PDA

View Full Version : Нямала съм гадже:(



blop
07-14-2009, 18:08
такам.. :D на 14 сам а още съм си нямала гадже. вече ще побеснея :-x смислъл нито грозна или зубърка ми съм си като всички други :P или поне така мисля аз иии другите около мен . всички познати които срешна стари приятели и фр на майка ми или баща ми и сички само ми викат ух колко си хубавичка :D са нз дали го казват само еи така ама... дали е заради това че не съм достатъчно отворена или не се обличам както трябва ама не е това вапроса :D но виждам че има и мноооого по грозни от мене а пък си имат гаджета и само се мляскат с тях насякъде... ( това ме дразни най-много от всичко как може някои по-грозен да си има а пък аз не хъмм ама като пишете коментарчета не го приемайте че се едно ше умра за това просто го пиша за да ми дадете савети и да ми обясните защо може да е така а това че съм загубена си го знам :D се пак сам на 14 :D 8-) shadow4e
Слагай описателни заглавия

vampirekiss
07-14-2009, 18:12
Има време не бързай.И тоз момент ще дойде,слънцето и тебе ще огрее.

RaZzer
07-14-2009, 18:12
по-полека... не е болка за умиране, просто не си срещнала Човека! има време - само не курвенясвай!

terCho
07-14-2009, 18:13
не бързай за никъде ... живота е пред теб :)

shadow4e
07-14-2009, 18:22
Първото и гадже беше в 9-ти клас и аз тогава си мислех, че съм закъсняла, но после бързо си наваксах. Малко след това ми беше и първият секс. :)

gorgeous
07-14-2009, 18:28
хах...да ти имам проблема - спокойно, ведъж почнеш ли ги, бързо ще наваксаш :-D

Hilary_
07-14-2009, 18:28
На 14 ... уааау какъв позор ... я се осъзнай ... живота е пред теб ... :?

ItalianMafia
07-14-2009, 18:30
Тряя да приличаш на фолк певица за да ти обърнат внимание.. Назад си ..

haritov
07-14-2009, 18:37
На 14 ... уааау какъв позор ... я се осъзнай ... живота е пред теб ... :?

кога ша съ жениш 8-)

bebe7o
07-14-2009, 18:39
Не се безпокой ще те спомена във вечерната си молитва та аджеба да си намериш гадже ! ! !..


ПП: :? :? :?

balsamaa
07-14-2009, 18:40
аз като съм на 16 и не съм имал ...

haritov
07-14-2009, 18:41
аз като съм на 16 и не съм имал ...

да въъъъъ сватосъм 8-)

sulley
07-14-2009, 18:43
Стегни се,не увисвай нос!
Просто трябва да се появи момчето,по-добре човек да е в твоето положение,отколкото да си сменила 6-7 досега и вече да си оттегчена от живота.Просто си живей живота,бъди себе си и момчето ще довака саминко. :)

sladkalady
07-14-2009, 18:43
За къде бързаш?Има време...

Kostadin_682
07-14-2009, 18:55
МА майко мила... ти си за женене вече бе ... а още гадже нямаш :shock: :shock: :shock: ...срам, срам...

Jadzia
07-14-2009, 19:21
e кво толкова .. нормално си е .... и аз на 14 н съм имала хах айде гледай си живота гаджетата ще дойдат има време

Kukumqvka
07-14-2009, 19:37
Ха-ха както всички казаха има време .. мнооого време

evi_vd
07-14-2009, 20:04
лоша работа :?
шегувам се :P дишай спокойно .. малка си за каквото и да е било
гледай си детството и не бързай да растеш .. ще порастнеш и все по-стара ще ставаш, ще си имаш гадже и то не е едно,верятно не и две, а може би не и три, сигурно ще са повече и от четири ... но детството няма да се върне и по-млада няма да станеш.. така че дишай :neutral:

BlackMamba
07-14-2009, 20:07
такам.. :D ( ега*и началото на разказ :smt018 ) на 14 сам а още съм си нямала гадже.( а трябва ли да имаш? #-o ) вече ще побеснея :-x (недей така де, млада младина, а толкова зле с нервите :D) смислъл нито сам някфа грозотия (приложи снимков материал, аз пък ти казвам, че си грозотия щом се оплакваш по форумите ) или зубърка ( ама ние не сме си и помисляли :D ти две думи не можеш да напишеш без грешка, камо ли зубърка- те поне са грамотни, ама айде) ми съм си съвсем нормална (значи грозните и ученолюбивите са ненормални? Хм, интересни разсъждения) или поне така мисля аз( нцъ, не мислиш :-o ) иии другите около мен смисал имам пъпчици ама ми избиват по гадни само когато съм неразположена (можеше да ни спестиш причините) и после минават (слава богу :D) едва ли е тфа причината ( може ли да е това) ( определено не е само това) . сички познати които срешна стари приятели и фр на майка ми или баща ми и сички само ми викат ух колко си хубавичка :D (много често хората казват неща, без изобщо да ги мислят- от куртоазия) са нз дали го казват само еи така ама... дали е заради тфа че не съм достатъчно отфорена или не се обличам както трябва (ако ходиш гола ще си едновременно и отворена и ще привличаш внимание :P ) или момчетата ги е страх щот до ся не малко са ми казвали че ме харесват но никои не ме е канил на среща или нещо такова (под "нещо такова" ебане ли имаш предвид :D ) имам чувството че съм по грозна от колкото се мисля(послушай душата си и 6-тото чувство ) но виждам че има и мноооого по грозни от мене а пък си имат гаджета (май не са чак толкова грозни, или ти си по- грозната :D ) и само се мляскат с тях насякъде... помооощ (неспасяема си, впрочем, греша- спасяема си, но едва ли ще се вземеш в ръце... не ти е в стила. дано ти дадох повод за размисъл ) :D :D :D :-) :booooomb:

PartOfTheAutumnHarmony
07-14-2009, 20:15
такам.. :D ( ега*и началото на разказ :smt018 ) на 14 сам а още съм си нямала гадже.( а трябва ли да имаш? #-o ) вече ще побеснея :-x (недей така де, млада младина, а толкова зле с нервите :D) смислъл нито сам някфа грозотия (приложи снимков материал, аз пък ти казвам, че си грозотия щом се оплакваш по форумите ) или зубърка ( ама ние не сме си и помисляли :D ти две думи не можеш да напишеш без грешка, камо ли зубърка- те поне са грамотни, ама айде) ми съм си съвсем нормална (значи грозните и ученолюбивите са ненормални? Хм, интересни разсъждения) или поне така мисля аз( нцъ, не мислиш :-o ) иии другите около мен смисал имам пъпчици ама ми избиват по гадни само когато съм неразположена (можеше да ни спестиш причините) и после минават (слава богу :D) едва ли е тфа причината ( може ли да е това) ( определено не е само това) . сички познати които срешна стари приятели и фр на майка ми или баща ми и сички само ми викат ух колко си хубавичка :D (много често хората казват неща, без изобщо да ги мислят- от куртоазия) са нз дали го казват само еи така ама... дали е заради тфа че не съм достатъчно отфорена или не се обличам както трябва (ако ходиш гола ще си едновременно и отворена и ще привличаш внимание :P ) или момчетата ги е страх щот до ся не малко са ми казвали че ме харесват но никои не ме е канил на среща или нещо такова (под "нещо такова" е**не ли имаш предвид :D ) имам чувството че съм по грозна от колкото се мисля(послушай душата си и 6-тото чувство ) но виждам че има и мноооого по грозни от мене а пък си имат гаджета (май не са чак толкова грозни, или ти си по- грозната :D ) и само се мляскат с тях насякъде... помооощ (неспасяема си, впрочем, греша- спасяема си, но едва ли ще се вземеш в ръце... не ти е в стила. дано ти дадох повод за размисъл ) :D :D :D :-) :booooomb:

:D :D +1

bebe7o
07-14-2009, 20:16
такам.. :D ( ега*и началото на разказ :smt018 ) на 14 сам а още съм си нямала гадже.( а трябва ли да имаш? #-o ) вече ще побеснея :-x (недей така де, млада младина, а толкова зле с нервите :D) смислъл нито сам някфа грозотия (приложи снимков материал, аз пък ти казвам, че си грозотия щом се оплакваш по форумите ) или зубърка ( ама ние не сме си и помисляли :D ти две думи не можеш да напишеш без грешка, камо ли зубърка- те поне са грамотни, ама айде) ми съм си съвсем нормална (значи грозните и ученолюбивите са ненормални? Хм, интересни разсъждения) или поне така мисля аз( нцъ, не мислиш :-o ) иии другите около мен смисал имам пъпчици ама ми избиват по гадни само когато съм неразположена (можеше да ни спестиш причините) и после минават (слава богу :D) едва ли е тфа причината ( може ли да е това) ( определено не е само това) . сички познати които срешна стари приятели и фр на майка ми или баща ми и сички само ми викат ух колко си хубавичка :D (много често хората казват неща, без изобщо да ги мислят- от куртоазия) са нз дали го казват само еи така ама... дали е заради тфа че не съм достатъчно отфорена или не се обличам както трябва (ако ходиш гола ще си едновременно и отворена и ще привличаш внимание :P ) или момчетата ги е страх щот до ся не малко са ми казвали че ме харесват но никои не ме е канил на среща или нещо такова (под "нещо такова" е**не ли имаш предвид :D ) имам чувството че съм по грозна от колкото се мисля(послушай душата си и 6-тото чувство ) но виждам че има и мноооого по грозни от мене а пък си имат гаджета (май не са чак толкова грозни, или ти си по- грозната :D ) и само се мляскат с тях насякъде... помооощ (неспасяема си, впрочем, греша- спасяема си, но едва ли ще се вземеш в ръце... не ти е в стила. дано ти дадох повод за размисъл ) :D :D :D :-) :booooomb:



ГРУБО ГРУБООООО !!!! :lol: :lol: :razz: :razz:

yahhooo
07-14-2009, 20:21
Ебати разсъжденията. Чакай, чакай у форумо може да те огрее

jimei
07-14-2009, 20:30
нямала съм гадже


Да, и кво?

bog4eto
07-14-2009, 20:40
намери си

GD95
07-14-2009, 20:59
Еми аз също,ама кво да направя :D Ти не ги слушай другите,че имаш време.И те на 14 същото са искали :-D Обаче темата е леко тъпа.Много го грее някой,че си нямала гадже досега :lol:

evi_vd
07-14-2009, 21:08
Еми аз също,ама кво да направя :D Ти не ги слушай другите,че имаш време.И те на 14 същото са искали :-D Обаче темата е леко тъпа.Много го грее някой,че си нямала гадже досега :lol:
сега като се замисля си спомням, че и аз съм искала дааааа :D
ама сега е друго, минават си годините, летят по-скоро де

LedenooMomiche
07-14-2009, 21:15
Не ти и трябва :D

amorfati
07-14-2009, 23:21
С ''възхищение'' забелязвам как момичетата около мен не издържат без гаджета или реват че ще останат ''стари моми'' ,понеже нямат гадже за момента.Аз наистина разбирам колко важен е този проблем все пак любовта на 14 годишна възраст е всичко,инак за какво да живееш?Няма красота,няма приятели,няма роднини,няма хобита,няма книги,няма филми,няма непознати неща чакащи да ги откриеш...АХА!И аз мисля да се гръмна след един-два дни.Вече не се издържа ... хора помагайте кой е навитак?Че вече не ми се живее...Трябваше да съм спала с някой още на 12 !!!!!...Тъй сега по-сериозно,и грозна да си и хубава да си,такава си се родила,така че не знам с какво някой тук може да помогне,обичай себе си и се приемай каквато си,иначе закъде си...И най-после не знам всичките тия 12-13-14 годишни момиченца няма ли да се усетят че не това е смисъла на живота???Всичко освен деството ти е пред теб тепърва ще има момчета с които да ходиш,тепърва ще дойдат още по-сериозни проблеми,защото като гледам така май на теб това ти е най-сериозния проблем,но спокойно то не пита само ще се получи всичко,ако не-пусни някоя обява...съжалявам но....не се сдръжах :-D :? ....Айде със здраве,живей си живота и се замисли за наистина важните и сериозни неща.... :?

Riot
07-14-2009, 23:23
чакай сега
искаш гадже ама го искаш, че другите имат а ти не ?

lipsvashh_mi
07-15-2009, 04:39
по-полека... не е болка за умиране, просто не си срещнала Човека! има време - само не курвенясвай!
много добре казано :) :) Аз бая време си почаках преди да се запозная с момче,с което наистина да искам да бъда :) Не се коси-и без това си още мъничка...след време ще се намерите и ша са земете както се вика 8-) 8-) :lol:

xplay
07-15-2009, 05:41
На тази възраст е нармално да си леко комплексирана... не си търси проблема във външния вид а в характера.

sunshinebaby
07-15-2009, 05:55
И аз като съм на 14 и си имам гадже, по-добре ли е, че наще не ми позволяват да си имам до 18 :shock: :D
Спокойно, миличка, за всичко си има време...Както виждам, при теб проблемът не е липса на самочувствие :) Любовта идва, когато най-малко я очакваш.Така че се опитай поне за малко да спреш да мислиш за това и все някога ще се появи "принцът на белия кон"... :grin:

xplay
07-15-2009, 05:56
И аз като съм на 14 и си имам гадже, по-добре ли е, че наще не ми позволяват да си имам до 18 :shock: :D
Спокойно, миличка, за всичко си има време...Както виждам, при теб проблемът не е липса на самочувствие :) Любовта идва, когато най-малко я очакваш.Така че се опитай поне за малко да спреш да мислиш за това и все някога ще се появи "принцът на белия кон"... :grin:

Аз пък нашите съм ги оправила вече ... нищо не ми казват за приятеля ми :-D

sunshinebaby
07-15-2009, 06:08
И аз като съм на 14 и си имам гадже, по-добре ли е, че наще не ми позволяват да си имам до 18 :shock: :D
Спокойно, миличка, за всичко си има време...Както виждам, при теб проблемът не е липса на самочувствие :) Любовта идва, когато най-малко я очакваш.Така че се опитай поне за малко да спреш да мислиш за това и все някога ще се появи "принцът на белия кон"... :grin:

Аз пък нашите съм ги оправила вече ... нищо не ми казват за приятеля ми :-D

даа, наще са непоправими :D

xplay
07-15-2009, 06:13
И аз като съм на 14 и си имам гадже, по-добре ли е, че наще не ми позволяват да си имам до 18 :shock: :D
Спокойно, миличка, за всичко си има време...Както виждам, при теб проблемът не е липса на самочувствие :) Любовта идва, когато най-малко я очакваш.Така че се опитай поне за малко да спреш да мислиш за това и все някога ще се появи "принцът на белия кон"... :grin:

Аз пък нашите съм ги оправила вече ... нищо не ми казват за приятеля ми :-D

даа, наще са непоправими :D

Ааа, те свикнаха вече, че ще излизам с когото сърце ми пожелае :-D

Lysit0
07-15-2009, 06:50
На 14 си, не на 41 :D ... ще имаш многоооо гаджета тепърва.
А да не говорим ,че още ти е раничко...сега е времето да учиш . (6,7,8)клас.

TooLostInU
07-15-2009, 06:57
все едно аз съм го писала 8-) :P и аз съм долу горе като теб :wink:

NeZaPoznat
07-15-2009, 07:27
чакай сега
искаш гадже ама го искаш, че другите имат а ти не ?

Точно ! Да не сме по долу :lol:

gabsit000
07-15-2009, 07:53
спокойно мила,аз съм на 17 .. и съм почти на същото дередже..но не се питам защо е така..просто не му е дошло времето..и аз съм излизала с що годе доста момчета...харесвала или не чак до там..но все нещо не се е получавало...ако пък с някой се получи,не се задържа много(по малко то месец)..преди и аз така се чудех какво ми има..има много по-грозни от мене ,които имат гадже,а аз защо нямам... не си единствената,която няма гадже ..така че нямаш причина да се притесняваш..то момчето само ще си дойде ;) :) :) :) :) :) :)

NeZaPoznat
07-15-2009, 07:54
спокойно мила,аз съм на 17 .. и съм почти на същото дередже..но не се питам защо е така..просто не му е дошло времето..и аз съм излизала с що годе доста момчета...харесвала или не чак до там..но все нещо не се е получавало...ако пък с някой се получи,не се задържа много(по малко то месец)..преди и аз така се чудех какво ми има..има много по-грозни от мене ,които имат гадже,а аз защо нямам... не си единствената,която няма гадже ..така че нямаш причина да се притесняваш..то момчето само ще си дойде ;) :) :) :) :) :) :)

Може би правят по-хубав секс ... а ти ?! :-P

xplay
07-15-2009, 07:58
спокойно мила,аз съм на 17 .. и съм почти на същото дередже..но не се питам защо е така..просто не му е дошло времето..и аз съм излизала с що годе доста момчета...харесвала или не чак до там..но все нещо не се е получавало...ако пък с някой се получи,не се задържа много(по малко то месец)..преди и аз така се чудех какво ми има..има много по-грозни от мене ,които имат гадже,а аз защо нямам... не си единствената,която няма гадже ..така че нямаш причина да се притесняваш..то момчето само ще си дойде ;) :) :) :) :) :) :)

Може би правят по-хубав секс ... а ти ?! :-P


Иии... отново засичам едно СУУУУПЕР адекватно мнение... :P :P :P :D

galenata
07-15-2009, 08:06
Тряя да приличаш на фолк певица за да ти обърнат внимание.. Назад си ..
Ахаххах :D

haritov
07-15-2009, 08:47
пусни обява във вестника издирва се гадже ако може да пере и готви и да пише домашни и да е над 16 ъъъъъъъ години

TeenSpirit
07-15-2009, 08:59
ще имаш, бе споко...

a1a2b3v
07-15-2009, 09:29
За всеки влак си има пътници. :) Няма защо да се притесняваш :)
Има хора дори на 16 са нямали и изобщо не им пука :)
Времето е пред теб.

DJ_Mrav4o
07-15-2009, 10:43
Абе ти на 14 искаш да си ходила 20-тина момчета, да си легнала с още 150 и да си отрязала 700? Я я спокойно, добре си си така. Все пак 14 години не са кой знае колко много време и най-вероятно мислиш за гадже от 2-3 години :!: . По-добре изчакай малко, то човекът ще се появи от никъде така или иначе... Може и утре да го срещнеш. :)

katetohita
07-15-2009, 11:33
ми то и аз съм на 14 и си нямам несе притесняваи ще доиде момента аз от една страна искам да си имам а от др. неща ( страх ме е ) :D

Snickers
07-15-2009, 11:37
И какво от това? Момиче, ти си на 14. Не бързай за никъде. Изживей си детството...

sentry
07-15-2009, 11:42
момиченце, на 14 си, има още мн време. ти си толкова млада и се оплакваш, а аз съм на 17 и като нямам приятелка какво да правя? :(

i am a boy who is so untouched
i need a girlfriend so much

THeCheRry
07-15-2009, 11:48
има време и за тебе :)

sentry
07-15-2009, 11:52
винаги богатите казват на бедните:"Има време и ти ще имаш пари", но рядко бедните стават богати, нали?

THeCheRry
07-15-2009, 11:54
да ам ккакво очаквате да кажем на 32.13.2009 ще срешнеш еди кого си и след два дни ще се ожените

всичко си идва с времето тя ще срешне човек и така...

fenasf
07-15-2009, 12:11
пиши ЛС и с повече късмет ще имаш :wink:

THeCheRry
07-15-2009, 12:13
видя ли пък ти ми викаш твати онвати винаги излиза нещо :)

Chawder
07-15-2009, 12:23
Няма надежда за теб, сладурано!

malkotoo
07-15-2009, 14:50
аз като съм на 16 и не съм имал ...

да въъъъъ сватосъм 8-)

един за друг са :P

haritov
07-15-2009, 17:22
момиче виж този мъж той е 100 пъти по-зле

http://vbox7.com/play:0439aabc

haritov
07-15-2009, 17:25
знам че съм луд само не ми го натяквайте :D

Rayzak
07-15-2009, 17:32
ни варкай уааа :grin: за всио си има время

djuki
07-15-2009, 17:35
и младеж за теб ще се намери !

lipstik
07-15-2009, 17:39
На 14 не си толкова голяма,за да се отчаеш,че си нямала проятел.Спокойно,имаш време,ще си намериш.

sentry
07-15-2009, 17:43
когато вече си на 17 и още си нямала гадже, тогава пускай същата тема :-P

MaMkaMy
07-15-2009, 22:21
Лелеееее ти си на 14 и още си нямаш приятел.... Майко,майко,ама ти знаеш ли че това е края на света за теб ! Децата на по 11-12 се е*ът,апък ти вече си стара мома на 14.... #-o фащай първия орангутан който видиш и си пръй сефтето...

