PDA

View Full Version : смешно :Р



blop
07-14-2009, 17:10
такам имам едно проблемче което може да ви се стори малко смешно :-D Начи миналата година се преместих в ново даскало нали след 7 клас.... отидох в уж хубаво училище с мисълта че ше е супер готино обаче след няколко месеца момичетата с които се сприятелих някак си не потрагнаха много добре отнишенията . нз защо смисал нямам някакви проблеми или да сам някъква тотално свита ами съм си савсем нормална и в миналото даскало си имах много приятели ама са тука нз какво стана. нз някак си имам чувството че се нещо аз съм направила та да сам виновна за тяхното държание към мен понякога з съм център на вниманието понякога се едно не съществувам и ми става малко гадничко :(явно трябва да се променя ли какво да направя защото явно друг избор нямам .пробвах да съм с другата групичка ама там няма да се получи щот те вече са се опознали и аз там новата съвсеем седя като пън :D ии да това е ще чакам отговорчета и съвети мс :P

prudlioto
07-14-2009, 20:53
В нашия клас има 3 групички и аз си се разхождам из 3те .. нямам си моя : ( .. което доказва ,че това че са се опознали не значи нищо

Lysit0
07-15-2009, 05:45
В училище винаги е така, по групички.... :?
Не го одобрявам....

blop
07-15-2009, 09:35
В училище винаги е така, по групички.... :?
Не го одобрявам.... нито пък аз ама хич ии сигурно за тфа се чувсавам малко гадно щот няка се и в двете като че ли не пасвам :(

Lysit0
07-15-2009, 10:41
Създай си твоя :D ...не е задължително да е от твоя клас.

elito6754
07-15-2009, 10:48
В миналия ми клас бяхме разделени на три групи, гоморя за момичетата. момчетата винаги са били единни. Относно твоя въпрос: просто не сте се опознали достатъчно добре. Потърси по-добре иможе да отркриеш други приятели. :)

sulley
07-16-2009, 12:10
И аз не съм съгласна с делението,имаше го в стария ми клас,но след като се преместих в гимназията беше дори още по-ясно очертано,защото там хората вече са пораснали и са изградили стабилни приятелства и нов човек трудно се намества в картинката. :?
Според мен не трябва да доказваш нищо,щом не са разбрали досега какъв човек си или не са го оценили,значи не си струват усилията.Дръж се естествено с всички и поне ще имаш готини отношения с класа си,пък оттам започват и приятелите. :-)

Priceless
07-16-2009, 12:16
Дааам .. познатите "групички" ... деленето по класи, от хора , които се мислят за по-велики от другите. Хах .. колко познато :?

teenmenie
07-16-2009, 13:02
Дааам .. познатите "групички" ... деленето по класи, от хора , които се мислят за по-велики от другите. Хах .. колко познато :?
+1
В миналия ми клас и ние бяхме разделени на 3 групички :( Незнам защо винаги се получава така :( вярно че бяхме разделени, но когато имахме контролни,класни и пробелеми бяхме единни :) Наистина е доста трудно да си намерш приятели с общи интереси ии т.н Опитай се да си приятелка със всички :) Или не се движи със една групичка ами със 1-2 :)

fluffka1
07-16-2009, 14:05
а не знам каква е причината за тяхното отношение към мен :(
ми попитай ги, поговори с тях. И бтв не е нужно да си в няква определена групичка, общувай с всички

adizitk1
07-17-2009, 17:57
а не знам каква е причината за тяхното отношение към мен :(
ми попитай ги, поговори с тях. И бтв не е нужно да си в няква определена групичка, общувай с всички
+1 :)

guinessgirl
07-17-2009, 19:01
не е нужно да си приятел с класа си.

според мен те са просто хора,с които сте принудени да прекарвате 50% от времето си,в училище,и нищо повече.

:-|

elysunny
07-19-2009, 13:24
[b]ем в моето старо училище в 5 клас имахме две момичешки групички ''готини'' и ''тъпи''. Мене да си призная всички ме мразеха. В 6 клас си утидоха 3 момичета от ''готините'' и класа стана съвсем дрруг. Повече нямаше две групи сички си бяхме заедно и никои вече не ме мразеше. Така, че тегли една майна след няколко месеца сичко ще е наред 8-)

SuNsEt
07-19-2009, 14:09
Според мен деленето на глупички не е никак лошо и съвсем нормално.Защо да се опитвам да дружа с някоя фукла,като мога да се движа с хора,които са що годе като мен?Точно за това са групичките,за да си дружиш с твоите хора,а не с такива които не харесваш и постоянно да се карате.Друг е въпросът,че когато става въпрос за колективна работа ТРЯБВА да сме задружен клас.
И нещо важно:Когато си сред вълци,трябва да виеш като тях. :wink:
Ако не искаш неприятности не се карайте.Попитай ги съвсем деликатно,защо го правят...Но не се променяй заради чуждото мнение!

