PDA

View Full Version : Възпаление след бръснене



Anonimkaa
07-14-2009, 13:23
След като си избръсна ъъъ... пеперудката, получавам ужасно възпаление.Боли, сърби, става на пъпки... :cry: Въпреки че използвам винаги нов бръснач и т.н. И е много неприятно.Опитах с кола маска, но болката е нетърпима.Та, момичета, а и момчета, бихте ли ми препоръчали някакви мазила или хитринки, за да избегна възпаленията? :-k

vesi1985
07-14-2009, 13:30
на колко си години?
за пръв път ли се бръснеш?
как по точно го правиш?
с какво го правиш?
кажи, за да ти кажа къде бъркаш!

NeZaPoznat
07-14-2009, 13:32
След като си избръсна ъъъ... пеперудката, получавам ужасно възпаление.Боли, сърби, става на пъпки... :cry: Въпреки че използвам винаги нов бръснач и т.н. И е много неприятно.Опитах с кола маска, но болката е нетърпима.Та, момичета, а и момчета, бихте ли ми препоръчали някакви мазила или хитринки, за да избегна възпаленията? :-k

Остави бръсненето !!

п.п. Сега чакам да ми дадеш основателна причина да не го направиш

INSIDER
07-14-2009, 13:35
с пинсета :lol:

ItalianMafia
07-14-2009, 13:35
Ние сме гадатели.. ама нещо кристалната топка дава заето..
Ще почакам да отговориш на зададените ти въпроси..

Anonimkaa
07-14-2009, 13:41
на колко си години?
за пръв път ли се бръснеш?
как по точно го правиш?
с какво го правиш?
кажи, за да ти кажа къде бъркаш!

Ъ?Има ли значение?
На 15 години съм.И не, не се бръсна за пръв път.Винаги става така.И наистина е много неприятно.Отново ще попитам - можете ли да ми препоръчате някакви лосиони или и аз нз точно какво, за да се избегне инфекцията?

vesi1985
07-14-2009, 13:46
на колко си години?
за пръв път ли се бръснеш?
как по точно го правиш?
с какво го правиш?
кажи, за да ти кажа къде бъркаш!

Ъ?Има ли значение?
На 15 години съм.И не, не се бръсна за пръв път.Винаги става така.И наистина е много неприятно.Отново ще попитам - можете ли да ми препоръчате някакви лосиони или и аз нз точно какво, за да се избегне инфекцията?

ми има значение щом питам,
попитах те как, с контра или без, когато минеш на контра става доста по гладко, но е по-вероятно да се възпали.
питах те и с какво, но ти не сметна за нужно да отговориш...използваш ли пяна или гел за бръснене, каква самобръсначка използваш?
колко често го правиш, щото ако е през ден кожата не може да се успокои?
най-хубаво ходи на козметик за 6-7 лева ги махат и не мислиш за това 3-4 седмици, зависи де...

Anonimkaa
07-14-2009, 13:55
Пипирудо ща спъся!
:razz: :-D Е па спаси ме...
Бръсна срещу косъма, с жилет блу туут.Не използвам пяна, може би там е проблема... Правя го веднъж на четири или пет дни.

Anonimkaa
07-14-2009, 14:00
Благодаря!
Току-що си взех пак на Жилет - Виинъс... охарчих се с 15 лв, а съм страшна скъперница... :oops:

malkotoo
07-14-2009, 15:10
е на сухо ли се бръснеш бе момиче? нормално е да се възпали....

BePoHuKa
07-14-2009, 16:45
Вземи си гела за бръснене на Gillette (for women) казва се Satin Care :) според мен веднага ще усетиш разликата :) Ти със сапун ли се бръснеш или какво ?

shadow4e
07-14-2009, 19:48
Местя темата в Козметика, тъй като предполагам, че нямаш здравословен проблем.


NoobasaurusRex, дръж се по-сериозно и спри да спамиш!
За останалите, чиито постове са изтрити, важи същото.

djudjulinkaa
07-14-2009, 22:10
НЕ се бръсни СРЕЩУ косъма (контра) защото е възможно от това да става :) Използвай пяна или сапун или просто нещо такова, за да не е един вид на сухо :) И аз поне кремове после не си слагам..може и от това да е :)

BePoHuKa
07-15-2009, 01:39
НЕ се бръсни СРЕЩУ косъма (контра) защото е възможно от това да става :) Използвай пяна или сапун или просто нещо такова, за да не е един вид на сухо :) И аз поне кремове после не си слагам..може и от това да е :)Не със сапун бе ти чуваш ли се :shock: НЕ СЪС САПУН :!: :!: #-o

xHARDCANDYx
07-15-2009, 10:30
http://www.nivea.bg/products/show/%D0%98%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%20%D0%B B%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%20SENSITIVE