XTREMEFREERIDE
07-16-2009, 08:56
Да ви имам проблемите..

BlueCat
07-16-2009, 09:05
На 14, а правописа ти е като на дете във втори клас.

AceXe
07-16-2009, 09:16
Тебе само като те гледам как пишеш ми става ясно, че си поредната лигла, която се опитва да си скрие комплексите си, за да не се отличи от останалите. Някакъв знак, че си много модерна и умна ли е като умишлено пишеш с "ф", а не "в"?! Много е на мода сега да изтъкваме, колко сме неграмотни и как имаме поредната двойка, защото това подчертава, че не ни пука за училището, което също е модерно сега.

Вземи се в ръце, защото нищо няма да излезе от тебе ;)

GotTheLife
07-16-2009, 09:39
пчеличките ще посетят и твоята градинка, има мнооого време :-)

TheDuchess
07-16-2009, 09:53
сички познати които срешна стари приятели и фр на майка ми или баща ми и сички само ми викат ух колко си хубавичка :D са нз дали го казват само еи така ама...

Законът ги задължава не им вярвай.



имам чувството че съм по грозна от колкото се мисля но виждам че има и мноооого по грозни от мене а пък си имат гаджета и само се мляскат с тях насякъде... помооощ :-) :booooomb:

Довери се на чуствата си и разстреляй всички останали грозотии, които си имат приятели. Те не заслужават любов, особено при положение, че ти дори не си ходила по срещи...

c0okiie
07-16-2009, 10:04
Да ви имам проблемите..

Ха! Аз също! .. :? Първото ми гадже в 4-ти клас.. :lol: Йе.. и кво .. за ся съм имала само 1.. :shock: Спкойно и твоя ред, ще дойде.. :P

p0ps
07-16-2009, 10:10
Вече взехте за мезе момичето...

lileto123
07-16-2009, 10:31
споко се някога ще се появи идеалниия за теб!

gabsit000
07-16-2009, 10:38
спокойно мила,аз съм на 17 .. и съм почти на същото дередже..но не се питам защо е така..просто не му е дошло времето..и аз съм излизала с що годе доста момчета...харесвала или не чак до там..но все нещо не се е получавало...ако пък с някой се получи,не се задържа много(по малко то месец)..преди и аз така се чудех какво ми има..има много по-грозни от мене ,които имат гадже,а аз защо нямам... не си единствената,която няма гадже ..така че нямаш причина да се притесняваш..то момчето само ще си дойде ;) :) :) :) :) :) :)

Може би правят по-хубав секс ... а ти ?! :-P


Иии... отново засичам едно СУУУУПЕР адекватно мнение... :P :P :P :D


всичко ли се опира до секса?????

shandio
07-16-2009, 10:43
ич да не ти пука пич 8) :D

brokli
07-16-2009, 12:33
такам.. :D на 14 сам а още съм си нямала гадже. вече ще побеснея :-x смислъл нито сам някфа грозотия или зубърка ми съм си съвсем нормална или поне така мисля аз иии другите около мен смисал имам пъпчици ама ми избиват по гадни само когато съм неразположена и после минават едва ли е тфа причината ( може ли да е това) . сички познати които срешна стари приятели и фр на майка ми или баща ми и сички само ми викат ух колко си хубавичка :D са нз дали го казват само еи така ама... дали е заради тфа че не съм достатъчно отфорена или не се обличам както трябва или момчетата ги е страх щот до ся не малко са ми казвали че ме харесват но никои не ме е канил на среща или нещо такова имам чувството че съм по грозна от колкото се мисля но виждам че има и мноооого по грозни от мене а пък си имат гаджета и само се мляскат с тях насякъде... помооощ :-) :booooomb:
shadow4e
Слагай описателни заглавия
искаш ли да си имаш гадже от София?