nIkEnCeTy_bE
07-19-2009, 16:23
Аз сега в новото даскало ще видим какво ще е. Но аз като се преместих последно след 6 клас абсолютно никой не ме приемаше, защото или ми завиждаха и не ме познаваха много, но и преди съм учила там. И просто ме гледаха накриво, неможеха да ме търпят, но аз изобщо не ги отразявах. После свикнаха с мен, станахме групичка 4 момичета, но след време се сплотихме класа. И когато сме се карали много пъти сме си казвали нещата в очите и те винаги са ми казвали, че са ми завиждали, че са знаели, че съм повече от тях и затова така са се държали. Но в крайна сметка не им обръщай внимание. Това да се делиш на групички смисъл няма, това е тъпо. Просто щото правиш лошо впечатление. Щв видиш, че всичко ще се промени. :)

cookie_master
07-29-2009, 08:46
В бившия ми клас първоначално момичетата бяхме единни,но после се разделихме на три групички-кифли,готини и смотанячки.При момчетата също имаше три групи-зубари,футболисти и тъпаци :? .Надявам се в новия ми клас да не е така :?.По темата:бъди естествена и така ще завържеш повече приятелства,ще видиш :)

TheGirlNextDoor
07-29-2009, 18:36
Според мен деленето на глупички не е никак лошо и съвсем нормално.Защо да се опитвам да дружа с някоя фукла,като мога да се движа с хора,които са що годе като мен?Точно за това са групичките,за да си дружиш с твоите хора,а не с такива които не харесваш и постоянно да се карате.Друг е въпросът,че когато става въпрос за колективна работа ТРЯБВА да сме задружен клас.
И нещо важно:Когато си сред вълци,трябва да виеш като тях. :wink:
Ако не искаш неприятности не се карайте.Попитай ги съвсем деликатно,защо го правят...Но не се променяй заради чуждото мнение!


много правилно според мен : ))

KeInEnAmE
08-10-2009, 07:56
В училище винаги е така, по групички.... :?
Не го одобрявам....

i az tupo e prosto nema smisa v tva :(

CrAzYanDlaZy
08-10-2009, 08:37
Мда така е всички са на групички. Тъпичко е. :(
Но кво като си новата там що не пробваш все пак? Нищо не губиш.
А и ако във вашия клас сте само 2 групички пробвай от другите класове. ;)

bloodymirror
09-03-2009, 09:26
Няма какво да съдим ''групичките'' харесали са се,сприятелили са се,защо трябва да ги одобряваме или да не ги,просто си направи и ти група от момичета и точка.

Djenka
09-03-2009, 10:19
Нашия клас УЖ е "задружен",ама колко е вЕрно...

Unendlich
09-05-2009, 21:58
Хм, и какво лошо има в групичките ?! Не може ти да имаш еди-какви си интереси, да няма с кого да си кажеш 2 свестни думи, а да трябва да се моташ с някакви, които дори не са ти интересни ?! В групичката има нещо, което убединява, за това е ГРУПА ! И аз съм ЗА групичките. Аз лично имам прекрасни отношения с всеки от класа ми, но движа с всички, и то не от моя клас.. е и ? Нямаме спорове и конфликти, прекрасен клас сме си и се радвам, че още 4 години ще сме заедно :)

Tempest
09-05-2009, 22:22
класът е задрУЖен :D :D

тия гЛупички.. са си много яки ;) ако са задружни, могат да направят преврат... нашия клас е разделен на... 26 групи... всеки в компанията е приятел с другия, ама иначе говори зад гърба на съучениците си "приятели" хахах

ама мноо ми дреме, след 2 години няма да ги гледам :D

PurpleDream
09-05-2009, 22:47
на мен ли така ми се струва или ти искаш винаги да си център на вниманието... :-o ако е така, няма да ти се получи, не се надявай

ExtrAc7
09-06-2009, 01:28
Еми харесай си някои и си направи групичка а иначе бий за да те уважават :) :o :o

elito0o0o0
09-06-2009, 11:46
ExtrAc7: иначе бий за да те уважават :) :o :o

за теб виаги ли това е решението? да се бият.. леле мале..

elsZ
09-06-2009, 12:08
тва с боя :? не мисля че помага..най-много да те намразят :lol: се с някой ще си паснете в тоз клас :grin: