PDA

View Full Version : Коса за момче



amk933
07-14-2009, 14:48
Сега ми е щукнала една идея да си правя косата на фигурки. Ако някой не се сеща, като онези дето си правят по една лента без коса над ухото. Ама не искам една лента ами цели фигурки. Та въпроса ми е някой, който си е правил да каже колко изкарва като време преди да се покрие при къса коса става въпрос - 3 номер? Второто ми въпросче е, ако може да ми дадете линкчета със снимки на такива глави да видя какви форми искам точно. И трето, което не би променило мнението ми, е какво мислите за този тип глави? :D :D

amk933
07-14-2009, 18:44
Сетих се още нещо, което би могло да ви ориентира. Прическа като на Румънеца, ако се сещате. Айде помагайте плс. :)

djudjulinkaa
07-14-2009, 22:11
Аз се сещам какво искаш, но съм момиче и не мога да ти помогна много :) Иначе това за сайтове за снимки с такива фигурки трябва да влизам в google и там да търся.. мисля че можеш да го направиш сам :)

amk933
07-14-2009, 22:13
Аз се сещам какво искаш, но съм момиче и не мога да ти помогна много :) Иначе това за сайтове за снимки с такива фигурки трябва да влизам в google и там да търся.. мисля че можеш да го направиш сам :)

Ама не знам какво да пиша. На български нищо не излиза. А иначе, много ми е странно защо от 100 човека никой не драсна и ред. :-o

propertyofaoi
07-15-2009, 00:20
И аз се сещам какво имаш предвид. Предполагам нещо такова http://img2.slusham.com/rumyneca_enchev_2.jpg Аз харесвам по-незабележимите фигурки като http://rumanetsa_enchev.mp3.bg/images/artists/234/photo1.jpg (давам го като идея) Потърси из гугъл, все нещо трябва да има, успех :)

aloveyou
07-15-2009, 10:05
Братовчеда ми се подстрига миналата седмица на фигурки..Направи си една звезда,обаче нямам снимка :(
Мен ужасно много ме кефи :D

amk933
07-15-2009, 13:56
^Мерси. :)

Иначе в google ми кажете какво да напиша? Писах коса, момче, фигури, формички, прически и т.н. в различни комбинации и нищо. Дайте някой сайт, ако се сещате, където има и такива? :-o

fashion4etyy
07-15-2009, 15:16
тез фигурки си минаха от мода :D :?

amk933
07-15-2009, 15:57
Аз съм хетеро, не съм фешън.... :) И не искам да съм като изваден от кълъп с пресованата дълга косица, с която всеки втори вече се хвали. Да се чудиш на какво? И това, че в България е на мода, не значи, че по света е така...

m3talmania
07-15-2009, 15:58
^Мерси. :)

Иначе в google ми кажете какво да напиша? Писах коса, момче, фигури, формички, прически и т.н. в различни комбинации и нищо. Дайте някой сайт, ако се сещате, където има и такива? :-o
Пиши rasierte frisuren само тва ми открива чат пат някой отговор 8-)
Аз намерих сайт, но из форумите също има доста - там ти ще си търсиш.
Ето го сайта - http://www.haarwerk-itzehoe.de/herrenfrisuren.php ама са най-отдолу и са малко.

fashion4etyy
07-15-2009, 16:00
Аз съм хетеро, не съм фешън.... :) И не искам да съм като изваден от кълъп с пресованата дълга косица, с която всеки втори вече се хвали. Да се чудиш на какво? И това, че в България е на мода, не значи, че по света е така...

и сега що обиждаш :? и аз съм хетеро..и аз съм бил на фигурки.писах само че не се носи вече :?

amk933
07-15-2009, 16:03
^ Не обиждам. Въпросът е, че модните тенденции в България са изкривени и нямат нищо общо със световните. Пък и как ще ми изглежда косата не се определя от това какво носи всеки втори, тоест модата в България. :) Ако ми харесва нешо не ме интересува нищо друго. Заради това попитах за лично мнение, а не за модни тендеции, с които съм повече от на ясно... :) metalmania, мерси много! Ако някой се сеща за още някакви сайтове или линкчета към снимки да пише...

aloveyou
07-27-2009, 11:26
http://www.sueta-studios.com/gallery_pics/big/0001112224_41.jpg --- Тази прическа ме кефи

your_secret
07-27-2009, 12:22
Аз съм хетеро, не съм фешън.... :) И не искам да съм като изваден от кълъп с пресованата дълга косица, с която всеки втори вече се хвали. Да се чудиш на какво? И това, че в България е на мода, не значи, че по света е така...

и сега що обиждаш :? и аз съм хетеро..и аз съм бил на фигурки.писах само че не се носи вече :?

И какво като не се носи? Зао трябва да се следва някаква мода?!- носиш си дрехите, които ти харесват и си правиш прическата, която ти харесва-не е задължително да следваме някаква лигава чалгарска и фешънска "мода" :?