PDA

View Full Version : въпрос главно към момчетата



дЪнката
07-14-2009, 11:36
здравейте
искам да питам момчетата, как се държат когато видат момичето, което харесват
и най-вече ако им става срам какво започват да правят
мерси предварително ;)

NeZaPoznat
07-14-2009, 11:41
Правя така:
http://silvermountain.files.wordpress.com/2008/08/monkey-2.jpg

CucAgMuH
07-14-2009, 11:50
Правя така:
http://silvermountain.files.wordpress.com/2008/08/monkey-2.jpg

Недей да се фукаш и да демонстрираш висш пилотаж 8-)

ItalianMafia
07-14-2009, 12:07
Държат се сковано и изкувствено..
Бъдете естествени!

NeZaPoznat
07-14-2009, 12:16
Държат се сковано и изкувствено..
Бъдете естествени!
Точно така !
Ей кат мен :D
http://smeshni.eu/funny-animals/MonkeyFace.jpg

дЪнката
07-14-2009, 12:22
Държат се сковано и изкувствено..
Бъдете естествени!
Точно така !
Ей кат мен :D
http://smeshni.eu/funny-animals/MonkeyFace.jpg
подкрепям мненията и на двама ви
непознатият като че ли е най-точен понеже дава и снимков материал :D
другите какво мислят по въпроса :)

adrenal1n
07-14-2009, 12:47
Зависи дали преди това сте имали контакт в Скайп :-) 8-)

дЪнката
07-14-2009, 12:52
Зависи дали преди това сте имали контакт в Скайп :-) 8-)
:smt011

KY4KARNIKA
07-14-2009, 12:57
емиии мене поне ми става хубаво в смисъл много смешно и такива работи!! от мене поздрави и много успех с гажетата :)

дЪнката
07-14-2009, 13:16
емиии мене поне ми става хубаво в смисъл много смешно и такива работи!! от мене поздрави и много успех с гажетата :)
хехе мерси :-)

evi_vd
07-14-2009, 13:56
тук подтекстово разчитам вечния въпрос: "И той ли ме харесва?????" :D

дЪнката
07-14-2009, 14:52
тук подтекстово разчитам вечния въпрос: "И той ли ме харесва?????" :D

;-)

KimBerLy1912
07-14-2009, 15:33
Най-ясно ще ти стане,ако го попиташ..
Бъди искрена,момчетата харесват това у момичетата... : ))
И бъди пряма,но не прекалено,защото може пък да го уплашиш :D
Че те и бъзльовци си падат :D
Предполагам за да го харесаш,го познаваш,тъй че действай по най-подходящия за теб начин спрям него 8)
Успех... : )

evi_vd
07-14-2009, 20:37
много е лошо, когато момчето го е срам, защото в един момент си сигурна, че те харесва, а в другия се чувстваш невидима за него ](*,) и започваш да се чудиш дали наистина го е срам.. ужас ужас #-o

Lonelysoul
07-14-2009, 21:30
много е лошо, когато момчето го е срам, защото в един момент си сигурна, че те харесва, а в другия се чувстваш невидима за него и започваш да се чудиш дали наистина го е срам.. ужас ужас

точно поради такъв срам загубих момичето в което бях невъобразимо лудо влюбен просто като я видя изтръпвах но тя постоянно я усещах че мисли такива филми и тя реши и ми вика немисля че ще ни е хубаво заедн облаблабал и един вид ме остави затова момчета опитаите се да се отпуснете защото с прекаленото внимание и глупавия срам аз изгубих момичето което още обичам стискам палци никои да не загуби момичето кеото обича поради такава глупава причина

lsd43
07-14-2009, 21:36
Ам обикновено спичам много и ми личи от километри ,че я харесвам . :lol:

fenasf
07-15-2009, 12:45
еми обикновено си взимам шише вода и като ме види си намокрям цялата тениска, а ако нямам вода направо си я разкъсвам...после отивам при момичето и започвам да й правя смучка като междувременно вкарвам ръцете си под блузата й - след това я събличам, повдигам я, обгръщам краката й около кръста си и я обладавам прав. Лашкам я докато най-после свърши, повтарям упражнението с 2-3 от приятелките й, после се връщам на нея и след като свърша стоя пет минути събут докато ми омекне достатъчно, за да влезе в дънките. Ако момичето е в съзнание я питам за скайпа й.


ем нз някво такова не знам кво точно да правя :oops:

evi_vd
07-15-2009, 18:32
еми обикновено си взимам шише вода и като ме види си намокрям цялата тениска, а ако нямам вода направо си я разкъсвам...после отивам при момичето и започвам да й правя смучка като междувременно вкарвам ръцете си под блузата й - след това я събличам, повдигам я, обгръщам краката й около кръста си и я обладавам прав. Лашкам я докато най-после свърши, повтарям упражнението с 2-3 от приятелките й, после се връщам на нея и след като свърша стоя пет минути събут докато ми омекне достатъчно, за да влезе в дънките. Ако момичето е в съзнание я питам за скайпа й.


ем нз някво такова не знам кво точно да правя :oops:

[-X :?

lipsvashh_mi
07-15-2009, 19:09
Най-ясно ще ти стане,ако го попиташ..
Бъди искрена,момчетата харесват това у момичетата... : ))
И бъди пряма,но не прекалено,защото може пък да го уплашиш :D
Че те и бъзльовци си падат :D
Предполагам за да го харесаш,го познаваш,тъй че действай по най-подходящия за теб начин спрям него 8)
Успех... : )
да,да,харесвало се на момчетата като си пряма-гулости на търкалета..оставете ги,че постоянно си говорят как искат ние да поемем нещата в свои ръце и да направим първата крачка...най-тъпото е,че като едно момиче направи точно това те него оценяват,а бягат кат попарени...така че в никакъв случай не си късай квитанцията като му кажеш :?
сприятели се с него и от дума на дума,от излизана на излизане и ако си паснете по характери-всичко ще си дойде на мястото :)

дЪнката
07-15-2009, 19:18
Най-ясно ще ти стане,ако го попиташ..
Бъди искрена,момчетата харесват това у момичетата... : ))
И бъди пряма,но не прекалено,защото може пък да го уплашиш :D
Че те и бъзльовци си падат :D
Предполагам за да го харесаш,го познаваш,тъй че действай по най-подходящия за теб начин спрям него 8)
Успех... : )
да,да,харесвало се на момчетата като си пряма-гулости на търкалета..оставете ги,че постоянно си говорят как искат ние да поемем нещата в свои ръце и да направим първата крачка...най-тъпото е,че като едно момиче направи точно това те него оценяват,а бягат кат попарени...така че в никакъв случай не си късай квитанцията като му кажеш :?
сприятели се с него и от дума на дума,от излизана на излизане и ако си паснете по характери-всичко ще си дойде на мястото :)
lipsvashh_mi права си, че бягат като попарени, защо защо..????? не я разбирам мъжката природа :D
KimBerLy не ми е удобно да ида да го питам, не го познавам толко добре ;)

lipsvashh_mi
07-15-2009, 19:22
мъжката логика е лесна-срам ме е да си направя нещата сам,пък и нека мацката малко да се потруди...ама като види,че мацката има някакви по-сериозни намерения и показва по някакъв начин чувствата,т.е. нещата стават сериозни се плашат...повечето мъже обичат да са волни птички както се казва,а една връзка малко или много променя границите на свободата на някой :-D

evi_vd
07-15-2009, 19:26
мъжката логика е лесна-срам ме е да си направя нещата сам,пък и нека мацката малко да се потруди...ама като види,че мацката има някакви по-сериозни намерения и показва по някакъв начин чувствата,т.е. нещата стават сериозни се плашат...повечето мъже обичат да са волни птички както се казва,а една връзка малко или много променя границите на свободата на някой :-D
нещо такова се случва с мен .. :-k

denzoko
07-15-2009, 21:42
Винаги когат съм бил в компанията на момиче, коет' ми харесва я гледам постоянно и не ми остава време да помисля как да се държа :)