a1a2b3v
07-16-2009, 13:27
момиче виж този мъж той е 100 пъти по-зле

http://vbox7.com/play:0439aabc

8-) :D :-D :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol:
+1

Mr_Crowley
07-16-2009, 13:30
Ебати сложните житейски драми, които тресат подрастващото поколение :razz: :razz: :razz: :razz:

ItalianMafia
07-16-2009, 15:55
Ебати сложните житейски драми, които тресат подрастващото поколение :razz: :razz: :razz: :razz:

за рязане на вени са си направо бе.. :razz: :razz:

UnhappyGirL
07-16-2009, 18:15
Хей, мила, не бързай! Има си време за всичко! Целият живот е пред тебе - не се отчайвай! :grin: :-)

258
07-16-2009, 18:21
Ох горката .. няма си гадже :D
Спокойно ще му дойде времето ;)

indifferent07
07-16-2009, 18:31
Виж,аз също съм на 14.. И всъщонст първото ми гадже беше преди около месец..Чувствах се много тъпо че нямам гадже , а другите имат,но от всичко това разбрах едно - че не е важно дали имаш гадже.Важното е ако имаш гадже да се обичаш с определеното момче .. не след около месец да скъсаш с него .. така че не бързай,всичко ще стане от само себе си :) :)

Just_say_no
07-16-2009, 19:33
Оффф... аман от лапетий с комплекси, че са им кратки списъците...

Ся пускаш тема,че си нямала гадже.. После ще пуснеш " Не съм правила секс - грозна ли съм ?"

...

:x

bebkata
07-16-2009, 19:35
Оффф... аман от лапетий с комплекси, че са им кратки списъците...

Ся пускаш тема,че си нямала гадже.. После ще пуснеш " Не съм правила секс - грозна ли съм ?"

...

:x

+1 :(

TheDuchess
07-16-2009, 20:12
Виж,аз също съм на 14.. И всъщонст първото ми гадже беше преди около месец..Чувствах се много тъпо че нямам гадже , а другите имат,но от всичко това разбрах едно - че не е важно дали имаш гадже.Важното е ако имаш гадже да се обичаш с определеното момче .. не след около месец да скъсаш с него .. така че не бързай,всичко ще стане от само себе си :) :)

Кво го утешаваш момичето?! Щом на 14 години още не е имала гадже значи и секс не е правила => социалният и живот не струва => няма надежда вече за нея.

Доста зле ...

shandio
07-16-2009, 20:31
ей то голямя загуба да знайш... :?

Sladurchoo
07-17-2009, 21:17
Имаш време .. не бързай .. по-добре намери точния човек .. :) :)

sweetchef
07-17-2009, 21:27
Щом искаш приятел,може би трябва ти да направиш първата крачка :)

YourPoison
07-17-2009, 21:52
има време бе човек...целия живот е пред теб .. спокойно няма за къде да бързаш : )

smal_girl
07-17-2009, 22:20
За всеки влак си има пътници-това ми го казваше преди моята приятелка,която винаги беше с гадже .Аз тогава не и вярвах но ето че днес си имам такова така че споко и ти ще намериш сродната си доша някои ден не бързаи щото после мойе да съжеляваш :oops: 8) :)

mimsssssss
07-17-2009, 22:20
по-полека... не е болка за умиране, просто не си срещнала Човека! има време - само не курвенясвай!

+1

SuNsEt
07-17-2009, 22:24
Пък и ако започнеш да пишеш по-правилно на български няма да е никак зле! :)


Иначе,спокойно...за къде си се разбързала толкова?Едни ревът,че на 14 не са правили секс,други,че на 14 нямат гадже...трети,че не знам си какво...То като има да става нещо ще си стане,било то да си имаш гадже или нещо друго.И да пришпорваш нещата,само ще се разочароваш повече.Хубавите неща стават бавно. :)

fire_cat
07-18-2009, 06:15
Значи според мен е доста тъпичко да си хващаш гадже, защото според теб трябва да имаш на тази възраст. Първо си харесай някое момче наистина, пък после мисли за връзка. Много е гадно, когато решиш да имаш гадже, само защото така трябвало.
Глупаво е също да се мислиш за нехаресвана. Ако ти си мислиш, че си готина и бъдеш себе си, и ти е гот от самата теб, тогава има много по-голяма вероятност много хора да те харесат.

