PDA

View Full Version : Зъби



balon4eee
07-14-2009, 15:02
Скоро като ходих на зъболекар и ми оправи 2 зъба на които ми сложи пломби и уж тва било единственото което трябвало да се направи . Да , ама аз виждам как на някои зъби долу имам черно такова нали се сещате Не съм квалифициран зъболекар ама си мисля , че трябваше тва да го махне ? Тва няма ли да продължи да си работи там и накрая да стане опасно Така 1 приятел ходил при 1 зъболекарка дълго време и тя му оставяла такива черни по зъбите и накрая станало толкова късно , че се налагало да му се вадят нервите ! Ебати накадърните глупаци :x Ако на мен някой зъболекар ми развали така зъбите направо ще хвана 1 пистолет и ще го направя на решетка .
И аз ходя само при един и същ зъболекар ... кажете да отивам ли някъде да си ги оправя зъбите или тва действително не пречи щом моя зъболекар го видя а нищо не направи и каза че няма повече проблеми ... за сега 8-) Дали няма след време да ме заболи и да се окаже , че вече е много сериозно , защото тъп зъболекар не си е свършил работата кога е било време ?

pam1
07-14-2009, 15:07
отиди при др зъболекар :)

EarthShaker
07-14-2009, 17:07
спри наркотиците

sssladuranka
07-14-2009, 17:26
ако това черното е като дупчица такава в зъба,то това си е нормално каналче/вдлъбнатинка.И аз имам на един кътник.Мий си редовно и хубаво зъбите за да не попаднат в нея гадорийки и да ти се появи кариес,така ми обясни моя заболекар, а аз му вярвам :-P

balon4eee
07-14-2009, 17:37
мм да ясно . 8-) Ааа с наркотиците съм си екстра не бери грижи .