MaMkaMy
07-15-2009, 21:58
Най-ясно ще ти стане,ако го попиташ..
Бъди искрена,момчетата харесват това у момичетата... : ))
И бъди пряма,но не прекалено,защото може пък да го уплашиш :D
Че те и бъзльовци си падат :D
Предполагам за да го харесаш,го познаваш,тъй че действай по най-подходящия за теб начин спрям него 8)
Успех... : )
да,да,харесвало се на момчетата като си пряма-гулости на търкалета..оставете ги,че постоянно си говорят как искат ние да поемем нещата в свои ръце и да направим първата крачка...най-тъпото е,че като едно момиче направи точно това те него оценяват,а бягат кат попарени...така че в никакъв случай не си късай квитанцията като му кажеш :?
сприятели се с него и от дума на дума,от излизана на излизане и ако си паснете по характери-всичко ще си дойде на мястото :)
lipsvashh_mi права си, че бягат като попарени, защо защо..????? не я разбирам мъжката природа :D
KimBerLy не ми е удобно да ида да го питам, не го познавам толко добре ;)
аз съм мъжко брях... ся ще ви кажа що "бягат кат попарени"-бягат защото не ви харесват... то всички са така,като не ги кефи някой бягат... Както са казали хората, куче от салам не бяга! Така че ако му е хубу с тебе няма да подпали джапанката ! ;)
Еми как да се държа с едно момиче,което харесвам... естествено :) то дори си проличава...

Tempest
07-15-2009, 22:15
здравейте
искам да питам момчетата, как се държат когато видат момичето, което харесват
и най-вече ако им става срам какво започват да правят
мерси предварително ;)

държа се като идиот... вдървявам се (представка В, не НА :D )... след няколко срещи всичко е 6 ;)

KimBerLy1912
07-16-2009, 09:08
мъжката логика е лесна-срам ме е да си направя нещата сам,пък и нека мацката малко да се потруди...ама като види,че мацката има някакви по-сериозни намерения и показва по някакъв начин чувствата,т.е. нещата стават сериозни се плашат...повечето мъже обичат да са волни птички както се казва,а една връзка малко или много променя границите на свободата на някой :-D
Това,че ти си попаднала на някой от "бягащите",не значи,че всички са такива... Както някой по-долу каза,куче от салам не бяга :wink:

lpfc1936
07-16-2009, 09:31
аби в тоя живот няма срам..Давайте смело и това е

nagore
07-16-2009, 11:10
Правя се че не забелязвам никой иначе когато тръгна да заговарям се правя на голям :)

дЪнката
07-16-2009, 13:55
Най-ясно ще ти стане,ако го попиташ..
Бъди искрена,момчетата харесват това у момичетата... : ))
И бъди пряма,но не прекалено,защото може пък да го уплашиш :D
Че те и бъзльовци си падат :D
Предполагам за да го харесаш,го познаваш,тъй че действай по най-подходящия за теб начин спрям него 8)
Успех... : )
да,да,харесвало се на момчетата като си пряма-гулости на търкалета..оставете ги,че постоянно си говорят как искат ние да поемем нещата в свои ръце и да направим първата крачка...най-тъпото е,че като едно момиче направи точно това те него оценяват,а бягат кат попарени...така че в никакъв случай не си късай квитанцията като му кажеш :?
сприятели се с него и от дума на дума,от излизана на излизане и ако си паснете по характери-всичко ще си дойде на мястото :)
lipsvashh_mi права си, че бягат като попарени, защо защо..????? не я разбирам мъжката природа :D
KimBerLy не ми е удобно да ида да го питам, не го познавам толко добре ;)
аз съм мъжко брях... ся ще ви кажа що "бягат кат попарени"-бягат защото не ви харесват... то всички са така,като не ги кефи някой бягат... Както са казали хората, куче от салам не бяга! Така че ако му е хубу с тебе няма да подпали джапанката ! ;)
Еми как да се държа с едно момиче,което харесвам... естествено :) то дори си проличава...
ооо хайде хайде :D
точно преди няколко месеца някъде, бяхме на купон с една френдка и там тя се сжали с едно момче, дето от начало баш така "бягаше кат попарен", тя не че му се натискаше, а като се опитваше да го заговори или да тръгне на някъде с него той и отг с 2 думи .. изглеждаше се едно бяга от салама така да се каже. обаче като се свалиха ии трябваше да си ходиме той само и викаше стой стой .. така чеее :?
все се праите на големите мъжкари ама като опре ножа до кокъла.. :D

MaMkaMy
07-16-2009, 14:05
все се праите на големите мъжкари ама като опре ножа до кокъла.. :D
бих казал като опре онуй нещо, до туй нещо :D:D:D

lipsvashh_mi
07-16-2009, 14:30
все се праите на големите мъжкари ама като опре ножа до кокъла.. :D
бих казал като опре онуй нещо, до туй нещо :D:D:D
и като стана въпрос за туй и онуй нещо,специален поздрав..
http://www.vbox7.com/play:04473c0f
:D 8-) слушай и се образовай....