deschinci
07-18-2009, 09:03
И кво като нямаш гадже ... Да не си мислиш, че е нещо кой знае какво ... ? :)

valdesbg
07-18-2009, 09:09
Проблема не е че нямаш гадже, проблема е че искаш неща които другите имат, а ти не. Просто за да си наравно с тях. Проблема е че имаш комплекси, колкото трикрак мопс на кучешка изложба, когатп му се пикае.(това значи много) Проблема е че не можеш да приемеш че за всяко нещо си има време и място. Проблема е че градиш живота си на базата на хорското мнение. Проблемите всъщност са много....

MichellePhan
03-01-2010, 06:03
Кой изкара темата бе :-x

TheOneAndOnly
03-01-2010, 12:55
Да ти кажа честно не ти трябва... Моето първо гадже като беше в 11 клас? Не си пропилявай детството с глупости... Сега го осъзнавам, защото си задавам въпроси, които по- рано не бях

tWiLigHtgIrL
03-01-2010, 13:20
Има време не бързай.И тоз момент ще дойде,слънцето и тебе ще огрее.

а и кво кат си на 14 и нямаш..не е дошъл края на света..и то не е ей така за "гъзарията"..ами трябва да намериш все пак и точния човек.. :wink:

LovEsIckk
03-01-2010, 13:29
За всеки влак си има пътници.Не си давай зор.
Само ще дойде времето,когато ще имаш приятел..

ShtrudeL
03-01-2010, 13:49
се пак сам на 14

именно де

dreamer4etoo
03-01-2010, 17:09
ni sa pritesnqvai ne si edinstvena i az sam taka :D si4ki sa razli4ni primerni moita bff mina v 5 klas samo 7ili8 mom4eta i nqkraq kvo pisnai i :D :D :D 8-) :lol:

razores
03-01-2010, 17:22
Щом не те харесват каквато си сега промени нещо в себе си. Може и външният вид.

fogdog
03-03-2010, 18:12
Добре дошла в клуба.. :razz: :razz: :smt040

SpOrTs_GiRl
03-03-2010, 18:43
Да ти имам проблема - живота е пред теб.

lifelesscorpse
03-03-2010, 19:23
Лелееее ужас направо!Как изобщо търпиш такива грозници да имат гаджета,пък ти да нямаш?УЖАС!Въйй...
Защо не отидеш на околовръстното и да си намериш някой батко,за да се фукаш после пред приятелките си колко си велика ;)

(Писна ми от такива като теб,наистина...Най-добре се затвори в стаята си ,за да не прецакаш някое момче да се хване с теб,че горко му.Въпреки,че като знам какви са тия на твоите години... :? Както и да е... :? :o )

AllEyesOnME
03-03-2010, 20:18
blop, Много е вероятно проблема да се дължи на външния ти вид. Разбира се ако си по-срамежлива това също играе важна роля. Но каквото и да ти казват тук или където и да било.. външния вид е от значение!

ПС: Това, че близки и роднини ти казват, че си хубава не е никаква гаранция, че е вярно! Повярвай ми.

ПС 2: Ако не се притесняваш, дай снимка да те видим и да ти кажем какво можеш да промениш в себе си.

Annity
03-03-2010, 22:05
xaxx и аз съм същата като тебе :-D само че мене не ме притеснява, че си нямам гадже, ами това, че всички момчета дето виждам са някфи хулигани и се държат като изроди :o напрао ще се побъркам :-x как може да са такива смотании и си мислят, че впечатляват някой :x

whocaress
03-03-2010, 22:09
Не мисля, че е проблем (: Преди 2 години същия въпрос притесняваше и мен.. ноо от тогава мога да кажа, че ме харесват значително повече момчета от колкото тези, които преди бяха много на "Ти" с тези неща (: Спокойно, както казват.. за всеки влак си има пътници (: ии според мен.. вземи седни да учиш малко по биология, че от много любов сега имам 2ка и се чудя как да я оправям ;ддд

w0sh
03-03-2010, 22:14
Стара тема