той да си го откупи от теб с някоя друга стотинка.

3oPuTy
07-14-2009, 12:26
Когато се подарява часовник,този за когото е трябва да ти даде някакви пари :) Може да са 1-2 стотинки,но е хубаво да се "откупи" :) Не мисля,че ще е някакъв проблем ако му го подариш и му поискаш 10 ст. (например) за него :)

aloveyou
07-15-2009, 09:54
И аз бих подарила часовник.Не вярвам че часовника е знак за раздяла.

a1a2b3v
07-15-2009, 10:00
ТОВА СУЕВЕРИЕ ЗА ПЪРВИ ПЪТ ГО ЧУВАМ :razz: :razz: и все пак вместо пари за "откупване" му поискай целувка :-) ще е по яко :wink:

malone
07-15-2009, 14:39
Нещо което най много ме изнервя в този подфорум са темите за подаръци.Подари му квот си решила,какво ни питаш нас.Колкото до суеверието,ако ще им вярваш по-добре нищо не му взимай.Боже ще ме убият тия хора. :D

Pliok0019
07-15-2009, 15:07
Много харесвам идеята ти. Ако имаш притеснение, относно това суеверие, нека просто той да ти даде една монетка. Все едно си го е купил.

cherinka
07-15-2009, 15:15
Миналата година на рожденния ми ден две приятелки ми подарих часовник.

Няма и 4 месеца, скарахме се и вече нито си говорим, нито се поглеждаме...

Дали се дължи на часовника. :-o

Unendlich
07-15-2009, 15:26
Хм, не се уточни само дали е ръчен или стенен.. Въпреки, че се подразбира или поне при мен мисленето е за ръчен. Отделно Сисадмин е прав донякъде, има безкрайно много начини да се научи колко е часът. Все пак, ако му хареса - може да го носи просто за аксесоар 8) Подари му каквото ти си прецениш, в този форум можеш да чуеш 50 различни начина, ама и един да не ти хареса :)

DJ_Mrav4o
07-15-2009, 21:48
Вече ти го казах - раздялата е заради липса на любов, а не заради наличие на часовник :D

:-P
+ 100 :)

MaMkaMy
07-15-2009, 22:04
мислих да купя на приятеля си часовник за подарък,но според някои той вещаел раздяла.Вие бихте ли подарили на половинката си часовник?Вярвате ли в тези неща?
защото аз се двоумя,макар че приятеля ми не е суеверен доколкото зная.
Лично за мене часовника не е удачен подарък... Ако на мен ми подарят часовник,изобщо няма да го нося,независимо кой ми го подари. Носих часовник като малък...още във 1-2-3 клас. Освен това като му го подариш тоя часовник,ако е с малко по-развинтено въображение като моето,може да си помисли,че му го подаряваш за да е точен и никога повече да не закъснява за срещите ви :-D

eminemfenka
07-15-2009, 22:05
Има няк'ви митове и не само за раздяла.. ами и други неща..

Подарявали са ми часовник,е нищо не се случи..

Но не бих подарила на гаджето си часовник,но това е въпрос на личен избор ..

*Успех :)

amk933
07-15-2009, 22:49
Часовник никога не се подарява! Купи часовника, дай му го и го накарай да ти даде било то и 10 стотинки или левче. :)